چه کنیم با سایت پر از فیک و توهم؟؟؟بیا ی نگاه بنداز و برو

• Phantomf5  

• عضو از
    1397/2/19

• پست‌ها: 105

• 47

سلااااام
اقا میگم از بچه های سایت اصلا کسی تونسته ی شخص واقعی پیدا کنه بدای سکس از سایت
البته غیر از گی ها
به نظرمم نیست اصلا
بیاین ی راه حل بدیم که اعتماد ها نصفه‌نیمه برگرده و حداقل بشه کاری کرد از طریق سایت؟
سایت خیلی وقته شده همش فانتزی و توهم

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• جاوید1361  
  • عضو از 1399/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 5

واقعا حرف دل من زدی. همه سرکاری هستن و جقی

واقعا حرف دل من زدی. همه سرکاری هستن و جقی

ـــــــــــ

• 1

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 105

• 47

نقل از: جاوید1361

نقل از: جاوید1361 واقعا حرف دل من زدی. همه سرکاری هستن و جقی

اره و واقعا درک نمیکنم اونایی که میان میگم دختریم و اییینقدر تابلوعن که‌مشخصه پسره به نظرت چیکار کنیم؟ فکر هم نمیکنم اصلا دختر یا زنی اصلا توی سایت باشه

ـــــــــــ

• 0

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• 47

نقل از: biasab5

نقل از: biasab5 بییخیال دادا شما اینجارو نکنه جدی گرفتین تو کتم نمیره اینجور ادما شماها خیلی راحت جدی گرفتین

ن اتفاقا درستم میگی ی کار هم همینه میشه کرد کلن دایورت کرد... درست میگی

ـــــــــــ

• 0

• 051moji  

• عضو از 1398/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 133

نفر سوم هستم مشهد

من فقط ی بار ی زوج واقعی اشناشدم و رابطه داشتیم، ب اندازه موهای سرت(اگه کچل نیستی) ادم فیک اومده ب بهانه اینکه نپسندیدم و نمیدونم خانوم راضی نشده و ساپورت کنی این حرفا بعد ی روز غیب میشن (wanking) بلانسبت همه جغی

ـــــــــــ

• 0

• 051moji  

• عضو از 1398/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 133

نفر سوم هستم مشهد

همه فقط فانتزیشو دارن ک زنشون با ی نفر دیگه باشه، ب ندرت پیدا میشن، طرف میاد چتشو میکنه جغشو میزنه میره

ـــــــــــ

• 0

• .Goodnight.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 206

• 3198

اخه کسکش جقی دختر اراده کنه هزارتا کیر براش صف...

اخه کسکش جقی دختر اراده کنه هزارتا کیر براش صف میکشن اون وقت بیاد به توی جقی بده اونم تو این سایتی که پر متجاوز روانی پدوفیله

ـــــــــــ

• 0

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• 47

نقل از: 051moji

نقل از: 051moji من فقط ی بار ی زوج واقعی اشناشدم و رابطه داشتیم، ب اندازه موهای سرت(اگه کچل نیستی) ادم فیک اومده ب بهانه اینکه نپسندیدم و نمیدونم خانوم راضی نشده و ساپورت کنی این حرفا بعد ی روز غیب میشن (wanking) بلانسبت همه جغی

اره اتفاقا زیاد دیدم فیک میاد میگه زوجیم بعد اصلا طرف ی بچه درمیاد

ـــــــــــ

• 1

• aidin -_-  

• عضو از 1392/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 5

من خیلی ساله اینجام، خیلی رو راست و بی شیله پیله...

من خیلی ساله اینجام، خیلی رو راست و بی شیله پیله ام، بیرون از سایت هم رابطه هامو دارم ولی طی این چندسال خدمت صادقانه فقط با دوتا زوج تونستم سکس کنم. ولی خب شاید من نمی تونم از این پلتفرم خوب استفاده کنم، آدم هایی رو میشناسم که خیلی آمار و ارقام نجومی دارن !

ـــــــــــ

• 0

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• 47

نقل از: .Goodnight.

نقل از: .Goodnight. اخه کسکش جقی دختر اراده کنه هزارتا کیر براش صف میکشن اون وقت بیاد به توی جقی بده اونم تو این سایتی که پر متجاوز روانی پدوفیله

کسکش که اون پدر محترمته این یک دوما نمیدونم خواهرت چه اراده ای کرد که کیر ملت براش صف کشیدن ولی اصلا اینجا کسی دنبال این نبود پیداکنه که بخان یا نخان پا بدن سوما نترس...تا وقتی مادر زیباتون هست...جق به کار بنده نمیاد مادر لنگو باز میکنن من بهره میبرم به نظرم تو برو همون کونتو بدی سنگین تره تا این حرفا‌بخای گوه بخوری کیرم تو پستات

ـــــــــــ

• 0

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• 47

نقل از: aidin -_-

نقل از: aidin -_- من خیلی ساله اینجام، خیلی رو راست و بی شیله پیله ام، بیرون از سایت هم رابطه هامو دارم ولی طی این چندسال خدمت صادقانه فقط با دوتا زوج تونستم سکس کنم. ولی خب شاید من نمی تونم از این پلتفرم خوب استفاده کنم، آدم هایی رو میشناسم که خیلی آمار و ارقام نجومی دارن !

خخخ اون امار نجومی ها که بماند اصلا ولی همین دو سه تا که خودت پیدا کردی باز خوب تونستی اعتماد کنی بری سر قرار واقعا هم کسی که اینجا پیدا بشه که معلوم نیس کیه...قابل قیاس با رابطه واقعی نیس ولی خب بعضی دخترا تو رابطه واقعی اونقدرا راه نمیان با آدم...

ـــــــــــ

• 1

• Phantomf5  
  • عضو از 1397/2/19

• 47

Up up

Up up

ـــــــــــ

• 0

• aidin -_-  

• عضو از 1392/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 5

نقل از: Phantomf5

نقل از: Phantomf5
نقل از: aidin -_- من خیلی ساله اینجام، خیلی رو راست و بی شیله پیله ام، بیرون از سایت هم رابطه هامو دارم ولی طی این چندسال خدمت صادقانه فقط با دوتا زوج تونستم سکس کنم. ولی خب شاید من نمی تونم از این پلتفرم خوب استفاده کنم، آدم هایی رو میشناسم که خیلی آمار و ارقام نجومی دارن !
خخخ اون امار نجومی ها که بماند اصلا ولی همین دو سه تا که خودت پیدا کردی باز خوب تونستی اعتماد کنی بری سر قرار واقعا هم کسی که اینجا پیدا بشه که معلوم نیس کیه...قابل قیاس با رابطه واقعی نیس ولی خب بعضی دخترا تو رابطه واقعی اونقدرا راه نمیان با آدم...

همین دو سه تا رو با خلوص نییت و کیر خوبم پیدا کردم ناموسا ! من همه جا عکسم هست، اکانتایی که باهاشون حرف میزنم واقعی ان و آدم سرشناسی ام، با این تفاسیر دو سه تا !

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «