داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

کشورو فروختن رفت!

1399/04/17

ترکمنچای جدید

وبسایت “اویل‌پرایس” در یک گزارش اختصاصی، ابعاد جدیدی از قرارداد ۲۵ساله ایران و چین را فاش کرده

در بخش مهم و ناگفته این توافق، توسعه تجهیزات و تاسیسات نظامی ایران به چین واگذار می‌شود و کشتی‌های نظامی چینی و روسی، قادر به بهره‌ برداری از تاسیسات جدید خواهند بود.⁣

به گزارش “اویل‌پرایس”، توافق ۲۵ ساله ایران و چین، عملا صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، حمل و نقل و حتی صنایع نظامی ایران را با شرایطی “ناعادلانه” , “باورنکردنی” در اختیار چینی‌ها قرار می‌دهد.

#وطنم_پاره‌ی_تنم

یاد حرف گلشیفته افتادم که گفت: ایرانو لخت کردن هیچ کس بیدار نشد یک نفر لخت شد ایران بیدار شد

البته از مسلمون جماعت که به جز کیرش که مغز اصلیش حساب میشه و با کف پای پیرزن ۹۰ ساله هم تحریک میشه به چیز دیگه ای فکر نمیکنه انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت

در ضمن حتی اگه نظام هم عوض بشه این قرارداد قابل لغو نیست

شما که تا میگن خلیج عربی به جای خلیج فارس رگ غیرتتون باد میکرد

کجایین؟
کشورو فروختن به چین و روسیه

لعنت به این ملت احمق

اصلا نگران نباشین شما هنوز قراره به پراید ۱۵۰ میلیونی و سکه ۲۰ میلیونی و دلار ۴۰ هزارتومنی عادت کنین

گناه من چیه بین یه مشت احمق به دنیا اومدم

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-07 21:43:51 +0430 +0430

اینم آخوند چینی که از این به بعد اینا میان براتون روضه میخونن آخوندای حرومزاده ایرانی پولایی که از چین گرفتن تا خرج کنن و شکمشونو ۳ برابر کنن تا اون موقع این آخوندا در خدمتتون هستن

3 ❤️

2020-07-07 21:44:59 +0430 +0430
نقل از: دلورس همه سکوت کردن و هیچ کسی به این قرارداد سوپر ترکمنچای اعتراض نمی‌کنه! :(

ملتی که جووناش از کوچکترین آرزو هاشون به خاطر این شرایط گذشتن دیگه هرچی سرش بیاد کسی جیک هم نمیزنه

3 ❤️

2020-07-07 21:45:43 +0430 +0430

هیییییییییی. داد بی داد واقعا چقدر بد بختیم ما که بخاطر بسری سگ پدر باید سختی بکشیم مملکتمونو فروختن یه ابم روش

4 ❤️

2020-07-07 21:48:14 +0430 +0430

کشور رو رژیم جمهوری اسلامی نفروخت
کشور رو اوندسته از ایرانی هائی فروختن
که سنبل مردونگیشون شده علی و سنبل زنونگیشون شده فاطمه و سنبل آزادگیشون شده حسین
کشور اون اون دسته از ایرانی هائی فروختن که همچنان دو دسته چسبیدن به اسلام و تعصبات دینیشون

5 ❤️

2020-07-07 21:48:23 +0430 +0430

این ظریف الدوله یه خائن تمام عیاره مرتیکه کونی.

3 ❤️

2020-07-07 21:55:42 +0430 +0430
نقل از: Ado_Den_Haag این ظریف الدوله یه خائن تمام عیاره مرتیکه کونی.

مادرجنده اومده میگه در ایران کسی به خاطر عقایدش زندانی نمیشه

کیر تمام ۱ میلیارد و خورده ای چینی تو ناموس جندش کیر تو استخونای باباش

مرتیکه حرومزاده باید زنده بندازیمش تو یه چرخ گوشت بزرگ

2 ❤️

2020-07-07 21:57:23 +0430 +0430
نقل از: Feri.massage کشور رو رژیم جمهوری اسلامی نفروخت کشور رو اوندسته از ایرانی هائی فروختن که سنبل مردونگیشون شده علی و سنبل زنونگیشون شده فاطمه و سنبل آزادگیشون شده حسین کشور اون اون دسته از ایرانی هائی فروختن که همچنان دو دسته چسبیدن به اسلام و تعصبات دینیشون

والا همون علی و حسن و حسین و نقی هم اگه الان بودن از اینکه بعد از هزارو چهارصد سال ایرانیای کسخل میپرستنشون پشماشون میریخت و میگفتن اینا دیگه عجب کسخلایی هستن

مث اینکه کسی که به خونوادت و ناموست تجاوز کرده و خونتو ازت گرفته رو بپرستی

2 ❤️

2020-07-07 22:00:02 +0430 +0430

این کفتار پیر روی فتحعلی شاه قجر رو سفید کرده.

2 ❤️

2020-07-07 22:04:51 +0430 +0430
نقل از: docome این کفتار پیر روی فتحعلی شاه قجر رو سفید کرده.

روی مغول ها و اسکندر مقدونی و کل دوره قاجار رو سفید کردن این مسلمونا
اسلام خطرناک ترین و مخرب ترین ویروس جهان

1 ❤️

2020-07-07 22:26:52 +0430 +0430

کشور به جایی مثل آمریکا میگن که...

رئیسان کشور برای مردم خود اولین داروی موثر کرونا را برای سه ماه مطلقا قبضۀ خود کنن، قطعا آن کشور میشه خانۀ امن مردمش و مردم آن کشور جان خود را فدای میهن خود می کنن

در کشوری که جان و مال و حرمت مردمش پشیزی ارزش نداره، تاراج منابعش چه فرقی به حال مردم داره

ایران یک آب و خاک است و زمانی میشه از آن آب و خاک دفاع کرد که متعلق به ما و تکیه گاه ما باشه اما بنا به دلایلی مال من و شما نیست چون چوپان کشور با مردمی که در خاکسپاری یک تروریست 50 نفرشان زیر دستو پا تلف میشن حمایت میشه و با این حمایت سند ایران به نامش خورده و مجاز به هر معامله ای هست

کشور فقط آب و خاک نیست، جان و روح یک کشور مردم آن کشور است

که ما بجای مردم گله داریم و بجای رئیس چوپان

2 ❤️

2020-07-07 22:37:18 +0430 +0430

طبق شنیده ها ظاهرا قراره 5000 تا سرباز چینی واسه حفاظت از سرمایه گذاری های چین در ایران، وارد کشور بشن.
من فکر میکنم اینا واسه سرکوب قیام بعدی دارن میان اینجا. در این صورت به نظرم سربازای چینی حق اینو دارن که وارد ایران بشن اما دیگه حق ندارن خارج بشن. مگر با کفن.

2 ❤️

2020-07-07 22:37:24 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

کشور به جایی مثل آمریکا میگن که...

رئیسان کشور برای مردم خود اولین داروی موثر کرونا را برای سه ماه مطلقا قبضۀ خود کنن، قطعا آن کشور میشه خانۀ امن مردمش و مردم آن کشور جان خود را فدای میهن خود می کنن

در کشوری که جان و مال و حرمت مردمش پشیزی ارزش نداره، تاراج منابعش چه فرقی به حال مردم داره

ایران یک آب و خاک است و زمانی میشه از آن آب و خاک دفاع کرد که متعلق به ما و تکیه گاه ما باشه اما بنا به دلایلی مال من و شما نیست چون چوپان کشور با مردمی که در خاکسپاری یک تروریست 50 نفرشان زیر دستو پا تلف میشن حمایت میشه و با این حمایت سند ایران به نامش خورده و مجاز به معامله ای هست

کشور فقط آب و خاک نیست، جان و روح یک کشور مردم آن کشور است

که ما بجای مردم گله داریم و بجای رئیس چوپان

چه کنیم با این ملت گوسفند صفت

1 ❤️

2020-07-07 22:43:09 +0430 +0430
نقل از: هیچکاک طبق شنیده ها ظاهرا قراره 5000 تا سرباز چینی واسه حفاظت از سرمایه گذاری های چین در ایران، وارد کشور بشن. من فکر میکنم اینا واسه سرکوب قیام بعدی دارن میان اینجا. در این صورت به نظرم سربازای چینی حق اینو دارن که وارد ایران بشن اما دیگه حق ندارن خارج بشن. مگر با کفن.

اگه شورش بشه و اسلحه به دستم برسه هرچندتا چینی و سپاهی مادرجنده بیاد جلوم میکشم

5 ❤️

2020-07-07 22:49:35 +0430 +0430

امروزا روزای خوبیه بزار چهار پنج ماه بگذره یه آشی برا ملت پختن از الان دارم بوشو حس میکنم خدا بدادمون برسه

1 ❤️

2020-07-08 08:55:44 +0430 +0430

تكليف معلوم ميشه
ديگه چرت و پرت هايي مثل نه شرقي و نه غربي يا اصلاح طلب و اصول گرا تكرار نميشن
دشمن اصلي ايران شناخته ميشه كه حكومت اسلاميه
و بايد بقول خميني “هرچه فرياد داريد بر سر حكومت اسلامي بكشيد”
راجع به “گناه من چيه؟”
همه گناهكاريم تا وقتي حرف آخوند جماعت را مي شنويم(دقت كنيد مي شنويم نه گوش مي كنيم)
و بجاي عقل و منطق دچار خرافات هستيم.
گناه ما جاييه كه 7 سال پيش آخوندي رو كه لباس و افكارش مال 1500 سال پيشه رو باور كرديم و رفتيم بهش راي داديم
يا 42 سال پيش عكس يه آخوند رو تو كره ماه ديديم
يا باور كرديم كه مهدي هنوز زنده است يا حسين و محمد و …
خرافات رو كنار بزاريم درد ما از مسلمونيه اگه ايراني ها مسلمون نباشن ديگه جمهوري اسلامي هم بي معني ميشه

3 ❤️

2020-07-08 09:53:26 +0430 +0430
نقل از: Amirrdw تكليف معلوم ميشه ديگه چرت و پرت هايي مثل نه شرقي و نه غربي يا اصلاح طلب و اصول گرا تكرار نميشن دشمن اصلي ايران شناخته ميشه كه حكومت اسلاميه و بايد بقول خميني "هرچه فرياد داريد بر سر حكومت اسلامي بكشيد" راجع به "گناه من چيه؟" همه گناهكاريم تا وقتي حرف آخوند جماعت را مي شنويم(دقت كنيد مي شنويم نه گوش مي كنيم) و بجاي عقل و منطق دچار خرافات هستيم. گناه ما جاييه كه 7 سال پيش آخوندي رو كه لباس و افكارش مال 1500 سال پيشه رو باور كرديم و رفتيم بهش راي داديم يا 42 سال پيش عكس يه آخوند رو تو كره ماه ديديم يا باور كرديم كه مهدي هنوز زنده است يا حسين و محمد و ... خرافات رو كنار بزاريم درد ما از مسلمونيه اگه ايراني ها مسلمون نباشن ديگه جمهوري اسلامي هم بي معني ميشه

باور کنی یا نه من تا حالا حرف هیچ کدوم از آخوندای حروم زاده رو باور نکردم و تا حالا هم رای ندادم و تا جایی که تونستم جلو رای دادن آشناها رو گرفتم ولی امان از مغز خالی امان از جهل این مردم

1 ❤️

2020-07-08 10:01:59 +0430 +0430
نقل از: Real_slim_shady-
نقل از: Amirrdw تكليف معلوم ميشه ديگه چرت و پرت هايي مثل نه شرقي و نه غربي يا اصلاح طلب و اصول گرا تكرار نميشن دشمن اصلي ايران شناخته ميشه كه حكومت اسلاميه و بايد بقول خميني "هرچه فرياد داريد بر سر حكومت اسلامي بكشيد" راجع به "گناه من چيه؟" همه گناهكاريم تا وقتي حرف آخوند جماعت را مي شنويم(دقت كنيد مي شنويم نه گوش مي كنيم) و بجاي عقل و منطق دچار خرافات هستيم. گناه ما جاييه كه 7 سال پيش آخوندي رو كه لباس و افكارش مال 1500 سال پيشه رو باور كرديم و رفتيم بهش راي داديم يا 42 سال پيش عكس يه آخوند رو تو كره ماه ديديم يا باور كرديم كه مهدي هنوز زنده است يا حسين و محمد و ... خرافات رو كنار بزاريم درد ما از مسلمونيه اگه ايراني ها مسلمون نباشن ديگه جمهوري اسلامي هم بي معني ميشه

باور کنی یا نه من تا حالا حرف هیچ کدوم از آخوندای حروم زاده رو باور نکردم
و تا حالا هم رای ندادم
و تا جایی که تونستم جلو رای دادن آشناها رو گرفتم ولی عمان از مغز خالی عمان از جهل این مردم

مردم اگه میدونستن با ثروتی که ایران داره چه زندگی شاهانه ای نصیبشون میشه هیچ موقع دنبال اصلاحات نمی رفتن.

1 ❤️

2020-07-08 10:07:24 +0430 +0430

کشور روسیه جاسوسی به نام سید علی خایمنه ای رو بقدرت رسوند . امریکا و روسیه همیشه در حال جنگ سرد هستن پس ایران هم باید بدون هبچ دلیلی مخالف و دشمن امریکا باشه درصورتی که دشمنان ایران در ۲۰۰ سال اخیر روسیه و انگلیس بودن و هستن . حکومت سید علی چون بین ملت محبوب نیست و بیم سرنگونی یا حمله خارجی میره . سید علی برای ابنکه کسی به ایران حمله نکنه اومده به اون کشورهایی که فکر میکنه حامیش هستن باج میده .دریای خزر و پایگاههای نظامی و صنعت هسته ای به روسیه چابهار به هند و کیش و جنوب به چین . تا اگر امریکا خواست حمله کنه این کشورها که سهم دارن مانع حمله بشن . سید علی خامنه ای کسکش ترین فرد جهان هست کسی که از سوراخ کون خودش نگذسته و در جوانی کون میداد فکر میکنید میاد از خاک کشور دفاع میکنه ؟

2 ❤️

2020-07-08 10:09:16 +0430 +0430
نقل از: حشرزاد کشور روسیه جاسوسی به نام سید علی خایمنه ای رو بقدرت رسوند . امریکا و روسیه همیشه در حال جنگ سرد هستن پس ایران هم باید بدون هبچ دلیلی مخالف و دشمن امریکا باشه درصورتی که دشمنان ایران در ۲۰۰ سال اخیر روسیه و انگلیس بودن و هستن . حکومت سید علی چون بین ملت محبوب نیست و بیم سرنگونی یا حمله خارجی میره . سید علی برای ابنکه کسی به ایران حمله نکنه اومده به اون کشورهایی که فکر میکنه حامیش هستن باج میده .دریای خزر و پایگاههای نظامی و صنعت هسته ای به روسیه چابهار به هند و کیش و جنوب به چین . تا اگر امریکا خواست حمله کنه این کشورها که سهم دارن مانع حمله بشن . سید علی خامنه ای کسکش ترین فرد جهان هست کسی که از سوراخ کون خودش نگذسته و در جوانی کون میداد فکر میکنید میاد از خاک کشور دفاع میکنه ؟

متاسفانه حقیقت تلخه (dash)

2 ❤️

2020-07-08 10:14:19 +0430 +0430
نقل از: Ado_Den_Haag

و تا حالا هم رای ندادم
و تا جایی که تونستم جلو رای دادن آشناها رو گرفتم ولی عمان از مغز خالی عمان از جهل این مردم

مردم اگه میدونستن با ثروتی که ایران داره چه زندگی شاهانه ای نصیبشون میشه هیچ موقع دنبال اصلاحات نمی رفتن.

ایران ۴ درصد منابع کره زمین رو داره و مردمش هم باید ۴ برابر خوشبخت تر از مردم بقیه کشور ها باشن ولی ویروس کثیف اسلام این کشورو نابود کرد

1 ❤️

2020-07-08 10:16:00 +0430 +0430
نقل از: حشرزاد کشور روسیه جاسوسی به نام سید علی خایمنه ای رو بقدرت رسوند . امریکا و روسیه همیشه در حال جنگ سرد هستن پس ایران هم باید بدون هبچ دلیلی مخالف و دشمن امریکا باشه درصورتی که دشمنان ایران در ۲۰۰ سال اخیر روسیه و انگلیس بودن و هستن . حکومت سید علی چون بین ملت محبوب نیست و بیم سرنگونی یا حمله خارجی میره . سید علی برای ابنکه کسی به ایران حمله نکنه اومده به اون کشورهایی که فکر میکنه حامیش هستن باج میده .دریای خزر و پایگاههای نظامی و صنعت هسته ای به روسیه چابهار به هند و کیش و جنوب به چین . تا اگر امریکا خواست حمله کنه این کشورها که سهم دارن مانع حمله بشن . سید علی خامنه ای کسکش ترین فرد جهان هست کسی که از سوراخ کون خودش نگذسته و در جوانی کون میداد فکر میکنید میاد از خاک کشور دفاع میکنه ؟

باید تا زنده هست گیرش آورد و به صد ملیون روش بگاییمش

2 ❤️

2020-07-08 10:16:50 +0430 +0430

و تا حالا هم رای ندادم

ایران ۴ درصد منابع کره زمین رو داره و مردمش هم باید ۴ برابر خوشبخت تر از مردم بقیه کشور ها باشن ولی ویروس کثیف اسلام این کشورو نابود کرد

متاسفانه خرافات ذهن مردمو مسموم کرده. 😢 :(

1 ❤️

2020-07-08 10:22:11 +0430 +0430

یعنی خاک بر سرمن و خاک برسر تو ریل شدی و خاک بر سر همه ما که این وضع را برخود قبولیدیم. ای تف برما ای اف برما.
هی هات من الذلة

دم قاجار گرم که حداقل با ترکمن چای بخشی ازخاک کشور را فروختن و جدا شد ولی این حرام زادگان خاک اصلی را هم به توبره بستند.

1 ❤️

2020-07-08 10:35:44 +0430 +0430

براچی یک دفه بکشیمشون ریل جان.
اینارو باید زنده زنده پوست کند بعد باپوستشون کتاب مفاتیح الجندگان وکافی کونی شون رو جلد کرد و بعدش زنده زنده کبابشون کرد داد به سگا. تنها استفاده مفیدشون غذا سگ و کفتار شدنه.

1 ❤️

2020-07-08 10:37:05 +0430 +0430

اصلا تو بگو ملت ما عاقلن؟
خب چیکار کنن اصلا خود تو چیکار میتونی بکنی؟
از دست هیچ کس کاری ساخته نیس یا باید صبح تا شب مثل سگ جون بکنیم تا از گرسنگی نمیریم یا باید جلو گلوله های این حرومزاده ها بمیریم.
از ۸۰ میلیون نفر ۷۰ میلیون هم نظر تو ان ولی تا وقتی همه بگن ملت احمق ان کاری از دست کسی بر نمیاد اونی که عاقله خودشه از این مخمصه نجات میده نه اینکه بگه ملت احمق ان.
برو همچو شیر باش ای مرد دغل
میانداز خود را چو روباه شل

1 ❤️

2020-07-08 10:46:28 +0430 +0430

شاه ایکس دادا کی رهبر

میشی منم بشم مشاورت ؟

پی نوشط:منظورم همون نقش ولایتی،پسر ارتشبد نصیری هست!!!

1 ❤️

2020-07-08 10:47:58 +0430 +0430

حقمونه…این مردک مثلا روحانی باعث بیشترین بدبختیهای ایرانیان بوده،از اول انقلاب تا الآن در بیشتر سیاستهای ضد بشری حکومت دست داشته،اجباری کردن حجاب،زمان وزیر کشور بودنش هم با خاتمی دانشگاهو بخون کشیدن و همین مردم باز رفتن بهش رای میلیونی دادن…اون پیرمرد مالیخولیایی بزدل و ترسو که تنها قصدش موندن در راسه فقط میخواد بمونه،تمام تصمیمات مهم رو خودش میگیره ولی زیر بار هیچکدوم نمیره،مملکتو نابود کرده و دم از جهش اقتصادی میزنه،سیصد میلیون یورو به قرارگاه مثلا سازندگی سپاه داد (همین دیروز) اما مردم دارن از بی امکاناتی تو بیمارستانها میمیرن این مردک قاتل به تخمشم نیست.تمام ایرانو به باد داده و طلبکارم هست!..اینبار اگر اومدین تو خیابون حداقلش یه اسلحه ای چیزی،چوبی و چماقی دستتون باشه که لااقل اگر قراره بمیریم چهارتا بیشعور بی وطن رو هم با خودتون ببرین اون دنیا…تا این اتفاق نیوفته اینا سوارمونن و در رو همین پاشنه خواهد چرخید.خلاص!

2 ❤️

2020-07-08 10:59:25 +0430 +0430

و تا حالا هم رای ندادم

متاسفانه خرافات ذهن مردمو مسموم کرده. 😢 :(

دریغ‌ست ایران که ویران شود

کنام پلنگان و شیران شود

فردوسی کجایی که ایران ویران شد

1 ❤️

2020-07-08 11:00:28 +0430 +0430
نقل از: محمدرضاگلزار براچی یک دفه بکشیمشون ریل جان. اینارو باید زنده زنده پوست کند بعد باپوستشون کتاب مفاتیح الجندگان وکافی کونی شون رو جلد کرد و بعدش زنده زنده کبابشون کرد داد به سگا. تنها استفاده مفیدشون غذا سگ و کفتار شدنه.

باید همین کارو کرد

0 ❤️

2020-07-08 11:03:10 +0430 +0430
نقل از: amir.1000 اصلا تو بگو ملت ما عاقلن؟ خب چیکار کنن اصلا خود تو چیکار میتونی بکنی؟ از دست هیچ کس کاری ساخته نیس یا باید صبح تا شب مثل سگ جون بکنیم تا از گرسنگی نمیریم یا باید جلو گلوله های این حرومزاده ها بمیریم. از ۸۰ میلیون نفر ۷۰ میلیون هم نظر تو ان ولی تا وقتی همه بگن ملت احمق ان کاری از دست کسی بر نمیاد اونی که عاقله خودشه از این مخمصه نجات میده نه اینکه بگه ملت احمق ان. برو همچو شیر باش ای مرد دغل میانداز خود را چو روباه شل

اونایی که سکوت کردند در برابر ظلم و اونایی که رفتن رای دادن مقصر اصلی اونان

شاید من هم مقصر باشم ولی تا جایی که توانم باشه در برابر ظلم ایستادگی میکنم

ولی از دست من تنها چه کاری بر میاد

0 ❤️

2020-07-08 11:03:14 +0430 +0430

عزیزان من مدتهاست تو فضای حقیقی ومجازی سعی میکنم بسیجی ها وسپاهی ها وکلاً مزدوران ولایت را با دلیل ومنطق ومحترمانه آگاه کنم و طی این4سال تعداد زیادی از ایشان را با حقایق آشنا کردم واشخاصی که خود را پیشمرگ رهبرشان میدانستند اکنون با کسب آگاهی تبدیل به دشمن او شدند البته بسیاری هم خود را به خریت زده وهیچگونه امیدی به آنها نیست ببوسیله شستشوی مغذی وجدان وشرف وانسانیتشان غیر فعال شده وچنان مسخ خرافات شده اند که اگر آخوندی بگوید تمام فامیل از نوزاد تا100ساله را شکنجه واعدام کن اطاعت میکند بدون هیچ سوالی.
خواهش میکنم شما هم کمک کنید تا این افراد گرفتار در جهل وخرافات وبردگان ولایت را از بند اسارت رها کنیم که با1تیر چند نشان زده ایم ابتدا اینکه نیروی دشمن را تبدیل به نیروی خودی میکنیم.دوم اینکه یک هموطن یک انسان از شستشوی مغذی رها میشود سوم اینکه خود آن شخص وخانواده اش از ننگ مزدوری رها میشوند وبه مردم ملحق میشوند چهارم اینکه افراد آزاد شده از بردگی عظما مهارتها واطلاعات وروابطی دارند که ارزشمند است. پنجم اینکه افراد آزاد شده خیلی بهتر از ما زبان بردگان رهبر را میفهمند و راحت تر از ما میتوانند بردگان دیگر را آگاه وآزاد کنند. ششم اینکه وقتی تعداد مزدوران باقیمانده در مقابل مردم کم شد کارایی موثری ندارند وترس وشک مانع از سرکوب مردم میشود. هفتم اینکه مردم وقتی میبینند تعدادشان بیشر شده وتعداد دشمنان مردم کمتر شده براحتی قیام میکنند مخصوصا اگر ببینند دشمنان دیروز یاران امروزند. هشتم اینکه حکومت مافیایی رهبر وقتی ببیند نیروهایش چگونه ریزش میکنند مستاصل میشود ودستور سرکوب وخشونت نمیدهد دلایل بسیارند.
دوستان هدف خودرا حامیان رهبر قرار دهید وآنها را آگاه کنیداز حقایق البته محترمانه موثر است نه با توهین
ممنون از دوستان وطنپرست وآزادیخواه

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom