چگونه به کنسرت برویم؟ ورژن ایرانی

ورژن خارجی کنسرت رفتن:
شما بسته به علاقه اتون کنسرت را انتخاب نموده لباس مناسب کنسرت رو (برای مثال راک) تن کرده به کنسرت میروید. چند ساعت لذت میبرید و بعد هم میروید لالا...

ورژن ایرانی:
شما فقط برای رقص و نشان دادن جواهرات جدید خود به مکان احتیاج دارید. اگه خانوم هستین لختی ترین لباسی رو که میدونید انتخاب میکنید برای در آوردن چشم بقیه و نشون دادن کلاستون. زمستون تابستون نداره. اگه آقا هستید یه چاقوی ضامن دار لازمه ی کنسرته... اول از همه میرسید کنسرت و غر میزنیم که وای هر ننه قمری هم که نباید بیاد کنسرت! یه نوشیدنی سفارش میدین که برین تو حس کنسرت. البته یادتون نره زیادروی در نوشیدن مشروب. موقع خوندن خواننده مدام آهنگ‌های قدیمیش رو داد میزنید! بعضی ها از اینکه شما آهنگ‌های درخواستی دارین کفری میشن و میان سمت شما و میگن خفه بینیم باووو! شوهر شما به حمایت از شما چاقو میکشه... گروه بعدی حتما باید مزاحم دختر یا زن مردم بشن از انگشت کردن تا دستمالی فرق نمیکنه. اونم کار به چاقو کشی و کتک کاری میکشه... مورد بعدی دعوای بین خود زن و شوهره که شوهره میگه همه اش تقصیر خودته که کیون لخت اومدی بین این حمالها!
خلاصه اینکه خواننده داره میخونه و اینام با ریتم آهنگ گروه گروه همه به هم گره خوردن و دارن دعوا میکنن گوشه های مختلف سالن. همون وسط یکی بالا میاره رو بقیه. و باعث میشه دعوا ختم به خیر بشه. بعدش هم می‌رن خونه تا کنسرت بعدی رو دقیقا برنامه ریزی کنن که چی قراره بپوشن.

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2141

• 2545

شما همه چیز ما آریایی های اصیل رو میخوای زیر سوال...

شما همه چیز ما آریایی های اصیل رو میخوای زیر سوال ببری! حتی کنسرت رفتن آریایی رو! میدونی اصلا کنسرت رو هخامنشی ها ابداع کردن؟ نمیدونی که! اونا شمشیر میبردن توی مراسم! این داداشامون ضامن دار!.... (biggrin) (rolling)

امان از این "غرب زدگی"!

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 1

این که چیزی نیس

نقل از: axm432 شما همه چیز ما آریایی های اصیل رو میخوای زیر سوال ببری! حتی کنسرت رفتن آریایی رو! میدونی اصلا کنسرت رو هخامنشی ها ابداع کردن؟ نمیدونی که! اونا شمشیر میبردن توی مراسم! این داداشامون ضامن دار!.... (biggrin) (rolling) امان از این "غرب زدگی"!

میدونستی اصلا خود هخامنشیان رو ایرانیها اختراع کردن؟

ـــــــــــ

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2545

نقل از: eyval123412341234

نقل از: axm432 شما همه چیز ما آریایی های اصیل رو میخوای زیر سوال ببری! حتی کنسرت رفتن آریایی رو! میدونی اصلا کنسرت رو هخامنشی ها ابداع کردن؟ نمیدونی که! اونا شمشیر میبردن توی مراسم! این داداشامون ضامن دار!.... (biggrin) (rolling) امان از این "غرب زدگی"!

میدونستی اصلا خود هخامنشیان رو ایرانیها اختراع کردن؟

اممم میبینم که همچین مبانی نظریت بد نیست! یک کم منتها رو "آریایی شناسیت" باید کار کنی! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 207

• 369

من یه سوال فلسفی دارم
یه گروه موسیقی تو ایران هست...

من یه سوال فلسفی دارم یه گروه موسیقی تو ایران هست فقط یه سری کلمات نامفهوم میگه یه جورایی کپی از روی گروه era اسمش یادم نیست ماست بند بود ، دستبند بود یا شاش بند خلاصه یکی از همیناست دیگه یه آهنگ معروف داره به نام اِئو بِئو ، الان وقتی یکی میخواد بگه آهنگ درخواستی اینو بخون باید بگه اِئو بِئو بخون؟

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 1

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 276

• 1574

دقیقا گل گفتی (devil)

ـــــــــــ

• 2

نشنیدم راجع به این گروه

نقل از: Zarathustra من یه سوال فلسفی دارم یه گروه موسیقی تو ایران هست فقط یه سری کلمات نامفهوم میگه یه جورایی کپی از روی گروه era اسمش یادم نیست ماست بند بود ، دستبند بود یا شاش بند خلاصه یکی از همیناست دیگه یه آهنگ معروف داره به نام اِئو بِئو ، الان وقتی یکی میخواد بگه آهنگ درخواستی اینو بخون باید بگه اِئو بِئو بخون؟

(rolling) حتما باید بخونه!

ـــــــــــ

• 0

مرسی

نقل از: LaDy__Ronakk دقیقا گل گفتی (devil)

کنسرت ایرانی فقط دعواس :/ من که دیگه هیچ کنسرتی نمیرم

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2545

حالا کدوم کنسرت بود این؟

ـــــــــــ

• 1

• COMASEX  
  • عضو از 1392/1/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 127

• 59

سلام گلم

آریایی ها همون موقع ها از دست همین کس خل بازیا از ایران مهاجرت کردن ما بازمانده اریایی نیستیم ...... حالا هستیم ..... باشه شهرام بهرام نداره که اون از تاریخ همون با شکوه باستانی همش بود جنگ و برادر کشی و پسر کشی و پدر کشی سنگواره های افتخار امیزمون هم فقط نشون میده اقوام بیچاره تو صف ایستادن باج و خراج بدن .... اینم از الانمون .... تعریف از رفتار درست انسانی که غرب زدگی نیست عزیز یارو زنشو میبره خارج جو گیر میشه میگه بریز بیرون خانم آزاد باش خانم هم میریزه بیرون بعد یکی زنشو نگاه میکنه که اونم البته ایرانیه !!! بعد شوهره در گیر میشه خب بلا تکلیف تو که به ایرانی بودن مینازی که قهرمان غیرتی یه بلیط دو سفره مترو بگیر برو شاه عبدالعظیم .....

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2545

نقل از: COMASEX

نقل از: COMASEX

آریایی ها همون موقع ها از دست همین کس خل بازیا از ایران مهاجرت کردن ما بازمانده اریایی نیستیم ...... حالا هستیم ..... باشه شهرام بهرام نداره که اون از تاریخ همون با شکوه باستانی همش بود جنگ و برادر کشی و پسر کشی و پدر کشی سنگواره های افتخار امیزمون هم فقط نشون میده اقوام بیچاره تو صف ایستادن باج و خراج بدن .... اینم از الانمون .... تعریف از رفتار درست انسانی که غرب زدگی نیست عزیز یارو زنشو میبره خارج جو گیر میشه میگه بریز بیرون خانم آزاد باش خانم هم میریزه بیرون بعد یکی زنشو نگاه میکنه که اونم البته ایرانیه !!! بعد شوهره در گیر میشه خب بلا تکلیف تو که به ایرانی مینازه که قهرمان غیرتی یه بلیط دو سفره مترو بگیر برو شاه عبدالعظیم .....

رفیق امیدوارم متوجه شده باشی که من و نویسنده تاپیک هم داشتیم همین حرف شما رو به طنز میزدیم! (biggrin)

آریایی کجا بود! (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 276

• 1574

ببین‌من چقد از کنسرت ایرونی متنفرم که تاحالا هیچ کنسرتی نرفتم :|

ـــــــــــ

• 2

• sAjJaD7382  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 592

• 961

فرهنگ مردم یکم ایراد داره متاسفانه ولی انتقاد...

فرهنگ مردم یکم ایراد داره متاسفانه ولی انتقاد اینجوری بدرد نمیخوره

ـــــــــــ

من یه آدم لالم که زیاد حرفام یه معتاد لعنتی به سیگار مگنا

• 1

تا نبینی متوجه نمیشی

نقل از: به رنگ آفتاب

تو کنسرت با چاقو :/ وقتی فرهنگ هیچی نداریم و ازش دم میزنیم !

(rolling)

ـــــــــــ

• 1

فکر کنم

نقل از: axm432

حالا کدوم کنسرت بود این؟

بیژن مرتضوی بود خیلی سال پیش! هنوز از شوک کنسرتش در نیومدم (rolling)

ـــــــــــ

• 0

منم دیگه نرفتم

نقل از: LaDy__Ronakk

ببین‌من چقد از کنسرت ایرونی متنفرم که تاحالا هیچ کنسرتی نرفتم :|

اما اولاش ذوق داشتم :-)

ـــــــــــ

• 0

انتقاد نبود عزیز

نقل از: sAjJaD7382 فرهنگ مردم یکم ایراد داره متاسفانه ولی انتقاد اینجوری بدرد نمیخوره

چیزی رو که دیدم گفتم :-) در هر صورت کاریش نمیشه کرد

ـــــــــــ

• 0

منم

تو کنسرت با چاقو :/ وقتی فرهنگ هیچی نداریم و ازش دم میزنیم !

(rolling)

ترجیح میدم کنسرت نرم ! همین تو خونه اهنگ گوش کنم بهتره !

:-)

ـــــــــــ

• 1

• wrecked_erny  

• عضو از 1398/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 469

• 900

یه سوال !! کنسرت یا پارتی؟

(dash) (dash)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «