چیزی که اصلا فکرشو نمیکردم باعث کاهش جذابیت بشه!!

• vvddeerr  

• عضو از
    1397/5/23

• پست‌ها: 32

• 12

موضوع کراش(وابستگی شدید)هست

تنهایی تفاسیر زیادی داره بعضیا رفیق دارن میرن یه دوری میزنن یه سالنی میرن چمیدونم خلاصه نوعی ارتباط اجتماعی برقرار میکنن ولی چون پارتنر ندارن میگن تنهاییم

ولی مثلا من علاوه بر این که ارتباط اجتماعی ندارم /پارتنر هم ندارم!!!ینی قوز بالای قوز که میگن اینه

خوب این موضوع تا حالا باعث شده به محض این که کسی مخاطب من قرار میگرفته با شور وهیجان زیادی ازش استقبال کنم

از هر نوع محبت که فکرشو بکنی که خوب واقعی هم بوده وتداوم اون امکان پذیر هم بوده

ولی خوب اخیرا متوجه شدم از طریق خوندن یه سری مقالات. که خوب این نوع رفتار من کراش محسوب میشه و طرف مقابل تحمل این حجم عظیم از توجه وابراز علاقه رو نداره!!واز نظر عاطفی اذیت میشه

اصلا فکرشو هم نمیکردم!!!که محبت زیاد باعث کاهش جذابیت بشه!!!البته طرف مقابل هم حق داره که از کراش دوستش بترسه چون به نوعی زندانی این محبت میشه و این بده....

صحبت تایید مغرور بودن نیست!!فقط اعتدال در ابراز علاقه راه چاره بود!!که خوب پس از ازدست دادن چند تا موقعیت آخرش فهمیدم ...

و عوضش گروه ورزشی پیدا کردم که خوب اینا دوستان من هستند و اون ارتباط اجتماعی رو که نیاز هر ادمی هست با اینا برقرار میکنم و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

حالا پارتنر هم اگه پیدا شد به شکل موثری باهاش ارتباط برقرار میکنم و دیگه کراش در کار نخواهد بود چون روابط اجتماعیم در جای دیگری به طور عمده برطرف میشه....

و تعهد دوستی و محبت هم به جای خودش یقینا پا برجاست البته با حفظ تعادل!!!

بنابراین وقتی میبینید کسی با بی توجهی از شما میگزره اون بی وفا نیست بی معرفت و فیک نیست!! فقط خسته و ضربه خورده هست....

اینو نوشتم که اگه کسی مثل منه و نمیدونه چرا کسی جذبش نمیشه از این به بعد بدونه

نظرات مخالف رو با رعایت ادب میپذیرم

ـــــــــــ

در پوزیشن گی فاعل نداریم/کسی که به بزرگتر از خودش کون میده یا به شهر دیگه میره برای دادن
وبه کوچکتر از خودش میگه فاعلم دروغ محضه

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 12

از نظر دادن های بیخود و مطالب نامربوط خوداری کنید...

**از نظر دادن های بیخود و مطالب نامربوط خوداری کنید و شخصییت خودتون رو حفظ کنین....**

ـــــــــــ

در پوزیشن گی فاعل نداریم/کسی که به بزرگتر از خودش کون میده یا به شهر دیگه میره برای دادن وبه کوچکتر از خودش میگه فاعلم دروغ محضه

• 0

• Tehboy25  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 18

خیلی داستانا داره رابطه هرکاری خواستی بکنی باید...

خیلی داستانا داره رابطه هرکاری خواستی بکنی باید متعادل باشه نه کم که خیانت کنن نه زیاد که ولت کنن

ـــــــــــ

کاری نکنید که از نکرده هاتون پشیمون شید

• 1

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• 12

نقل از: Tehboy25

نقل از: Tehboy25 خیلی داستانا داره رابطه هرکاری خواستی بکنی باید متعادل باشه نه کم که خیانت کنن نه زیاد که ولت کنن

دقیقا...

ـــــــــــ

در پوزیشن گی فاعل نداریم/کسی که به بزرگتر از خودش کون میده یا به شهر دیگه میره برای دادن وبه کوچکتر از خودش میگه فاعلم دروغ محضه

• 0

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 195

• 157

حرفتو قبول دارم و بارها تجربه‌اش کردم

حرفتو قبول دارم و بارها تجربه‌اش کردم

ـــــــــــ

• 1

• 69pussylicker  

• عضو از 1397/9/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 20

حرف مفید

مطلبی که در موردش صحبت کردی خیلی درست و خوب بود. اطمینان دارم افراد زیادی توی سایت هستند که بخاطر مشکلات مشابه در برقراری ارتباط با افراد جدید و پیدا کردن پارتنر دلخواهشون دچار مشکل و حتی سو تفاهم میشن.

ـــــــــــ

• 1

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 366

• 591

انقدر تقلا نکن!

مودتو مثل من بذار رو " نه ز انتظار یاری ن ز یاز انتظاری" بدون هیچ گونه تاکید میکنم هیچ گونه رابطه اجتماعی با انسان ها!آخ خیال ادم راحت میشه!!!

ـــــــــــ

کابوس من این است که در روز قیامت
حوری شوی و قسمت مؤمن‌تری از من...:)

• 1

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• 12

نقل از: Hana95

نقل از: Hana95 مودتو مثل من بذار رو " نه ز انتظار یاری ن ز یاز انتظاری" بدون هیچ گونه تاکید میکنم هیچ گونه رابطه اجتماعی با انسان ها!آخ خیال ادم راحت میشه!!!

تا حد زیادی با حرفت موافقم این هم که میبینی نوشتم فقط خاستم حرفمو زده باشم.....

والا همچین تقلایی هم نمیکنم....

پیدا شد شد نشد هم نشد فدای سرم....

ـــــــــــ

• 0

• milad3080  

• عضو از 1397/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 5

دوستي

انسان هم مثل كير مي مونه هرچي توجه كني براد راست ميشه اذيت مي كنه ولي محلش كه نذاري پژمرده و افتاده

ـــــــــــ

• 2

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• 12

نقل از: milad3080

نقل از: milad3080 انسان هم مثل كير مي مونه هرچي توجه كني براد راست ميشه اذيت مي كنه ولي محلش كه نذاري پژمرده و افتاده

ایول دقیقا همینطوره

ـــــــــــ

• 0

• axu  

• عضو از 1395/7/25

• 19

هر چیزی خیلی زیادش خوب نیست خیلی کمش هم خوب...

هر چیزی خیلی زیادش خوب نیست خیلی کمش هم خوب نیست... از هر طرف طناب که بیفتی سقوط کردی فرقی نداره از کدوم طرف باشه... در کل تعادل بهترین کاریه که میشه انجام داد.

ـــــــــــ

• 2

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• 12

نقل از: axu

نقل از: axu هر چیزی خیلی زیادش خوب نیست خیلی کمش هم خوب نیست... از هر طرف طناب که بیفتی سقوط کردی فرقی نداره از کدوم طرف باشه... در کل تعادل بهترین کاریه که میشه انجام داد.

درود بر شما

ـــــــــــ

• 0

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 152

• 140

شخصا نسبت به ادم هایی که توی برخوردهای اول سریع...

شخصا نسبت به ادم هایی که توی برخوردهای اول سریع صمیمی میشن و زود محبت کردن رو شروع میکنن و عزیزم و عشقم و جانم تکیه کلامشونه نه تنها خوشبین نیستم بلکه کاملا بدبینم.به دفعات برام ثابت شده که اینا یه چیزی رو میخوان پشت محبت و صمیمیتشون پنهان کنن.

ـــــــــــ

• 1

• surush123  

• عضو از 1398/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 5

نقل از: milad3080

نقل از: milad3080 انسان هم مثل كير مي مونه هرچي توجه كني براد راست ميشه اذيت مي كنه ولي محلش كه نذاري پژمرده و افتاده

ایول داداش این حرفت لایک داشت حرف جالبی زدی

ـــــــــــ

(ok) (ok) (ok) (ok) :-* (rose)

• 1

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• 12

نقل از: Mehri1375s

نقل از: Mehri1375s شخصا نسبت به ادم هایی که توی برخوردهای اول سریع صمیمی میشن و زود محبت کردن رو شروع میکنن و عزیزم و عشقم و جانم تکیه کلامشونه نه تنها خوشبین نیستم بلکه کاملا بدبینم.به دفعات برام ثابت شده که اینا یه چیزی رو میخوان پشت محبت و صمیمیتشون پنهان کنن.

علاوه بر این موردی که اشاره کردین وقتی الان فکرش رو میکنم اصلا همه جا این شیرین زبونی ها دل ادمو میزنه مثلا میری مغازه کاسب میاد جلو میگه(بله بفرمایید چی لازم دارین امر بفرمایین قدم رنجه فرمودین وامثالهم...) والا من که یه جوری میشم و خوشم نمیاد ولی یکی هست معمولی برخورد میکنه همیشه هم میری پیشش!!!

ـــــــــــ

• 1

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 152

• 140

نقل از: vvddeerr

نقل از: Mehri1375s شخصا نسبت به ادم هایی که توی برخوردهای اول سریع صمیمی میشن و زود محبت کردن رو شروع میکنن و عزیزم و عشقم و جانم تکیه کلامشونه نه تنها خوشبین نیستم بلکه کاملا بدبینم.به دفعات برام ثابت شده که اینا یه چیزی رو میخوان پشت محبت و صمیمیتشون پنهان کنن.
علاوه بر این موردی که اشاره کردین وقتی الان فکرش رو میکنم اصلا همه جا این شیرین زبونی ها دل ادمو میزنه مثلا میری مغازه کاسب میاد جلو میگه(بله بفرمایید چی لازم دارین امر بفرمایین قدم رنجه فرمودین وامثالهم...) والا من که یه جوری میشم و خوشم نمیاد ولی یکی هست معمولی برخورد میکنه همیشه هم میری پیشش!!!

بله موافقم.ادم نسبت به اینجور رفتار ها سریعا حس عدم صداقت و عدم اعتماد پیدا میکنه.ولی خب بدیش اینه که ممکنه طرف این جور کارها و حرف ها ففط عادتش باشه و قصد خاصی هم نداشته باشه

ـــــــــــ

• 1

• vvddeerr  
  • عضو از 1397/5/23

• 12

بله موافقم.ادم نسبت به اینجور رفتار ها سریعا حس عدم صداقت و عدم اعتماد پیدا میکنه.ولی خب بدیش اینه که ممکنه طرف این جور کارها و حرف ها ففط عادتش باشه و قصد خاصی هم نداشته باشه

دقیقا درسته/ مشکل سر همین نقطه هست که خوب اکثرا یا کم حوصله هستن یا منفی بافن یا به هر دلیلی سریعا بی اعتماد میشن و میرن عده ی بسیار اندکی فهمش رو دارن که تشخیص بدن ایا طرف عادتشه یا تیز بازیشه

ـــــــــــ

• 0

• Rjoon3  
  • عضو از 1398/3/31

به نکته خوبی اشاره کردی ...

توهر چیزی زیاده روی کنی فساد میاره فرقی نمیکنه میخاد غذا خوردن باشه یا مصرف مشروبات و مواد مخدر محبت کردنم از این قاعده مستثنا نیست اعتدال رمز ماندگاری هر چیزیه تو ی رابطه رعایت حد محبت و کم توجهیه که تضمین کننده دوام رابطس

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «