کونیا چرا حشری میشن ( آناتومی کون )

• Shz.boy  

• عضو از
    1393/8/21

• پست‌ها: 1107

• 651

خب امروز میخوام یه درس علمی بهتون بدم که چرا کونیا حشری میشن ....
1

2

3

4

راستی هفته دیگه هم امتحانه پی غیبت نکنید !!! D: (wanking) (erection)

ـــــــــــ

• 16

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• B30com  
  • عضو از 1397/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 22

من همیشه برام سوال بود چرا انقد از کون دادن لذت...

من همیشه برام سوال بود چرا انقد از کون دادن لذت میبرم . به خاطر این بود

ـــــــــــ

مفعولم از تهران

• 3

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 1107

• 651

bekhatere inke ye noghte hast poshte perostatet...

bekhatere inke ye noghte hast poshte perostatet hast behesh migan noghte G on hasase va vaghti midi kir be on noghte estehkak ejad peyda mikone o shoma lezat mibari !

ـــــــــــ

• 2

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: مردخوب4354

نقل از: مردخوب4354 کی میاد بکنم تو سوراخش حشریش کنم

chera 1 darsat shour nadari va jae ke in jomlat hich rabti nadare in comente kos shereto mizari !

ـــــــــــ

• 2

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: B30com

نقل از: B30com من همیشه برام سوال بود چرا انقد از کون دادن لذت میبرم . به خاطر این بود

bekhatere inke ye noghte hast poshte perostatet hast behesh migan noghte G on hasase va vaghti midi kir be on noghte estehkak ejad peyda mikone o shoma lezat mibari !

ـــــــــــ

• 2

• ãłfã-3xy  
  • عضو از 1397/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 35

جووون

پ واس همینه دلم میخواد همیشه و همه جا حتی تو خیابون و اتوبوس ی دست بیاد و سوراخموو برام بماله

ـــــــــــ

دست به کیر بیاید خصوصی یه جنده بی ناموس کونی

• 6

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: masoud_usa

نقل از: masoud_usa گی

hamon dg yani inke shoma niaz dari on noghte ke estehkak ejad shode dobare hamon heso tajbrobe koni va tahrik shode vase anjame dobare inkar

ـــــــــــ

• 1

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: ãłfã-3xy

نقل از: ãłfã-3xy پ واس همینه دلم میخواد همیشه و همه جا حتی تو خیابون و اتوبوس ی دست بیاد و سوراخموو برام بماله و بازش کنه؟؟؟

are dg badanet hey vakonesh neshon mide mikhad dobare on hes tekrar beshe !

ـــــــــــ

• 3

• sexplicitation  

• عضو از 1397/11/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 388

• 777

Well...

این فقط «کونیا» نیستن که از این کار حشری می‌شن؛ همه‌ی مردا پروستات دارن، پس همه‌ی مردا P-Spot دارن و اگر این تصور که اگر چیزی وارد کونشون بشه، از مردانگیشون کم می‌شه رو کنار بذارن، این P-Spot به هر طریقی تحریک بشه (نه فقط این‌که کیر وارد کون کسی بشه)، باعث لذت جنسی می‌شه. خیلی از مردان استریت (یعنی مردی که به زن علاقه‌ی جنسی داره) که اصن علاقه به سکس با هم‌جنسشون ندارن، به زنان/دوست‌دختران/شرکای جنسیشون اجازه می‌دن که اونا رو انگشت کنن یا با استفاده از Strap-On اونا رو بکنن.

ـــــــــــ

• 5

• Lox-man  

• عضو از 1395/4/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 47

وای دقیقا، یعنی میشه منم این حس رو یکبار دیگه...

وای دقیقا، یعنی میشه منم این حس رو یکبار دیگه تجربه کنم؟

ـــــــــــ

• 4

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: sexplicitation

نقل از: sexplicitation این فقط «کونیا» نیستن که از این کار حشری می‌شن؛ همه‌ی مردا پروستات دارن، پس همه‌ی مردا P-Spot دارن و اگر این تصور که اگر چیزی وارد کونشون بشه، از مردانگیشون کم می‌شه رو کنار بذارن، این P-Spot به هر طریقی تحریک بشه (نه فقط این‌که کیر وارد کون کسی بشه)، باعث لذت جنسی می‌شه. خیلی از مردان استریت (یعنی مردی که به زن علاقه‌ی جنسی داره) که اصن علاقه به سکس با هم‌جنسشون ندارن، به زنان/دوست‌دختران/شرکای جنسیشون اجازه می‌دن که اونا رو انگشت کنن یا با استفاده از Strap-On اونا رو بکنن.

chera alaki delet mikhad javo moteshanej koni ! man goftam kasi chizi azash kam mishe ? ya kasi ke tahrik mishe adame pastie ? in harfa chie az khodet mibafi !?

ـــــــــــ

• 1

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: Lox-man

نقل از: Lox-man وای دقیقا، یعنی میشه منم این حس رو یکبار دیگه تجربه کنم؟

omid varam harchi dost dari hamon barat etefagh biofte (erection) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• sexplicitation  

• عضو از 1397/11/20

• 777

منظوری نداشتم

نقل از: Shz.boy
نقل از: sexplicitation این فقط «کونیا» نیستن که از این کار حشری می‌شن؛ همه‌ی مردا پروستات دارن، پس همه‌ی مردا P-Spot دارن و اگر این تصور که اگر چیزی وارد کونشون بشه، از مردانگیشون کم می‌شه رو کنار بذارن، این P-Spot به هر طریقی تحریک بشه (نه فقط این‌که کیر وارد کون کسی بشه)، باعث لذت جنسی می‌شه. خیلی از مردان استریت (یعنی مردی که به زن علاقه‌ی جنسی داره) که اصن علاقه به سکس با هم‌جنسشون ندارن، به زنان/دوست‌دختران/شرکای جنسیشون اجازه می‌دن که اونا رو انگشت کنن یا با استفاده از Strap-On اونا رو بکنن.
chera alaki delet mikhad javo moteshanej koni ! man goftam kasi chizi azash kam mishe ? ya kasi ke tahrik mishe adame pastie ? in harfa chie az khodet mibafi !?

من مشخصاً در جواب شما نگفتم. خواستم یه تصور عمومی رو زیر سؤال ببرم. ببخشید اگر لحنم بد بود.

ـــــــــــ

• 1

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: Shz.boy

من مشخصاً در جواب شما نگفتم. خواستم یه تصور عمومی رو زیر سؤال ببرم. ببخشید اگر لحنم بد بود.

tasavore omomi ro to ye post bara baghie bego na bara man

ـــــــــــ

• 0

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: Dani.6799

نقل از: Dani.6799 دقیقا همینه

jigare shomo ba e mame hat

ـــــــــــ

• 0

با توجه به این اطلاعات یکی گیست بیاد منو بکنه؟

با توجه به این اطلاعات یکی گیست بیاد منو بکنه؟

ـــــــــــ

• 2

• Shz.boy  

• عضو از 1393/8/21

• 651

نقل از: Arash.....Arash

نقل از: Arash.....Arash با توجه به این اطلاعات یکی گیست بیاد منو بکنه؟

ey jan che jojo moadabi :* (erection)

ـــــــــــ

• 1

• Mohsen0l0  

• عضو از 1397/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 3

دخترا از این فضیلت بی بهره ان آیا؟ اساتید پاسخ بدن

دخترا از این فضیلت بی بهره ان آیا؟ اساتید پاسخ بدن

ـــــــــــ

• 0

• Jamshid.Bokon  

• عضو از 1397/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 124

• 140

من در خدمتم

هرکی می خواد کونشو با این کیر نوازش بدم پیام بده

ـــــــــــ

• 8

• sexplicitation  

• عضو از 1397/11/20

• 777

پروستات

نقل از: Mohsen0l0 دخترا از این فضیلت بی بهره ان آیا؟ اساتید پاسخ بدن

دخترا پروستات ندارن، برای همین P-Spot ندارن که بخوان به خاطر اون لذت ببرن. ولی اصولاً چون پایانه‌های عصبی تو مقعد هستن، می‌تونه باعث لذت، هم برای مرد و هم برای زن، بشه.

ـــــــــــ

• 1

• Amir_n.n  
  • عضو از 1397/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 6

کون از مشهد نیست

از مشهد کسی هست بخواد کون بده مکان داشته باشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «