کمک کنید دیر انزال بشم

• amin_so  

• عضو از 1390/11/27
  • پست‌ها: 84

سلام
من متاهلم صبح ها زود بیدار میشم شبا خوابم میاد تازگی نمیتونم سکس کنم یا خستم یا زود ابم میاد و دیگه اعصابم خورد میشه یه راه حل میخوام برا دیر انزال شدن فقط اسپری و ترامادول و سیدنافیل نگید نمیتونم بخورم .

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ali3290  
  • عضو از: 1396/6/31
  • پست‌‌‌ها: ‌ 43
  • 9

یا بوخور یا بیکیش

سلام.عزیز جان.یا شیره بخور و یا شیره بکش.(شیره ی تریاک) یا تریاک بکش.البته فقط برای سکس. همه ی این اسپری ترا و نافیل مافیل کسشعره توو همشون ازین خار مادره تریاک استفاده میکنن.

ـــــــــــ

• 2

• mahanM1992  
  • عضو از: 1396/7/12
  • پست‌‌‌ها: ‌ 87
  • 16

سفید

دو راه موثر هست،اول اینکه موقع سکس وقتی میخوای ارضا شی با دو انگشتت سر آلتتو محکم(خیلی محکم نه)فشار بده و حدود یک دقیقه در حالت فشار نگهش دار،یه راه دیگه موقع ارضا شدن یه کیسه یخ بذار زیر پروستاتت(بین سوراخ مقعدت تا بیضه هات) و یک دقیقه نگهش دار،اینجوری میتونی بعدش دوباره سکس کنی بدون اینکه ارضا بشی،برای ایتکه دیر ارضا بشی باید مرتب ورزش کنی،ورزش یه راه طولانی مدت تره و دیرتر نتیجه میده

ـــــــــــ

@ShapuorArdeshir

• 3

• Ur_lover  

• عضو از: 1396/9/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3
  • 1

تغذیه سالم مهمترین کاریه که باید انجام شه و عضلات...

تغذیه سالم مهمترین کاریه که باید انجام شه و عضلات پایین کمر و باسنتم تقویت کن و سوم اینکه از روش درمانی استارت استاپ استفاده کن

ـــــــــــ

• 1

• wilson_55  
  • عضو از: 1395/7/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 134
  • 16

نقل از: mahanM1992

نقل از: mahanM1992 دو راه موثر هست،اول اینکه موقع سکس وقتی میخوای ارضا شی با دو انگشتت سر آلتتو محکم(خیلی محکم نه)فشار بده و حدود یک دقیقه در حالت فشار نگهش دار،یه راه دیگه موقع ارضا شدن یه کیسه یخ بذار زیر پروستاتت(بین سوراخ مقعدت تا بیضه هات) و یک دقیقه نگهش دار،اینجوری میتونی بعدش دوباره سکس کنی بدون اینکه ارضا بشی،برای ایتکه دیر ارضا بشی باید مرتب ورزش کنی،ورزش یه راه طولانی مدت تره و دیرتر نتیجه میده

والا ما این همه ورزش کردیم بازم ابمون زود میاد

ـــــــــــ

• 0

• atashin.man  

• عضو از: 1396/6/31
  • پست‌‌‌ها: ‌ 24
  • 5

غلطه

نقل از: mahanM1992 دو راه موثر هست،اول اینکه موقع سکس وقتی میخوای ارضا شی با دو انگشتت سر آلتتو محکم(خیلی محکم نه)فشار بده و حدود یک دقیقه در حالت فشار نگهش دار،یه راه دیگه موقع ارضا شدن یه کیسه یخ بذار زیر پروستاتت(بین سوراخ مقعدت تا بیضه هات) و یک دقیقه نگهش دار،اینجوری میتونی بعدش دوباره سکس کنی بدون اینکه ارضا بشی،برای ایتکه دیر ارضا بشی باید مرتب ورزش کنی،ورزش یه راه طولانی مدت تره و دیرتر نتیجه میده

این روش ها باعث میشه منی برگرده و توی طولانی مدت مریض میشی ... استفاده از قرص و اسپری سالم تره ... البته ورزش رو من نمیدونستم اما بنظر با عقل جور در میاد

ـــــــــــ

تنها و جستجو گر

• 0

• mahanM1992  
  • 16

سفید

نقل از: wilson_55
والا ما این همه ورزش کردیم بازم ابمون زود میاد

من راه حل بلند مدتشو گفتم،حتی با دو یا سه سال ورزش مشکل حل نمیشه،البته حتمن باید آمادگی جسمانی و ورزش های هوازی انجام بدی،من 13 ساله بوکس کار میکنم،دقیقن 20 دقیقه طول میکشه تا ارضا شم،البته چون ساک رو خیلی دوست دارم موقع ساک 10 دقیقه طول میکشه

ـــــــــــ

@ShapuorArdeshir

• 0

• mahanM1992  
  • 16

سفید

نقل از: atashin.man
این روش ها باعث میشه منی برگرده و توی طولانی مدت مریض میشی ... استفاده از قرص و اسپری سالم تره ... البته ورزش رو من نمیدونستم اما بنظر با عقل جور در میاد

هیچ مشکلی نداره،قرار نیست منی تا دو سه روز در بیضه بمونه،فقط خروجش رو چند دقیقه به تاخیر میندازی،من داروسازی میخونمو کاملن از نظر فیزیولوژی به این مسائل آگاهم،ورزش مخصوصن ورزش های آمادگی جسمانی باعث افزایش چند برابری هورمون تستسترون میشه و هورمون تستسترون با اثر بر روی اندام های تناسلی باعث افزایش توانایی جنسی میشه،در درجه ی بعدی فرد توانایی جسمانی بیشتری بخاطر ورزش پیدا میکنه و مدت زمان بیشتری میتونه سکس کنه و خسته نشه

ـــــــــــ

@ShapuorArdeshir

• 2

• rrahmog  
  • عضو از: 1396/9/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 8
  • 4

یک راه هم اینه که عمیق فرو نکن توش
سرش رفت تو در...

یک راه هم اینه که عمیق فرو نکن توش سرش رفت تو در بزار بزن به. آب

ـــــــــــ

• 1

• amin_so  

• عضو از: 1390/11/27
  • پست‌‌‌ها: ‌ 84

ممنون

ممنون از نظرات فقط من نمیتونم ورزش کنم اسپری که میزنم خوبه اما میخوام یه راه حل باشه که اسپری استفاده نکنم

ـــــــــــ

• 0

قرص داپُکستین بخر، هر ۶ عدد ۴۸ هزار تومن، اعتیاد...

قرص داپُکستین بخر، هر ۶ عدد ۴۸ هزار تومن، اعتیاد آور هم نیست، باعث افزایش سروتنین تو مغز درنتیجه دیرتر انزال شدن میشه

ـــــــــــ

• 2

• yashar2952  

• عضو از: 1396/1/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 29
  • 7

.

برو دکتر اورولوژی

ـــــــــــ

• 1

• touch19  

• عضو از: 1396/7/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 61
  • 9

دوستان همتون کس گفتین

درمونت پیش منه باید 3هفته کامل روزو شب با انواع فیلمای سوپر جق بزن اینطوری توقعت می ره بالا و وقتی رفتی رو کار مثل من اصلا ارضاع نمی شی (devil)

ـــــــــــ

• 1

komak

slm duste aziz khaste nabashi,y laze cheshsm b taypket oftad va faqat khastam komaket konam , man na migam ru khayehat yakh bezar na shire bekesh k bad motad shi ,y daroi migam bet 5 bar masraf mikoni , va bad az 5 bar kamar khali k rafti 40 daiqe bet takhir mide amvareze khasiam aslan nddare mituni beri thqiq koni behtarin daroi k barae zod enzali mishe tajviz kard ine ,esme daro dapoksetin hastesh ,bro halesho bebar doste aziz :)

ـــــــــــ

Ziadeeesh khobeeee

• 2

• shervin.mtboy  

• عضو از: 1393/2/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 22

نقل از: 69amirarsalan69

نقل از: 69amirarsalan69 slm duste aziz khaste nabashi,y laze cheshsm b taypket oftad va faqat khastam komaket konam , man na migam ru khayehat yakh bezar na shire bekesh k bad motad shi ,y daroi migam bet 5 bar masraf mikoni , va bad az 5 bar kamar khali k rafti 40 daiqe bet takhir mide amvareze khasiam aslan nddare mituni beri thqiq koni behtarin daroi k barae zod enzali mishe tajviz kard ine ,esme daro dapoksetin hastesh ,bro halesho bebar doste aziz :)

خب چطوری باید مسرف کزد چنتا باید بخوری دورش چطوریه توضیح میدی کامل ممنون

ـــــــــــ

• 0

• shahx-1  

• عضو از: 1396/3/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 85
  • 442

مرد ها از نظر تاثیر دارو دو نوعن . نوع اول...

مرد ها از نظر تاثیر دارو دو نوعن . نوع اول اونایی که با ویاگرا تحریک میشن که البته باید سه بار به فاصله چهلوهشت ساعت یک عدد اون قرصو مصرف کنی که تاثیر داشته باشه رو بدنت از اون به بعد نیم ساعت قبل از سکس باید یه دونه مصرفش کنی. نوع دوم کسانی مثل من که ویاگرا روشون جواب نمیده و باید سیالیس مصرف کنن قرصی است به رنگ زرد در سه نوع دو ساعته چهار ساعته و هشت ساعته به شما توصیه میکنم دستگاه قرص خورد کن بگیری و دو ساعته رو نصف کنی و نصفشو مصرف کنی بدن شما به یکی از این دو نوع قرص جواب میده درضمن توصیه خیلی جدی میکنم به هیچ عنوان انواع قرص تولید تایلند ویتنام هند و چین رو نخری فقط اصل تولید امریکا رو بخر و مصرف کن بقیش تاثیری نداره خود من انگلیسیشو مصرف کردم انگار نه انگار اما امریکاییش قشنگ یک ساعت راسته و محکم خودت خسته میشی از سکس اون هنوز وایساده ....

ـــــــــــ

https://shahvani.com/forum/topic/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1-

• 1

چقدر طول میکشه ؟

چقدر طول میکشه ؟

ـــــــــــ

این آیدی تلگراممه : saman_tehran_22

• 0

• farazfaraze  
  • عضو از: 1395/1/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 112
  • 70

بهترینش همون ترامادول هست.من الان هفت ساله مصرف...

بهترینش همون ترامادول هست.من الان هفت ساله مصرف میکنم و اصلا هم اعتیاد پیدا نکرم. همیشه یک ساعت قبل سکس یکی میرم بالا حله. تو هفته نهایت میشه سه تا. مشکلی هم نداره

ـــــــــــ

• 2

• mahdiyarcrazy  

• عضو از: 1395/2/28
  • پست‌‌‌ها: ‌ 49
  • 31

مطمئن ترین راه و کامل ترین راه انجام ورزش های گکل...

مطمئن ترین راه و کامل ترین راه انجام ورزش های گکل هستش. توی اینترنت سرچ بکنی مطالبی در مورد ورزش های کگل هست و میتونه کمکت بکنه

ـــــــــــ

ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻧﯿﺴﺘﻢ، ﺁﺯﺍﺩﻩﺍم/ﭘﯿﺮﻭ ﺧﯿﺎﻡ، ﺍﻫﻞ ﺑﺎﺩﻩﺍﻡ/ﻋﺎﺷﻖ ﺁﺯﺍﺩﯼﺍﻡ، ﺍﻫﻞ ﺧِﺮﺩ/ﺩﺭﮔﺮﯾﺰ ﺍﺯﺳﺠﺪﻩ ﻭ ﺳﺠﺎﺩﻩﺍﻡ .

• 0

• گرگ خسته  

• عضو از: 1390/3/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 129
  • 48

اونجوری که من از حرفای شما برداشت کردم مشکل شما...

اونجوری که من از حرفای شما برداشت کردم مشکل شما عصبی هست ، توصیه میکنم از دمنوش های آرامبخش استفاده کنی و پیش یه روانشناس خوب بری تا از نظر ذهنی آروم بشی

ـــــــــــ

35 سالمه و مجردم ، زوج تک پر از تبریز برای دوستی و ارتباط طولانی مدت پیام خصوصی بدن لطفا ، زوج های تنوع طلب و پولی یا کسائیکه دنبال قد و هیکل دو متری و آلت 30 سانتی هستن پیام ندن - ماساژ روغنی بلدم .

• 1

• raymondreza  

• عضو از: 1395/6/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 102
  • 25

سیگار و قلیون نکش . ورزش کن و تمرین های هوازی زیاد...

سیگار و قلیون نکش . ورزش کن و تمرین های هوازی زیاد انجام بده. تغذیه سالم هم خیلی مهمه

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آﯾﺎ ﺳﮑﺲ ﻫﺎﯼ mfm ﻭ fmf ﻭ ﺿﺮﺑﺪﺭﯼ ﻭ ﻣﻮﺍﺯﯼ ﺭﺍ جزء ﺍﻧﺤﺮافات ﺟﻨﺴﯽ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﯿﺪ ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «