کیا مثل من از رسوندن به اوج لذت طرف مقابلشون لذت میبرن

• semi.tab  

• عضو از
    1397/12/27

• پست‌ها: 72

• 25

کسانی که این روحیه رو دارن از تجربیاتشون بگن

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• arashmh  
  • عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 114

سلام.به نظرم تا خانومی که پارتنر مرد هست از سکس...

سلام.به نظرم تا خانومی که پارتنر مرد هست از سکس لذت نبره و ارضا نشه نمیتونه سکس خوبی که ارضا شدن جسم و روح هستش ارائه بده.مگر اینکه سکس به خاطر پول باشه و ارضا شدن بدن

ـــــــــــ

• 2

• semi.tab  
  • عضو از 1397/12/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 25

نقل از: arashmh

نقل از: arashmh سلام.به نظرم تا خانومی که پارتنر مرد هست از سکس لذت نبره و ارضا نشه نمیتونه سکس خوبی که ارضا شدن جسم و روح هستش ارائه بده.مگر اینکه سکس به خاطر پول باشه و ارضا شدن بدن

دقیقا . تا خانم نتونه لذت ببره طرف مقابل محاله بتونه لذت ببره

ـــــــــــ

• 0

من با اینکه پول میگیرم بیشترین لذت دنیارو میرسونم...

من با اینکه پول میگیرم بیشترین لذت دنیارو میرسونم به مشتریام.نمیخوام حس کنن پول مفت دادن و زورشون بیاد برای پول زیادی ک میگیرم.همیشه بعدسکس گفتن نوش جونت.حتی یه دکتر متاهل گفت تاحالا همچین سکسی نکردم ۱تومن بعدش هدیه داد جدا ازپول سکس.باید طرف مقابلت دیوونه بشه به اوج برسه واقعا

ـــــــــــ

زندگیم پسرام Nazi_mirzayi3244

• 7

• semi.tab  
  • عضو از 1397/12/27

• 25

نقل از: Nazi.mirzayi3244

نقل از: Nazi.mirzayi3244 من با اینکه پول میگیرم بیشترین لذت دنیارو میرسونم به مشتریام.نمیخوام حس کنن پول مفت دادن و زورشون بیاد برای پول زیادی ک میگیرم.همیشه بعدسکس گفتن نوش جونت.حتی یه دکتر متاهل گفت تاحالا همچین سکسی نکردم ۱تومن بعدش هدیه داد جدا ازپول سکس.باید طرف مقابلت دیوونه بشه به اوج برسه واقعا

ایول به مرامت .البته تا حالا سکس پولی نداشتم.ولی هدیه هایی که به طرف های مقابلم دادم ارزشش خیلی بیشتره .هم ارزش مالی و هم ارزش بعنوان یادگاری.

ـــــــــــ

• 0

• sqalireza  
  • عضو از 1391/12/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 3

نقل از: Nazi.mirzayi3244 من با اینکه پول میگیرم بیشترین لذت دنیارو میرسونم به مشتریام.نمیخوام حس کنن پول مفت دادن و زورشون بیاد برای پول زیادی ک میگیرم.همیشه بعدسکس گفتن نوش جونت.حتی یه دکتر متاهل گفت تاحالا همچین سکسی نکردم ۱تومن بعدش هدیه داد جدا ازپول سکس.باید طرف مقابلت دیوونه بشه به اوج برسه واقعا

سلام میشه. بپررسم چند میگیری؟ شاید منم مشتریت شدم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: semi.tab

نقل از: semi.tab
ایول به مرامت .البته تا حالا سکس پولی نداشتم.ولی هدیه هایی که به طرف های مقابلم دادم ارزشش خیلی بیشتره .هم ارزش مالی و هم ارزش بعنوان یادگاری.

شهوت یه غریزه س مثل خوردن .باید ارزا بشه .ما زنا حتی بیشتر لذت میبریم

ـــــــــــ

زندگیم پسرام Nazi_mirzayi3244

• 2

• arashmh  
  • عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 114

سلام.من قصد توهین نداشتم.و عرض کردم این نظر من هستش.البته شاید به خاطر این هست که تا حالا بدون اشنائی قبلی با شخصی سکس نداشتم.اگه از نظرم ناراحت شدین معذرت میخوام (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Jurassic.D  

• عضو از 1397/7/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 530

• 242

کیه که لذت نبره،مخصوصن اگه طرف مقابل عشقت باشه

کیه که لذت نبره،مخصوصن اگه طرف مقابل عشقت باشه

ـــــــــــ

@ShapuorArdeshir گی و بی نیستم

• 0

• semi.tab  
  • عضو از 1397/12/27

• 25

لطفا به تاپیکهای دیگم هم سر بزنید

ـــــــــــ

• 0

• کس.طلایی  
  • عضو از 1397/11/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 128

ولی من تو چندتا تجربه ای ک داشتم اصن طرفم کاری ب...

ولی من تو چندتا تجربه ای ک داشتم اصن طرفم کاری ب ارضا نشدن من نداشت،خودش ابشو میریخت میرفت،گاهی من تو بغلش خودمو ارضا میکردم،اخه دور ارضا میشم.ولی هیچ وقت طرف سکسم نتونسته منو ارضا کنه،البته دلیلش شاید ب خاطر دختر بودنمه،ولی از کونم دادم،به نظرم مردها فقط میخان ابشون رو.بریزن و برن کاری ب طرف مقابل ندارن

ـــــــــــ

• 1

• semi.tab  
  • عضو از 1397/12/27

• 25

ـــــــــــ

• 0

• mariii_a  
  • عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 376

پارتنر منم خيلي من براش مهمم
خيلي وقت ميزاره و...

پارتنر منم خيلي من براش مهمم خيلي وقت ميزاره و همه تلاششو ميكنه كه من چندبار ارضا شم :)

ـــــــــــ

• 0

• Ab-cd  
  • عضو از 1396/8/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 306

ارضا کردن طرف یکی از لذت بخش ترین کارها هستش،...

ارضا کردن طرف یکی از لذت بخش ترین کارها هستش، مخصوصا وقتی کوسش رو میخورم و ارضا میشه

ـــــــــــ

• 1

• Hhelli1390  
  • عضو از 1398/9/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 1

فلسفه سكس

فلسفه سكس رسوندن پارتنرت به قله است تا اون رو اوجا رهاش كني و غرق تماشاش بشي

ـــــــــــ

• 1

• semi.tab  
  • عضو از 1397/12/27

• 25

نقل از: Ab-cd

نقل از: Ab-cd ارضا کردن طرف یکی از لذت بخش ترین کارها هستش، مخصوصا وقتی کوسش رو میخورم و ارضا میشه

دقیقا

لایک

ـــــــــــ

• 0

• mmad123456  

• عضو از 1398/8/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 730

• 288

اصلش همینه

اگه سکس و بخاطر لذتش انجام میدین باید دوطرف حال کنن اون موقع س ک اثری ک باید تو روح و روان و جسمتون بزاره رو میزاره والا غیر از این باشه ریدین

ـــــــــــ

• 0

• Q.mars  
  • عضو از 1398/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 457

جانیییی

نقل از: behrad50 من هر طور حساب میکنم بیش از 12000 بار سکس داشتم تا حالا و شاید در مجموع فقط سه چهار بار نتونستم شریک جنسیمو ارضا کنم اونم به خاطر استرس بود که وسط سکس داشت . اصلا لذت سکس به همینه که طرفتو به اوج لذت برسونی و وقتی داره لذت میبره نگاش کنی.

آرررره بابا تو جانی سینزی اون یارو کچله ادا تورو در میاره ، ی چی بگو ک بگنجه

ـــــــــــ

• 0

• کاظم۳۲۴  

• عضو از 1398/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 10

س

دقیقا من با ارضاشدن طرفم ارضا میشم

ـــــــــــ

• 1

• ساسمولف  
  • عضو از 1398/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 4

زوج سن بالا لطفا بخونن

سلام، میلاد هستم از تهران ۳۱ سالم هست ورزشکار حرفه ای، اهله هیچ دودی حتی قیلیون هم نیستم، فقط زوج محترم سن بالا تا هر سنی پیام بدن، که تو سکس به اوج لذت برسونمشون. خواهشا فقط زوج سن بالا با شخصیت و محترم پیام بدن و خواهش میکنم برای کنجکاوی و گرفتن عکس آلت پیام ندین. ارتباط واقعی با احترام.ممنون آیدی تلگرامم میزارم عکسام تو پروفایلم هست اگه اکی بودین لطفا پیام بدین sasanrwzaei

ـــــــــــ

• 0

لذت واقعي وقتي هست كه ببيني خانمت داره لذت ميبره...

لذت واقعي وقتي هست كه ببيني خانمت داره لذت ميبره من از لذت بردن خانومم هست كه لذت ميبرم وقتي ديوانه وار لذت ميبره و از خود بيخود ميشه يعني من دارم كارم رو خوب انجام ميدم

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر به زور اسلحه بخواهند کونت بگذارند چه میکنی؟‌

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «