چگونه از خود عکس سکسی بگیریدچگونه سلفی سکسی بگیرید

Co-authored by wikiHow Staff
May 31, 2019


گرفتن چند عکس سکسی از خودتان می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد و باعث شود احساس زیباتر بودن کنید و حتی می‌تواند به بالا بردن درجه‌ی اعتماد به نفس شما در زمان برهنگی کمک بسیار زیادی بکند. قبل از این که شروع به گرفتن آن عکسها بکنید، موهایتان را به زیباترین شکل فرم دهید و آرایشتان را تکمیل کنید، چند تکه لباس سکسی انتخاب کنید و صحنه را برای گرفتن عکس‌هایتان آماده کنید، سعی کنید در آرامش باشید و از گرفتن عکس‌های سکسی از خود کاملاً لذت ببرید.
قسمت ١/٣:
آمادگی١. به چهره‌تان حالت نمایشی‌تری بدهید (به شکل هنرپیشه‌های سینمایی در بیایید) ابتدا صورتتان را آرایش کنید. دقت کنید که آرایش شما از حالت معمول بیشتر باشد زیرا قرار است تصویر شما در یک فضای دوبعدی (عکس) ثبت شود. برای این که به طور برجسته‌ای سکسی و جذاب به نظر برسید، از روش آرایش استاندارد در تصاویر نقاشی شده از چهره‌ی دختران زیبا در تابلوهای معروف استفاده کنید (موهای افشان، لبانی سرخ، مژه‌هایی برجسته و...) اگر لازم است از مژه مصنوعی استفاده کنید، پای چشمتان خط چشم سیاه بکشید و لبانتان را به رنگ قرمز روشن دربیاورید. اگر روی پوستتان هرگونه لکه و یا ماه گرفتگی دارید با استفاده از مواد مخصوص رنگ پوستتان را در همه نقاط به شکل یکسان درآورید. • اگر مایلید به صورت طبیعی‌تر در عکس ظاهر شوید (بدون آرایش) این روش نیز می‌تواند به اندازه‌ی خودش سکسی بوده و جذابیت‌های خاص خودش را داشته باشد.
  از خط چشم کمرنگ و سایه چشم مناسب استفاده نمائید تا زیبایی چشمانتان برجسته‌تر شود و کمی برق لب استفاده کنید تا لبهایتان برجسته‌تر (قلوه‌ای) به نظر بیایند.


توصیه و راهنمایی: اگر می‌خواهید عکسها را به صورتی بگیرید که چهره‌تان در عکس مشخص نباشد، نیازی به آرایش ندارید و کارتان ساده‌تر خواهد بود.٢. موهایتان را حالت دهید تا آنها پرپشت و جذاب به نظر بیایند. و یا آنها را با حرکت دادن دستتان داخل موهایتان به هم بریزید تا اینطور به نظر بیاید که شما این عکس‌ها را دقیقاً بعد از یک سکس فوق‌العاده گرفته‌اید! می‌توانید موهایتان را که به تازگی خشک کرده‌اید با حرکت شانه به سمت بالا و یا استفاده از اسپری‌های حالت دهنده‌ی مو شکل دهید و یا می‌توانید با شستن موهایتان و استفاده از سشوار بر روی موهای خیس آنها را حالت دهید. می‌توانید کرم‌های مخصوص نرم کننده و حالت‌دهنده‌ی مو برای دادن یک شکل زیبا به موهایتان استفاده کنید. موهای پریشان می‌توانند همزمان تصویری پر از زیبایی و لطافت زنانه همراه با قدرتمند و غیر قابل دسترسی بودن به شما هدیه دهند.
اگر می‌خواهید در حالی که داخل وان حمام هستید از خود عکس بگیرید سعی کنید موهایتان را به حالت کپه بالای سرتان دربیاورید تا خیس نشوند. در این حالت هرچه زودتر عکس را از خود بگیرید بهتر است.
اگر مایلید به صورت فوری عکسی از خود بگیرید و برای دیگران بفرستید پس وقتی برای آرایش‌های مفصل ندارید خیلی سریع موهایتان را مرتب کنید و مطمئن شوید چیزی بین دندانهایتان گیر نکرده باشد و عکس را بگیرید.
٣. هر موی رشد کرده در مکان‌های نامناسبی که نمی‌خواهید در عکس بی‌افتد را با موچین بکنید، اصلاح کنید و یا از ته بتراشید. نوع اصلاح کاملاً بستگی به نوع عکسی که می‌خواهید از خود بگیرید دارد. مثلاً اگر شما می‌خواهید از صورتتان عکس بگیرید نیازی به اصلاح موهای زائد پایتان و یا موهای اضافه‌ی اطراف کصتان که از کناره‌ی مایو بیرون می‌زنند نیست!
این که تا چه مقدار اصلاح کرده باشید کاملاً به خودتان بستگی دارد. تصمیم بگیرید چه نوع ظاهری باعث می‌شود نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید و همان تغییرات را اعمال کنید. • اگر از طرفداران شکل و ظاهر کاملاً طبیعی هستید و نمی‌خواهید موهای بدنتان را اصلاح کنید مجبور نیستید.

 • برای آقایان داشتن ریش و یا هرگونه موی صورت مثلاً ته ریش و یا سبیل به دقت اصلاح شده می‌تواند بسیار به جذابیت چهره‌شان اضافه کند.
  فقط مطمئن شوید قبل از گرفتن عکس اصلاح چهره‌تان بی‌نقص باشد.۴. اگر می‌خواهید در عکس لباس‌هایی به تن داشته باشید به دقت چند تکه لباس خیلی سکسی را انتخاب کنید. یک تصویر می‌تواند حتی اگر در آن لباس به تن داشته باشید کاملاً سکسی باشد حتی گاهی اوقات پوشیدن یک لباس زیر سکسی می‌تواند شما را جذاب‌تر از زمانی که لخت هستید نشان دهد.
اگر شما تصمیم گرفتید که لباس زیر سکسی بپوشید یادتان باشد هدف بالا بردن درجه‌ی هیجان و اشتیاق بیننده‌ی عکس‌های شماست. برجسته کردن زیباییها و نقاط قوت ظاهر و اندام شما نیز اهمیت دارد.
پس دقت کنید هر چیزی که انتخاب می‌کنید بسیار برازنده باشد و به اندامتان شکل خوبی بدهد. • برای مردان: بهتر است پیراهنی دکمه‌دار بپوشید و چند دکمه از بالای پیراهن را باز بگذارید تا سینه‌تان را نمایش دهید و یا یک عرقگیر تنگ بپوشید تا برجستگی عضلات بازو و شانه‌ها و شکمتان را کاملاً نمایش دهد.

 • برای زنان: لباس‌های زیر کرست مانند که تا کمر خانمها پایین می‌آیند لباس‌های راحتی داخل خانه. لباس‌های ابریشمی که به راحتی روی پوست سر می‌خورند. جوراب‌های زنانه‌ی ساقه بلند و کشهای مخصوص بالا نگه داشتن جوراب زنانه همگی می‌توانند انتخاب‌های جالب و لذتبخشی باشند.
  کرست‌های توری کرست‌های جک دار و انواع دیگر سینه‌بند می‌توانند با بالاتر بردن و برجسته کردن سینه‌های شما آنها بسیار جذاب‌تر نشان دهند.

 • به هیچ عنوان از شورت‌های کیسه‌ای (مامان دوز) و یا زیرپوش‌های های کهنه و زوار در رفته استفاده نکنید. شورت‌های بندی (شورت‌هایی که در عمل شامل دو ریسمان هستند یکی به دور کمر قرار می‌گیرد و دیگری به سختی روی سطح کص را می‌پوشاند ـ توضیح مترجم) بسیار بدن‌نما و یا مایوهای سکسی انتخاب خوبی هستند. می‌توانید به این مجموعه چند چیز دیگر را اضافه کنید، مانند کفش‌های پاشنه‌بلند لباس‌های دکمه دار مردانه که بسیار برایتان گشاد باشد، کراوات‌های مردانه، گردنبندهایی با زنجیرهای بلند، روسری‌هایی که برای پیچیدن به دور گردن مانند شال ظریف و از پارچه توری دوخته شده، عینک‌های ظریف و دخترانه و یا هرچیز دیگری که باعث می‌شود فانتزی‌های شما به واقعیت بپیوندد.
۵. می‌توانید عکس تمام برهنه و یا قسمتی برهنه بسته به خواسته‌ی خود بگیرید. برای گرفتن یک عکس سکسی لزومی ندارد کاملاً برهنه باشید اما اگر دلتان می‌خواهد، می‌توانید امتحان کنید، اگر می‌خواهید عکسی برهنه بگیرید اما دستپاچه هستید اول با لباس کامل عکس بگیرید و سپس بعد از گرفتن هر چند عکس یک تکه از لباستان را درآورید تا خود را برای این کار آماده کنید. می‌توانید تا هروقت که بخواهید برای این کار ژست بگیرید و یا به طور ساده به محض این که از زیر دوش خارج شدید یک عکس از خودتان بگیرید. • مهم نیست که سایز اندام‌های سکسی شما چقدر باشد، می‌توانید یک عکس برهنه از خود بگیرید. به خودتان مطمئن باشید و بگذارید بدنتان این اعتماد به نفس را در عکس از خود نشان دهد.
قسمت ٢/٣:
ادیت (ویرایش) عکسها


١. از لوکیشن‌ها (موقعیت‌های مکانی) متفاوتی استفاده نمایید و سعی کنید متفاوت فکر کنید. مجبور نیستید محل عکاسی‌تان را به حمام و یا رختخواب محدود کنید (البته این را هم باید اضافه کرد که می‌توانید در حالی که در رختخواب دراز کشیده‌اید و یا از دوش بیرون آمده‌اید عکس‌های فوق العاده‌ای بگیرید)
استفاده از کاناپه جلوی تلویزیون و یا یک صندلی راحتی بزرگ پشت‌دار و یا حتی تکیه دادن به یک دیوار می‌تواند باعث به وجود آمدن عکسهایی فوق‌العاده شود. مخصوصاً اگر نورپردازی شما صحیح باشد. • می‌توانید حتی وقتی خارج از خانه و در مکان‌های عمومی هستید عکس‌هایی سکسی بگیرید، فقط یک گوشه خلوت را گیر بیاورید و ژست بگیرید تا بتوانید یک عکس از خود بگیرید.
٢. هر چیز اضافه و یا حواس‌پرت‌کنی را از پس زمینه‌ی عکس به بیرون از کادر منتقل کنید. مطمئن شوید که شما جالب توجه‌ترین چیز داخل عکس هستید. برای این کار هر چیزی را که ممکن است باعث شود توجه کسانی که عکس را می‌بینند از شما به آن منحرف شود را قبلاً از از نقطه‌ای که می‌خواهید در آن عکسهای خود را بگیرید خارج نمایید .
اگر چیزهایی به حالت درهم ریخته (مثلاً یک تل لباس و یا تعدادی کتاب و کاغذهای متفرقه) در کادر دوربین قرار دارد اول آنها را از صحنه خارج کنید. سپس هرگونه تابلو نقاشی و یا هرچیز دیگری که روی دیوار نصب کرده‌اید را نیز از دیوار جدا کنید تا خود را در مرکز توجه بینندگان عکسها قرار دهید. در ضمن هرچیز دیگری که با تصویری که مایل به ثبت آن از خود هستید هماهنگی ندارد را نیز از کادر خارج کنید. • برای مثال اگر تصویری از خود در رختخواب می‌گیرید تمام چیزهایی را که روی میز کشودار کنار تخت‌تان است را از روی آن بردارید و مطمئن شوید که کشوها بسته باشد و یا اگر محل عکس‌برداری در حمام است تمام چیزهایی که روی طاقچه است را از روی آن برداشته و تمام حوله‌های خیس را نیز از جارختی به جای دیگری منتقل نمایید.


نکته و راهنمایی: از محلی که می‌خواهید در آن از خودتان عکس بگیرید، عکسی تهیه نمایید (عکسی که خودتان در آن نیستید) تا بتوانید بفهمید آن فضا در عکس چه شکلی پیدا خواهد کرد. تمام نقاط تصویر را کاملاً بررسی نمایید. اگر لازم است جای اثاثیه‌ی موجود در عکس را تغییر دهید. هر چیز کثیفی را تمیز کنید، به‌هم‌ریختگی‌ها و بی‌نظمی‌ها را از صحنه‌ی عکاسی دور کرده و در صورت لزوم میزان نور را تغییر دهید.٣. اگر می‌خواهید از خود عکسی در آیینه بگیرید، حتماً قبلِ آن، آینه را تمیز نمایید. بسیاری از عکس‌های سکسی در آیینه گرفته می‌شوند تا عکس بتواند صحیح‌ترین زاویه را برای گرفتن عکس خود به دست آورد. یک تصویر می‌تواند بسیار کمتر از آنچه باید زیبا باشد اگر در آیینه‌ای پر از لکه و غبار گرفته شود.
برای پاک کردن آینه با شیشه شور و دستمال تمیزی که از خود خط باقی نگذارد چند دقیقه وقت بگذارید تا عکسی که می‌گیرید مانند آینه بی‌نقص و شفاف باشد. • مطمئن شوید که لنز دوربینتان کاملاً تمیز است حالا چه یک دوربین واقعی را به کار بگیرید چه از دوربین موبایلتان استفاده کنید.
  یک لنز کثیف و یا لکه‌‌دار می‌تواند کیفیت عکس را بسیار پایین بیاورد.


۴. برای به دست آوردن جذابترین عکسها استفاده از نورهای طبیعی بسیار مفید است. نور خورشید به این دلیل برای گرفتن عکس‌های از خود (سلفی) مناسب‌ترین است که نه تنها پوست شما را شفاف نشان می‌دهد بلکه همه چیز را به طرز زیبایی طبیعی جلوه خواهد داد پس با وجود این که ممکن است این کار غیر معمول به نظر برسد، اگر می‌توانید برای زمان عکس‌برداری خود نیمه روز را انتخاب کنید.
پرده‌ها را کنار بزنید تا نور طبیعی به داخل بیاید فقط دقت کنید کسی بیرون نباشد و نتواند شما را ببیند، مخصوصاً اگر شما برهنه هستید. • اگر نمی‌توانید از نورهای طبیعی استفاده نمایید، بهتر است نور چراغ‌هایی مانند چراغ خواب و... را به نور لامپ سقفی ترجیح دهید تا پوستتان زیر تابش ملایم نور در عکس بهتر به نظر برسد. اگر نور بیش از حدِ لازم بود، می‌توانید با پیچیدن یک روسری نازک و یا شال به دور چراغ از شدت آن کم کنید.
قسمت ٣/٣:
ژست گرفته و از خود عکس بگیرید


١. کاملاً با دوربین خود و امکاناتش آشنا شوید. زمان‌سنج (تایمر نیز نامیده میشود، ویژه‌ی عکسهایی است که در آن سه‌پایه‌ی دوربین را مستقر کرده و زمان آن را برای مدتی معین مشخص می‌کنید و سپس در برابر دوربین قرار می‌گیرید تا به طور خودکار عکس گرفته شود ـ توضیح مترجم) اگر می‌خواهید عکسی از خودتان بگیرید، احتمالش زیاد است که از دوربین گوشی‌ استفاده می‌کنید اما صرف نظر از این که شما از گوشی موبایلتان برای فیلمبرداری استفاده می‌کنید و یا یک دوربین واقعی، دانستن این که چگونه زمان‌سنج (تایمر) را فعال نمایید تا قبل از آمادگی نهایی شما عکس گرفته نشود و البته تنظیم میزان حساسیت و تمرکز لنز برای گرفتن عکس‌های دقیق‌تر وشفاف‌تر کار را برایتان آسان‌تر خواهد کرد.
بیشتر دوربین‌های گوشی‌های تلفن همراه فیلترهایی دارند که شما می‌توانید اینها را به عکسهای خود اضافه کنید آنها می‌توانند روش‌های جالبی برای اصلاح سریع یک عکس قبل از فرستادن آن برای دیگران باشند.
اگر علاقه‌مندید که از زاویه‌ای غیرمتعارف از خود عکس بگیرید، می‌توانید یک سه‌پایه‌ی مخصوص عکس گرفتن با دوربین برای خود تهیه نمایید، قیمت آن فقط پانزده دلار است. (چاررا ولیعصر تا میدون عنقلاب بگردید پونزه تومنیشم هس ـ توضیح معرف و ویراستار) • بعضی از برنامه‌های دوستیابی و ارتباطات اجتماعی موجود در اینترنت دارای فیلترهایی هستند که می‌توانید در هنگام گرفتن یک سلفی (تصویر از خود) سکسی از آنها استفاده نمایید برای آوردن مثال از این نوع برنامه‌ها می‌توان اینستاگرام و اسنپ‌چت را نام برد که می‌توانید با امتحان کردن بخش تغییر و اصلاح تصاویر آنها مشاهده نمایید که آیا فیلتری مناسب برای عکس شما در آن نرم افزارها وجود دارد یا خیر.
٢. از هر چیزی که باعث می‌شود حریم خصوصی شما در مدت گرفتن عکسهای سکسی از خودتان حفظ شود استفاده کنید. اگر شما هم خانه دارید سعی کنید زمانی را برای انجام این کار انتخاب نمایید که مطمئن هستید کسی به جز خودتان خانه نیست. اگر تنها باشید نگران این که وسط کار مزاحمتان شوند، نخواهید شد و قادر خواهید بود که در آرامش و امنیت از انجام این کار لذت بیشتری ببرید. اگر امکان کاملاً تنها بودن در خانه برایتان میسر نیست در اتاقتان را قفل کنید بعد از خود عکسهای سکسی بگیرید. • اگر حیوان خانگی دارید، آنها را موقع عکس گرفتن از اتاق بیرون کنید. آنها ممکن است بامزه و دوست‌داشتنی باشند اما شما دلتان نمی‌خواهد وقتی دیگران عکس‌هایتان را می‌بینند به جای شما، به حیواناتی که در پس‌زمینه‌ی عکس مشغول جست و خیز هستند توجه کنند.
۳. قبل از این که شروع به گرفتن عکس‌هایی از خود کنید، در حس گرفتن عکس قرار بگیرید. اگر سنتان از حد قانونی بیشتر است، نوشیدن یه لیوان از نوشیدنی الکلی مورد علاقه‌تان در هنگام آماده شدن به شما آرامش خواهد داد. بهتر است یک موسیقی ملایم و آرامش‌دهنده در حال پخش در فضای محل عکس گرفتن‌تان باشد تا به ذهنتان آرامش ببخشد.
در آیینه به خود نگاه کنید و چیزهایی درمورد خود که آنها را می‌پسندید را ستایش کنید تا اعتماد به نفستان بالا برود. اگر دستپاچه و یا عصبی باشید در هنگام کار راحت نخواهید بود و حالت چهره‌ی شما با منعکس کردن احساس‌تان عکس‌ها را خراب خواهد کرد. • اگر تصمیم به نوشیدن الکل قبل از عکس‌برداری گرفتید، زیاده‌روی نکنید. می‌خواهید در آرامش باشید اما نمی‌خواهید حالت چشمانتان به علت جذب الکل در بدن، عدم تعادل‌تان را به وضوح نشان دهد.
۴. برای داشتن یک عکس فوق‌العاده که هر دفعه از نگاه به آن لذت می‌برید، لازم است بهترین ژستی که به شما می‌آید را بگیرید. اگر شما یک عکاس حرفه‌ای باشید، ممکن است اینطور به نظر بیاید که مدل‌ها برای این که تک‌تک عکس‌هایشان را به یک شاهکار بی‌نظیر تبدیل کنند، از سحر و جادو استفاده می‌کنند! اما قسمت عمده‌ی کار عکاسی حرفه‌ای دقت هوشمندانه به تمام جزییات است که می‌تواند بهترین ژست شما را به زیباترین شکل ممکن در عکس به نمایش بگذارد.

دقت شود که مجبور نیستید فقط روی سینه‌هایتان، پاهایتان، خمیدگی‌های بدنتان، ماهیچه‌های شش‌تکه‌ی شکم‌تان و بازوان ماهیچه‌ای‌تان تمرکز کنید! به آینه نگاه کنید و به این فکر کنید که کدام قسمت بدنتان را بیش از بقیه دوست دارید، کدام قسمت بدنتان خاص‌تر است و یا به کدام قسمت بدنتان بیشتر افتخار می‌کنید. • اگر دارید از خودتان عکس می‌گیرید. سعی کنید یک عکس از خودتان در حالی که دوربین بالای سر شماست و به آن خیره شده‌اید بگیرید. این باعث می‌شود که نه تنها چهره‌ی شما برجسته‌تر باشد، بلکه بتوانید تمام بدنتان را در عکس نمایش دهید.

 • پشتتان را به آینه کنید و دوربین و یا گوشی را از بالای شانه‌هایتان به سمت آیینه گرفته و یک عکس از قسمت پشتی بدنتان بگیرید. حالا شما چه بخواهید ماهیچه‌های کمر و یا پاهایتان را به نمایش بگذارید و چه بدن خوش فرم‌تان را، این راه بسیار خوبی برای گرفتن یک عکس برازنده از زیبایی اندام شماست.۵. سعی کنید تا می‌توانید با ژست‌های متفاوت و از زوایای متفاوت عکس بگیرید. از یک سه‌پایه‌ی ویژه‌ی دوربین و یا گوشی برای گرفتن عکسهایی از زوایای خاص با استفاده از زمان‌سنج (تایمر) از خودتان استفاده کنید. از این که بی‌مقدمه از خود عکس بگیرید، نترسید. (این را هم فراموش نکنید که می‌توانید از ابزار ویژه‌ای که شکلی میله‌مانند دارد و گوشی را در انتهای خود نگه می‌دارد و به طور خاص برای گرفتن سلفی طراحی شده است استفاده نمایید. این باعث می‌شود بتوانید عکس‌ها را از فاصله دورتری از خود بگیرید.) ممکن است برای پیدا کردن ژستی که کاملاً برازنده‌ی شما باشد، مجبور شوید مقداری وقت صرف کنید.
برای شروع کار توصیه می‌شود برخی از این ژست‌ها را امتحان کنید. • بدن خود را به حالت حرف S در زبان انگلیسی درآورید. کمرتان را تا می‌توانید به پشت خم کنید تا سینه‌هایتان به سمت جلو برجسته‌تر شود و باسنتان نیز به سمت عقب. این می‌تواند شکلی مناسب به شما داده و به بدن شما شکلی مانند ساعت شنی (برجسته در بالا و پایین و نازک در کمر) بدهد.

 • چانه‌تان را بالا نگه دارید. همیشه چانه‌تان را اندکی بیشتر از مقداری که فکر می‌کنید مناسب است بالا نگه دارید. این باعث می‌شود گردن شما باریک تر و بدون چربی و یا پوست اضافه به نظر بیاید.
  اگر شما سعی کنید سایه‌ی بدنتان روی استخوان ترقوه‌تان نیفتد تصویر حرفه‌ای‌تری به دست خواهید آورد.

 • شانه‌هایتان را به عقب متمایل کنید و به حالت قوس کمرتان را خم کنید. این ژست به شما کمک می‌کند که سینه‌هایتان به جلو متمایل شوند.

 • همیشه سعی کنید دوربین را به جای مستقیم روبروی خود گرفتن از کنار به سمت بدن خود بگیرید. وقتی که شما یک سلفی (عکس از خود) می‌گیرید. از این زاویه عکس گرفتن باعث می‌شود شما سکسی‌تر و مرموزتر به نظر بیایید.

 • در روی تخت خوابتان روی شکم دراز بکشید و به طریقی از خود سلفی بگیرید که سینه‌هایتان خمیدگی‌های بدنتان پاهایتان و یا هر قسمت از بدنتان که مایل هستید در عکس برجسته باشد بهتر به نظر بیاید.
۶. صورتتان را کاملاً آرام نگه دارید و از کل جریان لذت ببرید. برای بیشتر قسمت‌ها از نگاه کردن مستقیم به داخل لنز پرهیز کنید. در عوض به افق خیره شوید و یا چشمانتان را برای به دست آوردن عکسی وسوسه‌کننده به صورت نیمه‌باز درآورید و یا می‌توانید سرتان را به سمت راست و یا چپ برگردانید تا افتادن سایه‌ی سرتان به روی بدنتان به عکس حالتی دراماتیک و هنری بدهد.

توصیه: برای این که در عکس شهوت‌انگیز به نظر برسید، لبانتان را با فاصله‌ی کمی از یکدیگر باز نگه دارید تا بتوانید به آرامی از بین آنها نفس بکشید. این از حالتی که در آن لب‌هایتان را بسته نگه دارید بسیار سکسی‌تر است.


✔ نکته:
عکس‌های سکسی از دیگران که از آنها خوشتان می‌آید را در جایی ذخیره کنید که به شما کمک کند از روش‌های عکس گرفتن و ژست‌های مختلف به خوبی آگاه شوید. این می‌تواند زمانی که می‌خواهید تصمیم بگیرید چه موقعیت مکانی و یا چه ژستی را برای گرفتن عکس‌های خودتان انتخاب کنید برایتان مفید باشد.


⚠️ هشدار:
در مواقع فرستادن خصوصی عکسهای سکسی‌تان به دیگران بسیار هشیار باشید! مخصوصاً زمانی که شما آنها را روی فضای مجازی می‌گذارید و یا برای کسی می‌فرستید. ممکن است این کار در لحظه‌ی فرستادن به دوست‌پسر و یا دوست‌دخترتان به نظر فکر خوبی بی‌آید. اما احتمال پایان یافتن رابطه را هم در نظر بگیرید. لازم است به این فکر کنید که آیا این شخص اینقدر قابل اعتماد هست که اگر روزی رابطه‌تان تمام شد عکسهای سکسی‌تان را پخش نکند؟!
اگر شما زیر ١۸ سال هستید گرفتن عکسهای لختی و یا نیمه لختی شما از خودتان و پخش کردنشان از نظر قانونی جرم به حساب می‌آید. شما می‌توانید به پخش عکس‌های لختی نوجوانان زیر سن قانونی متهم شوید و کسی که عکس‌ها را برایش می‌فرستید هم می‌تواند در دادگاه به داشتن عکس‌های لختی از نوجوان زیر سن قانونی متهم شود.
منبع:

m.wikihow.com/Take-Erotic-Photos-of-Yourself


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • not your babe  

 • عضو از 1396/3/24

 • پست‌‌‌ها: ‌ 466

 • 2498

به امید این که عکسای بهتری تو سایت ببینیم و کیفیت...


به امید این که عکسای بهتری تو سایت ببینیم و کیفیت عکسا به سطح ابنرمال ارتقا پیدا کنه! (biggrin) (drooling)


ـــــــــــ

 • 6عرض شود که


نقل از: not your babe به امید این که عکسای بهتری تو سایت ببینیم و کیفیت عکسا به سطح ابنرمال ارتقا پیدا کنه! (biggrin) (drooling)


به امید آن که خودت پیشگام و سردمدار مکتب آبنرمالکونپشمدرنیسم شوی.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 3 • Different man  

 • عضو از 1397/8/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2393

 • 9410

مفید بود (rose)


ی تاپیکم میزدی با عنوان چگونه از کیر خود عکس سکسی بگیریم!

هرچی زور زدیم امضاها کیری حذف شه که نشد، لااقل یادبگیرن درس عکس بگیرن!


ـــــــــــ
 Me, Myself and I

 • 6همینو کم داشتیم


نقل از: Different man ی تاپیکم میزدی با عنوان چگونه از کیر خود عکس سکسی بگیریم! هرچی زور زدیم امضاها کیری حذف شه که نشد، لااقل یادبگیرن درس عکس بگیرن!


که جماعت شومبول به سر بریزن کیر بارونش کنن تا بگیم عکساشون خوبه یا نع؟


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 2 • Different man  

 • عضو از 1397/8/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2393

 • 9410

نقل از: اسکلت حشری


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Different man ی تاپیکم میزدی با عنوان چگونه از کیر خود عکس سکسی بگیریم! هرچی زور زدیم امضاها کیری حذف شه که نشد، لااقل یادبگیرن درس عکس بگیرن!


که جماعت شومبول به سر بریزن کیر بارونش کنن بپرسن عکساشون خوبه یا نع؟

لااقل جای عکس کیر با کاسه توالت، ی عکس بهتر میذارن!

انتخاب بین بد و بدتره!


ـــــــــــ
 Me, Myself and I

 • 2 • sepideh58  

 • عضو از 1390/4/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 888

 • 3807

خیلی باحال بود (biggrin) و آموزنده برا اونایی ک...


خیلی باحال بود (biggrin) و آموزنده برا اونایی ک بخوان سلفی بگیرن برا پارتنرشون! (cool)


ـــــــــــ • 2معرفی برنامه حضوری فقط تلگرام @sanaz7435


معرفی برنامه حضوری فقط تلگرام @sanaz7435


ـــــــــــ


 • 0شبح سیاه


یکی باس به این ملت اول یاد بده چه جوری سلفی عادی بگیرن بعد (dash)


ـــــــــــ


 • 3 • cunsa  

 • عضو از 1397/7/10

 • پست‌‌‌ها: ‌ 133

 • 119

اسکول


اسکول


ـــــــــــ


 • 0 • icy_girl  

 • عضو از 1393/9/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2637

 • 7062

..


شیطونه میگه یع عکس بی نور سلفی از خودم بذارم روی این اسکلت کم شه :دی


ـــــــــــ

 • 3 • King-of-Hell  

 • عضو از 1397/4/17

 • پست‌‌‌ها: ‌ 72

 • 59

فوق العاده عالی


تایپیک درجه برای کسایی که میخوان عکس بگیرن بهترین و ساده ترین روش ها


ـــــــــــ

(biggrin) ;) (rose) (rose) (rose) • 1خخخ


نقل از: icy_girl شیطونه میگه یع عکس بی نور سلفی از خودم بذارم روی این اسکلت کم شه :دی


برو بابا تو هم با اون روتوش و نورپردازیت.


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست • 1 • icy_girl  

 • عضو از 1393/9/23

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2637

 • 7062

نقل از: اسکلت حشری


نقل از: اسکلت حشری
نقل از: icy_girl شیطونه میگه یع عکس بی نور سلفی از خودم بذارم روی این اسکلت کم شه :دی


برو بابا تو هم با اون روتوش و نورپردازیت.

....

حرف نباشه :)


ـــــــــــ

 • 1 • Baaran98  

 • عضو از 1398/2/9

 • پست‌‌‌ها: ‌ 250

 • 384

عالیه
آموزنده اس


عالیه آموزنده اس


ـــــــــــ
 • 1 • Angel_bihaya  

 • عضو از 1396/5/25

 • پست‌‌‌ها: ‌ 20

 • 33

نكاتي كه گفتين خيلي مفيد و عالي بود. من خودم مدل...


نكاتي كه گفتين خيلي مفيد و عالي بود. من خودم مدل عكاسي هستم و بيشتر كار لباس زير انجام ميدم.استفاده از لباس زير توري فوق العاده عكس رو جذابتر ميكنه و بقول شما از تمام برهنه سكسي تر هست مخصوصا وقتي بخشي از اندام جنسي رو نمايان كنه. اگه ميخواين تمام برهنه عكس بگيرين ميتونين با دستاتون يه كم از اندام جنسي رو بپوشونين اينم حذابترش ميكنه. راحت بگم گاهي يه ذره موي زائد حالت داده شده بالاي واژن تو عكس برهنه اون قسمت رو خاص و جذاب ميكنه. من خودم قبل اينكه برم جلو دوربين الكل مصرف ميكنم و خيلي خيلي به ژستام كمك ميكنه و خجالتم رو ميريزه. گفتم شايد تجربيات منم بدردتون بخوره


ـــــــــــ


 • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

کدامیک را ترجیح میدهید؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «