کدوم کاربر شهوانی رو دوست داری و چرا؟

درووووووووووووود
شاید بد نباشه که به این بهانه کمی انرژی مثبت و احساس محبت و همدلی ببخشیم به فضا
اینجا بگید از کدوم کاربر شهوانی خوشتون میاد و به چه دلیلی
از کجا معلوم شاید این فرصت باعث حرفهای دل و روابط دوستانه و عاشقانه هم بین کاربران شد !
آیا زیادی رویایی فکر میکنم؟؟ پس زاررررررررررررت (drinks)

ای دوست بیا تا غم فردا نخوریم
وین یک دم عمر را غنیمت شمریم (rose) (love)

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 523

• 430

مشخصا کسی تو ذهنم نیس اما از اینا ک میان و ب...

مشخصا کسی تو ذهنم نیس اما از اینا ک میان و ب خودشون اجازه میدن به بقیه بی احترامی کنن اصلا خوشم نمیاد

ـــــــــــ

اشتهارد ماهدشت کرج قم همدان کرمانشاه بروجرد ملایر دزفول اصفهان دنبال کونم.اگه میدی پیام بفرست

• 2

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2508

• 7379

خب...

بخوایم لیست صادر کنیم سر و ته نداره مشتی...بجز یه چندتا کیری زبون نفهم که کلا رو مخمن و اون اکثریتی که کلا کاری بهشون ندارم بقیه بچه های فعال همشون یه چیز جالبی که بخوام یاد بگیرم دارن...

ـــــــــــ

• 23

درووووووووووووووووووووووووووووود

نقل از: انقلاب_صورتی ﻣﺤﻤﺪ ۲۰ ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻗﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﺳﯿﮑﺲ ﭘﮏ ﺩﺍﺭ ﻭ ﻭﺭﺯﺷﮑﺎﺭ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻭ ﺧﻮﺵ ﻓﯿﺲ ﺳﺎﯾﺰﻣﻢ ۱۷ ﮐﻠﻔﺖ ﻓﻘﻂ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎﯼ ﺍﻫﻞ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﯾﺎ ﮐﺮﺝ ﯾﺎ ﻗﺰﻭﯾﻦ ﺑﯿﺎﻥ ﺗﻠﮕﺮﺍﻣﻢ ﻣﻔﻌﻮﻝ ﺳﻦ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ ﺑﯿﺎﺩ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ ﺍﮔﻪ ﺍﻭﻣﺪﯾﺪ ﻋﮑﺴﺎﻣﻮ ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻡ ﻭ ﺧﻮﺷﺘﻮﻥ ﻧﯿﻮﻣﺪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﺪ ﺑﻼﮐﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﭘﺸﯿﻤﻮﻥ ﻧﻤﯿﺸﯿﺪ ﺍﯾﻨﻢ ﺁﯾﺪﯾﻢ mo_mehrjoo

کیرم دهنت دوست عزیز

ـــــــــــ

• 17

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2537

• 9112

زیادن حاجی

کل رفقا

از همین تریبون استفاده کرده و میگم : خعلی دوستون دارم

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 17

• moraba  

• عضو از 1390/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 468

• 2534

фФф

سلام خب خیلی ها هستن که دوستشون دارم. اگر اسم ببرم و احیانا شخصی رو فراموش کنم شاید باعث ناراحتی اون عزیز بشم. همتون خوبین.بووووس

ـــــــــــ

ﺑﻐﺾ ﻫﺎ ﺭﺍ ﮔﺎﻫﻰ ﺑﺎﯾﺪ ﻗﻮﺭﺕ ﺩﺍﺩ ، ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺗﻒ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺭﻭﻯ ﻫﻤﻪ ﺑﺴﺖ … ﮔﺎﻫﻰ ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﭼﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ

• 17

• fesharaki00  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 159

• 309

سلام

من همین جوون خشن ِ تندمزاجِ چپ اندیشِ پرخاشگر خودمون رو دوس دارم. همین جناب ددلاور علیه الرحمه.

ـــــــــــ

کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

• 8

• Mr.Binam  

• عضو از 1397/5/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 414

• 877

رابطه عاشقانه که مال فیلم هندیه اما کاربرایی که...

رابطه عاشقانه که مال فیلم هندیه اما کاربرایی که دوسشون دارم و برام جالبن:ساسی///مانی///علی(فشارکی)///حاج میتی(که خعلی ارادت داریم)///بانو روناک(کاربر جالبی هستند)///شیخ ممد(از مریدانشون هستیم)///ارنی///پسربکن///مستر.بینام(این یکیو خیلی دوسش دارم..جذاب لنتی) و خیلی دیگر از دوستان هستند که دیگه حضور ذهن ندارم

ـــــــــــ

همه تخممن؛بعضی لاپا،بعضی چشا

• 8

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2508

• 7379

چرا اخه؟:(:(

نقل از: fesharaki00 من همین جوون خشن ِ تندمزاجِ چپ اندیشِ پرخاشگر خودمون رو دوس دارم. همین جناب ددلاور علیه الرحمه.

قحطی ادم بود علی جان؟

ـــــــــــ

• 4

• fesharaki00  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 159

• 309

نقل از: Deadlover4

نقل از: Deadlover4
نقل از: fesharaki00 من همین جوون خشن ِ تندمزاجِ چپ اندیشِ پرخاشگر خودمون رو دوس دارم. همین جناب ددلاور علیه الرحمه.
قحطی ادم بود علی جان؟

کار دله دیگه. دلیل و علت نمی شناسه!

ولی خب. بی شوخی. ای گرفتار دنیای ممنوعه ها، در پس نقاب چدنی ات، قلبی از طلا داری و آتشفشانی از مهربونی.

ـــــــــــ

کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

• 8

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 622

• 3117

Steve jobs

سلام.خیلا هستن:اسکلت/شدو/خوش غیرت/فامیل دور/بانو روناک که همه چیز به یه ورشونه/کامبیز/ددلاور/دیفرنت من... و خیلی دیگه از دوستان.

ـــــــــــ

In niz bogzarad!

• 8

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 423

• 1708

:)

تاپیک خیلی قشنگی بود گوزو جان. منم به خیلیا ارادت دارم. بعضیارو از ته دل دوست دارم و برای بعضیا احترام زیادی قائلم و چون همه اونایی که برام عزیزن رو فالو کردم حس میکنم جای نوشتن اسماشون اسکرین اسماشونو بزارم بهتره :)

پ.ن : میتونی اصلا اینو یه چالش کنی که هرکس اسکرین کسایی که دنبال میکنه رو بزاره. کار باحالیه

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 12

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 423

• 1708

نقل از: Mrs_Secret

چندتا دوست و رفیق خیلی خوب اینجا دارم که خیلی برام عزیزن....مثل آلوچه حشری،هولی من،شدو،گنگستارپ،تیراس و...اینا نزدیک ترینا به منن و کسای دیگه ای هم هستن که دوسشون دارم و دیگه باید طومار بنویسم واسه معرفی.از یه سریا هم که با توطئه چینی و کارای بچگانه باعث کینه و دشمنی بین کاربرا شدن و جو سایتو خراب میکنن هم واااااقعا نفففرت دارم و اگر جای ادمین بودم،این کاربرا رو کلا حذف میکردم(هرچند معروف یا قدیمی باشن)

(inlove) (love)

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 1

نقل از: Holy_man تاپیک خیلی قشنگی بود گوزو جان. منم به خیلیا ارادت دارم. بعضیارو از ته دل دوست دارم و برای بعضیا احترام زیادی قائلم و چون همه اونایی که برام عزیزن رو فالو کردم حس میکنم جای نوشتن اسماشون اسکرین اسماشونو بزارم بهتره :) پ.ن : میتونی اصلا اینو یه چالش کنی که هرکس اسکرین کسایی که دنبال میکنه رو بزاره. کار باحالیه

بسیار پیشنهاد خوب و جالبی دادی دوست عزیزم حتما این رو هم تاپیکش میکنم (drinks) زارررررررررررررررررررت

ـــــــــــ

• 2

چندتا دوست و رفیق خیلی خوب اینجا دارم که خیلی برام عزیزن....مثل آلوچه حشری،هولی من،شدو،گنگستارپ،تیراس و...اینا نزدیک ترینا به منن و کسای دیگه ای هم هستن که دوسشون دارم و دیگه باید طومار بنویسم واسه معرفی.از یه سریا هم که با توطئه چینی و کارای بچگانه باعث کینه و دشمنی بین کاربرا شدن و جو سایتو خراب میکنن هم واااااقعا نفففرت دارم و اگر جای ادمین بودم،این کاربرا رو کلا حذف میکردم(هرچند معروف یا قدیمی باشن)

هههههههههه حالا عصبانی نباش ! این تاپیک رو برای ابراز نفرت که نزدیم دوست عزیز هرچند فوضولیم واقعا گل کرد بدونم کی توطعه چیده و باعث دشمنی شده برم چند عدد زارررررررررررررررررررررت تقدیمش بکنم (angel)

ـــــــــــ

• 1

نقل از: We_Are_All_Victims > آیا زیادی رویایی فکر میکنم؟؟ پس زاررررررررررررت **** مجذوب رویکرد خود-انتقادیت شدم (dash) (biggrin)

ادم همیشه باید اول از خودش شروع کنه

ـــــــــــ

• 4

• شکیلاmj  

• عضو از 1397/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 410

کاربرای بی حاشیه رو بیشتر دوس دارم مثل ایول عزیز...

کاربرای بی حاشیه رو بیشتر دوس دارم مثل ایول عزیز جناب شاه ایکس هانی جون ک دیگه عشقه و جناب شدو عزیز ک باداستانای طنزش کون همرو شاد میکنه و چن نفر دیگه خودشون بفهمن دیگه حتما ک نباید اسم برد (biggrin)

ـــــــــــ

• 10

• milad324  

• عضو از 1397/2/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 43

از nili77665544
عاشق کونشم حرف نداره

از nili77665544 عاشق کونشم حرف نداره

ـــــــــــ

• 0

نقل از: شکیلاmj کاربرای بی حاشیه رو بیشتر دوس دارم مثل ایول عزیز جناب شاه ایکس هانی جون ک دیگه عشقه و جناب شدو عزیز ک باداستانای طنزش کون همرو شاد میکنه و چن نفر دیگه خودشون بفهمن دیگه حتما ک نباید اسم برد (biggrin)

من هم کاربر بی حاشیه هستم دوستم داشته باش (inlove) زارررررررررررررررررررت

ـــــــــــ

• 1

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 416

• 290

....

....

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 1

• hani.banooo  

• عضو از 1397/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1177

• 2685

نقل از: شکیلاmj

نقل از: شکیلاmj کاربرای بی حاشیه رو بیشتر دوس دارم مثل ایول عزیز جناب شاه ایکس هانی جون ک دیگه عشقه و جناب شدو عزیز ک باداستانای طنزش کون همرو شاد میکنه و چن نفر دیگه خودشون بفهمن دیگه حتما ک نباید اسم برد (biggrin)

تو که خوده عشقی فداتم

ـــــــــــ

Do not judge

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «