کون دادن های الکی

• Ramin7170  

• عضو از
    1397/4/18

• پست‌ها: 13

• 28

چند وقتیه که توی داستان های گی میبینم که طرف کون داده و بعدش میگه حال کردم (hypnotized) گذشته از اون اکثرا بدون انگشت کردن و با یک فشار نصف کیر طرف رفته داخلشون:||||
والا من تا بار سوم برای 3 4 روز مثل خرچنگ راه میرفتم و درد بار اول فوق العاده زیاده-_-نابود کنندس.
جالب اینجاست من اولین بارمم با یک روان کننده خاصی بود ولی بعد بیست دیقه سه انگشتی کردن،فاعلم شروع کرد که تا کیرشو کرد داخل صد بار مردم و زنده شدم (dash) حالا نمیدونم چجوری تو داستانا طرف یدفه ای کیر میره تو کونش.
تورو خدا دروغ نگید :|

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• overlord44  

• عضو از 1394/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 70

من تا حالا بكير واقعي ندادم

اربابم با ديلدو...

من تا حالا بكير واقعي ندادم

اربابم با ديلدو كونمو كرد

تا حالا درد داره تا كون سوراخ كون باز بشه

ـــــــــــ

• 1

• faryan007am  

• عضو از 1396/6/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 42

خب الکی میبافند دیگه
و الا معلومه که تا سر کیر...

خب الکی میبافند دیگه و الا معلومه که تا سر کیر بره تو سوراخ ، طرف میمیره و زنده میشه تا کل کیر بره توش.. بماند تلمبه و فشارای بعدی.

ـــــــــــ

(dash)

• 1

• Ramin7170  

• عضو از 1397/4/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 28

نقل از: overlord44

نقل از: overlord44 من تا حالا بكير واقعي ندادم اربابم با ديلدو كونمو كرد تا حالا درد داره تا كون سوراخ كون باز بشه

دقیقا همینطوره...اوایل خیلی درد داره

ـــــــــــ

• 1

• Ramin7170  

• عضو از 1397/4/18

• 28

نقل از: faryan007am

نقل از: faryan007am خب الکی میبافند دیگه و الا معلومه که تا سر کیر بره تو سوراخ ، طرف میمیره و زنده میشه تا کل کیر بره توش.. بماند تلمبه و فشارای بعدی.

ولی بعد 4 5 بار لذتش معلوم میشه جدا.یه ترکیبی از درد و لذته.. ولی خب اون دفعات اول کوفتت میشه

ـــــــــــ

• 1

• faryan007am  

• عضو از 1396/6/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 42

نقل از: Ramin7170

نقل از: Ramin7170
نقل از: faryan007am خب الکی میبافند دیگه و الا معلومه که تا سر کیر بره تو سوراخ ، طرف میمیره و زنده میشه تا کل کیر بره توش.. بماند تلمبه و فشارای بعدی.
ولی بعد 4 5 بار لذتش معلوم میشه جدا? یه ترکیبی از درد و لذته.. ولی خب اون دفعات اول کوفتت میشه

همون دیگه اولشو تحمل کنی بقیش برات لذتم میاره. اولشو تحمل نکنی و در بری دیگه عمرا بذاری کیر بره توت

ـــــــــــ

(dash)

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 646

• 3007

فروکردن آلت مردانه درون سوراخی ک پر از گوه...

فروکردن آلت مردانه درون سوراخی ک پر از گوه وآلودگیه اصلا منطقی نیس.نکنید مریض میشید بدیخت میشید.

ـــــــــــ

• 0

• overlord44  

• عضو از 1394/7/24

• 70

نقل از: salin

نقل از: salin فروکردن آلت مردانه درون سوراخی ک پر از گوه وآلودگیه اصلا منطقی نیس.نکنید مریض میشید بدیخت میشید.

خب اولش بايد تمييز بشه وتخليه بشه

ـــــــــــ

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• 3007

نقل از: salin فروکردن آلت مردانه درون سوراخی ک پر از گوه وآلودگیه اصلا منطقی نیس.نکنید مریض میشید بدیخت میشید.

شماهر وقت تونستی چاه توالتو تمیزکنی....

ـــــــــــ

• 0

• overlord44  

• عضو از 1394/7/24

• 70

شماهر وقت تونستی چاه توالتو تمیزکنی....

مقايسه نداره

تفاوتش زياده

هميشه دوست دخترم تمييز ميشه وهيچ كثافت نمياد ازش

ـــــــــــ

• 0

• Ramin007j  
  • عضو از 1397/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 5

خوب شما پیشنهاد جایگزینت چیه

ـــــــــــ

• 0

• Saeidbokon2  

• عضو از 1395/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1410

• 724

درسته منم یه کون رو میخام باز کنم دهنم سرویس میشه...

درسته منم یه کون رو میخام باز کنم دهنم سرویس میشه فقط چند مدل سوراخو ماساژ میدم با عنوان ژل و روانن کندده تا بشه کمی سکس داشت تازه اونم شاید بره مرحله بعد

ـــــــــــ

برای خدمت به همه اماده هستم از قمم با مکان و ماساژ حرفه ای برای اونا که تاحالا ندادن میخان باز بشن Tel:Amir_944
</

• 1

• shahriar_pesar  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 235

• 150

کون دادن خیلی حال میده ولی باید بکنت کار بلد باشه

کون دادن خیلی حال میده ولی باید بکنت کار بلد باشه

ـــــــــــ

• 2

• Kongee  

• عضو از 1397/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 10

مفعولم دنبال یه فاعل واقعی میگردم خیلی وقت سکس...

مفعولم دنبال یه فاعل واقعی میگردم خیلی وقت سکس نداشتم

ـــــــــــ

ندارم

• 0

• salin  

• عضو از 1391/6/14

• 3007

نقل از: Ramin007j

مشکل شماعزیزان اینه که فکرمیکنید سکس تو فرو کردن خلاصه میشه.اونی ک درک درستی از سکس داشته باشه هیچ وقت راضی نمیشه شریک جنسیشو با آنال عذاب بده

ـــــــــــ

• 1

• HUNTER Butt  
  • عضو از 1393/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 161

• 70

مشکل شماعزیزان اینه که فکرمیکنید سکس تو فرو کردن خلاصه میشه.اونی ک درک درستی از سکس داشته باشه هیچ وقت راضی نمیشه شریک جنسیشو با آنال عذاب بده

عزیزم عذاب چیه؟لذت.اگربکنت وارد باشه.اگربا زور و عذاب باشه که میشه تجاوز.من شریک جنسیم1الی2سال.پلم بود.الآن 20ساله خودش بارضایت ولذت بهم میده.پس بکن باپجربه میخوای.

ـــــــــــ

ویگولنچ♂♂♂♂ ماشاا....به چشماتون ♀♂♂♂♂♂♀ ‏

• 0

• HUNTER Butt  
  • عضو از 1393/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 161

• 70

عزیزم عذاب چیه؟لذت.اگربکنت وارد باشه.اگربا زور و عذاب باشه که میشه تجاوز.من شریک جنسیم1الی2سال.پلم بود.الآن 20ساله خودش بارضایت ولذت بهم میده.پس بکن باپجربه میخوای.☺☻

ـــــــــــ

ویگولنچ♂♂♂♂ ماشاا....به چشماتون ♀♂♂♂♂♂♀ ‏

• 0

• amirahmd  

• عضو از 1395/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 35

داستان

خب داستان که اسمش روشه. واقعی نیست. ولی من یکی رو که دفعه اولش بود رو کردم دردش خیلی کم بود خیلی هم لذت برد چون علاوه بر اینکه فاعل باید کار بلد باشه مفعول هم مهمه، هم شهوتش که زیاد باشه و هم کونش. بعضی از کون ها یه جورایی فرق دارن مثلا اینکه سوراخ بازه یکم و با اینکه دفعه اولشونه زیاد اذیت نمیشن و آماده بودن انگار. و بعضی از کون ها هم خیلی تنگن و باز کردنشون سخته و با درد زیاد همراه هستش.

ـــــــــــ

• 1

• saraaarian  
  • عضو از 1396/3/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 292

والا گفتن نداره منم چندین بار دادم ولی هربار از...

والا گفتن نداره منم چندین بار دادم ولی هربار از درد عر زدم هرچقدم اروم بوده باشه بعضیا چطوری درعین تنگی و بار اولی لذت میبرن من نمیفهمم

ـــــــــــ

• 1

• Ramin7170  

• عضو از 1397/4/18

• 28

خب باید کامل تمیزش کنی.و تمیزم میشه..با یه سری روغنای خوشبو عالی میشه

ـــــــــــ

• 0

• Ramin7170  

• عضو از 1397/4/18

• 28

نقل از: Saeidbokon2

نقل از: Saeidbokon2 درسته منم یه کون رو میخام باز کنم دهنم سرویس میشه فقط چند مدل سوراخو ماساژ میدم با عنوان ژل و روانن کندده تا بشه کمی سکس داشت تازه اونم شاید بره مرحله بعد

دقیقا...البته به تحمل مفعول هم بستگی داره. ولی در کل دو سه بار اول خیلی درد داره. یکسری پا فراتر گذاشتن با تف میکننشون (dash)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بیشتر با کمک چی جلق می زنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «