کونی ترین زن یا دختری که میشناسین

• koonliss2  

• عضو از 1396/4/4
  • پست‌ها: 62
  • 14

کونی ترین زن یا دختری که میشناسین کی بوده تعریف کنین چیکارا میکنه؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Deadlover4  

• عضو از: 1396/5/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 850
  • 1007

عرض شود که...

همچین ادمایی رو نمیشناسم دور و بر خودم،البته از چندتا از زن های فامیل بدم میاد که خب،این دلیل کونی بودنشون نمیشه!

ولی پست گذاشتم که بگم مطمىنم الان چند نفر میان و اسم عیال و ننه و ابجیشونو میگن!:/

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها/تفنگ نگاه جماعت سوی ما/ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 0

• PARSA7394  
  • عضو از: 1396/7/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 3

Karbari # mahsa_jende ast. Sharj dozde kooni lashi

Karbari # mahsa_jende ast. Sharj dozde kooni lashi

ـــــــــــ

• 0

• epxe  

• عضو از: 1396/5/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 146
  • 42

خواهر زنم ... که اخر زن خودمم جنده کردش ..

خواهر زنم ... که اخر زن خودمم جنده کردش ..

ـــــــــــ

• 0

• PARSA7394  
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 3

نقل از: epxe

نقل از: epxe خواهر زنم ... که اخر زن خودمم جنده کردش ..

عجیبا غریبا!!! خدا از این خواهر زن ها نصیب نکنه

ـــــــــــ

• 0

• koonliss2  
  • عضو از: 1396/4/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 62
  • 14

br img...

ـــــــــــ

• 1

اووف

یه دختر دایی دارم هنوز بعد از چند سال ازدواج و متاهل شدن به یاد قدیم تا میرسه اصفهان میاد مستقیم خونه ما اسکان پیدا میکنه و در اولین فرصت بنده دارم از کون باهاش سکس میکنم. یه دوست دخترم داشتم به نام شپیده که از همینجا بهش سلام و درود نصار میکنم اگر میگفتم نمیام اشک میریخت میگفت چی شده راستش و بگو که من تاب نیارم و برم بکنمش. بنده خدا پلمپ کونش و خودم باز کردم اخه جوون بودیم و جویای نام. یادش بخیر

ـــــــــــ

داشتن شخصیت و ادب و فرهنگ الزامیست...

• 0

• mr.pet  
  • عضو از: 1396/6/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 80
  • 17

نقل از: PARSA7394

نقل از: PARSA7394
نقل از: epxe خواهر زنم ... که اخر زن خودمم جنده کردش ..
عجیبا غریبا!!! خدا از این خواهر زن ها نصیب نکنه

من که از این خواهر زنا خیلی دوس دارم

ـــــــــــ

فقط خصوصی و دیگر هیچ

• 1

• گوزوجان  

• پست‌‌‌ها: ‌ 405
  • 100

خودم.
راستش به گذشته که نگاه میکنم نه تنها یه...

خودم. راستش به گذشته که نگاه میکنم نه تنها یه آشغال به تمام معنا بودم بلکه دل خیلی ها رو هم شکوندم. دیگه البته این چیزا واسم جذابیت نداره چون پیر شدم ولی دیگه هنر نیست.

ـــــــــــ

• 0

• mardetanha32  
  • عضو از: 1396/3/21
  • پست‌‌‌ها: ‌ 167
  • 52

یه دختر بود همسایه مون . اسمش ساناز بود . سبزه ...

یه دختر بود همسایه مون . اسمش ساناز بود . سبزه گون گنده بود ۱۶ سالش بود . مادرش خونه مردم کلفتی میکرد .. پسرخالم تورش کرد منم همزمان مخش رو زدم یه همسایه دیگه هم داشتیم اسمش احمد بود راضی ش کرد ... نوبتی هرسه مون از کون میکردیمش . تا غروب که مادرش میومد میرفتیم خونشون
یبارگفتیم اجازه بده سه نفری بکنیمت .. باکمال میل قبول کرد . ما هم کونشو تبدیل به دهانه قابلمه کردیم ... در کمال ناباوری دیدیم پای پسر چهارم هم در میان بود !!

ـــــــــــ

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند .. اما بخاطر خدایش بسوی درهای بسته دوید .. و تمام درهای بسته برایش باز شدند ..

• 0

• حمید 94  

• عضو از: 1394/2/16
  • پست‌‌‌ها: ‌ 382
  • 84

الکسیس تگزاس خییییلی کونیه

الکسیس تگزاس خییییلی کونیه

ـــــــــــ

زن حشری رو باید جوری کرد که دردش بیاد

• 2

• Brave.Heart  

• عضو از: 1396/4/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 89
  • 98

کونی ترین زنی که دیدم یه زن کونی بود :)

کونی ترین زنی که دیدم یه زن کونی بود :)

ـــــــــــ

• 1

• koonliss2  
  • 14

دوستان آنلاین بیاین و نظر بدین دیگه

دوستان آنلاین بیاین و نظر بدین دیگه

ـــــــــــ

• 0

• koonliss2  
  • 14

نقل از: mardetanha32

نقل از: mardetanha32 یه دختر بود همسایه مون . اسمش ساناز بود . سبزه گون گنده بود ۱۶ سالش بود . مادرش خونه مردم کلفتی میکرد .. پسرخالم تورش کرد منم همزمان مخش رو زدم یه همسایه دیگه هم داشتیم اسمش احمد بود راضی ش کرد ... نوبتی هرسه مون از کون میکردیمش . تا غروب که مادرش میومد میرفتیم خونشون یبارگفتیم اجازه بده سه نفری بکنیمت .. باکمال میل قبول کرد . ما هم کونشو تبدیل به دهانه قابلمه کردیم ... در کمال ناباوری دیدیم پای پسر چهارم هم در میان بود !!

اوففففف چه باحال بوده الان ازش خبر داری؟

ـــــــــــ

• 1

• koonliss2  
  • 14

نقل از: متولد...آبان

نقل از: متولد...آبان یه دختر دایی دارم هنوز بعد از چند سال ازدواج و متاهل شدن به یاد قدیم تا میرسه اصفهان میاد مستقیم خونه ما اسکان پیدا میکنه و در اولین فرصت بنده دارم از کون باهاش سکس میکنم. یه دوست دخترم داشتم به نام شپیده که از همینجا بهش سلام و درود نصار میکنم اگر میگفتم نمیام اشک میریخت میگفت چی شده راستش و بگو که من تاب نیارم و برم بکنمش. بنده خدا پلمپ کونش و خودم باز کردم اخه جوون بودیم و جویای نام. یادش بخیر

خیلی حس خوبی داره یکی مخصوصا بیاد که کونشو بکنی مخصوصا متاهل اوففففففففف.

ـــــــــــ

• 0

• گوزوجان  

• 100

نقل از: متولد...آبان

نقل از: متولد...آبان یه دختر دایی دارم هنوز بعد از چند سال ازدواج و متاهل شدن به یاد قدیم تا میرسه اصفهان میاد مستقیم خونه ما اسکان پیدا میکنه و در اولین فرصت بنده دارم از کون باهاش سکس میکنم. یه دوست دخترم داشتم به نام شپیده که از همینجا بهش سلام و درود نصار میکنم اگر میگفتم نمیام اشک میریخت میگفت چی شده راستش و بگو که من تاب نیارم و برم بکنمش. بنده خدا پلمپ کونش و خودم باز کردم اخه جوون بودیم و جویای نام. یادش بخیر

اسمش شپیده بود؟ ژوما هم که معتاد شدی رفت.

ـــــــــــ

• 2

• mardetanha32  
  • عضو از: 1396/3/21
  • پست‌‌‌ها: ‌ 167
  • 52

نقل از: koonliss2

نقل از: mardetanha32 یه دختر بود همسایه مون . اسمش ساناز بود . سبزه گون گنده بود ۱۶ سالش بود . مادرش خونه مردم کلفتی میکرد .. پسرخالم تورش کرد منم همزمان مخش رو زدم یه همسایه دیگه هم داشتیم اسمش احمد بود راضی ش کرد ... نوبتی هرسه مون از کون میکردیمش . تا غروب که مادرش میومد میرفتیم خونشون یبارگفتیم اجازه بده سه نفری بکنیمت .. باکمال میل قبول کرد . ما هم کونشو تبدیل به دهانه قابلمه کردیم ... در کمال ناباوری دیدیم پای پسر چهارم هم در میان بود !!

خبر چن سال قبلشو دارم که ازدواج کرده دوتاهم بچه داره .. تصورش بکن یه پزشک پولدار هم گرفتش .خخخ . اما تازگیا ازش خبری ندارم

ـــــــــــ

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند .. اما بخاطر خدایش بسوی درهای بسته دوید .. و تمام درهای بسته برایش باز شدند ..

• 0

• mx12388@  
  • عضو از: 1395/9/22
  • پست‌‌‌ها: ‌ 233
  • 30

سوال خیلی فلسفیه
جای برگذاری سمینار ها و ارائه...

سوال خیلی فلسفیه جای برگذاری سمینار ها و ارائه مقالات زیاد داره

ـــــــــــ

بیا یاهو ..... Id : Mx12388

• 1

• گوزوجان  

• 100

خبر چن سال قبلشو دارم که ازدواج کرده دوتاهم بچه داره .. تصورش بکن یه پزشک پولدار هم گرفتش .خخخ . اما تازگیا ازش خبری ندارم

اون جور زنها بهترین شوهرها گیرشون میاد. از بس حرفه ای اند و ندید بدیدانه عاشق نمیشن.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: گوزوجان

نقل از: گوزوجان خودم. راستش به گذشته که نگاه میکنم نه تنها یه آشغال به تمام معنا بودم بلکه دل خیلی ها رو هم شکوندم. دیگه البته این چیزا واسم جذابیت نداره چون پیر شدم ولی دیگه هنر نیست.

خودتو پیر فرض نکن ، مهم جوون بودن و پر از شادی بودن دله

ـــــــــــ

• 0

• pesarkooni77  

• عضو از: 1396/8/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3

مامانم کونی ترینه همیشه موقع حموم لخت لخت (حموم تو...

مامانم کونی ترینه همیشه موقع حموم لخت لخت (حموم تو اتاقمه) جلوم راه میره و کاراشو میکنه و خیلی سخته کون تپلو نرمشو ...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظرتون توی سکس اولین حرکت را باید چه کسی شروع کنه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «