کمپین پورنوپولیتیک برای مبارزه با نظام

حکومت از تن انسان به مثابه‌ی یک ابزار برای اعمال اهداف و سیاست‌های خودش استفاده می‌کند. کمپین_پورنوپولیتیک حرکتی سمبولیک و اعتراضی جهت مقابله با این رفتار غیرانسانی با تن انسان است.
تنِ انسان حقیقت دارد و این حقیقت سال‌هاست در بند دروغ و کثافت جمهوری اسلامی‌‌ است.
تن‌ها شکنجه می‌شوند
به فروش می‌روند تن‌ها
تن‌ها شلاق‌ می‌خورند
تجاوز می‌شود به تن‌ها
تن‌ها باید رها شوند تنها!

ـــــــــــ

My favorite : bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 40

*** این کمپین به مرور آپدیت می شود ، شما هم...

این کمپین به مرور آپدیت می شود ،

ـــــــــــ

My favorite : bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian ,

• 3

نقل از: NightLovell

نقل از: NightLovell *** این کمپین به مرور آپدیت می شود ، شما هم میتونید تو این کمپین شرکت کنید ***

میخوای منم رو بدنم بنویسم عکس بدم

ـــــــــــ

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 40

نقل از: Pesar_hashariii97

نقل از: Pesar_hashariii97
نقل از: NightLovell *** این کمپین به مرور آپدیت می شود ، شما هم میتونید تو این کمپین شرکت کنید ***
میخوای منم رو بدنم بنویسم عکس بدم

خیلی عالی میشه اگه انجام بدید

ـــــــــــ

• 0

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 825

با قدرت ادامه بده دوست عزیز.

با قدرت ادامه بده دوست عزیز.

ـــــــــــ

ایران بزرگ

</br

• 1

....

ملت دیگه عنشو در آوردن !

آخه این چه مدل اعتراضیه؟!

الان همون شکنجه گر با همینا جق میزنه میپاشه تو صورت زندانی بدبخت!

جمع کنید این سطحی بازی رو

تا کی میخوان تک بعدی باشن ؟

چرا کمپین مطالعه ی کتاب های ضد نظام را نمی افته ؟

تنها راهش اینه که لخت شی و رو بدنت با ماژیک بنویسی : زندانی سیاسی آزاد باید گردد؟؟؟

این کمپین با چه منطقی راه افتاده ، من نمیفهمم!

ـــــــــــ

صد در صد کار خودشونه . . .

• 1

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 40

نقل از: کارخودشونه...

نقل از: کارخودشونه... ملت دیگه عنشو در آوردن ! آخه این چه مدل اعتراضیه؟! الان همون شکنجه گر با همینا جق میزنه میپاشه تو صورت زندانی بدبخت! جمع کنید این سطحی بازی رو تا کی میخوان تک بعدی باشن ؟ چرا کمپین مطالعه ی کتاب های ضد نظام را نمی افته ؟ تنها راهش اینه که لخت شی و رو بدنت با ماژیک بنویسی : زندانی سیاسی آزاد باید گردد؟؟؟ این کمپین با چه منطقی راه افتاده ، من نمیفهمم!

آگاهی از سوال پرسیدن آغاز میشه ! دوست من در ظاهر حرف شما درسته ولی باید ببینیم فلسفه این کمپین چیه؟ سنت و مذهب دو دلیل عقب افتادگی ایرانی هاست تو ایران همه چیز سکسیه از تبلیغات گرفته تا پوشش ها و اینستاگرام و تلگرام و حتی گفتار ها ولی یک نوع خفقان سکسی هم در جریانه با یک آزادی سکسی خیلی محدود در حد سرگرم شدن جوانان به این نوع سکسی ها ، در اصل شاید اصلا سکسی نباشه ولی بخاطر خفقان و سرکوبی که هست جوانان رو به سمتشون میکشن ، اساسا همه این موارد رو نظام جهوری اسلامی صحنه گردانی میکنه ، اینجا بدن ها تو عذاب و شکنجه اس تو زندان ها تو کار های طاقت فرسا تو تجاوز ها تو چند همسری ها تو حجاب داشتن . به هر کجا که نگاه کنی بدن در عذابه . این کمپین بدن رو وسیله ای قرار میدن برای هدف ، هدف چیه؟ آزادی

ـــــــــــ

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 40

کمپین پونوپولیتیک

ـــــــــــ

• 1

• baby28  
  • عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 354

• 508

عالیه ادامه بده

عالیه ادامه بده

ـــــــــــ

• 1

• uouo72721  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1885

• 4558

تن آدمی شریف است ن همین لباس زیبا بود...

تن آدمی شریف است ن همین لباس زیبا بود...

ـــــــــــ

اسم من لاله است مرا با اسمم صداکن

اگه دوسم داری لایک کن تابدونممم

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 40

صدالبته، فییییک نگاییدم

نقل از: uouo72721 تن آدمی شریف است ن همین لباس زیبا بود...

ـــــــــــ

• 1

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 40

نقل از: uouo72721

دستتو رو کردم رفتی عکسو عوض کردی؟ : ))) فااااااک بهت

ـــــــــــ

• 0

• عطارlن  
  • عضو از 1398/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

رسوای عالمی تو، نباشی هم میکنمت

ـــــــــــ

• 0

• عطارlن  
  • عضو از 1398/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

موضوع زیر واس سال ۹۲عه

چند روز قبل متوجه آن شدم که تعداد زیادی از دوستانم عکس قورباغه را برای پروفایل خود انتخاب کرده اند. علت را از یکی از آنها جویا شدم که این متن را در پاسخ برای من فرستاد : داستان قورباغه شدن ِ من، برخورد با این پست ِ لعنتی بود!! من برای شما معما رو می‌نویسم ولی به این شرط که شما جواب رو برای من بفرستید. اگر اشتباه بنویسید باید به مدّت "سه روز" عکس پروفایلتون رو به یه قورباغه تغییر بدید. (همین بلایی که سر من اومد!) قبوله؟ ساعت 5 صبح ِ و شما خوابید، زنگ در خونه ی شما رو می‌زنن. می‌دونید که پدر و مادرتون هستن و قراره برای صبحانه بیان خونه‌ی شما. تو خونه مربای توت‌فرنگی، عسل، نون و پنیر دارید. چه چیزی رو اول باز می‌کنید؟ ...... یادتون باشه که اگر اشتباه بگید باید عکستون رو باید به مدّت "سه روز" به قورباغه تغییر بدید..! و قورباغه بودن خیلی بهتر از جرزن بودنِ! پی نوشت: هرکسی که اهل بازی و ریسک کردن هست مسیج بده منتظرم . اما امروز صبح در یکی از شبکه های اجتماعی با متن زیر روبرو شدم: ﻟﻄﻔﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺘﻦ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﺑﺨﻮﺍﻧﯿﺪ !!! ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﯾﻦ قورباغه ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﺷﺪﻩ ﻋﮑﺲ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻞ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﯾﻪ ﻗﻀﯿﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﻢ . ﻫﻤﻮﻥ ﻃﻮﺭ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺩﻭﻧﯿﺪ ﺷﺮﻁ ﺑﻨﺪﯼ ﻫﺎﯼ ﮐﻼﻧﯽ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭﻣﻮﻥ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﯽﮔﯿﺮﻩ . ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﻁ ﺑﻨﺪﯼ ﻫﺎ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﯿﺒﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺷﻨﯿدن ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯿﺪ ﻗﻀﯿﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﮏ ﺷﻮﺧﯽ ﻣﺴﺨﺮﺳﺖ . ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﻁ ﺑﻨﺪﯼ ﻫﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﻗﻀﯿﻪ ﯼ قورباغه ﻫﺎﺳﺖ . ﻓﺮﺩﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﭖ . ﺱ ﺑﺎ ﻓﺮﺩﯼ ﺷﺮﻁ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻃﯽ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺎ ﻋﮑﺲ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻠﺸﻮﻥ ﺭﻭ به قورباغه ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﻥ . ﭘﻮﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﯼ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﻁ ﺑﻨﺪﯼ ﻣﯿﺮﺳﯿﺪ ﭼﯿﺰﯼ ﺣﺪﻭﺩ ﻫﻔﺘﺼﺪ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ تومان ﺑﻮﺩﻩ . برخیﻣﻨﺎﺑﻊ ﺁﮔﺎﻩ ﻣﯿﮕﻦ ﻃﯽ ﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻥ ﻃﺮﻑ ﺗﻮﻧﺴﺘﻪ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻋﮑﺲ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻠﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ قورباغه ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﻥ ﻭ ﺷﺮﻁ ﺭﻭ ﺑﺮﺩﻩ . ﺣﺎﻻ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﮕﯿﺪ ﺑﯿﭽﺎﺭﻩ ﺍﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺷﺮﻃﻮ ﺑﺎﺧﺘﻪ . ﺍﻣﺎ ﺳﺨﺖ ﺩﺭ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯿﺪ . ﺍﻭﻥ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺷﺮﻃﻮ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﺳﺖ . ﻭ ﺗﻌﻤﺪﺍ ﺍﯾﻦ ﺷﺮﻁ ﺭﻭ ﺑﺎﺧﺘﻪ . ﭼﺮﺍ؟ﻭﺍﺳﺘﻮﻥ ﻣﯿﮕﻢ . ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﯼ ﭘﯿﺶ ﯾﮏ ﻣﺠﺮﯼ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﻨﺎﺗﻮﺭﻫﺎﯼ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺳﻨﺎﺗﻮﺭ ﻣﯿﮕﻪ ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﺍﺩﻋﺎﯼ ﻗﺪﺭﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﮕﯿﺪ ﻣﺜﻼ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﯿﺪ ﺑﮑﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻦ؟ ﺳﻨﺎﺗﻮﺭ ﻣﯿﮕﻪ ﻣﺎ ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﻗﺪﺭﺕ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﭼﻨﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺩﻻﺭ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﯿﻢ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﯾﮏ ﮐﺸﻮﺭ ﺩﺭ ﺷﺐ ﻫﺎﻟﻮﻭﯾﻦ ﻣﻄﺎﺑﻖ ﻣﯿﻞ ﻣﺎ ﻭ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻭﻟﯽ ﻧﺎ ﺁﮔﺎﻫﺎﻧﻪ ﻋﮑﺲ ﭘﺮﻭﻓﺎﯾﻞ ﻓﯿﺴﺒﻮﮐﺸﻮﻧﻮ ﺑﻪقورباغه ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺑﺪﻥ . ﻣﺠﺮﯼ ﻣﯽ ﺧﻨﺪﻩ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﺎﺭ ﭼﻘﺪﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﺍﺭﯾﺪ؟ ﺳﻨﺎﺗﻮﺭ ﻣﯿﮕﻪ ﺣﺪﺍﮐﺜﺮ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ! (این قضیه پورنوپولینگ منو یاد عکس قورباغه تو پروفایلا انداخت)

ـــــــــــ

• 0

....

پست جناب Night رو نقل نزدم که تاپیک بد فرم نشه

ولی در جواب باید عرض کنم که ، کی گفته سنت همیشه چیز بدیه ؟

اشکال اینجاست که ما تو یه چیزی یا خیلی زیاده روی میکنیم یا خیلی کم روی

یه سری بی دلیل زندانین ، قبول

خفقانه همه جانبه ، جامعه رو تسخیر کرده ، قبول

حقمون داره خورده میشه ، قبول

آزادی نیست ، قبول

ولی سوال من اینه که آیا این مدل کمپین ها وضعیت رو بهتر میکنه یا بدتر؟

کمپین HAPPY هارو یادته ؟ چی شد آخرش ؟

دستگیری و قدرت نمایی نظام !

واسه قطع کردن یه درخت ، هیچ آدم عاقلی نمیاد میوه ش رو بچینه !

از ریشه خشکش میکنن !!!

حالا تو به من بگو این کمپین و کمپین های این مدلی که در آینده راه خواهد افتاد ، چه نتیجه ای میتونه داشته باشه ؟

ـــــــــــ

• 0

....

نظرات بقیه رو هم میبینم

ـــــــــــ

• 0

• Shahanshah.kia  

• عضو از 1398/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 31

ولی از حق

از حق نگذریم چه کوسایی عضو شدن هاااااااااااااا (wanking) (erection) (erection) (erection) (erection)

ـــــــــــ

من در نیستم وا بسته شم..!

آیدیم@kiahot917

• 0

با قدرت تمام ادامه دهید

با قدرت تمام ادامه دهید ... به حرفهای مزدوران سایبری رژیم جیب بری عسلامی .... گوش ندهید ... اولین مشخصه این افراد با استثنای قاجاریه وصفویه ... توهین به تاریخ ایران و بخصوص پهلوی ها و تاریخ قبل از عسلام است .... وحتی بعضاً مخالف رژیم هم جا میزنند ...>

ـــــــــــ

ســـــــــــــــــــــّــــــیدعـلـــــــــــــــــــــــــــــی

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 40

نقل از: Anjelina_zero49

نقل از: Anjelina_zero49 ایول . با تمام قدرت ادامه بده . کمپین خوبیه

ممنون . حتما

ـــــــــــ

• 1

• shahrzad_R  

• عضو از 1398/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 64

حالا جدای اینکه این کار خودش فایده ای داره یا نه...

حالا جدای اینکه این کار خودش فایده ای داره یا نه بیشتر باعث مشکلات بین مردم میشه ببین حداقل نصف معترضا کشته شدگان یا زندانی های سیاسی درست یا غلط اعتقاد دینی دارن حالا يا اسلام یا هرچیز دیگه این حرکت حداقل یه عده زیاد که فقط مسلمونن کنار گذاشتی و از قدرت انسانیشون چشم پوشی کردی یه عده شاید بی دین باشن ولی به هردلیلی از برهنگی خوششون نمیاد و تو این کار همراهی نمیکنن پس ایناهم کنار نکته مهم تر تو نمیتونی افراد پا به سن گذاشته و مسن فراموش کنی اونا با این سنتی که شما میخوای باهاش مبارزه کنی پیر شدن و این افراد دبیرن استاد دانشگاهن پستی دولتی دارن و یا حداقل پدر و مادرن و تقریبا همشون با برهنگی مخالفن ینی اینجا یه نیرویی که میتونه ذهن و فکر نسل جوان درگیر براندازی کنه از دست میدی خوب چی موند؟ یه جمعی که نسبت به جمعیت کشور واقعا کمن و نتیجه خوبی نمیگیرین حداقل تو مسیر مبارزه باید یه برنامه ای باشه که بیشتر از 70 درصد مردم بهش اعتقاد داشته باشن و عمل کنن این کمپین واقعا میگم که اینطوری نیست هدف خوب و مشترکی داره ولی راهش جوری نیست که ییشتر مردم یا افراد با نفوذ و مهم سمت خودش بکشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

گرایش جنسی شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «