کمک از کاربران ، از خانم های سایت و اقایون باتجربه

• secudeep  

• عضو از
    1398/8/1

• پست‌ها: 3

سلام دوستان
یه سوال دارم از خانم ها و اقایون انجمن که اگه میشه راهنمایی کنید،ممنون میشم
دوماه پیش من رفتم تو یه فروشگاه وسایل برای خرید که فروشنده یک اقا و یک خانم داره دیدم خانم فروشنده از پشت میز امد بیرون و از کنار من که میخواست رد بشه تنش بمن زد و من متوجه شد داره امار میده ولی گفتم شاید اتفاقی بوده ،این قضیه تموم شد تا
چند روز پیش مجدد که وارد همون فروشگاه شدم برای خریدن وسیله و من منتظر بودم نفرات جلویی راه بیفتن و بعدمن سوال کنم
تو حین منتظر بودم دیدم همون فروشنده خانم امد از کنارم رد شد و بدنش به بدنم برخورد کرد و دوباره موقع برگشت هم برخورد کرد،از پهلو به پهلو
من با خودم گفتم این هم فضا این امده پهلو ما رد بشه؟ که چند دقیقه بعدش دیدم دوباره از پشت میزد امد سمت من و بدنش بمن مالید و و موقع برگشت هم همینطور
من فهمیدم طرف دندش میخاره و رفتم جلو میزش و ولی سمت فروشنده مرد را نگاه کردم، زیرچشمی دیدم داره بمن نگاه میکنه و منم رومو سمتش کردم یه جای دیگه را دید
بعد من نگاش کردم و اون تو چشای من زل زد با یه حالت اطمینان چند ثانیه ای شد،من نوبتم شد و وسیلم که خرید کردم موقع برگشت تو چشاش که نگاه کردم دیدم اونم همیجوری نگاه میکنه و ترسی دیگه نداره
سوالم اینه، طرف برای سرگرمی این کارو کرده یا نه جدی بوده؟برای رابطه جنسی یا دوستی؟
اخه من نه خوشتیپ میگردم نه چیزی،اگه سرکاری بگید
اگه راه حلی یا تجربه ای هم داشتید بگید که عالیه ،چون من زیاد راه ارتباط بلد نیستم،خانم ها و اقایون با تجربه سایت راهنمایی کنند،عالیه
دمتون گرم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• secudeep  
  • عضو از 1398/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

نقل از: Kakavi

نقل از: Kakavi این روزها گربه برای رضای خدا موش نمی گیره .. حدس می زدم زنه بابت اینکه خرت کنه مرتب بیای خرید کنی این بازیو دراورده اما وقتی می گی حجم این کارش زیاده خوب ممکنه واقعا خوشش میاد ازت.. بهتره سر ارتباط رو باز کنی . حوری شمارتو بهش بدی و یا وقتی تو مغازه تنهاس بری و سر صحبت رو باهاش باز کنی .. هنر می خواد

سلام حق با شماست، منم چون شک کردم گفتم اینجا بیان کنم و مشورت هیچکی مفتی واسه کسی کاری نمیکنه اگه منفعت نباشه نمیدونم واسه تیغیدن خودش یا واقعا فکری پشتشه که این رفتار تابلو انجام داد شانس گند من بعد اون ماجرا دوبار رفتم سرک کشیدم، دیدم خانمه فقط عصر ها هست خلوت هم نیست بیرون مغازه باید سر صحبت باز کنم، ممنون عزیز

ـــــــــــ

• 0

• secudeep  
  • عضو از 1398/8/1

دوستان کجایید پس :(

دوستان کجایید پس :(

ـــــــــــ

• 0

• secudeep  
  • عضو از 1398/8/1

up

up

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «