گفتگویی درباره سکس سه نفر و کاکولدینگ

• Korkak  

• عضو از
    1396/8/18

• پست‌ها: 1062

• 1717

سلام عزیزان ، در ادامه تایپک هایی درباره سکس سه نفره و آشنایی با فانتزی های مردان و زنان و آزادی های جنسی ، در این تایپک وویسی 25 دقیقه ای از گفتگویی درباره سکس همسر با شخص سوم میذارم تا این بحث رو به چالش جدی بکشیم و بحث هایی درباره اش بکنیم ، بدون هیچ قضاوت و برداشت قبلی میشنویم

http://up.shahvani.com/uploads/0rfx43t6.3gp

ـــــــــــ

می‌گویند فلانى خیلى مرد است و اینگونه محکم می‌زنند روى سرِ زن! کـاش مـى‌گفتنـد چقـدر آدم اسـت فلانى!

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 1062

• 1717

دوست دارم نظرتون رو بشنوم (rose)

دوست دارم نظرتون رو بشنوم (rose)

ـــــــــــ

می‌گویند فلانى خیلى مرد است و اینگونه محکم می‌زنند روى سرِ زن! کـاش مـى‌گفتنـد چقـدر آدم اسـت فلانى!

• 0

• سامی۰۰  
  • عضو از 1397/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 2

دو طرفه کسی تر و تمیزه بیاد تلگرامم،بدنم...

دو طرفه کسی تر و تمیزه بیاد تلگرامم،بدنم دخترونس،پایه ام با کسی آشنا بشم ک ادامه دار باشه و حتی بتونیم با کمک هم دختر بیاریم و گروپ و تجربه های جدید داشته باشیم @Bestdremmmm

ـــــــــــ

• 1

• Lonewolf91  
  • عضو از 1397/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 9

بنظرم چیز خاصی تو حرفاشون نبود.

نتیجه ی همه ی سوالا این شد که بیمار جنسیه و نیاز به درمان داره که خب خیلی قابل انتظار بود.

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: Lonewolf91

نقل از: Lonewolf91 نتیجه ی همه ی سوالا این شد که بیمار جنسیه و نیاز به درمان داره که خب خیلی قابل انتظار بود.

خیلی سر بسته داره جواب میده ولی ریشه ای داره برخورد میکنه منظورش کسایی نیستن که به تفاهم برای رابطه رسیدن منظورش کسایی هستن که تفاهم ندارن و به اختلاف خوردن

ـــــــــــ

• 0

• ali0374  
  • عضو از 1396/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 275

• 68

به نظر من این هم یه نوع فانتزیه مثل همه ی...

به نظر من این هم یه نوع فانتزیه مثل همه ی فانتزیهای دیگه که جذابیت سکس رو برای زوجها بیشتر ومتنوع تر میکنه هر کسی به یه شکلی دوست داره سکسش با زوجش از یه نواختی در بیاد بعضی با اضافه کردن نفر سوم آقا یا خانم بعضی با اضافه کردن زوج دوم بعضی هم هستن خودشون دو نفره یه تنوعی ایجاد میکنن بدون دخالت نفر سوم مثل مثلا سکس خشن یا نگاه کردن به فیلم پرن یا دست و پا بستن یکی از زوجها توسط زوج دوم یا سکس کردن تو مواقع خاص و هزار شکل دیگه که نمیشه بهش خرده گرفت به شرط اینکه از هیچ یک از دو طرف نسبت به طرف دیگع تحمیل نشده باشه و هر اتفاق و تغییری کاملا با توافق و رضایت هر دو نفر خانم و آقا باشه من خودم به شخصه با سه زوج به مدت پنج سال در ارتباط بودم که روابطمون هم دوستی و معاشرت بود و هم mfm از هر سه زوج هم شنیدم و متوجه شدم که دوست داشتن تنوع بدن به سکسشون و بجای خیانت و رفتن دنبال روابط پنهانی که باعث ایجاد بی اعتمادی میشه تصمیم گرفتن در کنار هم و کاملا کنترل شده این نوع فانتزی رو تجربه کنن یا از آقایون شنیدم که میگفتن دوست دارن لذت بردن خانمشون رو ببینن چون خودشون نمیتونن خوب و صد در صد خانمش رو ارضا کنه ترجیح داده جای خیانت همسرش خودش به این امر کمک کنه با نظارت و حمایت کامل و برعکس خانم هم بوده که چون نمیتونسته شوهرش رو ارضا کنه خانم اورده و رابطه fmfداشتن به هر حال با استناد به حرفهای این سه زوج متوجه شدم هم زندگیشون بهتر و شادتر شده هم سکسشون و هم اون نفری که تو سکس ضعف داشته بعد از تجربه ی این هیجانات و تنوع سکسی تونسته روابط جنسیش رو ارتقا بده

ـــــــــــ

دنبال خانم یا دختر کاملا پایه از اهواز یا حومه هستم برای رابطه محترامانه و مطمئن تلگرام ls103@ یاهو ali1396.ali1396@yahoo.com

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: ali0374

نقل از: ali0374 به نظر من این هم یه نوع فانتزیه مثل همه ی فانتزیهای دیگه که جذابیت سکس رو برای زوجها بیشتر ومتنوع تر میکنه هر کسی به یه شکلی دوست داره سکسش با زوجش از یه نواختی در بیاد بعضی با اضافه کردن نفر سوم آقا یا خانم بعضی با اضافه کردن زوج دوم بعضی هم هستن خودشون دو نفره یه تنوعی ایجاد میکنن بدون دخالت نفر سوم مثل مثلا سکس خشن یا نگاه کردن به فیلم پرن یا دست و پا بستن یکی از زوجها توسط زوج دوم یا سکس کردن تو مواقع خاص و هزار شکل دیگه که نمیشه بهش خرده گرفت به شرط اینکه از هیچ یک از دو طرف نسبت به طرف دیگع تحمیل نشده باشه و هر اتفاق و تغییری کاملا با توافق و رضایت هر دو نفر خانم و آقا باشه من خودم به شخصه با سه زوج به مدت پنج سال در ارتباط بودم که روابطمون هم دوستی و معاشرت بود و هم mfm از هر سه زوج هم شنیدم و متوجه شدم که دوست داشتن تنوع بدن به سکسشون و بجای خیانت و رفتن دنبال روابط پنهانی که باعث ایجاد بی اعتمادی میشه تصمیم گرفتن در کنار هم و کاملا کنترل شده این نوع فانتزی رو تجربه کنن یا از آقایون شنیدم که میگفتن دوست دارن لذت بردن خانمشون رو ببینن چون خودشون نمیتونن خوب و صد در صد خانمش رو ارضا کنه ترجیح داده جای خیانت همسرش خودش به این امر کمک کنه با نظارت و حمایت کامل و برعکس خانم هم بوده که چون نمیتونسته شوهرش رو ارضا کنه خانم اورده و رابطه fmfداشتن به هر حال با استناد به حرفهای این سه زوج متوجه شدم هم زندگیشون بهتر و شادتر شده هم سکسشون و هم اون نفری که تو سکس ضعف داشته بعد از تجربه ی این هیجانات و تنوع سکسی تونسته روابط جنسیش رو ارتقا بده

بعضی افراد هستن از نظر فکری سطح بالا و متفاوتی دارن که عشق و دوست داشتن رو طوری دیگه معنی میکنن ، ولی افراد با جامعه آماری بالا هستن که ادای نوع افراد بالا رو در میارن و با اینکه خانم مخالفه ولی مبادرت به این کار میکنن ، این فایل صوتی داره ریشه ای دلیل رفتار خیلی افراد رو بررسی میکنه

ـــــــــــ

• 0

• Maryamreza2018  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 223

• 179

اگه انتخاب این فانتزی یا فانتزی های دیگه با آگاهی...

اگه انتخاب این فانتزی یا فانتزی های دیگه با آگاهی و از روی رضایت طرفین باشه ایرادی نداره فرض کنیم تصمیم میگیرن fmf رو تجربه کنن اگه خوب بود ادامه میدن بد بود میزارن کنار اما اگه یکی از طرفین از اجبار تن به اینکار داده باشه نتیجش میتونه فاجعه بار باشه! و نکته مهم تر اینکه از انجا که ما جامعه مقلدی داریم که بشدت دنبال چشم و هم چشمی هستن دیده شده که در مواردی بعضی از زوجها از روی چشم و هم چشمی و اینکه بقیه میکنن چرا ما نکنیم واردش شدن که نتایجش خوب نبوده

ـــــــــــ

به ریسکش نمی ارزه

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: Maryamreza2018

نقل از: Maryamreza2018 اگه انتخاب این فانتزی یا فانتزی های دیگه با آگاهی و از روی رضایت طرفین باشه ایرادی نداره فرض کنیم تصمیم میگیرن fmf رو تجربه کنن اگه خوب بود ادامه میدن بد بود میزارن کنار اما اگه یکی از طرفین از اجبار تن به اینکار داده باشه نتیجش میتونه فاجعه بار باشه! و نکته مهم تر اینکه از انجا که ما جامعه مقلدی داریم که بشدت دنبال چشم و هم چشمی هستن دیده شده که در مواردی بعضی از زوجها از روی چشم و هم چشمی و اینکه بقیه میکنن چرا ما نکنیم واردش شدن که نتایجش خوب نبوده

از جامعه آماری زوج های اینجا بخوایم مثال بزنیم میشه گفت تقریبا تمامشون از نوع اجباری یا چشم و هم چشمی و هیجانات زیادی که شما گفتین هستن ، اجباری ها میتونه مشگل ریشه ای از طرف مرد یا زن داشته باشه ولی خب هستن کسایی که از نظر فکری سطح بالا و متفاوتی دارن و طوری دیگه به سکس نگاه میکنن

ـــــــــــ

• 0

• Swoj  
  • عضو از 1396/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 14

نفر سوم میشم از غرب کشور پایه ضربدری هم هستیم تل...

نفر سوم میشم از غرب کشور پایه ضربدری هم هستیم تل fjktv

ـــــــــــ

• 1

• Tom7cat  

• عضو از 1397/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 6

سلام

من فایل رو گوش ندادم اما ...

انسان موجودی اجتماعی است و تمام امور زندگی ما اجتماعی است. به حز موضوع سکس که محدود به یک شریک است. علت میتواند تاریخ بشر باشد و مسایل داروینی و تکامل.

اما به واقع دلیلی وجود ندارد که سکس را اجتماعی «تر» نکنیم ، با رعایت ملاحظات. یعنی نباید برچسب زد و ..

این یک تمایل است که تا وقتی باعث آزار کسی نشود اخلاقا اشکالی ندارد.

بگذریم چه بین «سکس» و «عشق» هم باید تفاوت گذاشت.

ـــــــــــ

دنیا دو روزه ، خوبتر باشیم!

• 1

• mina.rezai91  
  • عضو از 1397/9/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 1

بی

هرکی مایله به خودش و زنش یه حاااااال اساسی تو چت بدم و آب از لب و لوچه هاشون بیارم پایین بیاد تل لطفا

scapeplan

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: Tom7cat

نقل از: Tom7cat من فایل رو گوش ندادم اما ... انسان موجودی اجتماعی است و تمام امور زندگی ما اجتماعی است. به حز موضوع سکس که محدود به یک شریک است. علت میتواند تاریخ بشر باشد و مسایل داروینی و تکامل. اما به واقع دلیلی وجود ندارد که سکس را اجتماعی «تر» نکنیم ، با رعایت ملاحظات. یعنی نباید برچسب زد و .. این یک تمایل است که تا وقتی باعث آزار کسی نشود اخلاقا اشکالی ندارد. بگذریم چه بین «سکس» و «عشق» هم باید تفاوت گذاشت.

فایل درباره کساییه که همسرشون رو به زور میخوان وادار به سه نفره کنن ولی دو نفره که تفاهم فکری دارن و محدودیتی نمیبینن میتونن به قول شما با ملاحظات و خط قرمزایی فانتزی رو اجرا کنن ، " تو ایران و مخصوصا تو تُرک ها چون جنبه روحی برای زن اهمیت بیشتری داره فانتزی اجرا کردن سخته ولی برای مثال زنان کُرد چون لذت جسمی براشون مهمتره شاید راحت تر بشه اجرا کرد ، " این جمله از تجربه و شنیده هام هست و سوتفاهم نشه و به همه بست نمیدم ،

ـــــــــــ

• 0

• Tom7cat  

• عضو از 1397/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 6

عارضم که

نقل از: Korkak
نقل از: Tom7cat من فایل رو گوش ندادم اما ... انسان موجودی اجتماعی است و تمام امور زندگی ما اجتماعی است. به حز موضوع سکس که محدود به یک شریک است. علت میتواند تاریخ بشر باشد و مسایل داروینی و تکامل. اما به واقع دلیلی وجود ندارد که سکس را اجتماعی «تر» نکنیم ، با رعایت ملاحظات. یعنی نباید برچسب زد و .. این یک تمایل است که تا وقتی باعث آزار کسی نشود اخلاقا اشکالی ندارد. بگذریم چه بین «سکس» و «عشق» هم باید تفاوت گذاشت.

فایل درباره کساییه که همسرشون رو به زور میخوان وادار به سه نفره کنن ولی دو نفره که تفاهم فکری دارن و محدودیتی نمیبینن میتونن به قول شما با ملاحظات و خط قرمزایی فانتزی رو اجرا کنن ، " تو ایران و مخصوصا تو تُرک ها چون جنبه روحی برای زن اهمیت بیشتری داره فانتزی اجرا کردن سخته ولی برای مثال زنان کُرد چون لذت جسمی براشون مهمتره شاید راحت تر بشه اجرا کرد ، " این جمله از تجربه و شنیده هام هست و سوتفاهم نشه و به همه بست نمیدم ،

بستگی به فرهنگ که داره ولی این کار یک عمل مدرن است و با سنت مقداری منافات داره.

کسانی که سمت این روابط میان باید حداقلی از مناسبات مدرن و برابری جنسیتی را به رسمیت بشناسند.

راجع به اقوام و نقش اون اطلاع خاصی ندارم

ـــــــــــ

دنیا دو روزه ، خوبتر باشیم!

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: Korkak

بستگی به فرهنگ که داره ولی این کار یک عمل مدرن است و با سنت مقداری منافات داره.

کسانی که سمت این روابط میان باید حداقلی از مناسبات مدرن و برابری جنسیتی را به رسمیت بشناسند.

راجع به اقوام و نقش اون اطلاع خاصی ندارم

با مدرنیته بودن موافقم (ok) ، از این نظر گفتم که طبق تحقیقی سکس های فانتزی تو استرالیا زیاده و دلیلش هم لذت جسمی زن ها هست که بهش اهمیت میدن و در زندگی زناشویی از نظر روحی تامینن ،

ـــــــــــ

• 1

• Lonewolf91  
  • عضو از 1397/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 9

سلام

من تقریبا با تمام حرفایی که درباره ی ارتباطش با طرز تفکر افراد میزنید موافقم. ولی بنظرم مسلمه که ریشه و دلیل پیدایش همچین گرایشی ی اختلال فکریه. بهمین خاطرم فکر نمیکنم ب این راحتیا بشه ب موردی برخورد که توش هم زن و هم شوهر همزمان به این اختلال فکری دچارن و با رضایت کامل دو طرف سکس سه نفره اتفاق میفته. حالا توی این مورد که توی فایل صوتی بود طرف ساکن امریکاست و تا حدی از فشار موانع فرهنگی و اجتماعی خارجه، توی ایران فکر میکنم شانس رسیدن به همچین رابطه ای اونم با رضایت طرفین نزدیک ب صفره. و اینکه اگر توی سایت شهوانی موارد بیشمار زوج هایی هستن که ادعا میکنن دنبال نفر سوم اند, بنظرم اصلا نشانه ای از شیوع این روابط تو ایران نیست-چون اکثر این افراد زوج نیستن و دقیقا بخاطر همون اختلال فکریه سرکوب شده است که میان چنین حرفهایی میزنن تا شاید کمی تخلیه فکری اتفاق بیفته.

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 3575

• 3337

در نگاه نخست ی صحنه فکرکردندیه نوشتی گفتگو درمورد "سکث سنفره با کلنگ"

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 0

• Reza.isfahan  
  • عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 349

• 85

زوج اصفهانی ک نفر سوم بخواد

سلام دوستان و زوجهای عزیز اصفهانی و نزدیک اصفهان ک تمایل به mfm دارند رضا ۳۴ اصفهانم تحصیل کرده در خدمت خانومها و زوج های عزیز ک تمایل به رابطه حضوری دارند هستم ساپورت مالی میکنم

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: T-N-T

نقل از: T-N-T

در نگاه نخست ی صحنه فکرکردندیه نوشتی گفتگو درمورد "سکث سنفره با کلنگ"

پسر خدات در نیا (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 0

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• 1717

نقل از: Lonewolf91

نقل از: Lonewolf91 من تقریبا با تمام حرفایی که درباره ی ارتباطش با طرز تفکر افراد میزنید موافقم. ولی بنظرم مسلمه که ریشه و دلیل پیدایش همچین گرایشی ی اختلال فکریه. بهمین خاطرم فکر نمیکنم ب این راحتیا بشه ب موردی برخورد که توش هم زن و هم شوهر همزمان به این اختلال فکری دچارن و با رضایت کامل دو طرف سکس سه نفره اتفاق میفته. حالا توی این مورد که توی فایل صوتی بود طرف ساکن امریکاست و تا حدی از فشار موانع فرهنگی و اجتماعی خارجه، توی ایران فکر میکنم شانس رسیدن به همچین رابطه ای اونم با رضایت طرفین نزدیک ب صفره. و اینکه اگر توی سایت شهوانی موارد بیشمار زوج هایی هستن که ادعا میکنن دنبال نفر سوم اند, بنظرم اصلا نشانه ای از شیوع این روابط تو ایران نیست-چون اکثر این افراد زوج نیستن و دقیقا بخاطر همون اختلال فکریه سرکوب شده است که میان چنین حرفهایی میزنن تا شاید کمی تخلیه فکری اتفاق بیفته.

به نظر من کسی که زنش رو مجبور به این رابطه میکنه متجاوزه و اختلال روانی و فکری صد در صد داره ، ولی کسایی که از نظر فرهنگی و قکری تو سطح بالایی ان و تو جامعه زن سیتیز ایرانی حق رو برابر میدونن ، میتونن این فانتزی رو اجرا کنن ، درباره زوج های متوهم این سایت هم با شما موافقم

ـــــــــــ

• 0

بحمدالله ما امشب تجربش میکنیم.

ما که کلی چرخیدیم و سبک و سنگین کردیم و امشب برای اولین بار قراره سکس سه نفره رو تجربه کنیم.نفر سوم رابطمون هم یه خانم هست و دوست خانوممه.الانم منتظرشیم که بیاد.البته اینم بگم که زمان زیادی برد تا سه نفرمون آماده این رابطه شدیم .ساعتها با هم حرف زدیم .بیرون و تفریح رفتیم و لحظات خوش زیادی رو کنار هم بودیم و امشب قراره اولین تجربه سکس سه نفرمون رو انجام بدیم.حالا احتمالا فرداشب عکس بذارم و از خاطراتی که رقم میخوره مطلب بذارم . ایام بکامتون

ـــــــــــ

زوجیم از جنوب فارس و دنبال رابطه آزاد و راحت با زوجهای واقعی ازجنوب فارس و شهرهای اطراف هستیم.

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به کدام سبک موسیقی علاقه مند میباشید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «