کدوم کاربر شهوانی رو دوست داری و چرا؟

درووووووووووووود
شاید بد نباشه که به این بهانه کمی انرژی مثبت و احساس محبت و همدلی ببخشیم به فضا
اینجا بگید از کدوم کاربر شهوانی خوشتون میاد و به چه دلیلی
از کجا معلوم شاید این فرصت باعث حرفهای دل و روابط دوستانه و عاشقانه هم بین کاربران شد !
آیا زیادی رویایی فکر میکنم؟؟ پس زاررررررررررررت (drinks)

ای دوست بیا تا غم فردا نخوریم
وین یک دم عمر را غنیمت شمریم (rose) (love)

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 286

• 164

مشخصا کسی تو ذهنم نیس اما از اینا ک میان و ب...

مشخصا کسی تو ذهنم نیس اما از اینا ک میان و ب خودشون اجازه میدن به بقیه بی احترامی کنن اصلا خوشم نمیاد

ـــــــــــ

همشهری ممنوع!!!!! فقط مسافر دانشجو سرباز پیام بده!

• 2

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1778

• 4056

خب...

بخوایم لیست صادر کنیم سر و ته نداره مشتی...بجز یه چندتا کیری زبون نفهم که کلا رو مخمن و اون اکثریتی که کلا کاری بهشون ندارم بقیه بچه های فعال همشون یه چیز جالبی که بخوام یاد بگیرم دارن...

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها/تفنگ نگاه جماعت سوی ما/ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 23

درووووووووووووووووووووووووووووود

نقل از: انقلاب_صورتی ﻣﺤﻤﺪ ۲۰ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﺳﯿﮑﺲ ﭘﮏ ﺩﺍﺭ ﻭ ﻭﺭﺯﺷﮑﺎﺭ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻭ ﺧﻮﺵ ﻓﯿﺲ ﺳﺎﯾﺰﻣﻢ ۱۷ ﮐﻠﻔﺖ ﻓﻘﻂ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎﯼ ﺍﻫﻞ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﯾﺎ ﮐﺮﺝ ﯾﺎ ﻗﺰﻭﯾﻦ ﺑﯿﺎﻥ ﺗﻠﮕﺮﺍﻣﻢ ﻣﻔﻌﻮﻝ ﺳﻦ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﺑﯿﺎﺩ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ ﺍﮔﻪ ﺍﻭﻣﺪﯾﺪ ﻋﮑﺴﺎﻣﻮ ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﻭ ﺧﻮﺷﺘﻮﻥ ﻧﯿﻮﻣﺪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺑﻼﮐﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﭘﺸﯿﻤﻮﻥ ﻧﻤﯿﺸﯿﺪ ﺍﯾﻨﻢ ﺁﯾﺪﯾﻢ mo_mehrjoo

کیرم دهنت دوست عزیز

ـــــــــــ

• 17

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 791

• 2303

زیادن حاجی

کل رفقا

از همین تریبون استفاده کرده و میگم : خعلی دوستون دارم

ـــــــــــ

وقتی شیرها قبولت دارن!

ثابت کردن خودت به سگ ها کار احمقانه ایه!

• 17

• moraba  

• عضو از 1390/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 428

• 1852

фФф

سلام خب خیلی ها هستن که دوستشون دارم. اگر اسم ببرم و احیانا شخصی رو فراموش کنم شاید باعث ناراحتی اون عزیز بشم. همتون خوبین.بووووس

ـــــــــــ

ﺑﻐﺾ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﻫﻰ ﺑﺎﯾﺪ ﻗﻮﺭﺕ ﺩﺍﺩ ، ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺗﻒ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﻭﻯ ﻫﻤﻪ ﺑﺴﺖ … ﮔﺎﻫﻰ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﭼﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ

• 17

• fesharaki00  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 122

سلام

من همین جوون خشن ِ تندمزاجِ چپ اندیشِ پرخاشگر خودمون رو دوس دارم. همین جناب ددلاور علیه الرحمه.

ـــــــــــ

بی عنایات خدا هیچیم هیچ....

• 8

• Mr.Binam  

• عضو از 1397/5/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 274

• 469

رابطه عاشقانه که مال فیلم هندیه اما کاربرایی که...

رابطه عاشقانه که مال فیلم هندیه اما کاربرایی که دوسشون دارم و برام جالبن:ساسی///مانی///علی(فشارکی)///حاج میتی(که خعلی ارادت داریم)///بانو روناک(کاربر جالبی هستند)///شیخ ممد(از مریدانشون هستیم)///ارنی///پسربکن///مستر.بینام(این یکیو خیلی دوسش دارم..جذاب لنتی) و خیلی دیگر از دوستان هستند که دیگه حضور ذهن ندارم

ـــــــــــ

همه تخممن؛بعضی لاپا٪بعضی چشا

• 8

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1778

• 4056

چرا اخه؟:(:(

نقل از: fesharaki00 من همین جوون خشن ِ تندمزاجِ چپ اندیشِ پرخاشگر خودمون رو دوس دارم. همین جناب ددلاور علیه الرحمه.

قحطی ادم بود علی جان؟

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها/تفنگ نگاه جماعت سوی ما/ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 4

• fesharaki00  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 122

نقل از: Deadlover4

نقل از: Deadlover4
نقل از: fesharaki00 من همین جوون خشن ِ تندمزاجِ چپ اندیشِ پرخاشگر خودمون رو دوس دارم. همین جناب ددلاور علیه الرحمه.
قحطی ادم بود علی جان؟

کار دله دیگه. دلیل و علت نمی شناسه!

ولی خب. بی شوخی. ای گرفتار دنیای ممنوعه ها، در پس نقاب چدنی ات، قلبی از طلا داری و آتشفشانی از مهربونی.

ـــــــــــ

بی عنایات خدا هیچیم هیچ....

• 8

• دایی.جون  

• عضو از 1397/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 402

• 1161

کدوم شون؟!

اعوذو بالله من ارحمن الرجیم...... از همین تریبون اعلام میکنم اونی که من دوسش دارم کاربر شهوانی نیست ولی به کاربرای مد نظرربط داره واون کسی نیست جز مادر همه شومبول به سر های کس مغزی که تو تاپیکای نامربوط بهشون ،میان کس تفت میدن و مادراونایی که نگاهی به موضوع تاپیک نمیکنن و سرِ خرو کج میکنن ومیان داخل وپست میزارن تقریبا بااین قالب^فلانی هستنم x سانت طول کیرمه yمتر عمق کونمه.و....^ مادر اینارو خیلی دوست دارم به طوری که اگه صد بارهم بکنمشون از علاقم بهشون کم نمیشه.............................همه رفقام برام عزیزن ،هرکدومشون رو یه مدلی دوست دارم

ـــــــــــ

• 14

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 213

• 487

Steve jobs

سلام.خیلا هستن:اسکلت/شدو/خوش غیرت/فامیل دور/بانو روناک که همه چیز به یه ورشونه/کامبیز/ددلاور/دیفرنت من... و خیلی دیگه از دوستان.

ـــــــــــ

هر آخوند را دوبار باید اعدام کرد:یک بار برای زندگی بیهوده و انگل وار،یک بار برای بلعیدن دست رنج مردم. نادرشاه افشار

• 8

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 298

• 1206

:)

تاپیک خیلی قشنگی بود گوزو جان. منم به خیلیا ارادت دارم. بعضیارو از ته دل دوست دارم و برای بعضیا احترام زیادی قائلم و چون همه اونایی که برام عزیزن رو فالو کردم حس میکنم جای نوشتن اسماشون اسکرین اسماشونو بزارم بهتره :)

پ.ن : میتونی اصلا اینو یه چالش کنی که هرکس اسکرین کسایی که دنبال میکنه رو بزاره. کار باحالیه

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 12

• Mrs_Secret  

• عضو از 1396/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 535

• 1981

چندتا دوست و رفیق خیلی خوب اینجا دارم که خیلی برام...

چندتا دوست و رفیق خیلی خوب اینجا دارم که خیلی برام عزیزن....مثل آلوچه حشری،هولی من،شدو،گنگستارپ،تیراس و...اینا نزدیک ترینا به منن و کسای دیگه ای هم هستن که دوسشون دارم و دیگه باید طومار بنویسم واسه معرفی.از یه سریا هم که با توطئه چینی و کارای بچگانه باعث کینه و دشمنی بین کاربرا شدن و جو سایتو خراب میکنن هم واااااقعا نفففرت دارم و اگر جای ادمین بودم،این کاربرا رو کلا حذف میکردم(هرچند معروف یا قدیمی باشن)

ـــــــــــ

• 10

•••

آیا زیادی رویایی فکر میکنم؟؟ پس زاررررررررررررت

مجذوب رویکرد خود-انتقادیت شدم (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

• 7

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 298

• 1206

نقل از: Mrs_Secret

چندتا دوست و رفیق خیلی خوب اینجا دارم که خیلی برام عزیزن....مثل آلوچه حشری،هولی من،شدو،گنگستارپ،تیراس و...اینا نزدیک ترینا به منن و کسای دیگه ای هم هستن که دوسشون دارم و دیگه باید طومار بنویسم واسه معرفی.از یه سریا هم که با توطئه چینی و کارای بچگانه باعث کینه و دشمنی بین کاربرا شدن و جو سایتو خراب میکنن هم واااااقعا نفففرت دارم و اگر جای ادمین بودم،این کاربرا رو کلا حذف میکردم(هرچند معروف یا قدیمی باشن)

(inlove) (love)

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 1

نقل از: Holy_man تاپیک خیلی قشنگی بود گوزو جان. منم به خیلیا ارادت دارم. بعضیارو از ته دل دوست دارم و برای بعضیا احترام زیادی قائلم و چون همه اونایی که برام عزیزن رو فالو کردم حس میکنم جای نوشتن اسماشون اسکرین اسماشونو بزارم بهتره :) پ.ن : میتونی اصلا اینو یه چالش کنی که هرکس اسکرین کسایی که دنبال میکنه رو بزاره. کار باحالیه

بسیار پیشنهاد خوب و جالبی دادی دوست عزیزم حتما این رو هم تاپیکش میکنم (drinks) زارررررررررررررررررررت

ـــــــــــ

• 2

هههههههههه حالا عصبانی نباش ! این تاپیک رو برای ابراز نفرت که نزدیم دوست عزیز هرچند فوضولیم واقعا گل کرد بدونم کی توطعه چیده و باعث دشمنی شده برم چند عدد زارررررررررررررررررررررت تقدیمش بکنم (angel)

ـــــــــــ

• 1

نقل از: We_Are_All_Victims > آیا زیادی رویایی فکر میکنم؟؟ پس زاررررررررررررت **** مجذوب رویکرد خود-انتقادیت شدم (dash) (biggrin)

ادم همیشه باید اول از خودش شروع کنه

ـــــــــــ

• 4

• شکیلاmj  

• عضو از 1397/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 346

کاربرای بی حاشیه رو بیشتر دوس دارم مثل ایول عزیز...

کاربرای بی حاشیه رو بیشتر دوس دارم مثل ایول عزیز جناب شاه ایکس هانی جون ک دیگه عشقه و جناب شدو عزیز ک باداستانای طنزش کون همرو شاد میکنه و چن نفر دیگه خودشون بفهمن دیگه حتما ک نباید اسم برد (biggrin)

ـــــــــــ

• 10

• milad324  

• عضو از 1397/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 28

از nili77665544
عاشق کونشم حرف نداره

از nili77665544 عاشق کونشم حرف نداره

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا تا به حال با فکر *سکس با محارم* خودارضایی کرده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «