داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

چگونه فوتجاب کنید

1399/05/12

چگونه با پاها، آلت تناسلی را تحریک کنید
این توصیه‌ها می‌توانند برای یک فوتجاب(footjob) عالی کمک‌ کنند

از: Caroline Colvin
در: June 5, 2020

○ زمان خواندن این متن: ۵دقیقه

برای یک فوتجاب لذت‌بخش (و امن) می‌توانید اینگونه عمل کنید

شما چه درباره‌ی تحریک آلت تناسلی با پا کنجکاو باشید، چه علاقه‌ی اندکی به پاها داشته باشید یا این که رسماً فوت‌فتیش داشته باشید، فوتجاب می‌تواند برایتان بسیار سکسی باشد. این کار شامل اندکی تابوهای سکسی و مقدار زیادی ظرافت و زیبایی است.

متخصص سکسولوژی ‘تیومی مورگان نجیب’ (Tyomi Morgan-Najieb) به سایت www.o.school اینچنین می‌گوید:

«این که بدانید چگونه باید پاها را روی آلت تناسلی حرکت دهید تا بتوانید یک لذت سکسی را به طرف مقابل اهدا کنید، یک مهارت (توانایی) خارق‌العاده است. مخصوصاً به این دلیل که پاها مانند دستها قابلیت حرکت در تمام جهات‌ها را ندارند.»

اما چگونه می‌توانید فوتجاب خوبی ارائه دهید؟
اگر مطمئن نیستید که باید کار را از کجا شروع کنید این توصیه‌ها می‌توانند کارا باشند:


۱. با شریک جنسی‌تان حرف بزنید و موافقت او را جلب کنید

مانند هر عمل جنسی دیگر این اهمیت دارد که درمورد آنچه می‌خواهید و به آن نیاز دارید و البته خط قرمزهایتان قبل از انجام هر کاری با هم حرف بزنید، مطمئن شوید که با شریک جنسی‌تان کاملاً به توافق رسیده‌اید و او با انجام عمل جنسی مورد نظر هیچ مشکلی ندارد. این را هم بدانید که او می‌تواند رضایتش به انجام هر کاری را در هر زمانی که بخواهد پس بگیرد.
در قدم بعدی می‌توانید با شریک جنسی‌تان درمورد روش‌هایی که می‌خواهید با آنها فوتجاب را تجربه کنید و این که چگونه به اوج هیجان (ارگاسم) برسید بحث و گفتگو کنید.

آیا انگشت شصت پا هم باید در کار دخیل باشد؟ برای ایجاد یک احساس خوش‌آیند، پاها به چه اندازه باید بر روی آلت تناسلی فشار بیاورند؟ آیا استفاده از کفشهای سکسی هم جزو برنامه است؟ مکالماتی مثل این می‌توانند قبل و بعد و حتی در بین انجام کار بین طرفین اتفاق بیفتند.


۲. مطمئن شوید که پاهایتان تمیز است

قبل از این که فوتجاب کنید. در مرحله اول باید پاهایتان را کاملاً تمیز کنید با وجود این که بعضی‌ها ممکن است با دیدن پاهای پینه بسته، بوگندو و حتی کثیف تحریک شوند ولی این مهم است که اگر قرار است پاهایتان آلت تناسلی را لمس کنند آنها را کاملاً تمیز کنید. مخصوصا اگر این آلت‌تناسلی؛ کُس باشد!

خانم مورگان نجیب می‌گوید لایه‌ی پوستی که کُس را پوشانده است از لایه‌ی پوستی روی کیر بسیار حساس‌تر و ظریف‌تر است. لابیای کوچک مانند یک لایه‌ی محافظ روی مجرای ادرار کُس قرار گرفته است و از آن در برابر عفونی شدن به دلیل ورود عامل خارجی محافظت می‌کند. ایشان اضافه کردند: پس این که مطمئن باشید پاهایتان کاملاً تمیز و پاکیزه است برای حفظ سلامتی کُس یک عامل اساسی است.
پاهای بسیار تمیز می‌توانند باعث حشری‌تر شدن شریک جنسی شما نیز بشوند. برخی از مردم عاشق پاهای نرم، ناخن‌های لاک‌زده و قسمت قوس‌دار کف پا هستند.


۳. قرار گرفتن در پوزیشن (موقعیت مکانی مناسب)

به طور ایده‌آل کسی که قرار است فوتجاب کند و کسی که مورد این لطف قرار می‌گیرد پیش از شروع کار در موقعیت مکانی که برای هر دویشان بسیار راحت و مناسب باشد قرار می‌گیرند.

خانم مورگان نجیب می‌گوید دراز کشیدن فردی که قرار است برایش فوتجاب شود بر روی کمر در حالی که فردی که قرار است جق بزند در وسط پاهای او نشسته باشد موقعیت اصلی و ایده آل برای این کار است.کسی که فوتجاب می‌کند می‌تواند جایش را تغییر دهد تا زمانی که زانوهایش فضای کافی را برای حرکت دادن و دراز کردن پاها برای لمس کردن آلت تناسلی طرف مقابل به روش مناسب را داشته باشد. فوتجاب کیرداران نیاز به بدن قوی‌تری دارد که بتواند نیروی لازم را برای قسمت ساق و کف پا در تحریک کیر فراهم کند. اما وقتی تحریک با پا بر روی صاحبان کُس انجام می‌شود استرس و فشار کمتری روی ماهیچه‌های شکم و پا وجود دارد.
از این که با روش آزمایش و خطا بفهمید کدام پوزیشن برای شما و شریک جنسی‌تان بهتر و راحت‌تر است خودداری نکنید.


۴. فوتجاب با فشار را امتحان کنید

وقتی دارید با فردی که کیر دارد فوتجاب می‌کنید، فشار دادن با پا می‌تواند یکی از عناصر اصلی کار باشد. از انتهای لوله تا بالای قسمت قارچی شکل کیر می‌توانند با انگشتان پا فشار داده شوند. مورگان نجیب توصیه می‌کند نوک انگشتان پا را از زیر تنه‌ی کیر به سمت بالای آن بکشید. می‌توانید با انگشتان پایتان دو طرف لوله‌ی کیر را بگیرید و آن را ماساژ دهید و سپس کیر را بین کف پاها قرار دهید، کمی به لوله کیر فشار وارد کنید و به آرامی کف پاها را در دو طرف لوله‌ی کیر بالا و پایین ببرید. از شریک جنسی‌تان بپرسید کدام حرکت برایش احساس بهتری را به وجود می‌آورد و اگر خواست فشار را کمتر یا بیشتر کنید به خواسته او عمل کنید.اگر کیر شریک جنسی شما ختنه نشده بود، پوست قسمت بالایی می‌تواند به عنوان یک عامل کمکی عمل کند.


۵. از انگشتان پا استفاده کنید.

اگر شما و شریک جنسی‌تان می‌خواهید انگشتان پا نیز نقشی در فوتجاب داشته باشند و اگر شریک جنسی شما کُس داشته باشد، این تکنیک می‌تواند در بالا بردن کیفیت جق بسیار مفید باشد.
مورگان نجیب می‌گوید از نوک انگشتان برای کشیدن روی خط بیکینی استفاده کنید (قسمتی از پوست بدن که در صورت پوشیدن مایو یا شورت حکم خط مرزی را دارد، این طرف خط شورت است و آن طرف خط پوست برهنه‌ی بدن یعنی دقیقاً روی لبه‌ی شورت) سپس راهتان را به سمت لابیای بیرونی ادامه دهید و با فشار اندک و آهسته انگشتان پا به روی کُس به ملایمت آن را ماساژ دهید.
یکی دیگر از پیشنهادات خانم مورگان این است که انگشت شصت پایتان را روی قسمت بالایی کُس نزدیک جایی که موهای بالای کُس در آن رشد کرده‌اند بمالید. اینطوری نوک کلیتوریس نمایان می‌شود و سپس با انگشت دیگر شصت پایتان نوک کلیتوریس را بمالید یا با یک حرکت چرخشی بافت اطراف کلیتوریس را ماساژ دهید یا انگشتتان را روی شکاف بین کُس بکشید.اگر می‌خواهید انگشتان پای‌تان را داخل کُس شریک جنسی‌تان فرو کنید، ابتدا حتماً از او اجازه بگیرید و تکرار می‌شود که نظافت و تمیزی پایتان هم بی‌نهایت اهمیت دارد. اگر قرار است انگشتان پایتان را به داخل کُس فرو کنید مطمئن شوید که قبلاً ناخن‌هایتان را گرفتهاید.


۶. از این که به پایتان روان‌کننده بمالید هراسی نداشته باشید

این که بدانید چگونه از روان‌کننده استفاده کنید، می‌تواند در کیفیت جق زدن با پا بسیار تاثیر داشته باشد. زیرا روان‌کننده می‌تواند از اصطکاک بین پا و بافت ظریف آلت تناسلی بکاهد.


۷. انواع پوزیشن‌ها و بازی‌های متفاوت را در فوتجاب امتحان کنید

یکی از کارهایی که ممکن است شریک جنسی شما از آن خوشش بیاید این است که در پشت او بنشینید و پاهایتان را به سمت آلت تناسلی او خم کنید و سپس با کف پا آن را بمالید. مورگان نجیب توصیه میکند که این پوزیشن را نیز امتحان کنید؛ فردی که برایش فوتجاب می‌کنید، روی چهار دست و پا قرار گیرد، سپس فردی که قرار است فوتجاب کند روی کمر دراز بکشد و پاهایش را به جلو دراز کند؛ اینگونه به آسانی می‌توانید با پاهایتان به آلت تناسلی او دسترسی داشته باشید.یکی دیگر از چیزهایی که می‌توانید امتحان کنید این است که سعی کنید در هنگام تماس پاهایتان با آلت تناسلی شریک جنسی‌تان احساسات متفاوتی را برایش به وجود بیاورید. روی چشم‌های شریک جنسی‌تان چشم‌بند بگذارید و در هنگام فوتجاب بین انگشتان پایتان یخ بگذارید یا با پای داخل جوراب برایش جق بزنید یا از جوراب‌های نقش‌برجسته استفاده کنید تا مراحل جدیدی از فوتجاب را امتحان کنید.
چه این کار را به آهستگی همراه با زدن چند ضربه با پا به آلت تناسلی انجام دهید و چه هم به پاهایتان روان‌کننده بمالید، هم‌چشم بند به روی صورتش بگذارید هم یخ لای انگشتان پایتان بگذارید؛ در هر حالت مطمئناً تلاشتان را برای بالا بردن کیفیت جق با استفاده از این توصیه‌ها کرده‌اید.


منبع:
https://www.o.school/article/how-to-give-a-footjob

Caroline Colvin
‘کارولین کالوین’ یک روزنامه نگار و تولید کننده محتوا در عالم رسانه های اجتماعی است که علاقه زیادی به مباحث مربوط به هویت (همجنسگرایی ، دگر باشی و…) سکس و فرهنگ موسیقی پاپ دارد.

4800 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-08-02 01:48:38 +0430 +0430
1 ❤️

2020-08-02 03:45:47 +0430 +0430

اسکلت عزیز
همیشه تاپیک هات رو دوست داشتم و از مطالب خوبت بهره بردم.
با آرزوی موفقیت

2 ❤️

2020-08-02 10:41:12 +0430 +0430

↩ Lucky.man
سپاس ای دوست،
همچنین

2 ❤️

2020-08-02 15:00:13 +0430 +0430

عاشق فوتجابم 😍

0 ❤️

2020-08-02 23:43:42 +0430 +0430

به انگشتان پا در زیر کرسی ز کس ها کرده ام احوالپرسی ( ایرج میرزا)****

0 ❤️

2020-08-03 00:58:17 +0430 +0430

جالبه
ولی خیلی سخته
شایدم من کنترل درستی رو پاهام ندارم🤣
کلا ازم فرمانبرداری درستی ندارن
خودمم خوشم نمیاد
کنسل میشه

0 ❤️

2020-08-05 07:24:10 +0430 +0430

فوتجاب و پالیسی خیلی تجربه کردم
همه هم پاهاشون و روان کننده زدن که لذتش صد برابر میشه
کسی خواس پاهاش بلیسم بعد برام فوتجاب کنه پیام بده.
فوت فتیش
فوت جاب

0 ❤️

2020-08-05 15:42:56 +0430 +0430

فوتجاب با پاهای خوشگل و خوش فرم دخترونه و زنونه،انگشتای کشیده و خوردنی همراه با لاک قرمز یا مشکی عالیه،واااای اوووووف

0 ❤️

2020-08-06 21:53:40 +0430 +0430

تاپیک ساده و قابل فهم و خوبی بود.

ولی احساس می کنم قبلا هم به زوایای دیگه این مقوله پرداخته بودین.

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom