چگونه کیرشو شق کنیم؟

1399/12/02

۵ توصیه‌


می‌خواهم بهتان دقیقا نشان بدهم که چگونه کیر مردتان را شق و او را حشری کنید. انجام اینکار اشتیاق او به شما را به شدت افزایش می‌دهد و سکس را برای هردویتان خیلی لذتبخش‌تر می‌کند.
برخی مردان با یک بشکن شق می‌کنند ولی برخی دیگر چیزهای خاصی نیاز دارند که تحریکشان کند و شق کنند.
اگر چهارچوب زیر را دنبال کنید، هر دفعه به مرد یک شق درد حسابی می‌دهید!

از صدایتان استفاده کنید

این یکی نباید جای تعجبی داشته باشد که یک راه شق کردن، سکسی حرف زدن است. ما قبلا در انجیل دختران بد، درتی تاک را مفصلا شکافتیم. پس دیگر عمیقا واردش نمی‌شویم. به جایش، چند چیز کلیدی زیر را داشته باشید که کیرش را سفت می‌کند. یادتان باشد که برای سکسی حرف زدن عالی‌اند ولی برای سکس چت هم جواب می‌دهد!

۱-به او بگویید که چقدر شما را حشری می‌کند

یکی از سریع‌ترین راه‌های سفت کردن کیرش (نعوظ، شق، هر چه می‌خواهید صداش کنید) همین است که به او بگویید چقدر شما را حشری می‌کند.
چرا؟

مردان غرور دارند دوست دارند باور کنند که می‌توانند فاتح جهان باشند و کلی پول پارو کنند و همچنین دوست دارند بدانند که خانومشان را تحریک و جذب می‌کنند.
وقتی او را در جریان می‌گذارید، یعنی غرورش را باد می‌کنید. این خیلی برای یک مرد جذاب است. در عوض هم او تحریک و حشری می‌شود و بی بروبرگرد شق می‌کند.
چطور می‌توانید به اطلاعش برسانید؟
خیلی ساده است. راحت‌ترین راه، سکسی حرف زدن است. اگر در یک جا نیستید، چند مسج سکسی بفرستید‌. جوری که دوستان همدیگر را لمس نمی‌کنند لمسش کنید (مثلا کمی تملک‌جویانه رفتار کنید)
لمس لاس‌طوری او یعنی مثلا گذاشتن دست روزی بازویش، مالیدن پایش یا دست انداختن دور شانه‌اش، بوسیدنش و …

۲-بگویید که به او فکر می‌کردید

همراه با گفتن اینکه او را می‌خواهید، این را هم ضمیمه کنید. یعنی آنقدر بدجور می‌خواهیدش که نمی‌توانید به چیز دیگری فکر کنید.
مثلا بگویید سر کار تمرکز نداشتید. و اگر از قبل شیطنت کرده‌اید، بگویید که به آن زمان خاصی فکر می‌کردید که با هم بودید.
می‌خواهید یک گام فراتر روید؟ بگویید که موقع مالیدن خودتان به او فکر می‌کردید. این تصویر ذهنی راجع به شما سریعا او را شق می‌کند.
سومین و آخرین توصیه برای سفت کردن کیرش از طریق کلمات، تعریف از اوست. به خاطر این جواب می‌دهد که معمولا از ظاهر مردان تعریف نمی‌شود. پس چند کلام مهربانانه روزش را می‌سازد. شاید هم سالش را!
مثلا می‌تواند یک نظر غیرمنشوری راجع به لبخند یا چشم‌هایش باشد ولی الزامی هم ندارد. بگذارید بداند که بازوهایش تحریکتان می‌کند. مثلا آنها را یک فشار کوچک بدهید. از سینه‌اش تعریف کنید مخصوصا اگر بدنسازی کار می‌کند. اگر هم صلاح دیدید از کون خوش فرمش تعریف کنید.

تعریف‌های دیگر را فراموش نکنید. اگر خوشتیپ است، خب بگویید! دوست دارد بشنود که فلان تی ‌شرت خیلی خوب نشانش می‌دهد‌.
توضیح دهید که قدردان حس مسئولیتش نسبت به خودتان هستید. اینکه چطور دنیایتان را در رخت خواب زیر و رو می‌کند. البته غلو نکنید. از صمیم قلب حرف بزنید(یا صمیم کُس!)
ممکن است مردتان نسبت به تعریف کمی خجالتی باشد یا عادت به شنیدن این حرف‌ها در گذشته‌اش شکل نگرفته باشد. پس زیاد قضیه را بزرگ نکنید که بیش از آن دست پاچه نشود.

۴- با تکست کیرش را سفت کنید

با اینکه همین چیزهای گفته شده را می‌توانید در تکست به کار برید، یک‌چیزهای خاصی خیلی خوب برای تکست جواب می‌دهد.

رسانه اضافه کنید - چه عکس باشد یا ویدئو یا وویس، یک چیز باشد که مرد بتواند بشنود یا ببیند. شاید حتی خودتان موقع فرستادن‌ تکست‌های سکسی برای شق کردنش، حشری شدید.
یک بازی کنید چند بازی سکسی چتی هستند که می‌توانید برای حشری کردنش استفاده کنید. (ترجمه خواهد شد)
یادتان باشد، هر چیزی بخواهید می‌توانید بگویید پس آزادانه خلاقیت به کار برید!

به عمل کار بر آید به سخن‌دانی نیست

چه کمی خجالتی باشید چه بخواهید چیز جدیدی امتحان کنید، می‌توانید از کارهای خود برای سفت کردن کیرش استفاده کنید. در حقیقت ترکیب درست کلمات و اعمال شاید وحشی‌اش کنند!

۵-معاشقه، معاشقه، معاشقه…


اگر چند ساعتی است که با هم حرف سکسی می‌زنید (یا حتی چند روز شده که به هم تکست‌های سکسی می‌دهید) دیگر وقتش است که کمی جمع و جور کنید و بروید سراغ حرکات مربوط به معاشقه.
انجام معاشقه‌ی درست، کاری ندارد. ولی الان فقط به این فکر کنید که چطور از بوسیدنش خیلی نرم بروید به سمت بلوجاب یا هندجاب و کیرش را سفت نگه دارید. این مراحل پنج گانه را بدین منظور امتحان کنید.

 • ۱- پاها و دست‌های خود را خیلی سطحی هنگام صحبت، به پایش بمالید.
 • ۲-بعد از این کار، داخل پایش را با دستتان بمالید.
 • ۳-بعد از یکی دو دقیقه از مالیدن داخل پایش، از بیرون ناحیه‌ی کیرش را بمالید.
 • ۴- در این مرحله، مرد دیگر باید خیلی حشری شده باشد. وقتش است که دست را داخل شلوار کنید ولی بیرون شورت و کیر و خایه‌اش را بمالید.
 • ۵-در آخر دست را داخل شورتش کنید و کیرش را ساک بزنید یا کف دستی بروید.

۶-هند جاب و بلوجاب

در این مرحله دیگر کیرش هندوانه قاچ می‌کند. ولی اگر اینطور نیست، به سادگی کیرش را در دست بگیرید و جق بزنید.
اگر جق زدن هم کارساز نبود، وقتش است که کیرش را بخورید. شگفت‌زده می‌شوید که چقدر سریع کیرش داخل دهان شق می‌شود.
اگر وقت ندارید یا می‌خواهید واقعا سورپرایز شود، می‌توانید این مراحل را رد کنید. خیلی از مردان به محض اینکه به سمتشان بروید، شلوارشان را پایین بکشید، روی زانو بیفتید و شروع به کیرخوری کنید، شق می‌کنند. اینجا می‌رسیم به مرحله‌‌ی بعدی:

۷-آغازگر سکس باشید

قطعا خیلی از چیزهایی که مرد را شق می‌کنند برای شروع سکس عالی هستند. ولی برخی زنان کلا شروع کننده نیستند. به جایش نخ می‌دهند و منتظر می‌شوند شریکشان نخ را بگیرد. اگر شریک نخ را نگیرد، می‌تواند منجر به کلافگی شما شود. اگر مردتان همیشه شروع کننده است، ممکن است منجر به تنفرش نیز بشود.
در حقیقت در یک پرسشنامه درباره‌ی شروع سکس، محققان دریافتند که نه تنها شروع سکس غالبا با مردهاست، بلکه ۷۲.۲ درصد مردانی که معمولا شروع کننده بودند، دوست داشتند که “الگوی برابری” برای شروع صدق کند.
شروع کردن سکس یعنی شما هر موقع بخواهید، سکس بیشتری خواهید داشت و احساس قدرت می‌کنید. مردتان هم احساس خواستنی و جذاب بودن می‌کند. وقتی زمین بازی را مساوی می‌کنید، احتمال پس زده شدن کمتر روی دوشش سنگینی می‌کند.

۸-بوسیدن

تا حالا شده جوری همدیگر را ببوسید که زانوهایتان ضعف برود… و شاید هم بین پایتان خیس شده باشد؟ خب یک بوسه‌ی پرشور همین کار را برای مردتان می‌کند!

۹-بغل کردن

بعضی اوقات چیزی که کیرش را شق می‌کند سورپرایزکننده است. تا حالا شده که کسی را بغل کنید و کیرش را حس کنید؟ پس دفعه‌ی بعد که می‌خواهید قبل سکس شق کند، او را نزدیک خود بکشید و رهایش نکنید.

۱۰-لباس خواب سکسی بپوشید

با یک لباس سکسی وارد اتاق شدن، ضامن شق کردن او و رسیدن شما به مراد دلتان است. اگر قبلا لباس خواب پوشیدید و می‌دانید که کدامیک را بیشتر دوست دارد، همان را برای جلب توجهش از کمد بیرون بیاورید.

۱۱-بگذارید دزدکی نگاه بیندازد

تا حالا شده ببینید که موقع دوش گرفتن یا لباس پوشیدن بهتان زل زده است؟ می‌تواند برای جفتتان تحریک کننده باشد. ولی رایج است که افراد سعی در پوشانیدن خود داشته باشند چون اعتماد به نفس ندارند یا باید برای کارهای دیگر آماده شوند.
پس اگر مدتی است که شوهرتان نتوانسته خوب چشم چرانی کند یا اصلا هیچ وقت تا الان اتفاق نیفتاده است، چرا که نه؟ وقتی که خانه است می‌توانید لباس عوض کنید یا در حمام را نیم لا بگذارید. بگذارید موقع خودارضایی “مچتان را بگیرد”!
صرفا دیدن بدن شما شاید تنها فاکتور مورد نیاز برای شق کردن کیر دوست پسرتان، بدون لمس باشد. دیگر بسته به خودتان است که وقتی شما را دید ادای دست پاچه شدن در بیاورید‌ ولی می‌توانید بپرسید که از چیزی که می‌بیند خوشش می‌آید و می‌خواهد به شما ملحق شود؟ این دیگر قطعا کیرش را شق می‌کند.
آها، و نترسید که جاها را برعکس کنید و شما باشید که او را موقع دوش گرفتن یا لباس عوض کردن دید بزنید.

۱۲-هیزی کنید

یک اصطلاح برای دید زدن کسی از فرق سر تا نوک پا وجود دارد: چشم آسانسوری. اگر توجه، ناخواسته باشد این اصطلاح باری منفی می‌گیرد ولی وقتی از قبل با کسی در رابطه باشید، معمولا همچین چیزی نیست.
پس وقتی لباس عوض می‌کند، وزنه می‌زند، کت شلوار پوشیده، دور و بر خانه کار می‌کند یا هر کار دیگری که شما را تحریک می‌کند انجام می‌دهد، اشکالی ندارد که بدنش را با چشمانتان بخورید‌. شاید یکم خیره شدن عجیب به نظر برسد ولی در طول زمان عادت می‌کنید‌.
همانطور که دیدید راه های زیادی برای شق ساختن او وجود دارد! این فقط نوک کوه یخی است. برخی با چیزهایی تحریک می‌شوند که فکرش را هم نمی‌کنید…
مورد بوده طرف با گریه کردن و ناراحت بودن شریکش شق کرده است!
پس بهترین راه فهمیدن این است که از خودش بپرسید.

۱۳-فشار نیاورید


یکی از بدترین کارهایی که می‌توانید با یک مرد بکنید، تحت فشار قرار دادنش برای “اجرا” و نعوظ است.
اگر می‌خواهید مطمئن شوید که طرف شق می‌کند، باید شرایطی کم فشار برایش ایجاد کنید. دو راه ساده ولی به شدت تاثیرگذار برای کم کردن فشار وجود دارد:

 • راحت ترین راه برای فشار نیاوردن، توقع نداشتن یا اهمیت ندادن به شق کردنش است. به جاش مطمئن شوید که از بودن با شما لذت می‌برد و حال می‌کند
 • اگر در آغاز سفت نشده یا نمی‌تواند شق کند، قضیه را بزرگ نکنید. یعنی نباید زیاد درباره‌اش حرف بزنید یا زبان بدن خود را تغییر دهید یا متعجب رفتار کنید. حقیقت این است که واقعا هم مساله‌ی حادی نیست‌. تمام مردان در برخی مراحل با نعوظ مشکل پیدا می‌کنند. طبیعی است.
  قسمت جالب ماجرا می‌تواند به شکل لاس زدن، بغل کردن، بوسیدن برای صمیمیت بیشتر یا کلا کارهایی باشد که کیرش را درگیر نمی‌کند. حتی خودارضایی جلوی او هم کلی حال می‌دهد.
  حتی اگر به سفتی سنگ هم نشده، باز هم می‌توان لذت برد‌. ولی اگر برای سفت نگه داشتنش مشکل دارید، حلقه‌ی کیر درباره‌ی حلقه‌ی کیر بخوانید یا کیردوش (بر وزن شیر دوش!) می‌تواند کمک کننده باشد.
  یک سوالی که اغلب می‌پرسند این است:
  نمی‌توانم کیرش را شق کنم. کجای راه را اشتباه میرم؟"
  جواب من:
  اگر دوست دارد با شما باشد و رابطه‌ی جنسی برقرار کند، هیچ کار اشتباهی انجام نمی‌دهید.
  انقدر نگران نباشید. جدی می‌گویم!
  یادتان باشد که به خاطر شما نیست. دلایل زیادی هستند که باعث می‌شوند نعوظ سخت شود و هیچ ربطی هم به جذابیت شما از نظر او، عشق شما یا سکس با شما ندارد. خیلی از این دلایل اورگاسم را نیز سخت می‌کنند. مثل:
 • استرس
 • دارو
  *بیماری‌هایی مثل دیابت
 • مجروحیت‌های خاص
 • مشکلات گوارشی
 • خستگی
 • تصویر ذهنی از بدن
 • اضطراب
 • افسردگی
 • مواد مخدر یا الکل
 • کلسترول بالا
 • عصبی بودن
 • نداشتن اعتماد به نفس جنسی
 • سن

و دوره‌ی ریکاوری را فراموش نکنید، همان مدت زمانی بعد از اورگاسم که مرد نمی‌تواند مجددا نعوظ داشته باشد.
بعضی موقع‌ها طبیعت چیره می‌شود و کاری از دست شما برای شق کردنش ساخته نیست.
به طور مشابه،اگر از او توقع دارید که فورا شق شود، شاید نیاز باشد که شما هم توقعاتتان را تنظیم کنید. مخصوصا اگر کمی مسن‌تر باشد.
با اینکه ممکن است جواب به سوال “چرا نمی‌توانم او را شق کنم” ساده باشد، اگر مردتان مشکلات عمومی دارد، شاید نخواهد که راجع بهش صحبت کند. مخصوصا اگر گاه و بیگاه این اتفاق می‌افتد. ولی اگر مکرر رخ داد، نیاز است که با متخصص حرف بزنید.

۱۴- با دکتر حرف بزنید

معمولا مردان وقتی خسته یا استرسی هستند، به سختی نعوظ خوبی دارند. مشکل حادی نیست. مخصوصا اگر در موارد نادر رخ می‌دهد، نباید چیزی باشد که موجب نگرانی او یا شما شود…
ولی متاسفانه درصد کمی از مردان مشکلات جدی در خصوص نعوظ دارند. در این موارد دکتر لازمند. برای همین است که داروهایی همچون ویاگرا، لویترا و سیالیس کلی پول پارو می‌کنند.
دکتر مردان می‌تواند دلایل فیزیولوژیک را موشکافی کند. یک دستورالعمل کلی این است که ببینند اصلا می‌تواند شق کند یا نه. اگر صبح‌ها با کیر سیخ بیدار شود و مشکلی با خودارضایی نداشته باشد، معمولا مشکل فیزیولوژیکی ندارد.

۱۵- …یا یک روانشناس

برخی از پیشنهاد صحبت با یک متخصص سلامت روان رم می‌کنند ولی انجام این کار از سر و کله زدن با مشکلات نعوظ یا سرپوش گذاشتن روی مشکلات رابطه بهتر است.
نوع متخصصی که بتواند بیشترین کمک را به شما بکند به عواملی بستگی دارد. مثلا مشاوره‌ی زوجین برای کسی که اختلال نعوظش از مشکل در رابطه‌اش سرچشمه می‌گیرد، بهترین گزینه است. ولی اگر مرد با سلامت روان، عزت نفس یا سایر مواردی که روی زندگی جنسی تاثیرگذار است دست و پنجه نرم می‌کند، شاید بهتر باشد که تنهایی به جلسات برود.
به هر روی، باید با کسی صحبت کنید که بتواند راجع به سکس،حرفه‌ای صحبت کند چون این مشکل ریشه در مسائل جنسی دارد.

ولی اول، راجع به اشتیاق و هوس بیاموزید


برخی یافته‌های کلیدی می‌گویند زنان معمولا نیاز دارند که همه چیز “دقیق سر جای خود باشد” و اگر احساس امنیت یا اتصال به شریک نداشته باشند، سکس نمی‌خواهند و آتش اشتیاقشان خاکستر می‌شود. با اینکه این چیزها بیشتر به زنان اطلاق می‌شود، خیلی از مردان هم تجربه‌اش می‌کنند. دکتر “امیلی ناگوسکی” درباره‌ی برخی مردانی می‌نویسد که اشتیاق جنسی پاسخگو را تجربه (responsive secual desire) می‌کنند.
یعنی اگر موقعیت مرتب نباشد، ممکن است مرد شما برای شق شدن به سختی بیفتد یا شما نتوانید شق نگهش دارید. اگر رابطه‌تان تازه است، استرس گلی خواهد بود که به سبزه آراسته می‌شود.
قطعا ارزشش را دارد که کمی بیشتر درباره‌ی اشتیاق بیاموزید‌. گاهی مردم فکر می‌کنند که اشتیاق کمی دارند ولی هنوز مانده تا یاد بگیرند که چه چیزی اشتیاقشان را تحریک می‌کند.
نگرانی‌های مربوط به نعوظ جزو فاکتورهایی هستند که " اثر برجسته و مستقیمی روی اشتیاق جنسی کاهش یافته" دارند. اگر از آلتش خجالت بکشد و شرمسار باشد، شاید اصلا نخواهد که او را شق کنید. این دلیلی دیگر است که اگر برای شق شدن مشکل دارد، نباید از کاه کوه بسازید. حرف زمان شد…

۱۷-زمان مناسب را انتخاب کنید

اگر سعی دارید او را شق کنید و جواب نمی‌دهد، موقعیت را در نظر بگیرید‌. شاید خوشتان بیاید که در ملا عام کرم بریزید یا از اینکه مچتان را بگیرند حشری می‌شوید. ولی همه که اینطوری نیستند. باید با هم سازش کنید. مثلا به جای اینکه در مکان عمومی او را تحریک کنید، در ماشین کیرش را بمالید، یا در بالکن برایش ساک بزنید یا هنگام چادر زدن در جنگل شیطنت کنید.
رابطه یعنی برقراری سازش و توافق کردن. خوشبختانه این نوعی از مصالحه است که سرانجامش خوشگذرانی طرفین است‌!

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-20 22:16:13 +0330 +0330

خیلیم عالی … ممنون برای پست و ترجمت عزیز … کاش خانوما ینارو بخونن و یاد بگیرن … نه اینکه مثه چوب خشک بشینن یه جا و صداشونم در نیاد ://

2 ❤️

2021-02-20 22:16:41 +0330 +0330

↩ blackhandnn
خواهش🌷

1 ❤️

2021-02-20 22:17:30 +0330 +0330

↩ Itried
چه نقاشیایی هم داش … برای یه تاپیک جالب بود به نظرم

1 ❤️

2021-02-20 22:19:29 +0330 +0330

↩ blackhandnn
بلی طرح‌های مینیمال جذاب

1 ❤️

2021-02-21 00:17:03 +0330 +0330

↩ Pesar.shirazi.70
اونی ک با دیدن زن تو خیابون شق میشه کیر سرگردانه که بهش آدم وصله و باید انقدر جق بزنه تا دولش بیفته:|

2 ❤️

2021-02-21 00:32:08 +0330 +0330

بسیار جامع بود، ممنون

1 ❤️

2021-02-21 01:19:01 +0330 +0330

مرسي🥰🥰🌺

1 ❤️

2021-02-21 01:29:21 +0330 +0330

مرسی عالی پربار

1 ❤️

2021-02-21 06:54:01 +0330 +0330

↩ Pesar.shirazi.70
اینطوری که تو گفتی منم شق کردم

2 ❤️

2021-02-21 17:52:21 +0330 +0330

درود
عالی

1 ❤️

2021-02-21 17:56:40 +0330 +0330

↩ Omid&Arezo
سپاس

1 ❤️

2021-03-01 20:01:30 +0330 +0330

کاش راههایی هم برای منصرف کردنشون ارائه بدید
وگرنه اونا که کاری نکرده همیشه تمایل دارن

2 ❤️

2021-03-01 20:27:36 +0330 +0330

↩ moj7878
همیشه اینطور نیست. شما جامعه‌ی کوچکی رو در نظر گرفتید که مردان مجرد تحت فشار جنسی تشکیلش میدن. بله اونا همیشه آماده به اعزامن! پس مردان متاهل یا مسن تر یا کسایی که مشکل دارن چی؟

0 ❤️

2021-03-02 13:37:18 +0330 +0330

نکات خوبی بود ممنون، به جز اینها وقتی از نفر سوم هم حرف میزنه خیلی سریع حشری میشم، نظرتون چیه؟

1 ❤️

2021-03-03 08:26:43 +0330 +0330

من که شق کردم

1 ❤️

2021-03-11 08:06:05 +0330 +0330

دست مریزاد به شما و زحمتی که برای این موضوع متقبل شدید. ولی واقعیت تلخی در ایران وجود دارد که متاسفانه خانم ها، آموزش ارتباط جنسی را زشت می دانند و یا خجالت می کشند و یا حداقل در ظاهر نشان می دهند که زشت و خجالت آور است، ولی فرقی نمی کند، چون تا به خودشان بیایند ده سال گذشته و با دو فرزند به لذت جنسی پی می برند و زمانی به نتیجه می رسند که شاید کمی برای پشیمانی دیر شده است. مورد مهم این است که مردان بعد از ده سال، دیگر چه بخواهیم و چه نخواهیم، همسرش را با زنان دیگر مقایسه می کند، در حالی که خانم، زمانی برای خودش خیلی حرف ها برای گفتن داشته و راه های بسیاری هم برای جذب همسرش داشته است که متاسفانه...... …

1 ❤️

2021-03-11 12:19:59 +0330 +0330

↩ kim_bokhor
بله واسه یه سریا این چیزها بدیهیه ولی واسه خیلیهای دیگه…حتی ابتدایی‌ترین و غریزی‌ترین چیزها رو هم نمیدونن.
نتیجه‌اش میشه کانال خانوم‌های قری که میان بی پایه چرت و پرت آموزش میدن تا خانم همسرشو جذب کنه! بدون اینکه بدونه خودش از اون اعمال اصلا سودی میبره یا نه! صرفا برای نگه داشتن شوهر همه کار میکنن. نه برای لذت دو طرفه و برپایه‌ی آگاهی

0 ❤️

2021-03-13 15:25:11 +0330 +0330

بوسیدن زیون زدن خوردن

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


Top Bottom