کیر کلفت یا کیر بلند؟؟؟

سلام خدمت خانم ها و گی های عزیز سایت
شما کیری که کلفت تر باشه رو ترجیح می دید یا کیری که بلندتره؟؟؟
اگه تجربه های مختلف دارید بگید هر کدوم چطور هستن؟؟؟

ـــــــــــ

ماساژور حرفه ای

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• miladsz  

• عضو از 1396/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 163

• 18

هیچکدوم .. من کیر متوسط دوس دارم تا هم بتونم تا...

هیچکدوم .. من کیر متوسط دوس دارم تا هم بتونم تا اخرشو بخورم هم تحمل کنم تا تهش بره توم حال کنم

ـــــــــــ

جووون

• 1

• sharare33  

• عضو از 1392/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

• 51

متوسط ولی کلفت

متوسط ولی کلفت

ـــــــــــ

• 3

• elexdabs  
  • عضو از 1396/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 1

تهران حضوری امشب

من ۲۵ ساله. ۱۷ سایز .دنبال یه مفعول یا دوطرفه لاغرهستم .تهران مکان دارم. تلگرم hiha2

ـــــــــــ

من ۲۵ ساله. ۱۸۰قد ۸۸ وزن ۱۷ سایز دنبال یه مفعول یا ساکر یا دوطرفه هستم. تلگرم hiha2

• 0

• nader_n  

• عضو از 1395/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 9

به خود طرف بر میگرده

ـــــــــــ

• 3

• Kospashmi  
  • عضو از 1396/3/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

من به شدت كير ميخوام يكي منو نجات بده

من به شدت كير ميخوام يكي منو نجات بده

ـــــــــــ

• 1

من خودم دراز دوس دارم ولی دوس پخرم شومبولش کوچیکه...

من خودم دراز دوس دارم ولی دوس پخرم شومبولش کوچیکه و قوس داره ینی وقتی میخواد بکنه انگار داره یه سوراخ حفر میکنه خیلی اعصاب خورد کنس :( ولی چکنم که دوسش دارم عجقمو

ـــــــــــ

..........

• 1

• Kospashmi  
  • عضو از 1396/3/15

• 4

كسم باد كرد بابا عكس كير بذاريد

كسم باد كرد بابا عكس كير بذاريد

ـــــــــــ

• 1

• Kospashmi  
  • عضو از 1396/3/15

• 4

نقل از: nader_n

نقل از: nader_n

كيرت خيلي خوردنيه اوفف

ـــــــــــ

• 0

• kir1362  

• عضو از 1392/5/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

فقط کلفت

هر چی کوس کردم تا حالا مگن مثل کیر تو خوبه کوس پر میکنه البته قدش مناسبه نه کوتاه نه خیلی بلند - کلفتی زنو اذیت نمیکنه اما بلندی درد به همراه داره

ـــــــــــ

• 0

• peymanjoooo  

• عضو از 1395/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 3

پیمان

من یه کیر سفید کلفت میخوام بدجوررر

ـــــــــــ

دنبال یه دوستی خوب مطمئن هسم ازسن من کمتر یا هم سن پیم بده یا زوج ها بی فقط خواهشا گرگان یا اطراف گرگان ایم آیدی منpeyman018

• 0

نقل از: Kospashmi

نقل از: Kospashmi من به شدت كير ميخوام يكي منو نجات بده

شما دستور بده

ـــــــــــ

ماساژور حرفه ای

• 0

نقل از: مهرسانام

نقل از: مهرسانام من خودم دراز دوس دارم ولی دوس پخرم شومبولش کوچیکه و قوس داره ینی وقتی میخواد بکنه انگار داره یه سوراخ حفر میکنه خیلی اعصاب خورد کنس :( ولی چکنم که دوسش دارم عجقمو

به نظرم به دوست پسرت بگو کیرش رو ببره صافکاری. می ترسم بکنه تو کلیه هات

ـــــــــــ

ماساژور حرفه ای

• 0

نقل از: yusex1364

نقل از: yusex1364 کیررررم من نرماله نه بزرگه نه کوچیک متوسط برای اونایی که میخوان

کیر تو هم که کجه

ـــــــــــ

ماساژور حرفه ای

• 0

• metmin  

• عضو از 1396/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 65

بهتره بدونیم

کیر های فوق بلند منظورم همون موجودات 22 یا بیشتر تعداد زیادی نیستند و نقاط حساس در واژن فاصله زیادی با دهانه ورودی واژن ندارند پس اگه کیر شما 12 سانت باشه یا حتی 11 سانت که دیگه همه هستند ( نه همه ) برای ارضا یک زن مشکلی ندارید چون باید بدونید نقطه جی در فاصله نیمی از کیر شما قرار داره و به راحتی بهش دسترسی دارید و درباره کیر های خیلی کلفت یعنی بیشتر از 14 یا 15 سانتیمتر قطر هم همون مشکل وجود داره چون هم به سختی وارد میشه ( البته برای بار اول یا دوم یا سوم بعد عادت میکنه طرف ) و هم ممکن در بار های اول درد ایجاد کنه و اگه طرف پارتنر همیشگیتون نباشه وقتی با شخص دیگری که دخول انجام میده بهش نمی چسبه و خوب دلسرد میشه و در آخر یه تست خیلی راحت اولین دفعه که به بدن یک زن دسترسی داشتین با دستتون از دوهانه واژن یه وجب بگیرید ( هر وجب تقریباً 20 سانت ) ببینید ته این 20 سانت کجاست
حالا خودتون قضاوت کنید با یه کیر 22 یا بیشتر و در بعضی موارد 30 سانت باید تا کجای بد این زن رو حفاری کنید تا بتونین تا ته جا کنید و از نظر من بهترین کیر کیری با کلاهک بزرگ ( همون کلفتی تا 13 یا 14 سانت ) که بتونه نقطه جی رو تحریک کنه و حدود 16 یا 17 سانت که بیش از حد به دهانه رحم فشار نیاره اگر کمی فقط کمی هم به بالا انحنا داشته باشه بهتر ( البته کمی نه اینکه کج باشه )

ـــــــــــ

• 1

• jaber@1366  

• عضو از 1395/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 6

کیر کلفت و خوشفرم میخوای کیر من هست

ـــــــــــ

عاشق کردن کونم دختر و پسر نداره هر کی دوست داره با کیر خوشفرمم جرش بدم؟؟
تل: jaber1366 badboy.sexi66@yahoo.com

• -1

• ساکزدن96  

• عضو از 1396/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 103

• 21

من دوست دارم به کیر بلند و خوشتراش و کمی کلفت بدم...

من دوست دارم به کیر بلند و خوشتراش و کمی کلفت بدم چون تنگم و دردم میاد :-*

ـــــــــــ

• 0

عالی بود

نقل از: metmin کیر های فوق بلند منظورم همون موجودات 22 یا بیشتر تعداد زیادی نیستند و نقاط حساس در واژن فاصله زیادی با دهانه ورودی واژن ندارند پس اگه کیر شما 12 سانت باشه یا حتی 11 سانت که دیگه همه هستند ( نه همه ) برای ارضا یک زن مشکلی ندارید چون باید بدونید نقطه جی در فاصله نیمی از کیر شما قرار داره و به راحتی بهش دسترسی دارید و درباره کیر های خیلی کلفت یعنی بیشتر از 14 یا 15 سانتیمتر قطر هم همون مشکل وجود داره چون هم به سختی وارد میشه ( البته برای بار اول یا دوم یا سوم بعد عادت میکنه طرف ) و هم ممکن در بار های اول درد ایجاد کنه و اگه طرف پارتنر همیشگیتون نباشه وقتی با شخص دیگری که دخول انجام میده بهش نمی چسبه و خوب دلسرد میشه و در آخر یه تست خیلی راحت اولین دفعه که به بدن یک زن دسترسی داشتین با دستتون از دوهانه واژن یه وجب بگیرید ( هر وجب تقریباً 20 سانت ) ببینید ته این 20 سانت کجاست حالا خودتون قضاوت کنید با یه کیر 22 یا بیشتر و در بعضی موارد 30 سانت باید تا کجای بد این زن رو حفاری کنید تا بتونین تا ته جا کنید و از نظر من بهترین کیر کیری با کلاهک بزرگ ( همون کلفتی تا 13 یا 14 سانت ) که بتونه نقطه جی رو تحریک کنه و حدود 16 یا 17 سانت که بیش از حد به دهانه رحم فشار نیاره اگر کمی فقط کمی هم به بالا انحنا داشته باشه بهتر ( البته کمی نه اینکه کج باشه )

ممنون از پست کاملا منطقیت پس سالارهای با سایز بین ۱۱ تا ۱۷ و کلفتی حد اکثر ۱۳ یا ۱۴ سانت برید حالشو ببرید.

ـــــــــــ

ماساژور حرفه ای

• 0

کلفت

کلفت

ـــــــــــ

• 0

• Khalkobra  

• عضو از 1395/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 70

• 63

نقل از: مهرسانام

نقل از: مهرسانام من خودم دراز دوس دارم ولی دوس پخرم شومبولش کوچیکه و قوس داره ینی وقتی میخواد بکنه انگار داره یه سوراخ حفر میکنه خیلی اعصاب خورد کنس :( ولی چکنم که دوسش دارم عجقمو

ببر آهنگری بده صافش کنن

ـــــــــــ

این روزا خیلی خسته ام شما چطور؟

• 0

دراز

من خودم به شخصه برای ساک زدن ، ترجیحم بلنده .... تجربه اش رو هم دارم. چرا بلند؟ به خاطر اینکه هیچی مثل کیربلند و دراز نمی تونه خوب حلق رو بگاد و من خودم به شخصه ، عاشق اینم که face fucked بشم و طوری حلقم گاییده بشه که تا یه ماه صدا از در نیاد .... بهترین تجربه امم برای ساک زدن 26سانتی بود که از قض طرفمم خییییلی حرفه ایی بود .... تا ته توی حلقم تلمبه میزد و منم هی می رفتم در آستانه مرگ و بر می گشتم. بهترین تجربه زندگی ام بود...

ولی برای کیون دادن همون17سانت کلفت خوبه ...درازتر باشه از یه حد ،آدم درد مطلق می بره ....نه لذت

ـــــــــــ

09301591644/تلگرام هم روی همینه

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان رضایت شمااز عملکرد شهوانی در قبال متخلفان؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «