کابوس امضاهای شهوانی

به تازگی عضو شهوانی شده بودم و از جو سکسی اون در حال لذت بودم. انجمنهای زیادی داشت و راجب همه چیز صحبت میشد. در یکی از پستها راجب یکی از تکنولوژی های کامپیوتر میخواندم که دیدم یه کیر سی سانتی که انگار آلت الاغ را بریده بودن و جایش گذاشته بودن از لا به لای پستها و در بخش امضاها ظاهر شد. از ترس لپ تاپ را بستم و نفس نفس کشیدم. باورم نمیشد وسط یک پست علمی یک همچین صحنه دلخراشی ظاهر بشود. اگر وسط خانه یک جن را میدیدم اون قدر جا نمیخوردم.
لپ تاپ را با ترس و لرز باز کردم و از گوشه چشم به پستهای بعدی نگاه کردم. یک پست سیاسی رو باز کردم و مشغول خواندن بد و بی راه های اعضا به ریش آقایان بودم که دو مرتبه کیری به کلفتی شاخه درخت در بخش امضا مشاهده کردم. دل را به دریا زدم و کنجکاو شدم ببینم واقعا این ادم چه میگوید. تحلیلهای سیاسی خوبی داشت و رو دست مک کین و ظریف میزد ولی آن کیر چه بود و چه مناسبی داشت؟ انگار که وسط قرمه سبزی، ژله ریخته باشن. به همان بی ربطی.
پیش خودم گفتم حتما به خاطر سکسی بودن انجمن است. در یکی از پستها داشتم عکس کسهای ناز را مشاهده میکردم و لبخند به لبانم آمد تا اینکه دو باره عکس کیرهای کوچک و بزرگ پشت هم در امضاها دیده میشد و لذت دیدن هر چه عکس کس بود از دماغم بیرون امد و به حالت اوغ کنان به دستشویی رفتم.
روی زمین زانو زدم و به اسمان نگاه کردم و گفتم. اخه خدا گناه من چه بوده که باید آن دسته خرها را میدیدم. اشک از گونه هایم سرازیر شد و مدام به گناهان قبلی ام فکر میکردم تا علت این مکافات را بدانم.
شب که به خواب رفتم مدام کابوس میدیدم. همان کیرهای امضاها به سمت من میدویدن و من فرار میکردم. عرق از تمام رویم میچکید. مدام هذیان میگفتم و خانواده نگرانم شده بودن. کیرها به من میخندیدن و من را کتک میزدن و به دست بغل دستی شان میدادن. گریه هایم تبدیل به فریاد شده بود.
با نعره ای از خواب پریدم....خیس عرق بودم...نمیدانم چه شد ولی دیگر هرگز آن ادم سابق نشدم. هر وقت در شرکت اسم امضا می آمد (حتی امضای قراردادها) تنم میلرزید و گریه میکردم. الان تحت معالجه روانشناس هستم و دعا کنید به وضعیت روحی سابقم برگردم.

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 224

• 38

خیلی عالی و طنزآلود به نقد از این موضوع پرداختی...

خیلی عالی و طنزآلود به نقد از این موضوع پرداختی دوست من، لایک

ـــــــــــ

مهمونی باغ برای زوج‌های مشهدی، زوج‌های باحال از مشهد برای آشنایی و رفت و آمد بدون فانتزی , ما زوجیم از مشهد

• 1

• hidden__021  

• عضو از 1395/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 939

• 76

کیرها به من میخندیدن و من را کتک میزدن >
این عالی...

کیرها به من میخندیدن و من را کتک میزدن > این عالی بود (biggrin) (biggrin) (biggrin) (clap) (clap)

ـــــــــــ

• 1

• ben.sina  
  • عضو از 1396/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 45

آلت گریز

چقدر زیبا و مؤثر نوشتی؛ چه طنز دل‌نشینی.‏ اندام زن همواره یک جنبه‌ی هنری هم دارد که از عصر باستان تا به امروز ‏در قالب نقاشی، مینیاتور، پیکرتراشی، عکس و غیره بازتاب یافته است.‏ اما آلت مرد . . . ؟ واقعاً نمایش دادن دارد؟ آن هم با پشم و پیله؟ شاید اصحاب آلت و اهالی بیضه گمان می‌کنند که با نمایش اندام ‏جنسی‌شان می‌توانند پری‌پیکری را دچار شهوت خواستن کنند و به دام ‏بیندازند.‏ لطفاً بانوان توضیح دهند که آیا واقعاً این‌گونه است؟ آیا با دیدن آلت افراشته ‏دست و دل‌شان می‌لرزد؟ اگر بدانم پاسخ مثبت است، تصویر آلتی را قرض ‏خواهم کرد و به جای اندام خودم به شما خواهم انداخت. به هر حال، هنوز ‏شرم دارم که حتی در مقام یک ناشناس، تصویر واقعی آلت خود را تقدیم‌تان ‏کنم.‏

ـــــــــــ

• 2

• عنترخان  

• عضو از 1397/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 11

ممنونم از نظرات خوب همه تون. هر چند میدونم تاثیری...

ممنونم از نظرات خوب همه تون. هر چند میدونم تاثیری رو اون افراد آلت گذار نداره ولی حداقل میفهمن که کارشون روز به روز داره افراد بیشتری رو منزجر میکنه.

ـــــــــــ

• 0

• randomGuy  

• عضو از 1396/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 80

...

از اونجایی که ادمین در این خصوص کاری انجام نمیده تنها راه حلش توسعه یک افزونه مثل Adblock هست که محتویات تگ مربوط به امضا رو حذف کنه و نمایش نده.

ـــــــــــ

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 8921

• 1572

الان مشکلت با کیر 30 سانتی هستش و ناراحتی ک چرا...

الان مشکلت با کیر 30 سانتی هستش و ناراحتی ک چرا خودت نداری یا چی ؟

ـــــــــــ

تف توو کیونه روزگار ..... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوار و مادرش

• 1

والا منم همین مشکلو دارم بابا قورباغه هم کیر داره

والا منم همین مشکلو دارم بابا قورباغه هم کیر داره

ـــــــــــ

• 0

• عنترخان  

• عضو از 1397/1/22

• 11

نقل از: Gangsta-Rap

نقل از: Gangsta-Rap الان مشکلت با کیر 30 سانتی هستش و ناراحتی ک چرا خودت نداری یا چی ؟

خخخخ نه اوس ممد چه حسادتی اتفاقا اونی که من ندارم و بقیه دارن آرزوست یعنی کس ......

ـــــــــــ

• 0

• Shayaneshoonn  
  • عضو از 1397/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 19

میدونی مشکل چیه؟اون تاپیک سی ا سی یا ...تو سایت...

میدونی مشکل چیه؟اون تاپیک سی ا سی یا ...تو سایت شهوانی مثل ژله تو قورمه سبزیه!شهوانیه اینجا رفیق

ـــــــــــ

• 0

• عنترخان  

• عضو از 1397/1/22

• 11

نقل از: Shayaneshoonn

نقل از: Shayaneshoonn میدونی مشکل چیه؟اون تاپیک سی ا سی یا ...تو سایت شهوانی مثل ژله تو قورمه سبزیه!شهوانیه اینجا رفیق

جون مادرت نیا اینجا.....یه کیر دیگه...اوقققق....من اومدم کس ببینم بابا.... بخوام ببینمم میرم رو تاپیک عکسها کلیک میکنم نه اینکه الان موقع نهار خوردن بدون امادگی بیام این منظره وقیح رو ببینم...نهارم کوفتم شد رفت. خیاره تو سالاد مزه کیر گرفت اه

ـــــــــــ

• 0

• Shayaneshoonn  
  • عضو از 1397/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 19

نقل از: عنترخان

نقل از: Shayaneshoonn میدونی مشکل چیه؟اون تاپیک سی ا سی یا ...تو سایت شهوانی مثل ژله تو قورمه سبزیه!شهوانیه اینجا رفیق
جون مادرت نیا اینجا.....یه کیر دیگه...اوقققق....من اومدم کس ببینم بابا.... بخوام ببینمم میرم رو تاپیک عکسها کلیک میکنم نه اینکه الان موقع نهار خوردن بدون امادگی بیام این منظره وقیح رو ببینم...نهارم کوفتم شد رفت. خیاره تو سالاد مزه کیر گرفت اه

جون مادرت شهوانی نیا کسخل!اونم سر ناهار!

ـــــــــــ

• 0

• ben.sina  
  • عضو از 1396/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 45

شرطه

نقل از: Shayaneshoonn

جون مادرت شهوانی نیا کسخل!اونم سر ناهار!

استاد، شما شرطه اید؟ ژاندارمید؟ آژان اید؟ اگه نه، چرا امر می فرمایید کی، کِی بیاد و کِی نیاد؟! شرطه ی شهوانی خطاب به آلت خودش:

بی کُس نشستگانیم، ای کیر شرطه برخیز باشد که باز بینیم دیدار آشنا را

ـــــــــــ

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 8921

• 1572

نقل از: Gangsta-Rap الان مشکلت با کیر 30 سانتی هستش و ناراحتی ک چرا خودت نداری یا چی ؟
خخخخ نه اوس ممد چه حسادتی اتفاقا اونی که من ندارم و بقیه دارن آرزوست یعنی کس ......

آرزوت سولاخ باد

ـــــــــــ

تف توو کیونه روزگار ..... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوار و مادرش

• 1

• MR.AHLE.HAAL  

• عضو از 1397/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 12

دهنت سرویس پاچیدم از خنده (rolling) (rolling)...

دهنت سرویس پاچیدم از خنده (rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

یک‌چهارم قرن سن دارم دختر یا خانم از تهران برای دوستی پیام بده

• 1

• ali-darklife  

• عضو از 1395/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 315

• 198

طنز خوبی بود و منو یاد متن های روزنامه بی قانون...

طنز خوبی بود و منو یاد متن های روزنامه بی قانون انداخت، منم از امضاهای الت جنسی خوشم نمیاد و متن بالای این تصاویر رو اصلا نمیخومم اما به هر حال در شهوانی جز خرید و فروش و ترویج کودک و کودک ازادی میشه هر کاری کرد ضمن اینکه یا باید امضاها حذف بشه و یا فیلتر کردنش تقریبا غیر ممکنه سخت نگیر و از سیاست،سکس،هنر و مطالب دیگه لذت ببر *دلیل اول بودن شهوانی وجود عقاید مختلف و مطالب متنوعی مثل سیاست ،سکس و..* است.

ـــــــــــ

معرفی و دانلود کتب ممنوعه ✔معرفی کلاهبرداران شهوانی در پروفایل

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر تو خیابون شاهد کتک خوردن و بی احترامی به دختری توسط گشت ارشاد و عوامل حکومتی باشید،واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «