کونه اسبو کیر ادمیزاد

• kochoo2019  

• عضو از
    1398/1/12

• پست‌ها: 95

• 71

هرکی تو این سایت کیرمو میبینه ، میگه کوچیکه
سایزش 13هستش دکترا تایید کردن ، توعه پهن مغز ، کیر اسب میخوای من چه کنم؟؟

طرف کونه ، میگه کوچیکه ، تیر برق خوبه عزیزم؟؟
هر کی ندونه انگار کونه اسبه ، همون بهتر که واست کوچیکه منو چه به جماع با چهار پا

طرف کیر داره اندازه دسه بیل ، میاد میگه هسته خرما چیه لای پات ، اخه الاغ هنو نفهمیدی که مردی به کیره دراز نیس ، به سبیله کلفت نیس ، به نزدن پشم نیس بو گندویه غیر بهداشتی؟؟
تو همونی که توالت خانوما میشی پاش برسه کون هم میدی ولی از ترس این که بهت نگن کونی پشماتو نمیزنی ، احمق مغزتو چرا میبندی؟؟

از همه اسکل تر اون دسته از مردایین که ملوم نیس کونن ، ملوم نیس کیرن ، ملوم نیس زن دارن ، ملوم نیس جقین ، میان خودشونو زوج معرفی میکنن بعد میگن یه کیر بزرگ بیاد به زنم حال بده
اخه مغزک برو زنتو طلاق بده ، تو با یه اسب ازدواج کردی

در نهایت احترام به همه صنفا باس بگم اگه کیرم 13 سانته ، خودم قبولش دارم پارتنرایی که داشتم دوسش داشتن ، هدفم کون اسب گاییدن نیس ، میخوام لذت ببرم ،
این که تو مریضی درونی داری و میایی به شکلهای گوناگون اینجا میخوای خالی کنی هم خیلی خوبه چون اگه این سایتا نباشن که تو توش مشغول باشی اون موقع میری در جامعه و برا جامعه خطرناکی خودت از خودت بیا بیرون و به خودت نگاه کن شنیع

ـــــــــــ

• 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• zanbazi  

• عضو از 1393/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 11

دمت گرم....حرف منطقی زدی....انقد ایرامیا فیلم پورن...

دمت کرم....حرف منطقی زدی....انقد ایرامیا فیلم پورن دیدن فک کردن مث عمو حانی باس بیست و پنج سانت داشت...خانوم اقا هم فرقی نداره...خودتونو با فیلم پورن مقایسه نکنید....مگه مقعد چقد جا داره یا واژن...چرا فک میکنی کلفت باشه بهتره....سکس به کیر نیس به پوزیشن و کار بلد بودنه

ـــــــــــ

• 3

• sara_seski  

• عضو از 1397/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 129

• 545

متاسفانه مردم سبک مغز،هر چیزی رو که نمیفمن مسخره...

متاسفانه مردم سبک مغز،هر چیزی رو که نمیفمن مسخره میکنن.نمدونم کی میخوان بفهمن به همدیگه احترام بزاریم باید

ـــــــــــ

• 1

• x1808  
  • عضو از 1395/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 23

سلامببین دوست عزیز، من خودم الان حدود 3-4 ساله...

سلام

ببین دوست عزیز، من خودم الان حدود 3-4 ساله کون میدم، البته به کیر کلفتای 19-20 سانتی نمیدم، چون هر کسی چند باری بده گشاد میشه، کیرای بقیه حال نمیده،

من خودم با 16-17 راحتم، عموم بکنا هم از رنج 15 شروع میشه تا 17، به اینا هم عادت کردم لذت هم میبرم، سایز کوچیک تر هم 13-14 هم دادم ولی لذت اونچنانی نداره، مگر اینکه خیلی حرفه ای باشه و کاندوم خاردار استفاده کنیم.

اگه بخاطر سایزت ردت میکنن، واقعیت اینه که لذتی 13-14 کمه! سایز مهم دوست عزیز. من به شخصه یکی هس 13 سانته ولی چون شخصیت خیلی خوبی داره، بازم بهش میدم.

تو هم سه تا راه داری،

بری عمل جراحی اونم فقط میتونن 3 سانت بیشتر کنن( از چند تا دکتر پرسیدم) بیشتر از اون دیگه بخوای حساسیت کیرت میاد پایین.

دومی از در مهربونی وارد شی، انواع روش های لازم رو یاد بگیری، ( نیازی هم نیس بگردی بیزینسی پیدا کنی) یه عده مخصوصا زنپوشا، هستن که دنبال یکین ساپورت عاطفی کنه و...

سومی بیای غر بزنی!

سوالی داشتی درخدمتم.

ـــــــــــ

• 0

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 71

ممنون که نظر دادید

ممنون که نظر دادید

ـــــــــــ

• 0

آخ داداش گل گفتی منم هم سایزتم به هرکی میگیم جواب...

آخ داداش گل گفتی منم هم سایزتم به هرکی میگیم جواب منفی میده تازه من انقدر بدشانسم که سر قیافه مون هم جواب رد میشنویم اینم شانش تخمی من (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

معروف شدم امضا هم میدم

• 2

• Nili@  

• عضو از 1398/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 17

استانداره سایزت باو

۱۳ سانت خوبه دگ... بیشتر میخوان چیکار؟ مگه میخوان برن جنگ؟!!! (biggrin)

ـــــــــــ

نیلا هسدَم : )

• 5

• Shayaneshoonn  
  • عضو از 1397/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 184

• 182

رفیق سایز اصلا کوچیکو بزرگ نداره بستگی به نیاز طرف...

رفیق سایز اصلا کوچیکو بزرگ نداره بستگی به نیاز طرف مقابلت داره.مثل غذا خوردنه.یکی دو قاشق میخوره یکی دو بشقاب یکی دو تا دیس کامل!اگه کی بهت گفته کوچیکه منظورش این نبوده کیر تو کوچیکه.منظورش این بوده که این کیر برای اون شخص کوچیکه...ولی در کل از 12 به بالا استاندارده و خیالت راحت

ـــــــــــ

• 2

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• 71

مرسی از نظرات
بله درست میگویید منم هدفم این بود...

مرسی از نظرات بله درست میگویید منم هدفم این بود در قالب طنز این مسئله رو بگم

ـــــــــــ

• 0

این قسمت : شرمساری ناشی از کیر کوچک

این قسمت : شرمساری ناشی از کیر کوچک

ـــــــــــ

اگ مفعولی ی سر ب پروفایلم بزن اگ سن بالایی ک حتما سر بزن :)

• 0

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• 71

نقل از: Pesare_kir_koloftt

نقل از: Pesare_kir_koloftt این قسمت : شرمساری ناشی از کیر کوچک

نه اتفاقا افتخار میکنم مهم اینه پارتنر ادم راضی باشه

ـــــــــــ

• 0

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• 71

خخخخخخخخخخخ

خخخ

(biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• 71

نقل از: earthking

نقل از: earthking (preved)همانا اونی که کیرش بزرگه رو خدا داده خودش کاردستی درست نکرده که اونیم که کیرش متوسطه بازم کاردستی خودش نیس :( پسرا شانس ندارن همین ممه رو نگا کنین جوش هم باشه میشه با ورزش و تغذیه بزرگترش کرد ولی کیر یه چیز ثابته (اگر ممت کوچیکه مقصر تویی ولی اگه کیرت بزرگ نیس مقصر تو نیسی)

بله چه تفسیری (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• kochoo2019  

• عضو از 1398/1/12

• 71

ooo

ooo

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «