کسی تاحالا از شهوانی سکس کرده؟

• Ffttyy  

• عضو از
    1395/8/29

• پست‌ها: 250

• 58

از تجربیاتتون بگید؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

داااغ

سکس کامل ک ن اما یه ساکر پیدا کرده بودم ک بیغیرت بود و تو ماشین برام ساک میزد اخ ک چ حالی میداد

ـــــــــــ

بخورش ولی اسراف نکن....

• 2

• Isloading  
  • عضو از 1399/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 36

نه بابا یه مشت جقی اینجان ما که چیزی گیرمون نیومد

نه بابا یه مشت جقی اینجان ما که چیزی گیرمون نیومد

ـــــــــــ

• 19

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 58

نقل از: Isloading

نقل از: Isloading نه بابا یه مشت جقی اینجان ما که چیزی گیرمون نیومد

دقیقا همش باید جق بزنی فقط

ـــــــــــ

• 2

• tnanesh  

• عضو از 1399/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 401

• 516

(dash) (dash)

(dash) (dash)

ـــــــــــ

• 4

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

نقل از: tnanesh

نقل از: tnanesh (dash) (dash)

مثلا کیر به این خوبی هر روز باید بره تو یکی

ـــــــــــ

• 2

• yosef95  
  • عضو از 1393/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 97

• 40

چند تا کون کردم. چندتا بی‌غیرت پیدا کردم که همه...

چند تا کون کردم. چندتا بی‌غیرت پیدا کردم که همه شون جا زدن موقع عمل و فقط دوتاشون موندن. زوجای زیادی پیدا کردم که با یکیشون برنامه گذاشتیم تو استخر با دوستام زنشو کردیم با یکیشون در حال آشنا شدنم. ولیکن قشنگ 85 درصد فیکن

ـــــــــــ

• 2

• yosef95  
  • عضو از 1393/11/27

• 40

چند تا کون کردم. چندتا بی‌غیرت پیدا کردم که همه...

چند تا کون کردم. چندتا بی‌غیرت پیدا کردم که همه شون جا زدن موقع عمل و فقط دوتاشون موندن. زوجای زیادی پیدا کردم که با یکیشون برنامه گذاشتیم تو استخر با دوستام زنشو کردیم با یکیشون در حال آشنا شدنم. ولیکن قشنگ 85 درصد فیکن

ـــــــــــ

• 1

• r76m  

• عضو از 1392/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 155

• 217

آره
گی زیاده و تا مرز ردیف شدن هم میومدن خودم...

آره گی زیاده و تا مرز ردیف شدن هم میومدن خودم کشیدم کنار چون حال نمیکردم

ـــــــــــ

1366

• 0

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

نقل از: yosef95

نقل از: yosef95 چند تا کون کردم. چندتا بی‌غیرت پیدا کردم که همه شون جا زدن موقع عمل و فقط دوتاشون موندن. زوجای زیادی پیدا کردم که با یکیشون برنامه گذاشتیم تو استخر با دوستام زنشو کردیم با یکیشون در حال آشنا شدنم. ولیکن قشنگ 85 درصد فیکن

تو خوب رو دور بودی پس همرو تو کردیااا واسه بقیه هم بزار

ـــــــــــ

• 3

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

نقل از: r76m

نقل از: r76m آره گی زیاده و تا مرز ردیف شدن هم میومدن خودم کشیدم کنار چون حال نمیکردم

آره نصف بیشتر گی هستن.... البته گی هم نیستنا از رو حشر زیادی و بی کصی میرن سراغش

ـــــــــــ

• 5

• yosef95  
  • عضو از 1393/11/27

• 40

چندتا کون کردم. کلی بی‌غیرت پیدا کردم که وقت عمل...

چندتا کون کردم. کلی بی‌غیرت پیدا کردم که وقت عمل رسید جا زدن و فقط دوتاشون موندن چندتایی هم زوج بودن که با یکیشون برنامه گذاشتیم تو استخر زنشو با دوستام کردیم. با یه زوج در حال آشنایی هستیم. ولیکن چیزی که هست 85 درصد فیکن

ـــــــــــ

• 0

• tnanesh  

• عضو از 1399/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 401

• 516

نقل از: Ffttyy

نه داداش اشتباه نکن با هرکسی نباید سکس کرد یه نفرو داشته باشی کافیه

ـــــــــــ

• 1

• yosef95  
  • عضو از 1393/11/27

• 40

نقل از: yosef95 چند تا کون کردم. چندتا بی‌غیرت پیدا کردم که همه شون جا زدن موقع عمل و فقط دوتاشون موندن. زوجای زیادی پیدا کردم که با یکیشون برنامه گذاشتیم تو استخر با دوستام زنشو کردیم با یکیشون در حال آشنا شدنم. ولیکن قشنگ 85 درصد فیکن

مثه شاطر نونوایی پشت سر هم نبوده که زمان برده همه اینایی که بهت گفتم

ـــــــــــ

• 2

• Mmy29673  

• عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 291

• 359

تادلت بخواد پیداکردم وجردادم

هم گی هم ترنس هم زنپوش هم بی

ـــــــــــ

• 0

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

نه داداش اشتباه نکن با هرکسی نباید سکس کرد یه نفرو داشته باشی کافیه

آها پس کیر مبارک صاحب داره راحتی

ـــــــــــ

• 1

• Cute_baby  

• عضو از 1399/2/11

• 352

اره

به یه دختری پیشنهاد دوستی دادم و یه بار همو دیدیم و قرار شد اون و دوس پسرش و من و پارتنرم باهم سکس داشته باشیم. اونا دهه شصتی ما دهه هفتادی. دختره ۶۹ ای بود

رفتیم اما نه به من خوش گذشت نه به پارتنرم. دختره که اصن لز نبود همش میرفت سمت کیر پارتنرم. منم اصلا با دوست پسر اون حال نکردم. اصلا تیپ مورد علاقه من نبود

شب که میرفتیم سمت خونه پارتنرم هم گفت خوشم نیومد از دختره. حتی حس میکنم قول داده بوده برا دوس پسرش یه دختر جوون جور کنه و اینجوری مفتکی تونسته قولشو عملی کنه. خلاصه بد کیری خوردیم. خریت وسط کار هیچکدوممون بهم نگفتیم حال نمیکنیم که یه بهونه جور کنیم بریم از خونشون.

ـــــــــــ

خیلی از دخترا هم هستن که رانندگیشون خیلی خوبه، سکس رو دوست دارن، بدشون میاد وسط فیلم حرف بزنن، پولتون رو هم نمیخوان. یاد بگیرید همه رو به یه چشم نبینید :)

• 7

• Cute_baby  

• عضو از 1399/2/11

• 352

(: بلی

به یه دختری پیشنهاد دوستی دادم و یه بار همو دیدیم و قرار شد اون و دوس پسرش و من و پارتنرم باهم سکس داشته باشیم. اونا دهه شصتی ما دهه هفتادی. دختره ۶۹ ای بود

رفتیم اما نه به من خوش گذشت نه به پارتنرم. دختره که اصن لز نبود همش میرفت سمت کیر پارتنرم. منم اصلا با دوست پسر اون حال نکردم. اصلا تیپ مورد علاقه من نبود

شب که میرفتیم سمت خونه پارتنرم هم گفت خوشم نیومد از دختره. حتی حس میکنم قول داده بوده برا دوس پسرش یه دختر جوون جور کنه و اینجوری مفتکی تونسته قولشو عملی کنه. خلاصه بد کیری خوردیم. خریت وسط کار هیچکدوممون بهم نگفتیم حال نمیکنیم که یه بهونه جور کنیم بریم از خونشون.

ـــــــــــ

خیلی از دخترا هم هستن که رانندگیشون خیلی خوبه، سکس رو دوست دارن، بدشون میاد وسط فیلم حرف بزنن، پولتون رو هم نمیخوان. یاد بگیرید همه رو به یه چشم نبینید :)

• 3

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

مثه شاطر نونوایی پشت سر هم نبوده که زمان برده همه اینایی که بهت گفتم

خسته نباشید از تلاش مسمتر

ـــــــــــ

• 0

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

نقل از: Cute_baby

نقل از: Cute_baby به یه دختری پیشنهاد دوستی دادم و یه بار همو دیدیم و قرار شد اون و دوس پسرش و من و پارتنرم باهم سکس داشته باشیم. اونا دهه شصتی ما دهه هفتادی. دختره ۶۹ ای بود رفتیم اما نه به من خوش گذشت نه به پارتنرم. دختره که اصن لز نبود همش میرفت سمت کیر پارتنرم. منم اصلا با دوست پسر اون حال نکردم. اصلا تیپ مورد علاقه من نبود شب که میرفتیم سمت خونه پارتنرم هم گفت خوشم نیومد از دختره. حتی حس میکنم قول داده بوده برا دوس پسرش یه دختر جوون جور کنه و اینجوری مفتکی تونسته قولشو عملی کنه. خلاصه بد کیری خوردیم. خریت وسط کار هیچکدوممون بهم نگفتیم حال نمیکنیم که یه بهونه جور کنیم بریم از خونشون.

آره خیلی از این فانتزیا از دور قشنگه و فقط باید باهاش جق زد زیاد واقعیش حال نمیده...

ـــــــــــ

• 3

• Ffttyy  
  • عضو از 1395/8/29

• 58

نقل از: Mmy29673

نقل از: Mmy29673 هم گی هم ترنس هم زنپوش هم بی

بی چجوری؟؟ :/

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

تو چند سالگی اولین بار پورن دیدی؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «