چگونه راحت منی را قورت دهید

چگونه با قورت دادن منی کنار بیایید

by TaMara Griffin
April 17, 2015

«سبک و خوش‌مزه»

این شعار کسانی‌ست که طرفدار قورت دادن منی هستند. بهرحال مانند این است که همزمان حرف بزنید، آدامس بجوید و آب بخورید. اما خیلی از افراد این کار نمی‌کنند!

پیش از آن که بگویید «اَه! چه‌قدر چندش‌آور است!»، بیایید نگاهی به ترکیب منی بیندازیم:
منی منبعی طبیعی از پروتئین، ویتامین، مواد معدنی، قند‌های طبیعی و مواد مغذی‌ست. منی سالم بیشتر از قند فروکتوز و پروتئین تشکیل شده و حاوی ماده‌ی مضری نیست. به‌علاوه، زمانی که منی برای بافت واژن به اندازه‌ی کافی ملایم است پس نمی‌تواند برای دهان و گلو زیاد زمخت و ناگوار باشد. بر‌اساس گزارشی از شبکه‌ی MSNBC، قورت‌دادن منی فشار خون را پایین می‌آورد، خلق‌وخو را بهبود می‌بخشد، سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و آکنه و جوش را کاهش می‌دهد. در برخی جوامع، قورت دادن منی هنجاری اجتماعی، فرهنگی، و معنوی به‌حساب می‌آید. لازم به گفتن نیست که قورت دادن منی دارای تاثیرات عینی روی ذهن انسان است. پس با وجود این همه فواید متعدد، چطور می‌توانید این فرصت برای بهره‌مندی از یکی از شگفتی‌های طبیعت را از دست بدهید؟

برخی زنان مزه‌ی منی را دوست ندارند. پس شاید شریک جنسی‌تان باید کمی آن را شیرین‌تر کند تا بتوانید آن را امتحان کنید؛ باور کنید!

♂ آقایان!
با خوردن میوه‌های شیرینی مانند آناناس، انبه، توت‌فرنگی و... شریک جنسی‌تان را وسوسه کنید تا از عصاره‌ی مردانگی شما بهره‌مند شوند. با ترکیب این میوه‌ها یک معجون دل‌چسب بسازید و تقریبا یک ساعت پیش از رابطه‌ی دهانی آن را بخورید. حتماً این ترفند را انجام دهید؛ شریک جنسی‌تان متوجه این تغییر در طعم منی می‌شود و از آن خوشش خواهد آمد. خوردن این میوه‌های لذیذ نه‌تنها طعم منی شما را کمی شیرین‌تر می‌کند، بلکه ویتامینC و سایر مواد مغذی شما را نیز تامین می‌کند.

همچنین به آقایانی که اهل الکل و سیگار هستند، توصیه می‌شود مصرف الکل و سیگار را متعادل‌تر کنند، این مواد مزه‌ی منی را تلخ می‌کنند. مواد غذایی اسیدی مانند کلم بروکلی و مارچوبه نیز باعث می‌شوند شریک جنسی‌تان طعم تلخی را در دهان حس کنند. اگر قرار است هنگام عصر رابطه‌ی دهانی داشته باشید، ایرادی ندارد اگر در طول روز از مصرف برخی سبزیجات صرف نظر کنید؛ در عوض می‌توانید برای جبران در وعده‌ی شام خود سبزیجات بیشتری بگنجانید. اگر دوست دارید شریک جنسی‌تان از ساک زدن لذت ببرد، این فرمول ساده را رعایت کنید:

غذای اسیدی + الکل و دخانیات = منی تلخ‌تر
منی تلخ‌تر = ساک‌زدن کم‌تر!

تصمیم با خودتان است!

♀ خانم‌ها!
هنوز هم میلی به قورت دادن منی ندارید؟
بسیار خب! شریک جنسی‌تان میوه خورده و مصرف الکل و سیگار را کاهش داده است و شما باز هم منی نمی‌خورید! پس وقت آن است تا خلاق باشید و با همکاری هم راه‌های دیگری را امتحان کنید. برای کنار آمدن با تصور خوردن منی باید از روش تحریک دیداری استفاده کنید. در ابتدا از شریک جنسی‌تان بخواهید تا منی‌اش را روی دست، سینه، چانه یا لب‌های شما بریزد. روش دیگر نیز این است که منی را در دهان نگه دارید و سپس با‌احتیاط آن را داخل حوله‌ای کوچک بریزید یا اجازه دهید به آرامی از اطراف دهانتان پایین بیاید. به همراه داشتن خوش‌بو‌کننده‌های دهان و مصرف آن پس از قورت دادن منی نیز می‌تواند مشکل طعم منی را حل کند.

• نکته‌های متفرقه برای همه:
وقتی ساک می‌زنید و منی در دهانتان است، «عُق‌» نزنید.
خانم‌ها، لزومی ندارد که شما هم از شریک جنسی خود بخواهید که متقابلاً مایع واژینال شما را بچشد، پس تا می‌توانید باملاحظه رفتار کنید. با این همه، اگر منی مزه‌ی غیر‌قابل‌ تحملی داشت، به خود سختی ندهید و آن را در جایی دیگر بیرون بریزید.
در پایان روز (پیش از این که الکل را کنار بگذارید و از فروشگاه یک دستگاه آب‌میوه‌گیر بخرید)، به خاطر داشته باشید که رمز ساک زدن موفق، ارتباط است. با همسر یا شریک جنسی‌تان درباره‌ی نگرانی‌تان نسبت به قورت دادن منی صحبت کنید. یک توافق‌نامه (نوشتاری یا شفاهی) برای ساک زدن تنظیم کنید؛ قراردادی شامل باید‌ها و نباید‌های متقابل، به‌گونه‌ای که هر دو نفر با آن راحت باشید.
یادتان باشد که ساک زدن می‌تواند رنگ‌و‌بوی تازه‌ای به یک زندگی سکسی کسل‌کننده بدهد. آن‌چه که از قورت دادن منی اهمیت بیشتری دارد، شوق و لذتی است که در ذهن شریک‌ جنسی‌تان ایجاد می‌کنید و همین است که رابطه‌ی خوب را از بد متمایز می‌کند. قورت دادن یا ندادن، مسئله این است! پاسخ آن کاملاً به شما دو نفر بستگی دارد.
و بالاخره، آقایان! اگر شریک جنسی‌تان منی شما را قورت نداد، دلخور نشوید! می‌توانید خودتان پیش‌قدم شوید و به شریک جنسی‌تان نشان دهید که منی ضرری ندارد؛ به اندازه‌ی یک قاشق چای‌خوری از منی خودتان بخورید! نوش جان!

○ رفع مسئولیت:
ما هیچ شخصی را به ساک زدن ترغیب نمی‌کنیم! ساک زدن فقط ابزاری است که شریک جنسی شما برای لذت بردن بیشتر در دست دارد و می‌تواند آن را با خاص‌ترین فرد زندگی‌اش به اشتراک بگذارد. حتی اگر با شخصی وارد رابطه‌ای جدی شده‌‌اید، حتماً از وضعیت سلامت شریک جنسی‌تان از لحاظ ایدز و بیماری‌های مقاربتی اطمینان حاصل کنید. با این کار هر دو نفرتان در امان می‌مانید و خطر ابتلا به ایدز و بیماری‌های مقاربتی کاهش می‌یابد.

منبع:

madamenoire.com/526315/swallowing

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 38

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Zhazha  

• عضو از 1397/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 298

• 2260

چه قدر خاصیت داره.

اصلا خودم میخودم (biggrin)

ـــــــــــ

هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

• 7

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 200

خسته نباشی اسکلت حشری دانا (rose)

اما الا یه...

خسته نباشی اسکلت حشری دانا (rose)

اما الا یه مشت شومبول به سر میان میگن ما ۲ کیلو اب منی داریم با طعم و مزه عالی (dash)

ـــــــــــ

Amir Tataloo_Man(²) 1:50 ●━━────── 14:34 ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ

• 3

• حشرجون  

• عضو از 1390/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 1832

• 569

منی باید تو کون ریخته بشه تمام.

منی باید تو کون ریخته بشه تمام.

ـــــــــــ

عاشق آنال سکسم و لیسیدن کس. عکسام رو تو پروفایلم ببینین.

• 3

• Rev1  

• عضو از 1397/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 83

من خودم وقتی قورت میدم لذت میبرم

ـــــــــــ

• 4

• Rev1  

• عضو از 1397/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 83

ـــــــــــ

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 258

• 389

وا

وا

ـــــــــــ

• 1

• naderkhan1360  
  • عضو از 1398/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 50

نظر من

من فکر میکنم که خوردن منی بستگی زیاد داره به علاقه زن یعنی اگه عاشق سکس کردن با یکی باشه اینکارو میکنه . درست مثل زن خودم که هیچ وقت منی منو نخورده ولی آب منی دوست پسرشو مثل یه آب میوه خوشمزه میخوره . برای همین میگم به علاقه زن بستگی داره و حتی اینکارو قبل از ورود دوست پسرش به زندگی ما امتحان کرده بودیم نه اینکه بگید چون پای اون وسط آب تورو نمیخوره . و یه نکته دیگه اینکه اگه برای شما ( شوهر) ساک نمیزنه و یا چرا ساک میزنه ولی آب منی شمارو نمیخوره این به این معنی نیست که شمارو دوست نداره چون داستان سکس کردن با زندگی کردن کاملا فرق دارن و همه چیزو قاطی نکنید .

ـــــــــــ

• 1

• shila2019  
  • عضو از 1398/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 398

جالب بود

جالب بود

ـــــــــــ

• 1

• h.f.mma83  
  • عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 26

خخخخ

آخه من منی و برای کی شیرین کنم داداش تو یه جنده بیار شیرینی منی با من

ـــــــــــ

دنبال جنده و دوجنسه هستم کس هم باشه چرا که نه میلیسم خواستی خصوصی پیام بده بیام

• 0

عرض شود که

نقل از: naderkhan1360 من فکر میکنم که خوردن منی بستگی زیاد داره به علاقه زن یعنی اگه عاشق سکس کردن با یکی باشه اینکارو میکنه . درست مثل زن خودم که هیچ وقت منی منو نخورده ولی آب منی دوست پسرشو مثل یه آب میوه خوشمزه میخوره . برای همین میگم به علاقه زن بستگی داره و حتی اینکارو قبل از ورود دوست پسرش به زندگی ما امتحان کرده بودیم نه اینکه بگید چون پای اون وسط آب تورو نمیخوره . و یه نکته دیگه اینکه اگه برای شما ( شوهر) ساک نمیزنه و یا چرا ساک میزنه ولی آب منی شمارو نمیخوره این به این معنی نیست که شمارو دوست نداره چون داستان سکس کردن با زندگی کردن کاملا فرق دارن و همه چیزو قاطی نکنید .

نفمیدم فازت چیست... بهرحال سپاس که نظرتو با مام به اشتراک گذاشتی انقد مفصل توضی دادی.

ـــــــــــ

• 1

• سیاوشXXL  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 50

اصلا حالا ک اینطوره نمیزارم اون بخوره .

اقا یجور گفتی حسودیم شد ب دوست دخترم خودم میخورم اصلا . مال خودمه اصلا .!

ـــــــــــ

بدون نقاب قشنگ تره

• 1

• سیاوشXXL  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 50

اصلا حالا ک اینطوره نمیزارم اون بخوره .

اقا یجور گفتی حسودیم شد ب دوست دخترم خودم میخورم اصلا . مال خودمه اصلا .!

ـــــــــــ

بدون نقاب قشنگ تره

• 1

• 2ak  

• عضو از 1396/5/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 174

• 108

تو کلا کمر بستی به ریختن منی تو دهن خانوما.
دمت...

تو کلا کمر بستی به ریختن منی تو دهن خانوما. دمت گرم باز حداقل یه نفر داره از مردا به روش خودش حمایت میکنه درود

ـــــــــــ

آیدی تل iust92

• 1

• sepide_E  
  • عضو از 1397/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 9

باید سریع قورت داد

عملی ترین راه اینه که مزه نکرد و سریع قورت داد. هرچی کمتر توی دهن بمونه راحتتر میشه کار.

ـــــــــــ

• 6

خخخ

نقل از: 2ak تو کلا کمر بستی به ریختن منی تو دهن خانوما. دمت گرم باز حداقل یه نفر داره از مردا به روش خودش حمایت میکنه درود

سپاس!

ـــــــــــ

• 0

• amir-mitra  
  • عضو از 1397/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 102

• 57

خانم من بهیچ وجه نمیخورد یبار بزور ریختم دهنش عادی...

خانم من بهیچ وجه نمیخورد یبار بزور ریختم دهنش عادی شد براش دیگه خانوما بار اول فقط سختشونه

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Momoooam

نقل از: Momoooam خسته نباشی اسکلت حشری دانا (rose) اما الا یه مشت شومبول به سر میان میگن ما ۲ کیلو اب منی داریم با طعم و مزه عالی (dash)

خخخ عالی

ـــــــــــ

• 0

بر خرمگس معرکه دو تپه عن

نقل از: کوثلاو ازعنوان تاپیک بلافاصله فهمیدم تنها کوسخولی که می‌تونه همچین تاپیکی بزنه استخون بیخ کون خودمونه! تو میتونی پسر،کارت درسته، همینطور پیش بری یروز میتونی دکترای جندگی بگیری

نخست عرض شود خدمت گوه روت که متسفانه یا خوشبختانه به مویرگ تخم چپمم نیس که تو با مخ معیوبت چی فمیدی. دوم این که هر چی فک میکنم یادم نمیاد کی و کجا کونت گذاشتم جر خوردی و عقده‌ش هنو اندرون ماتحتت مانده که هر از گاهی میای توی تاپیکام اینچنین کون‌لخت اظهار خارش میکنی. (الحق که همین آواتار خرمگس کون‌لختی که گذاشتی به خوبی گویای شرح حالت هس)
درضم دکترای جندگی رو نیز باید پیش والده‌ی محترمه‌ی جنابالی گرف که معلوم نی به کدام جانوری کص داده که همچین خرمگسی ریده و تحویل جامعه داده.

پ ن: با پوزش فراوان از کاربران به دلیل ادبیات ناشایست و ناگواری که به کار رف منتها این کونزاده‌ی محترم مدتها بود میومد گدایی مینمود تا بر دهانش برینم که درنهایت سهمش به خوردش داده شد تا بیش از این گرسنه نماند.

ـــــــــــ

• 0

خوبه

من وفتی میخورم حشریی تر میشم !!!!

ـــــــــــ

• 0

• ronin555  

• عضو از 1396/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 116

• 308

باتشکر ازمتن مفید شما..سوأل اینجاست خود شما میل...

باتشکر ازمتن مفید شما..سوأل اینجاست خود شما میل فرموده اید..مستند قطعی تر خواهد شد.. منبع: بقل گود لنگش کن!!

ـــــــــــ

از دروغ متنفرم؛از دروغگو بیزار.. (rose)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «