چگونه بدانید دوست دخترتان سکس میخواهدچطور تشخیص دهید که دوست دخترتان می‌خواهد با شما سکس داشته باشد

Co-authored by wikiHow Staff
June 27, 2019اگر مدت زیادی است با دوست دخترتان هستید یا مدت زیادی نیست که با هم هستید ولی آماده هستید رابطه‌تان را به مرحله‌ی بعدی ببرید و به هم نزدیک‌تر شوید، احتمالاً درگیر این تردید هستید که آیا او نیز همین را می‌خواهد؟ با وجود این که ممکن است فکر کنید آسانترین راه این است که از خود او بپرسید که چه می‌خواهد، پرسیدن این که «می‌خواهی سکس داشته باشیم؟» ممکن است آن پاسخ و عکس‌العملی را که انتظار دارید، در پی نداشته باشد. به جای آن اگر واقعاً دلتان می‌خواهد بدانید دوست دخترتان می‌خواهد با شما سکس داشته باشد یا خیر، باید به چیزهایی که می‌گوید توجه کنید و همچنین به طرز رفتار او دقت کنید تا بتوانید خواسته‌ی واقعی او را دریابید!
اگر می‌خواهید بفهمید دوست دخترتان مایل است که سکس هم وارد رابطه‌تان شود یا خیر، مراحل زیر را دنبال کنید:


قسمت ١/٣:
به کارهایی که انجام می دهد توجه کنید
١: به این که او اخیراً بیشتر شما را لمس می‌کند یا خیر، دقت کنید. اگر دوست دخترتان مداوماً در حال دستمالی شماست و همیشه به بهانه‌ای شما را لمس می‌کند، بازوانش را دور شما حلقه می‌کند و یا می‌خواهد دستش را بگیرید یا دستتان را دور بدنش حلقه کنید و یا او را روی پاهایتان بنشانید، پس او برای تماس جسمی بیشتر آمادگی دارد. اگر کارهایی که می‌کند هر روز بیشتر سکسی می‌شود، مثلاً از روی شلوار، کیر شما را لمس می‌کند و یا دستانتان را روی سینه‌هایش می‌گذارد، پس احتمالاً او برای رابطه‌ای فیزیکی‌تر آماده است. اگر وقتی در اطراف شماست، بیشتر خود را از نظر فیزیکی به شما نزدیک می‌کند، پس معنای آن این است که او در کنار شما احساس آرامش و راحتی بیشتری می‌کند و یک دختر فقط زمانی با شما سکس خواهد کرد که با شما و در کنارتان راحت باشد. دقت کنید چگونه با شما می‌رقصد، آیا بیشتر از قبل خود را به شما می‌چسباند؟ ممکن است این روش او برای گفتن چیزی به شما باشد.


٢: نگاه کنید که رابطه شما در زمینه‌ی مسائل فیزیکی مربوط به تختخواب پیشرفتی نسبت به سابق کرده است یا خیر. اگر هنوز حتی یکدیگر را نبوسیده‌اید، پس احتمالاً این که بخواهد با شما سکس داشته باشد، بسیار کم است. اما اگر مدتی است که یکدیگر را می‌بوسید و کارهایی بیشتر از بوسه هم این مدت انجام داده‌اید، پس احتمال این که او برای سکس آماده باشد نیز وجود دارد، اگر سینه‌هایش را لمس کرده‌اید و اگر کیر و کص یکدیگر را با دستاهایتان لمس کرده‌اید، اگر کص او را لیسیده‌اید و و یا برایتان ساک زده است پس احتمال اتفاق افتادن سکس از قبل هم بیشتر است ـ البته هیچ تضمین صددرصدی وجود ندارد ـ ولی احتمالاً او برای جلوتر رفتن رابطه به سمت سکس با شما آماده است. • این که دوست دختر شما برایتان ساک می‌زند معنایش این نیست که او برای سکس کامل با شما آمادگی دارد. برخی از دختران صرفاً برای این ساک می‌زنند که برای سکس کامل آماده نیستند و ساک زدن برایشان حکم مرحله‌ی قبل از سکس را دارد. برخی دیگر از دختران کاملاً متفاوت هستند، آنان تا زمانی که برای سکس کامل با شما آمادگی نداشته باشد حتی ساک هم برای شما نخواهند زد، برخی دیگر هم کلاً اهل ساک زدن نیستند، چه قبل از سکس چه بعد از آن. هر دختری با دیگری در این زمینه‌ها متفاوت است.

 • اگر برای ساعتهای متوالی یکدیگر را می‌بوسید و دختر هیچ کار دیگری جز بوسیدن شما انجام نمی‌دهد، دو حالت وجود دارد؛ یا او منتظر است که شما حرکتی بکنید و کار را جلو ببرید یا این که او هنوز برای سکس آماده نیست. اگر هربار که شما سعی کردید سینه‌هایش را لمس کنید، لباسش را درآورید و یا از کمر به پایین او را لمس کنید، شما را به کناری هل داد پس او صددرصد هنوز برای سکس آمادگی ندارد.


٣: ببینید او می‌خواهد بیشتر وقتها با شما تنها باشد؟ مثلا اگر اخیراً دوستانش از زندگی شما غیب شده‌اند و هر بار به دیدن شما می‌آید، دوستانش را به همراه نمی‌آورد و نشان می‌دهد که مایل است مدت زمان زیادی را با شما تنها بگذراند، حالا چه در اتاق خواب خودش چه در اتاق خواب شما پس احتمالاً قصد دارد با شما سکس داشته باشد یا حداقل تا حدودی کارهای سکسی با شما انجام دهد.
اگر او تمایلی به سکس با شما نداشته باشد پس سعی می‌کند با شما تنها نباشد زیرا می‌داند ممکن است چیزی بیشتر از آنچه آماده است به شما بدهد از او بخواهید!


۴: ببینید آیا شما را به خانه‌اش دعوت می‌کند؟ اگر شما هرگز در خانه‌اش با او تنها نبوده‌اید و او ناگهان شما را به خانه‌اش دعوت می‌کند، پس احتمال این که بخواهد رابطه‌اش با شما را جلو ببرد و چیزهای بیشتری نسبت به گذشته از شما می‌خواهد وجود دارد.
اگر او برای محل قرارتان جایی نزدیک خانه‌اش را انتخاب کرد و در پایان قرار شما را خیلی عادی و غیر مستقیم به سمت خانه‌ی خود سوق داد، ممکن است علامت این باشد که می‌خواهد رابطه‌ی بین شما عمیق‌تر و فیزیکی‌تر شود. این ممکن است کمی نقشه کشیدن و حسابگری لازم داشته باشد. پس اینطور که مشخص است او به روشهای کشاندن شما به خانه‌اش برای آن که با هم تنها باشید کلی فکر کرده است.


۵: ببینید آیا او هیچ‌گونه تلاشی می‌کند که شب را در خانه‌ی شما بگذراند؟ اگر او هرگز در خانه‌ی شما نخوابیده است و به طور بی‌مقدمه با ساکی بزرگتر از آن که همیشه همراه خود دارد به خانه‌ی شما می‌آید، این احتمال وجود دارد که این ساک وسایل شخصی او برای ماندنش در خانه‌ی شما در طول شب باشد و او با این کار می‌خواهد به شما بگوید که چیزی بیشتر از روابط همیشگی‌تان از شما می‌خواهد. اگر او می‌خواهد با شما در تختخواب وقت بگذراند پس این احتمال وجود دارد که هدف او فقط خواب و استراحت نیست. دراز کشیدن و خوابیدن در کنار کسی می‌تواند تقریباً به اندازه‌ی خود سکس دو نفر را به هم نزدیک کند. اگر او سعی می‌کند که شب را در خانه‌ی شما بماند ممکن است روش او برای گفتن این مطلب به صورت غیر مستقیم به شما باشد که برای بردن رابطه‌تان به مرحله‌ی بعد آماده است. • این لزوماً به دان معنا نیست که او برای سکس کاملاً آماده است. اما می‌تواند به این معنا باشد که می‌خواهد به شما نزدیکتر شود.
قسمت ٢/٣:
از خودش بپرسید
١: همیشه آماده باشید. اگر نقشه‌ی شما این است که از دوست دخترتان بپرسید آیا می‌خواهد با شما سکس داشته باشد، پس باید مقدمه‌ی این کار را به طرز رمانتیک و مناسبی فراهم کنید نه این که وسط نصف کردن ساندویچ چیزبرگرتان با هم این را از او بپرسید! پس اگر برای سکس آماده‌ هستید و مشخص شد او نیز برای انجام سکس آماده است این چه معنایی دارد؟ کاندوم! هرگز با دانستن این که احتمالی برای خوابیدنتان با یکدیگر (سکس) وجود دارد بدون آمادگی قبلی (داشتن کاندوم) به خانه‌ی او نروید و یا او را به خانه‌ی خود دعوت نکنید. • کاندوم‌ها را نشانش ندهید. ممکن است جا خورده و ناراحت شود. اما آنها را دم دست نگه دارید زیرا این هم ممکن است که او برای این کار آمادگی داشته باشد. هیچ چیز به اندازه‌ی مجبور شدن به رفتن به داروخانه وسط یک لحظه‌ی رمانتیک آن را خراب نخواهد کرد!


٢: با او صمیمی شوید. زمانی که برای اقدام و عمل آماده شدید باید کار را به نقطه‌ای برسانید که با دوست دخترتان صمیمی شوید، این بدان معناست که باید او را به قرار بیرون دعوت کنید! کاری کنید احساس خاص بودن و فوق‌العاده بودن به او دست دهد و سپس ترتیبی دهید که با هم تنها شوید.
اما تا چه اندازه باید با او صمیمی شوید؟ این به آن بستگی دارد که کارها به چه سرعتی در حال پیشروی است. اگر شما همین الان در اتاق خواب هستید و همه یا اکثر لباس‌های شما روی زمین افتاده است، پس وقت آن است که از او بخواهید تایید کند آیا برای این که کار را به مرحله بعدی ببرید آماده است و یا خیر! • اگر شما صرفاً روی کاناپه نشسته‌اید و مشغول بوسیدن یکدیگر هستید و او کاری بیش از بوسیدن شما نمی‌کند، بدان معناست که شاید برای درخواست سکس زود باشد.


٣: از او بپرسید که آیا آمادگی سکس را دارد؟ وقتی زمان برای سکس مناسب بود، او را در آغوش بگیرید، به چشمانش نگاه کنید و بگویید «آماده‌ای؟» یا «حاضری؟» هرگز نگویید «می‌خوای سکس کنیم؟!» یا «می‌خوای انجامش بدیم؟» زیرا اگر اینطور بگویید او درخواست شما را جدی نخواهد گرفت. تقاضای شما باید به صورتی روشن و واضح مطرح شود که آیا او تمایلی به انجام سکس دارد؟ و سپس منتظر پاسخ او بمانید، مطمئن باشید او قدر این که شما می‌توانید در آن واحد هم صریح باشید هم مبادی آداب را خواهد دانست. • پر واضح است که این سوال را باید زمانی از دختر بپرسید که وقت تصمیم گرفتن مست نباشد!
  ⚠️ بدترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به او فشار بیاورید تا کاری را انجام دهد که بعد از آن که مستی شراب و یا نشئگی مواد مخدر از سرش پرید از آن پشیمان شود!


۴: طرز برخوردتان درست باشد. اگر او به شما گفت که برای انجام سکس آماده است، واکنش و طرز برخوردتان باید صحیح باشد. بعداً وقتی تنها هستید می‌توانید از خوشحالی جیغ بزنید! کاندم‌هایتان را بردارید و آماده باشید که کار را شروع کنید.
اگر هم گفت که برای سکس آماده نیست به تصمیمش احترام بگذارید و به او بگویید که کاملاً با تصمیم او موافق هستید و این هیچ اشکالی ندارد. به او بگویید که با اون بودن ارزش صبر کردن را دارد و او می‌تواند تا هر وقت که بخواهد صبر کند تا کاملاً آمادگی سکس با شما را داشته باشد.
جنتلمن و با شخصیت باشید. اگر عصبانی شوید و سعی کنید به او فشار بیاورید، او کل رابطه‌تان را زیر سوال خواهد برد که آیا او را فقط برای سکس می‌خواهید؟ • اگر او به شما جواب رد داد، برای مدتی اصلاً راجع به سکس حرف نزنید. هر بار که شما را لب به لب بوسید، بلافاصله تقاضای سکس نکنید، این بلافاصله تکراری و آزاردهنده خواهد شد. هرگز عجله نکنید.
قسمت ٣/٣:
به گفته‌هایش توجه کنید
١: ببینید آیا او بیش از حد معمول راجع به سکس حرف نمیزند؟ اگر دوست دختر شما حاضر است به مرحله‌ی بعدی رابطه قدم بگذارد، احتمال زیادی دارد که او بیشتر از حد معمول درمورد سکس با شما حرف بزند. او می‌تواند این کار را به روش‌های بسیار مختلفی انجام دهد. مثلاً حرف زدن راجع به آن دسته از دوستان شما که به تازگی شروع به انجام سکس با یکدیگر کرده‌اند. و یا به طور عادی و غیر مستقیم نظر شما را راجع به مسائل و موضوعات جنسی بپرسد. اگر او مداوماً از کلمه‌ی سکس در مکالماتتان استفاده می‌کند پس به طور واضح ذهنش درگیر این مسئله است. • اگر وقتی تنها بودید، به سکس اشاره کرد، پس احتمال این که بخواهد با شما سکس داشته باشد زیاد است.

 • اگر او به طور ناگهانی از شما پرسید کدام یکی از دوستانتان در حال حاضر سکس دارد و کدام یک از آنها ندارد، ممکن است در این فکر باشد که چه زمانی قرار است سکس بین شما و او اتفاق بی‌افتد.


٢: ببینید آیا او از شما تعریف‌های سکسی می‌کند؟ اگر او به شما گفت سینه‌ای عضلانی دارید، بازوهایی سکسی و جذاب دارید، ماهیچه‌های شکمتان (سیکس پک) واقعاً فوق‌العاده است، یعنی دارد به صورت غیر مستقیم به شما حالی می‌کند که بدن شما باعث تحریک جنسی او می‌شود. اگر به جای تعریف از مدل اصلاح موهای سر شما و یا گفتن این که لباسی که پوشیده‌اید را می‌پسندد (خوشتیپ شده‌اید) او انتخاب می‌کند که به شما بگوید توجهش معطوف بدن شماست و رویت جزئیات بدن شما چه تاثیری روی او می‌گذارد (تحریکش می‌کند). • اگر او این تعریف‌ها را هر وقت که او را می‌بوسید و یا با هم خلوت می‌کنید از اندام شما می‌کند، پس احتمال زیادی وجود دارد که او می‌خواهد رابطه‌تان را به مرحله‌ی بعدی ببرد.


٣: ببینید آیا او بیش از حد معمول راجع به رختخواب شما حرف نمی‌زند؟ اگر او به خانه‌ی شما آمد با فشار دادن دستش روی تشک میزان نرمی و راحت بودن آن را امتحان کرد، اگر گفت واقعاً تخت تو راحت است، شاید به آن معنا باشد که می‌خواهد در کنار شما روی آن تخت دراز بکشد. اگر روی تخت دراز کشید و گفت واقعاً تخت فوق‌العاده‌ای داری، معنی آن این است که او می‌خواهد شما به سرعت به داخل تخت رفته و کنار او دراز بکشید.


۴: ببینید رک درمورد تمایل جنسی‌اش می‌گوید؟ اگر او خیلی رک به شما گفت حشری شده است، یک حرکت شجاعانه از طرف اوست. این هم گاهی پیش می‌آید که دختر خودش به شما بگوید که در حال و هوای انجام سکس است! ممکن است هوس شیطنت‌های عجیب غریب (مثل بستن شما به تخت) به سرش زده باشد یا به طور ساده دلش با شما بودن را بخواهد که البته اینها لزوماً به معنای سکس کامل نیست. اگر اینقدر با شما احساس راحتی می‌کند که بگوید او هوس کرده است کمی با شما شیطنت کند، منظورش حتماً سکس کامل نیست (یعنی فقط تا آنجایی که خودش به شما اجازه می‌دهد جلو بروید).


۵: ببینید آیا او به تازگی بی‌ادب‌تر نشده است؟ اگر او به تازگی از پشت تلفن با شما به گونه‌ای شهوت انگیز مداوم راجع به سکس حرف می‌زند و حرف‌های دوپهلویی که یک معنی آن مسائل جنسی است را در میان مکالماتتان به پیش می‌کشد، اگر او برای شما پیامکهای بی‌ادبی درمورد مسائل سکسی می‌فرستد، اگر وقتی در حال بوسیدن او هستید و یا کاری بیشتر از بوسیدن او می‌کنید (مثلاً با بدنش ور می‌روید) حرفهای شهوت‌انگیز سکسی با شما می‌زند و یا حتی با شما سکس تلفنی می‌کند،... پس شاید او دارد مقدمه‌چینی می‌کند تا رابطه را به مرحله‌ی بعدی ببرد البته ممکن است او فقط خوشش بی‌آید در این مورد حرف بزند. البته این هم ممکن است که اگر او با شما اینقدر راحت است که کار را به اینجا برساند احتمال این که برای چیزهای بیشتری آماده باشد هم وجود داشته باشد.
✔ نکته:
• فکر کنید که آیا الان برای انجام سکس زمان مناسبی است؟ این موضوع بستگی به این مطلب دارد که چند وقت است با هم رابطه دارید؟ چقدر با یکدیگر احساس راحتی و صمیمیت می‌کنید؟ چه کارهای سکسی را با هم امتحان کرده و یا نکرده‌اید؟ چه عوامل خارجی دیگری شما و دوست دخترتان را تحت یک فشار غیر لازم گذاشته است؟ ممکن است حالا زمان مناسبی برای سکس نباشد، حتی اگر هر دوی شما به انجام این کار مایل باشید.
• تا زمانی که کاملاً آماده نیستید، این کار را انجام ندهید. معنای این گفته این است که هرگز نگذارید کسی شما را قانع کند که چون شما آدم باحالی هستید و از این چرندیات باید حتماً همین الان سکس کنید! لازم است که بر کارها و رفتارتان تسلط کامل داشته باشید (عاقلانه و صحیح تصمیم بگیرید).
• همیشه ایمن باشید (کاندوم) اگر دوست‌دخترتان خواست که با شما سکس داشته باشد، باید از تمام راهنمایی‌های مقاله‌ی سکس ایمن پیروی نمایید. همیشه سکس ایمن‌تری داشته باشید سکس ایمن‌تر همیشه انتخاب بهتری است.
• این را بفهمید که آیا برای سکس آمادگی دارید؟ حتی اگر دوست دخترتان به انجام سکس تمایل دارد، لزوماً به آن معنا نیست که شما برای بردن رابطه‌تان به مرحله‌ی بعد آمادگی کامل دارید. بگذارید دوست دخترتان قدم اول را بردارد. در این کار عجله نکنید، صبور باشید و به هر دویتان فرصت دهید. او را هرگز به کاری مجبور نکنید، بگذارید به آهستگی تصمیمش را بگیرد. به روش تفکر او احترام بگذارید. اگر او برای سکس آماده نیست این را بپذیرید. به او فشار نیاورید زیرا او را از دست خواهید داد.
• به دنبال سرنخ‌هایی بگردید که آیا او می‌خواهد در مورد سکس حرف بزند؟ این بدان معناست که او هم به همان چیزی فکر می‌کند که شما فکر می‌کنید.
اگر او نمی‌خواهد با شما سکس داشته باشد او سعی خواهد کرد که درمورد این مسائل با شما حرف نزند.


⚠️ هشدار:
یا سخت گیری نکنید (همه چیز را به سادگی بگیرید) و یا خیلی رک باشید. اگر او در هنگام سکس با شما باردار شد و تصمیم گرفت کودک را نگه دارد. این را به خاطر داشته باشید که از نظر قانونی نسبت به کودک تعهداتی دارید. (موظف به پرداخت مبلغی متناسب با درآمدتان به صورت ماهیانه به نام چایلد ساپورت و یا هزینه های کودک هستید ـ توضیح مترجم) پس بهتر است خود و شریک جنسی‌تان را از بارداری‌های ناخواسته محافظت نمایید.
از کاندوم استفاده نمایید، از قرص‌های جلوگیری از حاملگی استفاده نمایید و یا از هر روش موثر ثابت شده برای جلوگیری از بارداری ناخواسته استفاده نمایید. این که صرفا در انتهای سکس کیر را از کص بیرون بکشید روش موثری برای جلوگیری از بارداری نیست! جلوگیری از بارداری به وسیله‌ی خریدن کاندوم بسیار ارزانتر از پرداخت بخشی از درآمدتان به صورت ماهیانه برای هزینه‌های کودکتان است!
اگر او به شما جواب منفی داد و یا اگر او مست بود، هر دو به معنای این است که نباید این کار را انجام دهید. حتی اگر به علت مستی نمی‌تواند با شما حرف بزند و چیزی بگوید، باز هم نباید با او سکس کنید. این که او به علت مستی نمی‌تواند مخالفت کند، معنایش این نیست که راضی به سکس با شماست. کاملاً مطمئن شوید که موافقت روشن و واضح دوست‌دخترتان را قبل از انجام سکس به دست آورده‌اید. اگر این کار را نکنید، هر اتفاقی که بین شما بی‌افتد می‌تواند در محضر دادگاه به عنوان تجاوز و یا اقدام به تجاوز بر علیه شما در نظر گرفته شود و مهمتر از آن این عمل می‌تواند به کسی که با او رابطه دارید از نظر روحی عمیقاً و به شدت صدمه بزند.
از خودتان و از شریک جنسی‌تان در برابر بیماری‌هایی که از طریق اعمال جنسی منتقل می‌شوند، حفاظت کنید و تنها راه رسیدن به این هدف استفاده از کاندوم می‌باشد. از خودتان بپرسید اگر قرص‌هایی که به صورت روزانه برای جلوگیری از بارداری می‌خورد، کارشان را درست انجام ندهند چه خواهد شد؟ این بسیار خوب است که بدانید چگونه قبل از افتادن اتفاقاتی که برایتان ناخوشایند است (ابتلا به بیماری‌ها و یا بارداری ناخواسته و...) از آن‌ها جلوگیری کنید یا اگر با وجود رعایت نکات بهداشتی باز هم اتفاقی مثل بارداری ناخواسته افتاد، چگونه باید با آن برخورد کنید. تنها چیزی که بدتر از یک بارداری ناخواسته است، این است که درمورد این که با کودک به دنیا نیامده چه باید بکنید با هم اختلاف نظر داشته باشید!
(در کشورهای خارجی معمولاً چهار انتخاب وجود دارد:
الف) سقط جنین
ب) به دنیا آوردن کودک و سپردنش به کسانی که به علت عدم توانایی باردار شدن مایل به پذیرفتن او به عنوان فرزند خوانده هستند
ج) ازدواج و تشکیل خانواده
د) به دنیا آوردن فرزند اما عدم ازدواج والدین و پرداخت مبلغی به عنوان هزینه‌های کودک به صورت ماهیانه به مادر که مبلغ آن بر حسب نظر دادگاه و میزان درآمد پدر کودک مشخص میشود ـ توضیح مترجم)
منبع:

m.wikihow.com/Know-if-Your-Girlfriend-Wants-to-Have-Sex-With-You


ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست


 • 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • Baaran98  

 • عضو از 1398/2/9

 • پست‌‌‌ها: ‌ 358

 • 598

خوب توضیح داده


خوب توضیح داده


ـــــــــــ
 • 3 • wrecked_erny  

 • عضو از 1398/3/8

 • پست‌‌‌ها: ‌ 401

 • 900

کارت عالیه!! هر وقت میخواستم ترجمش کنم نتونستم!!


سپاس حسسام!! (rose)


ـــــــــــ

 • 1 • f.arash  

 • عضو از 1395/7/26

 • پست‌‌‌ها: ‌ 58

 • 31

نقل از: Baaran98


نقل از: Baaran98 خوب توضیح داده

چون کارش درسته


ـــــــــــ


 • 1 • chibegamvalla  

 • عضو از 1396/8/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 265

 • 208

ای بابا چی بگم اخه.بعضیا اندازه گاو نمیفهمن....


ای بابا چی بگم اخه.بعضیا اندازه گاو نمیفهمن. خیلی دوس دارم بدونم چند نفر از پسرا اینو تا آخر خوندن.چند نفر چه تعداد از این موارد رو انجام میدن.


ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت • 1 • chibegamvalla  

 • عضو از 1396/8/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 265

 • 208

ای بابا چی بگم اخه.بعضیا اندازه گاو نمیفهمن....


ای بابا چی بگم اخه.بعضیا اندازه گاو نمیفهمن. خیلی دوس دارم بدونم چند نفر از پسرا اینو تا آخر خوندن.چند نفر چه تعداد از این موارد رو انجام میدن.


ـــــــــــ

قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت • 0 • مسیحی۰  

 • عضو از 1397/7/29

 • پست‌‌‌ها: ‌ 10

 • 893

گل کاشتی پسر
دستت خوش دمت همیشه گرم،عالی بود.


گل کاشتی پسر دستت خوش دمت همیشه گرم،عالی بود.


ـــــــــــ

عاشق باش نه مجازی. • 1 • 0031Koonkesh  

 • عضو از 1397/12/5

 • پست‌‌‌ها: ‌ 44

 • 53

دوست دختران؟


کصدست شدی اسکلت


ـــــــــــ


قبل از اینکه یه تایپیک کسشر بزنی منو بلاک کن،بهت اطمینان میدم بهت میرینم (biggrin) • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

ترجیح میدید بدن شریک جنسی (پارتنرتون) با مو باشه یا بدون مو؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «