کسی هست خاطره بد داشته باشه از ضرب یا mfm ..نگرانم

• sexy+10  

• عضو از
    1398/5/30

• پست‌ها: 64

• 31

سلام بچه ها خیلی وقته این فانتزی رو مخمه خیلی دوست داریم انجامش بدیم ولی راستش نگران هم هستیم
همه صحبت از لذت هاش میکنند
برای همین این تاپیک را زدم اگه کسی شخصا تجربه کرده و مشکلی براش پیش اومده لطف کنه تجربشو بگه ..
زوج یا نفر سوم بودید ...
ببخشید ... شما که مجردی ..یا تجربشو نداری ..نیا نصیحت کن ... رو منبر هم نرو .... . اگه تجربه واقعی داری بگو خوشحال میشیم ...
همتونو دوست دارم

ـــــــــــ

سکس گروهی اصفهان (biggrin)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• rozbeh1994  

• عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 45

خدانکنه اینجوری گیر کنه

. . کامل تو تاپیک اخرم هست:))

ـــــــــــ

• 0

• rozbeh1994  

• عضو از 1398/6/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 45

اگر میبینید یکم به غیرتت یا

برات سخته هیچوقت انجام نده چون تجربه خیلی بدی برات میشه

ـــــــــــ

• 0

• sexy+10  
  • عضو از 1398/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 31

شما شخصا

نقل از: rozbeh1994 برات سخته هیچوقت انجام نده چون تجربه خیلی بدی برات میشه

شما شخصا انجام دادید ؟ مشکل بر خوردید یا حدس میزنید ؟

ـــــــــــ

• 0

• apesar  

• عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 16

خصوصیتو

چک کن

ـــــــــــ

• 0

• Kiiirkoloft19  

• عضو از 1398/1/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 3

نفر سومم

سلام سعید32سالمه نفر سومم با دوتا زوج سکس گروهی کردم هرکدوم جدا به صورتmfm الان تقریبا دوساله باهاشونم سوالی داری در خدمتم

ـــــــــــ

• 0

• Zoj-esf031  
  • عضو از 1398/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 16

سلام ماجراش طولانیه من با یه شوهردار دوس بودم زنم...

سلام ماجراش طولانیه من با یه شوهردار دوس بودم زنم فهمیدو اختلاف و اینا بعدم هی میگفت منم مثه خودتو میرم دوس پسر میگیرمو منم میگفتم خب بگیر کم کم رومون تو هم باز شدو هیچی دیگه یه رفیق داشتم زنم خیلی ازش خوشش میومد بعد خودم گفتم اگه اون باشه بهتره تا غریبه که نشه بهش اعتماد کرد میرفتیم باغو اونم یه دوست طلاقی داشت ۴ تایی باغ مشروب میخوردیمو بزن برقص دوست طلاقیشو یدفعه داد من کردمو بعد از زن طلاقیه فهمیدم اصلا با زن من ریخته روهم بارها سکس داشتند خیلی وقته و همش بازیه اینکارا منم دفعه بعدی تو باغ مست شدمو جلوش طلاقیه را کردمو رفیقمم زنمو میکرد هیچی فهمیدم من این وسط ضرر کردم زن خوشکل من کجا و یه جنده طلاقی کجا و حسادت شدیدی داشتم و استرس که جنده نشه واسه همین با رفیقم بهم زدیمو زنمم دیگه از اون بدش میومد سر جریاناتی ولی خب داریم زندگبمونو میکنیم چون همش مقصر من بودم که بیش از حد شهوتیم و حشری

ـــــــــــ

• 0

• Namalom  

• عضو از 1397/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 22

به نظر من انجام نده ، چون بعد ها ممکنه دعواتون بشه...

به نظر من انجام نده ، چون بعد ها ممکنه دعواتون بشه یا به مشکل بخورین ولی این هی بیاد تو ذهنتون و انجام ندین خیلی راحت تری ، تجربه شخصیمه

ـــــــــــ

• 0

• sexy+10  
  • عضو از 1398/5/30

• 31

مرسی

نقل از: Zoj-esf031 سلام ماجراش طولانیه من با یه شوهردار دوس بودم زنم فهمیدو اختلاف و اینا بعدم هی میگفت منم مثه خودتو میرم دوس پسر میگیرمو منم میگفتم خب بگیر کم کم رومون تو هم باز شدو هیچی دیگه یه رفیق داشتم زنم خیلی ازش خوشش میومد بعد خودم گفتم اگه اون باشه بهتره تا غریبه که نشه بهش اعتماد کرد میرفتیم باغو اونم یه دوست طلاقی داشت ۴ تایی باغ مشروب میخوردیمو بزن برقص دوست طلاقیشو یدفعه داد من کردمو بعد از زن طلاقیه فهمیدم اصلا با زن من ریخته روهم بارها سکس داشتند خیلی وقته و همش بازیه اینکارا منم دفعه بعدی تو باغ مست شدمو جلوش طلاقیه را کردمو رفیقمم زنمو میکرد هیچی فهمیدم من این وسط ضرر کردم زن خوشکل من کجا و یه جنده طلاقی کجا و حسادت شدیدی داشتم و استرس که جنده نشه واسه همین با رفیقم بهم زدیمو زنمم دیگه از اون بدش میومد سر جریاناتی ولی خب داریم زندگبمونو میکنیم چون همش مقصر من بودم که بیش از حد شهوتیم و حشری

مرسی عزیزم

ـــــــــــ

• 0

• Hofasex  
  • عضو از 1395/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 8

اگر که خودتون دو نفر شک دارید، به نظرم اول کامل...

اگر که خودتون دو نفر شک دارید، به نظرم اول کامل نسبت به موضوع اطلاع پیدا کنید و راحت باشید. اگر تا حالا تجربه ضرب هم نداشتین و میخواین mfm رو امتحان کنید به نظرم شاید با توجه به صحبت هات خیلی مناسب نباشه. مهم ترین مسئله ای که تو این جور روابط وجود داره اینه که قبل از وارد شدن بهش شما دو نفر چقدر همدیگر رو شناختید و با هم کنار اومدید. آیا این تصمیم دو نفره است یا به خاطر اصرار یک طرف میخواید وارد این تجربه بشید؟ و به نظرم خیلی عجله نداشته باشید، حتی بعد از اینکه هر دو مطمئن شدید، بگردید و آدم یا زوج مناسبی پیدا کنید. شخص یا اشخاص وارد خصوصی ترین رابطه زندگی تون بکنید که بدونید خودشون تو زندگی شون مشکلاتی ندارن که بعدا گریبان گیر شما بشه! نکته بعدی که بارها در رابطه با این پرسش همیشه گفتم تو این سایت، اینه که به شخصه زوج هایی تو این فانتزی ها موفق هستن که قبلش عاشقونه هم دوست دارن و زندگی شون داره جلو میره! پس با این فانتزی دنبال تغییر یا کم و کاستی احتمالی تو زندگی نباشید. بهش مثل یک فانتزی چند ساعته نگاه کنید، مثل یه فیلم خوب یا یه گردش! اگر این مسائل رعایت کنید قول میدم بهتون که تو رابطه عاطفی و حتی جنسی تون خیلی تغییرات خوبی میبینی... اما اگر یهو رفتید سراغش، خوب عواقب هم داره!

ـــــــــــ

• 1

• sexy+10  
  • عضو از 1398/5/30

• 31

ممنون

نقل از: Hofasex اگر که خودتون دو نفر شک دارید، به نظرم اول کامل نسبت به موضوع اطلاع پیدا کنید و راحت باشید. اگر تا حالا تجربه ضرب هم نداشتین و میخواین mfm رو امتحان کنید به نظرم شاید با توجه به صحبت هات خیلی مناسب نباشه. مهم ترین مسئله ای که تو این جور روابط وجود داره اینه که قبل از وارد شدن بهش شما دو نفر چقدر همدیگر رو شناختید و با هم کنار اومدید. آیا این تصمیم دو نفره است یا به خاطر اصرار یک طرف میخواید وارد این تجربه بشید؟ و به نظرم خیلی عجله نداشته باشید، حتی بعد از اینکه هر دو مطمئن شدید، بگردید و آدم یا زوج مناسبی پیدا کنید. شخص یا اشخاص وارد خصوصی ترین رابطه زندگی تون بکنید که بدونید خودشون تو زندگی شون مشکلاتی ندارن که بعدا گریبان گیر شما بشه! نکته بعدی که بارها در رابطه با این پرسش همیشه گفتم تو این سایت، اینه که به شخصه زوج هایی تو این فانتزی ها موفق هستن که قبلش عاشقونه هم دوست دارن و زندگی شون داره جلو میره! پس با این فانتزی دنبال تغییر یا کم و کاستی احتمالی تو زندگی نباشید. بهش مثل یک فانتزی چند ساعته نگاه کنید، مثل یه فیلم خوب یا یه گردش! اگر این مسائل رعایت کنید قول میدم بهتون که تو رابطه عاطفی و حتی جنسی تون خیلی تغییرات خوبی میبینی... اما اگر یهو رفتید سراغش، خوب عواقب هم داره!

از راهنمایتون

ـــــــــــ

• 0

• mohsen@mona  
  • عضو از 1395/1/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 126

• 312

بستگی به طرف مقابل شما داره

ما تجربه ضربدری رو داریم دوتا از اونا خاطره خوبی نبود ولی یکیش خیلی خوب بود و لذت بخش بود سکس و رابطه با جنس مخالف همیشه توی ذهن همه هست و بهش فکر میکنن هیچ مردی پیدا نمیشه که فانتزی سکس با یکی دیگه رو نداشته باشه و هیچ زنی هم پیدا نمیشه که اینجوری نباشه و در کل آدمها چه زن و چه مرد دلشون سکس با یکی دیگه رو میخواد پس چه بهتر که این کار در کنار هم و پنهانی نباشه اینکه با زنت راحت باشی و اونم با تو راحت باشه که از فانتزی هاتون حرف بزنید خیلی خوبه و بهم خیانت نمیکنید فقط باید زوج مناسب خودتون رو پیدا کنید.

ـــــــــــ

• 1

• arash2085  

• عضو از 1398/6/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 8

اگه دوست داشتی خصوصی بیا تا کامل واست بگم

اگه دوست داشتی خصوصی بیا تا کامل واست بگم

ـــــــــــ

تمام عمر بستیم و شکستیم..به جز بار پشیمانی نبستیم..جوانی را سفر کردیم تا مرگ..نفهمیدیم به دنبال چه هستیم

• 0

• دوستزوج  
  • عضو از 1397/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 9

فکر

بستگی به شناخت و اعتماد بین زوج داره

ـــــــــــ

• 0

• sexy+10  
  • عضو از 1398/5/30

• 31

درسته

نقل از: دوستزوج بستگی به شناخت و اعتماد بین زوج داره

خیلی مهمه اعتماد

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «