کیر شق میکنه؟سری سوم(شورت مخصوص سکس سریع)

سلام امید وارم از عکس های سری جدید لذت ببرید؛به سری اول و دوم عکس ها هم سر بزنید نظر بدید..دوتا مطلب خیلی مهم میخوام بگم یک: سلیقه های جنسی فرق میکنه و قطعا توی سایت خانم و دختر خانم های خوش هیکل تر از منم هست؛ممنون از همه دوستانی که محبت دارن و نظرات مثبت میدن.دوم:من از دوستان خواهش میکنم که هر صحبت یا نظری دارن توی تایپیک بگن به خاطر حجم بالای خصوصی شرمنده میشم اگر فرصت میکردم به تک تکتون جواب میدادم..لایک یادتون نره تا بازم عکس اپ کنم

شورت مخصوص اقایونی که عجله دارن باید سریع برن سر کار خخ.دیگه نیاز نیست پاره کنید یا بکشید پایین شورت رو؛ از همون لای پام شروع کنید تلمبه زدن،منم دستم رو میندازم از پشت خایتون رو میمالم

این عکس ها هم درخواستی بودن.پیشاپیش از دوستانی که از این سبک عکس خوششون نمیاد عذر خواهی میکنم.

به درخواست دوستان

ـــــــــــ

مهمترین سایزی که باید آدم بدونه سایز (دهنشه)

• 107

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• خستگی  

• عضو از 1397/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 126

• 41

پس چی شد

پس چی شد

ـــــــــــ

• 1

• saeidgulsen  

• عضو از 1396/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 4

خواهشا جواب ور دا...... یاشاسین اورمو

خواهشا جواب ور دا...... یاشاسین اورمو

ـــــــــــ

• 0

• armanoo  
  • عضو از 1393/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 19

عالییییییییییی تکککککک درجه یککککککک

عالییییییییییی تکککککک درجه یککککککک

ـــــــــــ

• 0

نقل از: optical245

نقل از: optical245 بیست عالی فوق العاده چی بگم دیگه

یه جواب میخواستم بهت بگم که تا صب خوابت نبره ولی میگه دوست یابی ممنوع هست توی این تالار هیچ ربطی هم نداره ها صحبتم به دوستی

ـــــــــــ

• 4

هیچی نمیتونم بگم لامصب فقط کوس خوار هر چی حوریه تا...

هیچی نمیتونم بگم لامصب فقط کوس خوار هر چی حوریه تا تا هستی بهشت همینجاس

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• عضو از 1391/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 2152

• 255

ممنون عکسهات واقعا عالی بودن کلا برام خیلی جذاب...

ممنون عکسهات واقعا عالی بودن کلا برام خیلی جذاب خواستی تحریک کننده هستی (inlove) (inlove) (inlove)

این هم سه تا از عکس جدیدی که دو روز پیش گرفتم

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم....... عکسهام تو پروفایلم هست........ لینک فیلم اومدن آبم http://up.shahvani.com/uploads/7lpijmjg.mp4

• 3

نقل از: AAKT

نقل از: AAKT ممنون عکسهات واقعا عالی بودن کلا برام خیلی جذاب خواستی تحریک کننده هستی (inlove) (inlove) (inlove) این هم سه تا از عکس جدیدی که دو روز پیش گرفتم

عکس دومت انقدر سایزش بزرگ بود کم مونده بود بره تو چشمم...خخخ مرسی از نظرت بووووووووس اب دار رو کیر مجلسیت

ـــــــــــ

• 4

• AAKT  

• عضو از 1391/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 2152

• 255

نقل از: دیودلروبا

نقل از: AAKT ممنون عکسهات واقعا عالی بودن کلا برام خیلی جذاب خواستی تحریک کننده هستی (inlove) (inlove) (inlove) این هم سه تا از عکس جدیدی که دو روز پیش گرفتم

عکس دومت انقدر سایزش بزرگ بود کم مونده بود بره تو چشمم...خخخ مرسی از نظرت بووووووووس اب دار رو کیر مجلسیت

فدای وجودت بوووووووووووووس به همه جات لیس از کس خوشگل و نوک سینه های خوردنیت (inlove) (inlove) (inlove)

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم....... عکسهام تو پروفایلم هست........ لینک فیلم اومدن آبم http://up.shahvani.com/uploads/7lpijmjg.mp4

• 0

• mohammad599  
  • عضو از 1393/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 131

• 14

اصلا کل لذتش به اینه که شورت رو تو پای خانوم جرررر...

اصلا کل لذتش به اینه که شورت رو تو پای خانوم جرررر بدی و بعد بزاری توش و بکوبی... دوس دختر من که بشدت از این دیوونه بازیا و وحشی بازیام خوشش میاد و زودی خیس میکنه خودشو.

مطمئنم خودتم موافقی از اینکه شورت رو تو پات جر بدم و بکنمت ، چون لذت خاص به خودشو داره

ـــــــــــ

• 2

• amir.amir.a  

• عضو از 1396/9/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 338

• 62

با شلوار جین چسبون هم توی حالت های مختلف ازش عکس...

با شلوار جین چسبون هم توی حالت های مختلف ازش عکس بگیر لطفاً

ـــــــــــ

دنبال یه بی واقعی هستم که با من راحت باشه راجب هر موضوعی از خودش حرف بزنه خودم بی نیستم لطفا اینایی که بدروغ میگن بی هستیم و فقط میخوان ابشون بیاد مزاحم نشن حوصله دروغ ندارم فقط هم لاین دارم

• 0

نقل از: mohammad599

نقل از: mohammad599 اصلا کل لذتش به اینه که شورت رو تو پای خانوم جرررر بدی و بعد بزاری توش و بکوبی... دوس دختر من که بشدت از این دیوونه بازیا و وحشی بازیام خوشش میاد و زودی خیس میکنه خودشو. مطمئنم خودتم موافقی از اینکه شورت رو تو پات جر بدم و بکنمت ، چون لذت خاص به خودشو داره

البته من فازم اینه دوس دارم توی سکس با حالت های مختلف سکس کنم؛اینی هم که تو گفتی لذت داره ولی بعضی مواقع هم بازی کردن و ناز کشیدن یه حال دیگس

ـــــــــــ

• 3

نقل از: amir.amir.a

نقل از: amir.amir.a با شلوار جین چسبون هم توی حالت های مختلف ازش عکس بگیر لطفاً

یک ساعت پیش کجا بودی داد میزدم اگه عکس درخواستی دارید بگید...چشم اونم میگیرم سری بعد اپ میکنم..اگر نمردم و زنده موندم

ـــــــــــ

• 3

• hiddenboy232  

• عضو از 1397/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 166

ایول

دمت گرم خدایی خیلی حال دادی . ۲۰

ـــــــــــ

من یه نسلم که رفته بر باد VENDETTA1357@

• 1

• Kyvan77  
  • عضو از 1397/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 6

اوووووووفففففف دمت گرررررررررم

????????????????????????

ـــــــــــ

• 0

نقل از: hiddenboy232

جا داره یه بوس اب دار از کیرت بکنم که توی تمام تایپیک هام نظر مثبت و روحیه دادی خخخ

ـــــــــــ

• 2

• ali.koslis60  
  • عضو از 1394/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

Salam khanom ajab badane khobi darin mitonam ba...

Salam khanom ajab badane khobi darin mitonam ba shoma basham hamejorr ham suporteton mikonam

ـــــــــــ

• 0

• ITICT  
  • عضو از 1395/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 11

عالی هستی.از کون زیاد میدی یا ن؟

عالی هستی.از کون زیاد میدی یا ن؟

ـــــــــــ

• 0

• hiddenboy232  

• عضو از 1397/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 166

جا داره یه بوس اب دار از کیرت بکنم که توی تمام تایپیک هام نظر مثبت و روحیه دادی خخخ

صفا داری . معرفتت رو عشقه که رومو گرفتی و اون عکسهای قشنگ رو از زیر بغلت دادی .

ـــــــــــ

من یه نسلم که رفته بر باد VENDETTA1357@

• 0

نقل از: ali.koslis60

نقل از: ali.koslis60 Salam khanom ajab badane khobi darin mitonam ba shoma basham hamejorr ham suporteton mikonam

سلام..ممنون از نظر مثبتت...دوستان من هیچگونه ساپورت مالی نیاز ندارم و شدیدا مخالف سکس به خاطر پول هستم..واقعا لذتی که توی سکس با عشق و احساس و رمانتیک بودن ادم میبره وصف نشدنی هست..احسام بهم میگه ادم توی سکس پولی فقط ارضا میشه نه لذت

ـــــــــــ

• 4

نقل از: ITICT

نقل از: ITICT عالی هستی.از کون زیاد میدی یا ن؟

تا حالا فقط سه بار کون دادم اونم نصفه و نیمه..اصلا دوس ندارم..البته دوس دارم سوراخ کونم رو با زبون بازش کنن یا دورش رو قلقلک بدن ولی انال سکس اصلا

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا بکارت همسر آینده تان برایتان مهم است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «