کاکولد خالص

• Kirragdar  

• عضو از
    1398/1/21

• پست‌ها: 30

• 10

سلام دوستان
آقایون و خانومایی که از کاکولد و لذت بردن بدون حد و مرز و قانون از سکس و شهوت لذت میبرن میتونن خواسته هاشونو اینجا بیان کنن و اگر سوالی ام دارن بپرسن...
اولین سوال‌رو خودم میپرسم
خانوما جواب بدن
به عنوان یه زن متاهل شما علاقه ای به داشتن دوست پسر دارید؟

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• accidentboy  
  • عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

من خودم خیلی دوست دارم .. ولی خانم قبول نمیکنه...

من خودم خیلی دوست دارم .. ولی خانم قبول نمیکنه .. کسی این تجربه رو داره و موفق شده .. چجوری همسرشون رو قانع کرده؟

ـــــــــــ

• 0

• Kirragdar  

• عضو از 1398/1/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 10

خببب

نقل از: accidentboy من خودم خیلی دوست دارم .. ولی خانم قبول نمیکنه .. کسی این تجربه رو داره و موفق شده .. چجوری همسرشون رو قانع کرده؟

من قبلا با زوجی بودم که بخاطر سرد شدنشون میخواستن یه نفرو وارد رابطشون کنن و من باهاشون آشنا شدم تجربم بهم میگه همسرت از روی خجالت قبول نکرده یکم بیشتر پیش بورو مثلا یه گروه بزن و کسیو که میخوای با خانومت آشنا کیو خودتو و خانومت برید تو گروه بعد از آشنایی سعی کن با زنت در میون بزاری...

ـــــــــــ

• 2

• accidentboy  
  • عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 4

نقل از: Kirragdar

نقل از: Kirragdar
نقل از: accidentboy من خودم خیلی دوست دارم .. ولی خانم قبول نمیکنه .. کسی این تجربه رو داره و موفق شده .. چجوری همسرشون رو قانع کرده؟
من قبلا با زوجی بودم که بخاطر سرد شدنشون میخواستن یه نفرو وارد رابطشون کنن و من باهاشون آشنا شدم تجربم بهم میگه همسرت از روی خجالت قبول نکرده یکم بیشتر پیش بورو مثلا یه گروه بزن و کسیو که میخوای با خانومت آشنا کیو خودتو و خانومت برید تو گروه بعد از آشنایی سعی کن با زنت در میون بزاری...

ممنون

ـــــــــــ

• 0

• kivan77  
  • عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 7

اخه چطور

اخه چطور

ـــــــــــ

• 0

• Kirragdar  

• عضو از 1398/1/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 10

بی بیاد خصوصی

بی غیرت بیاد خصوصی بریم تلگرام

ـــــــــــ

• 0

منم دقیقا به این بلا گرفتارم زنم متاسفانه .....

من خودم خیلی دوست دارم .. ولی خانم قبول نمیکنه .. کسی این تجربه رو داره و موفق شده .. چجوری همسرشون رو قانع کرده؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «