چه بهشتی! جاااااان!

طبق توییتی که شازده، ببخشید آقای خامنه ای ارسال فرمودن، کلمه ی مستضعف بد معنی شده… اذهان عمومی به اشتباه مستضعف را کسی میدانند که فقیر و ندار است! در صورتیکه در قرآن آمده که مستضعفین در اصل پیامبران و امامان هستند! بیچاره ها!
اوکی! چون اعصاب ندارم کلا برینم سر اصل مطلب! مگه پیامبران اونقدر مقامشان بالا نبود و جایشان جنت؟! این چه بهشت و جنت تخمیه که مردم توش ندارن و فقیر و بیچاره ان؟ اونقدر بدبخت که مستضعف محسوب میشن؟ وعده ی این مکان تخمی رو چهل ساله به ما میدی؟ خوب چه کاریه؟ ایران هست حی و حاضر!
یا اینکه نه! ماشین سفر در زمان اختراع کردین و شما قراره ما رو لشکری بفرستی به جنگ معاویه و یزید در آن زمان؟ که از امامان معصوم ۱۴۰۰ سال پیش دفاع کنیم حقشونو نخورن! خودتونم که صدالبته قرار نیس تشریف بیارین چون حیفین! خوب شازده! جای اینکه برینی تو زندگی مردم بدبخت، ماشین زمانتون رو بفروش پولشو بزن به زخم دولت! حاضرم شرط ببندم همه ی کشورها واسه خریدنش صف وایمیسن!
خوب بخواب جناب! ما بی خواب‌ها به جات بیداریم…

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 4284

• 17197

خخخخ
خیلیا باکشیدن گل ب معراج رسیدن
یکیش همین...

خخخخ خیلیا باکشیدن گل ب معراج رسیدن یکیش همین عمو تتل خودمون خخخخ

ـــــــــــ

شیطون و شهوتییی ♡likeیادتون نره♡

• 1

روحش شاد

نقل از: uouo72721 خخخخ خیلیا باکشیدن گل ب معراج رسیدن یکیش همین عمو تتل خودمون خخخخ

یادش گرامی! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

والا!

نقل از: Mafoolyazd والا (rose) (rose)

:-)

ـــــــــــ

• 1

بیچاره کمر عمو جانی

نقل از: Zarathustra تا حالا فکر میکردیم اجقیا(جمع جقی) مستضعفند اما حالا فهمیدیم عمو جانی بیچاره مستضعفه

میدونی زیر بار این ضربات ترکید! این انصاف کجاست؟

ـــــــــــ

• 1

• شاه ایکس  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1051

• 25004

دستگاه پیام گیر تلفن شرکت خراب شده بود بردیم تعمیر...

دستگاه پیام گیر تلفن شرکت خراب شده بود بردیم تعمیر گفتن چرخ دندش کچل کرده!! یعنی خارهاش صاف شده دیگه گیر نمیکنه که نواز متوقف بشه پیامو ضبط کنه!! ایول جونم فکر کنم شمام چرخدنده تاپیکت گذاشتنت کچل کرده روزی چهارصد تا میدی بیرون!! یه سناریوی توطئه هم دارم که کنترات تاپیک گذاشتن رو از ادمین گرفتی که اینجوری مشغولی!!!

پی نوشت : عمو ایول رو تصور کنید که با کلاه ایمنی و لباس کارگری داره وسط سایتو بیل میزنه!! (biggrin)

ـــــــــــ

بس دوش ندا دادم-وای از پل خرگیری!-زان ظلمت افسونگر--زان وسوسه کیری!-ای.اکس خطابم کرد-اسکل ز چه اید پس؟-پاسخ به خرد دادم-یک دم جق تصویری!

• 1

بیکارم بالام جان! بیکارم!

نقل از: shahx-1 دستگاه پیام گیر تلفن شرکت خراب شده بود بردیم تعمیر گفتن چرخ دندش کچل کرده!! یعنی خارهاش صاف شده دیگه گیر نمیکنه که نواز متوقف بشه پیامو ضبط کنه!! ایول جونم فکر کنم شمام چرخدنده تاپیکت گذاشتنت کچل کرده روزی چهارصد تا میدی بیرون!! یه سناریوی توطئه هم دارم که کنترات تاپیک گذاشتن رو از ادمین گرفتی که اینجوری مشغولی!!! پی نوشت : عمو ایول رو تصور کنید که با کلاه ایمنی و لباس کارگری داره وسط سایتو بیل میزنه!! (biggrin)

خداتو شکر کن تاپیک میزنم! باعث میشه خدمت حضرتعالی نرسم! اما امان از این خارش! میگم میخاری میگی نه (devil)

ـــــــــــ

• 1

نقل از: uouo72721

نقل از: uouo72721 خخخخ خیلیا باکشیدن گل ب معراج رسیدن یکیش همین عمو تتل خودمون خخخخ

اخه گل دخترم تورو چه به گل دخترم؟ بشين درستو بخون دود بده عخه اوفه جيزه!

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 0

شادي جون دوست داريم! چگو آرا تويي ! گاندي اداتو در...

شادي جون دوست داريم! چگو آرا تويي ! گاندي اداتو در مياره!

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 0

• charlatan1375  

• عضو از 1394/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 634

• 398

اگر کسی فهمید سخن شروع کننده جستار چیست به من هم...

اگر کسی فهمید سخن شروع کننده جستار چیست به من هم بفهماند.

ـــــــــــ

So act that your principle of action might safely be made a law for the whole world. (immanuel kant)

• 0

• شاه ایکس  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1051

• 25004

من تاحالا تعزیه امام حسین نرفتم ولی اگر جنابعالی...

من تاحالا تعزیه امام حسین نرفتم ولی اگر جنابعالی رو تو زمان به عقب بفرستن به جنگ یزید و معاویه تو تعزیه اونا حتما شرکت میکنم!! اصلا علم براشون بلند میکنم بدبختا رو!!! (biggrin) (devil) (biggrin)

ـــــــــــ

بس دوش ندا دادم-وای از پل خرگیری!-زان ظلمت افسونگر--زان وسوسه کیری!-ای.اکس خطابم کرد-اسکل ز چه اید پس؟-پاسخ به خرد دادم-یک دم جق تصویری!

• 1

حق با شماس

نقل از: شاه ایکس من تاحالا تعزیه امام حسین نرفتم ولی اگر جنابعالی رو تو زمان به عقب بفرستن به جنگ یزید و معاویه تو تعزیه اونا حتما شرکت میکنم!! اصلا علم براشون بلند میکنم بدبختا رو!!! (biggrin) (devil) (biggrin)

مستضعفین در اصل معاویه و یزید بودن (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «