گشادی مفرط

من دوست ندارم سر کار برم و میخوام همش بازی کنم. بخوابم و اینترنت برم. اصلا انگیزه ای برای زندگی ندارم. اخه چرا من باید زندگی کنم؟ (cry) من خسته شدم از همه چیز. چیزی واسم هیجان و جذابیت نداره. کار کردن هم هیولاس چون باید روزی هشت ساعت کار کنم و سرم به کار باشه پس کی زندگی کنم؟ تا چند سال کار کنم؟ کل زندگیم؟ کل جوانیم؟ ازدواج هم دوست ندارم. من الان چی کار کنم؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• خوش_غیرت  

• عضو از: 1396/4/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2592
  • 1626

امان از گشادی.نصف مشکلات مملکت از گشادیه.رفیق تو...

امان از گشادی.نصف مشکلات مملکت از گشادیه.رفیق تو هم یه ذره آب انار بمال تا تنگ تر شی.

ـــــــــــ

"رفیق"آلوچه نیست بهش نمک بزنی،پسر همسایه نیس بهش کلک بزنی،دختر همسایه نیس بهش چشمک بزنی!"رفیق"مقدسه باید جلوش زانو بزنی...

• 2

زندگی همینه هیچوقت قرار نبوده و نخواهد بود که به...

زندگی همینه هیچوقت قرار نبوده و نخواهد بود که به همه چی برسی در واقع دنیا کارخونه ی برآورده کردن آرزوها نیست همینی که هست میخوایی بخواه نمیخوایی نخواه هیچ کس به تخمش هم نخواهد بود ولی من خودم میخوام نهایت تلاشمو بکنم که به آرزوهام برسم . هیچوقتم تسلیم نخواهم شد

ـــــــــــ

Baron Corbin WWE superstar_Andre The Giant Battle Royal winner Money in the Bank winner and United States champion

• 1

• گوزوجان  

• عضو از: 1396/7/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 404
  • 100

نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf

نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf زندگی همینه هیچوقت قرار نبوده و نخواهد بود که به همه چی برسی در واقع دنیا کارخونه ی برآورده کردن آرزوها نیست همینی که هست میخوایی بخواه نمیخوایی نخواه هیچ کس به تخمش هم نخواهد بود ولی من خودم میخوام نهایت تلاشمو بکنم که به آرزوهام برسم . هیچوقتم تسلیم نخواهم شد

اخه من اصلا آرزو و انگیزه ای ندارم. هیچیییی نمیخوام تو زندگی. هدف ندارم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: گوزوجان

نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf زندگی همینه هیچوقت قرار نبوده و نخواهد بود که به همه چی برسی در واقع دنیا کارخونه ی برآورده کردن آرزوها نیست همینی که هست میخوایی بخواه نمیخوایی نخواه هیچ کس به تخمش هم نخواهد بود ولی من خودم میخوام نهایت تلاشمو بکنم که به آرزوهام برسم . هیچوقتم تسلیم نخواهم شد

اخه من اصلا آرزو و انگیزه ای ندارم. هیچیییی نمیخوام تو زندگی. هدف ندارم

خب سعی کن هدف پیدا کنی من خودم یه هدف و آرزوی والا دارم ( اینجا نمیگم اگه خواستی بدونی خصوصی بده بهت بگم) که باید بهش برسم و در واقع به امید این هدفم من نفس میکشم تو هم سعی کن یه چیز cool پیدا کنی و پی اش رو بگیری اینطوری زندگی ات معنی دار میشه

ـــــــــــ

Baron Corbin WWE superstar_Andre The Giant Battle Royal winner Money in the Bank winner and United States champion

• 0

• koonliss2  
  • عضو از: 1396/4/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 62
  • 14

فعلا علی الحساب فقط بگوز

فعلا علی الحساب فقط بگوز

ـــــــــــ

• 1

• گوزوجان  

• 100

نقل از: koonliss2

نقل از: koonliss2 فعلا علی الحساب فقط بگوز

(biggrin) گوزدانمم اواز پریشان میده. هعییییی.

آقا من میخوام بزرگ نشم و فقط تو خونه با مامانم بازی کنم. نوموخوام کار کنم. کار هیولاس....

ـــــــــــ

• 0

• گوزوجان  

• 100

نقل از: Homixx

نقل از: Homixx روزی ۸ ساعت کار کنی!!حداقلش باید روزی ۱۲ ساعت کار کنی.....دلت خوشه هااااا

وزارت کار هشت ساعته. من قبلا کارمند بودم ولی سر گشادیم ول کردم.فقط باجی کنم :(

ـــــــــــ

• 0

• mamali224  

• عضو از: 1396/3/29
  • پست‌‌‌ها: ‌ 17

دواي درد تو سنجد هستش
اونم تازه كه بهتر هم بكشه

دواي درد تو سنجد هستش اونم تازه كه بهتر هم بكشه

ـــــــــــ

خانوم هات و خوش هيكل و مشتاق سكس هيجاني بيان پي وي ????

• 0

• Deadlover4  

• عضو از: 1396/5/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 852
  • 1008

عرض شود که...

منم دوست داشتم بقیه عمرمو با عشقم تو یه خونه مجلل با یه یخچال جادویی که هر چی دوست داری توش پیدا میشه زندگی کنم!وای خب،فعلا باید بعد دوازده سال درس خوندن و استرس کنکور،دوباره n سال درس بخونم تا دکترا بگیرم و یه پخی بشم!زندگی هیچوقت باب میل تو نمیشه میلگردجان،به خصوص تو ایران،تو فک میکنی من دوست دارم با این وضعیت الانم زندگی کنم؟نه!ولی باید زور بزنم که زندگیمو بهتر کنم!

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها/تفنگ نگاه جماعت سوی ما/ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 1

• Seyed Ali A  

• عضو از: 1394/10/7
  • پست‌‌‌ها: ‌ 621
  • 89

عرض شود که

ازدواج کن گلم چرا ازدواج دوست نداری عزیز؟ دیدگاهت نسبت به ازدواج رو تغیر بده.

زن برای کار های لطیفآفریده شده مثل بچه داری و مرد برای کار های سخت مثل کار کردن و بی خوابی کشیدن.

در کنار شوهر به آرامش می رسی و به آنچه که دلت می خواد می رسی.(البته یه شوهر خوب که کم نیست) یعنی شما وقتی یه نوزاد (به قول شما دخترا :نی نی) می بینی دلت بچه نمیخواد؟

فانتزی ها رو ول کن به واقعیت ها توجه کن.

منم دعا می کنم که یه شوهر خوب گیرت بیاد

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥ ♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 0

• alireza.de  
  • عضو از: 1395/12/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 13
  • 3

منم مثل تو ام
ببین یا باید تنگ بشی و بری سر...

منم مثل تو ام ببین یا باید تنگ بشی و بری سر کار یا باید کلا صورت مسئله رو پاک کنی. یعنی خودتو بکشی من میخواستم خودمو بکشم ولی خایه اش رو نداشتم.. پس یکمی خودمو تنگ کردم ولی در اولین فرصت که خایه اش رو پیدا کنم خودمو میکشم

ـــــــــــ

• 0

• shadow69  

• عضو از: 1395/10/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2540
  • 3321

shadow

نقل از: Seyed Ali A **ازدواج کن گلم** چرا ازدواج دوست نداری عزیز؟ دیدگاهت نسبت به ازدواج رو تغیر بده. **زن** برای کار های **لطیف**آفریده شده مثل **بچه داری** و **مرد** برای کار های **سخت** مثل کار کردن و **بی خوابی** کشیدن. در کنار شوهر به آرامش می رسی و به آنچه که دلت می خواد می رسی.(البته یه **شوهر خوب** که **کم نیست**) **یعنی شما وقتی یه نوزاد (به قول شما دخترا :نی نی) می بینی دلت بچه نمیخواد؟** **فانتزی** ها رو **ول کن** به واقعیت ها توجه کن. منم **دعا می کنم** که یه شوهر خوب گیرت بیاد

ﺍﺣﺴﻨﺖ ﺍﺻﻦ ﺭﻭﺍﻳﺎﺕ ﻣﻨﺪﺭﺟﺎﺕ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺭﻩ ﻓﻂ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﻪ ﺑﺮﻭ ﺯﻥ ﻳﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍﻳﻲ ﺷﻮ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺳﻨﺖ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮﻩ : )

ـــــــــــ

انسان تنها بود، خدا رو آفرید...

• 0

اصلا خواسته تو خلاف تمام قوانین حاکم بر دنیای ماست

ببین توی زندگیت یک اصلی رو نمی تونی دور بزنی اونم اینه برای به دست آوردن هر چیزی باید یک چیزی رو از دست بدی . حالا شاید بهاش رو شخص خودت ندی ولی یکی دیگه جات باید اون بها رو بده . اگر خانواده ثروتمندی داری خب اونا می تونن جای تو بها بدن . نمی تونی فرار بکنی از این قانون . کسی چیزی مفتی بهت نمی ده مگر چیزی در مقابل بگیره . چون همه آدم ها هم دوست دارن خیلی خوب و خوش زندگی کنن و حالش رو ببرن اما فهمیدن که چیزی مفتی به دست نمیارن .

ـــــــــــ

اگر استبداد را با خون و جان خود عقب نرانیم ، او تک تک مارا با خواری در خانه هایمان دفن خواهد کرد .

• 0

نقل از: Seyed Ali A

نقل از: Seyed Ali A **ازدواج کن گلم** چرا ازدواج دوست نداری عزیز؟ دیدگاهت نسبت به ازدواج رو تغیر بده. **زن** برای کار های **لطیف**آفریده شده مثل **بچه داری** و **مرد** برای کار های **سخت** مثل کار کردن و **بی خوابی** کشیدن. در کنار شوهر به آرامش می رسی و به آنچه که دلت می خواد می رسی.(البته یه **شوهر خوب** که **کم نیست**) **یعنی شما وقتی یه نوزاد (به قول شما دخترا :نی نی) می بینی دلت بچه نمیخواد؟** **فانتزی** ها رو **ول کن** به واقعیت ها توجه کن. منم **دعا می کنم** که یه شوهر خوب گیرت بیاد

امثال گوساله هایی مثل تو هستن که به صورت خوک وار و خرگوش وار بچه تولید میکنن و کل دنیا رو به گه میکشن نمونه اش پاکستان با 300 میلیون جمعیت که بیشترشون تو فقر مدفوع همدیگه رو میخورن . در ضمن نظراتت رو تو یه برگ A4 بنویس بکن توی کیونت چون واسه کسی مهم نیست

ـــــــــــ

• 0

(biggrin) گوزدانمم اواز پریشان میده. هعییییی. آقا من میخوام بزرگ نشم و فقط تو خونه با مامانم بازی کنم. نوموخوام کار کنم. کار هیولاس....

منم میخوام یه عشق داشته باشم که اونم عاشقم باشه وقتی دست همو گرفتیم و داریم تو خیابونای پاریس قدم میزنیم تو غروب خورشید محو بشیم ........ ولی خب ما تو واقعیت زندگی میکنیم و همچین چیزی نمیشه

ـــــــــــ

• 1

• Seyed Ali A  

• 89

نقل از: shadow69

ﺍﺣﺴﻨﺖ ﺍﺻﻦ ﺭﻭﺍﻳﺎﺕ ﻣﻨﺪﺭﺟﺎﺕ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺭﻩ ﻓﻂ ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﻪ ﺑﺮﻭ ﺯﻥ ﻳﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍﻳﻲ ﺷﻮ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺳﻨﺖ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮﻩ : )

بله کاملا جدی گفتم شدوی عزیز

تو این دور زمونه همه از ازدواج فراری هستن چون محدود به یک دختر میشن و دیگه نمیتونن با چند تا دختر رابطه داشته باشن

آدمای این دور زمونه هم تنوع طلب...

ـــــــــــ

♥اینقدر تو رو دوستت دارم که باورش آسون نیست♥ ♥آخر میشی مال خودم دنیا که بی قانون نیست♥

• 0

• shadow69  

• عضو از: 1395/10/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 2540
  • 3321

shadow

نقل از: Seyed Ali A

بله کاملا جدی گفتم شدوی عزیز

تو این دور زمونه همه از ازدواج فراری هستن چون محدود به یک دختر میشن و دیگه نمیتونن با چند تا دختر رابطه داشته باشن

آدمای این دور زمونه هم تنوع طلب...

ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻟﻔﻆ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﺍﻳﻨﻪ ﻭﺍﺳﻪ ﮔﺎﻳﺶ ﺧﻠﻖ ﺷﺪﻥ ﺯﻥ ﻫﺎ ﻣﺜﻪ ﻣﺰﺭﻋﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺮﺩ
ﻧﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﻦ ﺭﺍﻩ ﻫﺴﺖ 4ﺗﺎ ﺯﻥ ﺻﻴﻐﻪ ﺍﻱ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻓﺖ ﻓﺮﺍﻭﻭﻥ ﺍﺗﻴﺶ ﺯﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﺎﻟﻢ

ـــــــــــ

انسان تنها بود، خدا رو آفرید...

• 0

• arshamshirazi  

• عضو از: 1396/7/21
  • پست‌‌‌ها: ‌ 32
  • 11

میتونی بخوریش گشاد

میتونی بخوریش گشاد

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• 89

عرض شود که

امثال گوساله هایی مثل تو هستن که به صورت خوک وار و خرگوش وار بچه تولید میکنن و کل دنیا رو به گه میکشن نمونه اش پاکستان با 300 میلیون جمعیت که بیشترشون تو فقر مدفوع همدیگه رو میخورن . در ضمن نظراتت رو تو یه برگ A4 بنویس بکن توی کیونت چون واسه کسی مهم نیست

اولا: درسته حیواناتی مثل گاو ، دیگر موجودات به غیر خودشان را به شکل حیوان (مثل خودشان) می بینن ولی دلیل نمیشه که خودت رو با من یکی بدونی گوساله جان.

دوما: بله اگر شما باشید که تمامی دوست دختر هایتان را حامله میکنید و در توسعه و گسترش بچه حرام زاده نقش موثری داری

ولی ما انسان ها خیر این طور نیست.

سوما: ما انسان ها زن را دستگاه جوجه کشی نمیبینیم که پشت سر هم حامله اش کنیم. فرزند بیشتر در صورتی که بتوانیم به آن ها غذا بدهیم.

چهارما: نظر هر کس برای خودش محترم و مهمه و دوستان شهوانی به نظر هم دیگر احترام می گذراند.

البته شاید نظر من به مهمی نظر شما کس مغز پریودی اعظم نرسد که همه ما در تیپیک منتظر بودیم ببینیم شما چه میفرمایید به خصوص کاربر گرامی یا صاحب تاپیک گوزوی خوشبخت که تمام وقت منتظر بود و الان در حال اجرای نظر شما در زندگی اش است.

ـــــــــــ

• 0

• Seyed Ali A  

• 89

(biggrin) گوزدانمم اواز پریشان میده. هعییییی. آقا من میخوام بزرگ نشم و فقط تو خونه با مامانم بازی کنم. نوموخوام کار کنم. کار هیولاس....

منم میخوام یه عشق داشته باشم که اونم عاشقم باشه وقتی دست همو گرفتیم و داریم تو خیابونای پاریس قدم میزنیم تو غروب خورشید محو بشیم ........ ولی خب ما تو واقعیت زندگی میکنیم و همچین چیزی نمیشه

الان فهمیدم چرا اینقدر بد با من صحبت کردی صحبت کردی؟

معتادی؟!!!

داداچ مفاد چی میژنی؟ بیا پایین شحبت کن از تو فژا و تخیلات دور شو مشتی دیگه نمیتونم، من که هشتم ولی خیلی خشتم،خشافظ

خخخخخ

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از دو جریان سیاسی اصلی کشور، نماینده‌ی نظرات مردم هستند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «