کی رو خواهرش...؟

• Milad Bomb  

• عضو از
    1390/8/8

• پست‌ها: 36

• 8

کیا نظر دارن یا حشری میشن رو خواهرشون و ایا جق زدن براش ؟
چجوری شده که این حسو دارن ؟؟
یا دوس دارن خواهرشون مال یکی دیگ باشه یا خودشون تو کف کردنش باشن ؟
یا حس کردین که تو مهمونی کسی تو کفش باشه ؟؟
چجوری لباس میپوشه ؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• namvar64  
  • عضو از 1396/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 41

up

Up

ـــــــــــ

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 8

نقل از: namvar64

نقل از: namvar64 الان نه قدیماآره

چیشد که قبلا حس داشتی و الان داری ؟ من خودم کنجکاومم بدونم چرا بعضی از ادما این حس رو دارن

ـــــــــــ

• 0

سلام برده می‌شم واسه خانم ها و زوج ها همه جوره...

سلام برده می‌شم واسه خانم ها و زوج ها همه جوره پایم خوش گلم ماشین دارم بی هم میشم کم سن هستم بیبی فیس کونم میدم

ـــــــــــ

• 1

• hossein7563  

• عضو از 1392/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 60

باحاله

باحاله

ـــــــــــ

به نام انسانیت که زیباترین رسم دنیاست... خانما پیام بدن مشهد . بجنورد

• 0

• Geladiator82  

• عضو از 1397/12/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 24

خاک بر سرت

حیووون هم اینکارو نمیکن۶ چه برسه به آدم شاشیدم تو انسانیتتون

ـــــــــــ

اسارت در قفس شرف داره به آزادیه شرطی

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• 8

نقل از: Geladiator82

نقل از: Geladiator82 حیووون هم اینکارو نمیکن۶ چه برسه به آدم شاشیدم تو انسانیتتون

من اینکارو انجام ندادم فقط کنجکاو شدم چرا حس دارن

ـــــــــــ

• 0

• Amirjavidkaan  
  • عضو از 1398/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 38

من از خواهرم متنفرم برا همین غیرتی روش ندارم...

من از خواهرم متنفرم برا همین غیرتی روش ندارم دوستام پیش خودم به خواهرم فش میدن خوشم میاد.کاشکی 20نفر باهم بکننش بعد برینن تو دهنش

ـــــــــــ

• 1

قبل اینکه ازدواج کنه بره
خیلی تو خونه لباسای باز...

قبل اینکه ازدواج کنه بره خیلی تو خونه لباسای باز سکسی میپوشید اندام درشتی هم داشت اولا ناخواسته راست میکردم ولی هرچی میءذشت انگار ی حسی داشتم بهش پیدا میکردم اخه اونم خودش مقصر بود خب نمیدونست ولی با همون لباس پوشیدن و رفتاراش تحریکم میکرد

ـــــــــــ

• 2

• namvar64  
  • عضو از 1396/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 41

نقل از: Milad Bomb

چیشد که قبلا حس داشتی و الان داری ؟ من خودم کنجکاومم بدونم چرا بعضی از ادما این حس رو دارن

الان ندارم اصلا ابن حسو قدیما که میگم دوران بلوغ بد که ادم نسبت به دخترای دورو برش حس داشت تقریبا به همه ی دخترای اطرافش این حیوونی هم که بالا فحش داد خودشم داشته منتهاشهامت گفتنشو نداره

ـــــــــــ

• 0

• hossein7563  

• عضو از 1392/3/26

• 60

ایول

نقل از: namvar64

الان ندارم اصلا ابن حسو قدیما که میگم دوران بلوغ بد که ادم نسبت به دخترای دورو برش حس داشت تقریبا به همه ی دخترای اطرافش این حیوونی هم که بالا فحش داد خودشم داشته منتهاشهامت گفتنشو نداره

دقیقا با 37 سال سن خخخ

ـــــــــــ

• 0

• hossein7563  

• عضو از 1392/3/26

• 60

دقیقا

نقل از: دودول.طلا12345678 قبل اینکه ازدواج کنه بره خیلی تو خونه لباسای باز سکسی میپوشید اندام درشتی هم داشت اولا ناخواسته راست میکردم ولی هرچی میءذشت انگار ی حسی داشتم بهش پیدا میکردم اخه اونم خودش مقصر بود خب نمیدونست ولی با همون لباس پوشیدن و رفتاراش تحریکم میکرد

ایول حرفتو درک میکنم

ـــــــــــ

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• 8

نقل از: hossein7563

نقل از: hossein7563 باحاله

قربونت

ـــــــــــ

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• 8

نقل از: Amirjavidkaan

نقل از: Amirjavidkaan من از خواهرم متنفرم برا همین غیرتی روش ندارم دوستام پیش خودم به خواهرم فش میدن خوشم میاد.کاشکی 20نفر باهم بکننش بعد برینن تو دهنش

برای چی ازش متنفری ؟

ـــــــــــ

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• 8

نقل از: دودول.طلا12345678

نقل از: دودول.طلا12345678 قبل اینکه ازدواج کنه بره خیلی تو خونه لباسای باز سکسی میپوشید اندام درشتی هم داشت اولا ناخواسته راست میکردم ولی هرچی میءذشت انگار ی حسی داشتم بهش پیدا میکردم اخه اونم خودش مقصر بود خب نمیدونست ولی با همون لباس پوشیدن و رفتاراش تحریکم میکرد

اهان فهمیدم ، الان دیگه حسی نداری بهش ؟

ـــــــــــ

• 0

• شهوت96  

• عضو از 1396/9/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 11

اوووف

من دیونه خواهرم هستم خیلی با هم راحتبم و حال میکنیم

ـــــــــــ

♡میخوامت♡

• 1

• Amirjavidkaan  
  • عضو از 1398/1/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 38

نقل از: Amirjavidkaan من از خواهرم متنفرم برا همین غیرتی روش ندارم دوستام پیش خودم به خواهرم فش میدن خوشم میاد.کاشکی 20نفر باهم بکننش بعد برینن تو دهنش
برای چی ازش متنفری ؟

خواهرم از این دخترای حجابیه اخلاقش گنده همیشه مخالف همه چیزه. منم متنفرم ازش . یعنی میشه جنده بشه مچشو بگیرم با بچه ها دسته جمعی بکنیمش؟

ـــــــــــ

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• 8

نقل از: شهوت96

نقل از: شهوت96 من دیونه خواهرم هستم خیلی با هم راحتبم و حال میکنیم

باهام سکس هم کردین ؟ مشگلی نداره خواهرت ؟

ـــــــــــ

• 0

• Milad Bomb  
  • عضو از 1390/8/8

• 8

برای چی ازش متنفری ؟

خواهرم از این دخترای حجابیه اخلاقش گنده همیشه مخالف همه چیزه. منم متنفرم ازش . یعنی میشه جنده بشه مچشو بگیرم با بچه ها دسته جمعی بکنیمش؟

برعکس میگن خیلی از دخترای با حجاب حشری تری و سکسی ترن حالا میخوای امارشو بیشتر بگیر که بعدا چیزی گفت با دلیل حالشو بگیری

ـــــــــــ

• 0

من تو حموم شورت ابجیم میپوشم کونمو میمالم به دیوار...

من تو حموم شورت ابجیم میپوشم کونمو میمالم به دیوار وای دیونه میشم یا تو سکسام شورت ابجیمو میپوشم تو حموم از پشت بهم میمالن دیمونه میپشم

ـــــــــــ

فک کن تو استخر با یه مایو قرمزخوشگل باشم بهم بمالن نمیدونم چرا دوس دارم اینطوری...

• 0

• x-deadpool  
  • عضو از 1397/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 13

:))))))

میخوام بگم که این یه مشکل روانی با عرض معذرت از دوستان حتی توی سن بلوغ هم نباید همچین اتفاقی بیوفته و اگر کسی همچین اتفاقی براش افتاده باید بره پیش روانشناس و مشکل خودشو حل کنه من خودم به شخصه حتی روی دختر عمه هام و دختر خاله هام و ... اصلا راست نکردم چه برسه خواهرم و یا مادرم اگرم همچین اتفاقی افتاده دوروبرم و کسی بوده که این شکلی بوده نصیحتش کردم و بهش گفتم بره پیش روانشناس چون واقعا مریضی بدیه اینا افکار بدیه که در دوران نوجوانی امثال کاربران کس کشی که همین الان هم درسایت فعالیت دارن در ذهن نوجونا به وجود میارن و چون هم نوجوانان ما در دورانن نوجوانی و بلوغ هیچ گوهی نمیتونن در این کشور بخورن بغیر از جق زدن ،میان توی این سایتا و داشتان ها فانتزی کسشر این افراد مادرج....نده رو میخونن و حشری میشن با خودشون میگن عب نداره ما هم تو ذهنمون خواهر مادرمون رو تصور کنیم مشکل از اموزش و عدم دادن اطلاعات ببه نوجووناس که هیچی از سکس نمیدونن و بیشترشون به خاطر اینکه تا قبل از 18 سالگی هیچ کوسی نمیبینن قطعا ( چون نه دبیرستان مختلط داریم و نه جشن پرام و این کسشرای که اونوریا دارن) فقط به فکر جق و این چیزان و حتی بعضیاشونم به خاطر بگا رفتن اعتماد به نفسشون گی میشن و بعضیا هم کلا تا 24 25 سالگی رنگ کوسو نمیبینن /

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «