کمیک BDSM یا کمیک Torture؟

سلام

در این مدتی که کمیک تو سایت گذاشتم کدوم نوع کمیک برای شما جذابیت پیدا کرده بود و علاقه دارید کدوم نوع کمیک ادامه پیدا کنه؟
کمیک BDSM یا کمیک Torture؟

اگه کسی مترجم هست و میتونه کمیک رو ترجمه کنه به صورت رایگان بیاد خصوصی.

دوستان بعد اینکه تاپیکارو گذاشته بودم :
اول یه عده بهم خصوصی و یا پست، فحش دادن که منحرف جنسی هستی و .... خدمتشون عارضم که در ابتدای هریک از کمیکام گفته بودم کسانی که توانایی دیدن صحنه های خشن رو ندارن مشاهده نکنند چون این کمیک برای هر نوع سلیقه ای نیست.
دوم اینکه یه عده اومدن خصوصی و گفتن این کمیکارو از کجا میاری چون ما هرجا میگردیم پولیه . دوستان از این نوع سوالها نپرسید لطفا.
سوم اینکه انقدر نگید ترجمه کنید چون من وقت اینو ندارم که اینارو تو سایت اپلود کنم چه برسه به ترجمه.
چهارم اینکه انقدر نیاید خصوصی و نگید میخواید برده بشید چون خودمو بازنشسته کردم . الان هم برا تفریح میام شهوانی.

ـــــــــــ

هرگز منتظر "فرداى خيالى" نباش.
سهمت را از "شادى زندگى" همين امروز بگير.

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

البته شرمنده من خودم بهتون تو یکی از تاپیکاتون...

البته شرمنده من خودم بهتون تو یکی از تاپیکاتون درباره داستانا تیکه انداختم، ولی دیگه از این کمیکا نذارید. لطفا شکنجه رو تو این سایت مثل سکس محارم شایع نکنید، شما که میدونید بعضی ها اصلا جنبه شو ندارن.

همون bdsmو بذارید خیلی مناسب‌ تره

ـــــــــــ

• 3

• michael14122m  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 148

شرمنده دشمنت

نقل از: یک_لاشی_ناشناخته البته شرمنده من خودم بهتون تو یکی از تاپیکاتون درباره داستانا تیکه انداختم، ولی دیگه از این کمیکا نذارید. لطفا شکنجه رو تو این سایت مثل سکس محارم شایع نکنید، شما که میدونید بعضی ها اصلا جنبه شو ندارن. همون bdsmو بذارید خیلی مناسب‌ تره

هرکسی حق نظر دادن داره مخصوصا اگه انتقاد یا پیشنهاد باشه . چون کسانی که تشکر میکنن و میگن عالی بود به ادم اعتماد بنفس میدن و کسانی که انتقاد و نظر میدن باعث میشن کار بهتر به جلو پیش بره.

برای کمیک های BDSM نیاز به یه مترجم دارم که ترجمه کنه مثل سرگرمی زنان خانه دار . وقتی خواننده نتونه متن رو بخونه متوجه خیلی چیزا نمیشه برای همین مجبورم از کمیک های TORTURE استفاده کنم .

ـــــــــــ

هرگز منتظر "فرداى خيالى" نباش. سهمت را از "شادى زندگى" همين امروز بگير.

• 1

• michael14122m  

• عضو از 1398/2/26

• 148

تعجب نکن

نقل از: 20porya20 مگه چند قرن عمر کردی که بازنشسته شدی،تا وقتی اون دراز آویز زینتی رو داری بازنشسته نمیشی

از مستر بودن بازنشسته کردم . از 17 سالگی مستر بودم.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: michael14122m

نقل از: یک_لاشی_ناشناخته البته شرمنده من خودم بهتون تو یکی از تاپیکاتون درباره داستانا تیکه انداختم، ولی دیگه از این کمیکا نذارید. لطفا شکنجه رو تو این سایت مثل سکس محارم شایع نکنید، شما که میدونید بعضی ها اصلا جنبه شو ندارن. همون bdsmو بذارید خیلی مناسب‌ تره

هرکسی حق نظر دادن داره مخصوصا اگه انتقاد یا پیشنهاد باشه . چون کسانی که تشکر میکنن و میگن عالی بود به ادم اعتماد بنفس میدن و کسانی که انتقاد و نظر میدن باعث میشن کار بهتر به جلو پیش بره.

برای کمیک های BDSM نیاز به یه مترجم دارم که ترجمه کنه مثل سرگرمی زنان خانه دار . وقتی خواننده نتونه متن رو بخونه متوجه خیلی چیزا نمیشه برای همین مجبورم از کمیک های TORTURE استفاده کنم .

ممنون از شعور بالایتان، اما دلیل استفاده از این نوع ژانر مذکور اصلا توجیه کننده نیست، شما که میدونید تو سایت پر کساییه که ادعای کردن خوارومادرشونو دارن و کلی داستانم در این مورد هست. حالا فقط مونده شکنجه و کشتار تو سایت توضیع بشه، یکی بیاد بگه من پارنترمو با چاقوی کند کشتم یا داستانشو بنویسه و شاید بقیه رو مورد تاثیر قرار بده که تو زندگی مرود استفاده قرار بدن.

پ.ن꞉ فقط مترجم؟ ادیتو خودتون میکنید؟

ـــــــــــ

• 0

• saeedrostami19  

• عضو از 1398/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 2

.

عالیه داستانا ادامه بدین فقط اگه میشه با ترجمه عالی میشه این جوری میشه فهمید موضوع داستان چیه

ـــــــــــ

• 0

• cuv10  

• عضو از 1396/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 32

Bdsm عالیه و درضمن من توی داستان قسمت چهارم زنان...

Bdsm عالیه و درضمن من توی داستان قسمت چهارم زنان خونه دار موندم کمک لطفا

ـــــــــــ

• 0

• michael14122m  

• عضو از 1398/2/26

• 148

چجوری رای گیری میکنن؟

نقل از: Sherry25 من مخالف کمیک های شکنجم. به نظرم یه رای گیری بزارید و بعد. این واقعا نمیتونه فانتزی باشه خیلی ترسناکه که کسی فانتزیش کشتن یکی باشه. من راستش بعد از خوندن یکی از کمیک ها خواب بد دیدم

چجوری رای گیری بزارم ؟ این تاپیکو برای همین تاسیس کردم

ـــــــــــ

• 0

• michael14122m  

• عضو از 1398/2/26

• 148

جواب ادمین

نقل از: Sherry25
نقل از: Sherry25 من مخالف کمیک های شکنجم. به نظرم یه رای گیری بزارید و بعد. این واقعا نمیتونه فانتزی باشه خیلی ترسناکه که کسی فانتزیش کشتن یکی باشه. من راستش بعد از خوندن یکی از کمیک ها خواب بد دیدم
چجوری رای گیری بزارم ؟ این تاپیکو برای همین تاسیس کردم

با ادمین صحبت کنید

شهوانی در این موارد نظرسنجی نمی گذارد.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون دلیل خیانت چیست ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «