چی از زندگی فهمیدیم ؟

• golepesarr  

• عضو از
    1397/3/20

• پست‌ها: 85

• 86

واقعا از زندگی چی حالیمون شد ؟ ازش چی فهمیدیم ؟ چشم بهم زدیم و شد سی سالمون و چهل سالمون و ...
کی زندگی کردیم ؟ کی وقت کردیم زندگی کنیم ؟ کی وقت میکنیم برای زندگی کردن؟
تا بود استرس درس و مشق و کنکور ، بعد شغل و ازدواج و خونه و یه لقمه نون ، برای همه چیز صف ، برای همه چیز اضطراب و استرس ، پولدارمونم تو همون خیابون کثیف تو ترافیک موند و صبح زد بیرون و شب اومد ، تازه نفهمید محبت کردن و محبت دیدن چیه ، کلاه اینو کرد تو سر اون و کلاه اونو کرد تو سر این ، خارجشون شد ترکیه و یکم اونورتر ، اونم رفتن و مست کردن ، نه دیدن و نه لذت بردن و نه فهمیدن
معمولیامونم که امروز نقد رو به فردای نسیه فروختن ، عمرشون رو به آینده ای که نیومد فروختن ، به یه ماشین معمولی ، به یه خونه رهنی کوچیک تو وسط شهر ، به یه مسافرت شمال تو ترافیک ،
خوشبخت فقرامون بودن که چیزی نداشتن و چی نخواستن
از میون سیصد میلیون اسپرم ، اسپرم ما به تخمک رسید ، ولی خدایی این ، اون زندگی ای نبود که اون اسپرم فکر میکرد ، الانم داریم امروز رو عمر و جوونی رو میفروشیم ، برای چی ؟ از زندگی واقعی چیش به ما رسید ؟ چی فهمیدیم ؟ چی گیرمون اومد ؟ ما فقط عمرمون رو فروختیم ، بدون اینکه بهاش رو بگیریم و در عوضش چیزی نسیبمون بشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• eskj  

• عضو از 1397/11/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 80

.

تو ایتالیا از سالمندان نظرسنجی کردن در مورد اینکه سه تا از اشتباهات بزرگتون چی بوده. اولیش کارکردن زیاد بوده.

ـــــــــــ

خوشحالی در ایران مث وضو می ماند. به یک گوز بند است

• 0

• golepesarr  
  • عضو از 1397/3/20

• 86

نقل از: eskj

نقل از: eskj تو ایتالیا از سالمندان نظرسنجی کردن در مورد اینکه سه تا از اشتباهات بزرگتون چی بوده. اولیش کارکردن زیاد بوده.

حالا اونجا ایتالیاست یعنی وقتی زیاد کار کنی میتونی به چیزایی که میخوای برسی ، یه دوست اروپایی دارم باورت نمیشه هر چند هفته یکبار یه گوشه ی دنیا رفته برای تعطیلات ،همه جای کره خاکی رو گشته ، سنش از خیلی از ماها هم کمتره ، یه آدم معمولی با یه کار معمولیه ، دو روزم در هفته تعطیله ، ما یه مشت لوزریم

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1849

• 7878

.

سیاست کثیف اسلام ایرانی : اینجوری مون کردن که از زندگی نفهمیم !

همش درگیر باشیم برای روزمرگی !

امیدوارم کسایی که این وضع رو به وجود آوردن تقاص که نه ! ولی خودشون تمام این درد و رنج ها رو بکشن !

ـــــــــــ

• 1

• saman.i4867  
  • عضو از 1398/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 34

هیچی واقعا هیچی مث سگ درس خوندم مهندس شدم رفت خدمت...

هیچی واقعا هیچی مث سگ درس خوندم مهندس شدم رفت خدمت بیست و یک ماه دهنم سرویس شد الان چند ماهه تموم کردم بیکار علاف حیرون نه کاری نه انگیزه ای

ـــــــــــ

• 0

• golepesarr  
  • عضو از 1397/3/20

• 86

نقل از: .Family4Ever.

نقل از: .Family4Ever. **سیاست کثیف اسلام ایرانی** : اینجوری مون کردن که از **زندگی نفهمیم** ! همش درگیر** باشیم **برای روزمرگی ! **امیدوارم کسایی که این وضع رو به وجود آوردن تقاص که نه ! ولی خودشون تمام این درد و رنج ها رو بکشن !**

واقعاوما از زندگی چیزی نفهمیدیم ، مهش منتظریم یه روزی ، روز خوبمون بیاد و نوبت زندگی کردن ما بشه ، ما کی نوبتومون میشه ؟ شاید اصلا نوبتی نیست

ـــــــــــ

• 0

• golepesarr  
  • عضو از 1397/3/20

• 86

نقل از: saman.i4867

نقل از: saman.i4867 هیچی واقعا هیچی مث سگ درس خوندم مهندس شدم رفت خدمت بیست و یک ماه دهنم سرویس شد الان چند ماهه تموم کردم بیکار علاف حیرون نه کاری نه انگیزه ای

خیلیامون همینیم ، گیرم رفتی سر کار ، 6 صبح زدی بیرون ، 8 شب اومدی ، تضمینی هست به خواسته هات برسی ؟

ـــــــــــ

• 0

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 66

مساله سر نوع دیدن زندگی هست.
من خودم ادم خیلی شاد...

مساله سر نوع دیدن زندگی هست. من خودم ادم خیلی شاد و بگو بخندی نیستم که همه چیز دنیا به یه وَرم باشه ولی اینو به مرور فهمیدم که اروم باشم و زندگی کنم.

من خودم از نسلی هستم که کودکیش رو با اخبار انفجار حرم امام رضا و اون اخوندی که دست های کنده شده یکی از ادما رو به دوربین نشون میداد و به‌ عنوان یه بچه هیچ وقت صحنه اون دست های کنده شده از ذهنم خارج نمیشه.

من خودم از نسلی هستم که اعدام ها رو تو خیابون رو نشون میدادن.

من خودم از نسلی هستم که هنوز یادمه به عنوان یه بجه کوجیک رفتم از بقالی سر کوچه الوک بخرم و رادیوی کهنه پیرمرد مغازه دار یهو گفت صدام هنوز ممکن هست به ایران حمله کند و اینقدر ترسیده بودم که با دو الوک رو برداشتم و اومدم خونه.

خیلی زجر ها رو این سیستم قرون وسطایی به ما دهه ۶۰ ها زد اما و اما و اما......

گذشت.

بهتره زندگی کنیم. تنها راه‌ همینه که به‌ هم کمک کنیم. مهربون باشیم

ـــــــــــ

• 1

• saman.i4867  
  • عضو از 1398/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 34

نقل از: golepesarr

نقل از: saman.i4867 هیچی واقعا هیچی مث سگ درس خوندم مهندس شدم رفت خدمت بیست و یک ماه دهنم سرویس شد الان چند ماهه تموم کردم بیکار علاف حیرون نه کاری نه انگیزه ای
خیلیامون همینیم ، گیرم رفتی سر کار ، 6 صبح زدی بیرون ، 8 شب اومدی ، تضمینی هست به خواسته هات برسی ؟

نه داداش همینو میگم خب ما تو ابتدایی ترین چیزا موندیم الان تو اروپا پسرا با هم ازدواج میکنن اما من اینجا جرات نمیکنم بگم من به همجنس گرایش دارم

ـــــــــــ

• 0

• golepesarr  
  • عضو از 1397/3/20

• 86

نقل از: متولد66

نقل از: متولد66 مساله سر نوع دیدن زندگی هست. من خودم ادم خیلی شاد و بگو بخندی نیستم که همه چیز دنیا به یه وَرم باشه ولی اینو به مرور فهمیدم که اروم باشم و زندگی کنم. من خودم از نسلی هستم که کودکیش رو با اخبار انفجار حرم امام رضا و اون اخوندی که دست های کنده شده یکی از ادما رو به دوربین نشون میداد و به‌ عنوان یه بچه هیچ وقت صحنه اون دست های کنده شده از ذهنم خارج نمیشه. من خودم از نسلی هستم که اعدام ها رو تو خیابون رو نشون میدادن. من خودم از نسلی هستم که هنوز یادمه به عنوان یه بجه کوجیک رفتم از بقالی سر کوچه الوک بخرم و رادیوی کهنه پیرمرد مغازه دار یهو گفت صدام هنوز ممکن هست به ایران حمله کند و اینقدر ترسیده بودم که با دو الوک رو برداشتم و اومدم خونه. خیلی زجر ها رو این سیستم قرون وسطایی به ما دهه ۶۰ ها زد اما و اما و اما...... گذشت. بهتره زندگی کنیم. تنها راه‌ همینه که به‌ هم کمک کنیم. مهربون باشیم

ولی نیستیم ، مهربون نیستیم ، نه تا وقتی که با ماشین ایرانخودرو و سایپا میریم سفر ، جوجه میزنیم و آش میپزیم و بعدش از سفره یکبار مصرف و ظرف یکبار نصرف و ظرف دوع و نوشابه و پوشک بچه رو همونجا میذاریم و میریم ، کسی که نتونه با درخت و جنگل و دشت و چشمه و رود مهربون باشه ، با آدم هم نمیتونه مهربون باشه ، ما بدیم ، باید قبول کنیم

ـــــــــــ

• 1

سلام...

برای کسی که تلاش کنه ,برای کسی که از هیچ کار مفیدی فروگذار نکنه,همیشه زندگی هست

لطفا ناامید نشید که ناامیدی بد دردیه

داداش به خدا من هزاران نفر میشناسم که همینجا,تو ایران مث ریگ پول خرج میکنن و بهترین تفریح ها رو دارن

خیلیا رو میشناسم که فقط تو خونه نشستن و با یک کلیک بر روی کامپیوتر,میلیاردها پول جابجا میکنن

خیلیم از زندگیشون لذت میبرن

اما قبول دارم که خیلی از مردم هم متاسفانه طبق فرموده شما,از صبح تا شب برای یه لقمه نون سگدو میزنن,تا شرمنده خانوادشون نشن

اما این دلیل نمیشه که ناامید بشن بزرگوار

تا زنده هستی زندگی کن,سخت نگیر که دنیا محل گذره

ـــــــــــ

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه!

• 0

• متولد66  

• عضو از 1396/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 66

نقل از: متولد66 مساله سر نوع دیدن زندگی هست. من خودم ادم خیلی شاد و بگو بخندی نیستم که همه چیز دنیا به یه وَرم باشه ولی اینو به مرور فهمیدم که اروم باشم و زندگی کنم. من خودم از نسلی هستم که کودکیش رو با اخبار انفجار حرم امام رضا و اون اخوندی که دست های کنده شده یکی از ادما رو به دوربین نشون میداد و به‌ عنوان یه بچه هیچ وقت صحنه اون دست های کنده شده از ذهنم خارج نمیشه. من خودم از نسلی هستم که اعدام ها رو تو خیابون رو نشون میدادن. من خودم از نسلی هستم که هنوز یادمه به عنوان یه بجه کوجیک رفتم از بقالی سر کوچه الوک بخرم و رادیوی کهنه پیرمرد مغازه دار یهو گفت صدام هنوز ممکن هست به ایران حمله کند و اینقدر ترسیده بودم که با دو الوک رو برداشتم و اومدم خونه. خیلی زجر ها رو این سیستم قرون وسطایی به ما دهه ۶۰ ها زد اما و اما و اما...... گذشت. بهتره زندگی کنیم. تنها راه‌ همینه که به‌ هم کمک کنیم. مهربون باشیم

ولی نیستیم ، مهربون نیستیم ، نه تا وقتی که با ماشین ایرانخودرو و سایپا میریم سفر ، جوجه میزنیم و آش میپزیم و بعدش از سفره یکبار مصرف و ظرف یکبار نصرف و ظرف دوع و نوشابه و پوشک بچه رو همونجا میذاریم و میریم ، کسی که نتونه با درخت و جنگل و دشت و چشمه و رود مهربون باشه ، با آدم هم نمیتونه مهربون باشه ، ما بدیم ، باید قبول کنیم

تو وقتایی که میدونی میتونی، خوب باش. همین کافیه.

کاری به بقیه نداشته باش.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «