گفتگو با ضمیر گیج...

مدتیه که دارم باهاش حرف میزنم. با وجدانم یا ضمیرم...
میگم قطار داره میاد... سرعتشم زیاده! اگه بپرم جلوش، یه لحظه اس و بعدشم خلاص!
میگه رهایی تو نباید باعث گرفتاری بقیه بشه. اون راننده ی بیچاره هم خودش مشکل داره چطور میتونی صحنه ی ترکیدنتو تا آخر عمر جلوی چشمش هک کنی؟

میگم خیله خوب مدافع حقوق بشر! میتونم یه شب برم و بیرون و کاپشنمو بذارم زیرم و از سرما...
میگه آخه اونی که قراره تو رو پیدا کنه و روزش خراب شه چی؟ بعدشم من سرما رو دوست ندارم...

میگم خوب خیلی راحت یه کیسه بکشم سرم و خلاص! اینو که دیگه پلیس و چی میدونم دکترا بهش عادت دارن... میگه خوب عادت داشته باشن! چون به یه چیزی عادت کردن مگه الزاما باید ازش خوششون هم بیاد؟

میگم پس چی کار کنم؟ میگه خوب مگه حتما باید کاری بکنی؟ میگم خب نه اما خیلی احساس به درد نخور بودن میکنم... میگه اگه کاری نکنی قراره زندگی کسی مختل شه؟ میگم نه خب... میگه خوب چه کاریه برای کاری که قرار نیس انجامش بدی حرص میخوری؟ میگم حرص نمیخورم... میگه خوب اگه چیزی حرصتو در نمیاره پس الزاما ناراحت کننده هم نیس... فقط یاد بگیر فکرتو خالی کنی! میگم خالی کردم... میگه چی موند؟ میگم قطار و سرما... میگه چه خوب پس! بیا سوار قطار شیم بریم بگردیم... فکرشو بکن نور قشنگ مغازه ها تو شب... همه جا سرده و تو توی کاپشن گرم و کلاهت گرم داری یه قهوه ی گرم میخوری...

میگم یعنی منظورت برم تنها تو یه کافی شاپ بشینم؟! میگه کی گفت تنهایی؟ تمام اونهایی که اونجان هستن دیگه... به هر کدومشون هم یکی یه نگاه بندازی و یه لبخند بزنی وقتت پر شده...

پوزخند زدم... دلش خوشه ها این کسخل درون! میگه رفتی کافی شاپ به کسخلی من پوزخند بزن اما بقیه اینو فقط یه لبخند می بینن... کم کم لبخند اونها لبخندتو محترمانه میکنه و...

خیلی دلم میخواست به ریش کسخل درونم بخندم! و تو جمع تحقیرش کنم! موجود مسخره ی احمق!
اما وقتی از کافی شاپ اومدم بیرون دیدم یه لبخند رو لبمه... اما نتونستم بفهمم چه جور لبخندی بود...

فرداش که از خواب پا شدم گفت صبح به خیر... گفتم صبح به خیر... گفت به چی فکر میکنی؟ گفتم دلم می‌خواد خودمو بندازم جلوی قطار... گفت عه؟! چرا اینا رو به من نمیگی؟ گفتم نمیدونم... گفت آخرین بار کی با هم حرف زدیم؟ گفتم نمیدونم تو یادت نیس؟ گفت نه... پس فعلا یه قهوه بذار که بیدار شم... خیلی وقته حرف نزدیم دلم برات تنگ شده... تو که بی معرفت تر از این حرف‌هایی... و من نمیدونستم این چند وقته من و اون کجا بودیم که اینطور از هم بی خبریم؟ یعنی بهش بگم چه فکرایی تو سرمه؟

ـــــــــــ

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

:-)

نقل از: erny19qwerty ولی جالبه

**منم بعضی وقتا فکر میکنم فرد خرابکاری هستم برای همه **

منم همینطور...

ـــــــــــ

• 2

مث همیشه عالی

می گم شادی جان چرا موخوای خودکشی کنی؟ بیا شام شب من شو هم انگ خودکشی بهت نمی خوره هم من یه شام خوشمزه می خورم نظر مثبتت چیه؟ (biggrin)
عجبا همه گیف گذار شدن واسه من ! :| الهی فرهاد نافم تا ابد تو چش و چالت بمونه خفه شی! (angry)

ـــــــــــ

پشت این سکوت من یه دنیا فریادِ از خستگی

• 2

شبح عزیز

نقل از: شبح سیاه پوش می گم شادی جان چرا موخوای خودکشی کنی؟ بیا شام شب من شو هم انگ خودکشی بهت نمی خوره هم من یه شام خوشمزه می خورم نظر مثبتت چیه؟ (biggrin) عجبا همه گیف گذار شدن واسه من ! :| الهی فرهاد نافم تا ابد تو چش و چالت بمونه خفه شی! (angry)

بین من و بقیه ی درونم همه گیج میزنیم تو خالی درون... خوردنمو پیشنهاد نمیکنم :-) از مار افعی بیشتر توم زهر جمع شده :-(

ـــــــــــ

• 6

شبح سیاه

نقل از: erny19qwerty
نقل از: شبح سیاه پوش می گم شادی جان چرا موخوای خودکشی کنی؟ بیا شام شب من شو هم انگ خودکشی بهت نمی خوره هم من یه شام خوشمزه می خورم نظر مثبتت چیه؟ (biggrin) عجبا همه گیف گذار شدن واسه من ! :| الهی فرهاد نافم تا ابد تو چش و چالت بمونه خفه شی! (angry)
تو منو بخور اگه خوب نبودم بعد شادی اه اصن قرار بود شام خانم شبح شم

آخه دلم نمیاد تو رو بخورم که ... (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

شبح سیاه

نقل از: eyval123412341234
بین من و بقیه ی درونم همه گیج میزنیم تو خالی درون... خوردنمو پیشنهاد نمیکنم :-) از مار افعی بیشتر توم زهر جمع شده :-(

زهر برا من از عسل شیرین تره گلم من عادت دارم غذای من همیشه همینه پس بذار بخورمت

ـــــــــــ

• 2

شبح سیاه

نقل از: شبح سیاه پوش

شادی خانم که زهر داره

چرا دلت نمیاد منو بخوری؟

آخه تو گوگولی هستی ^_^
من به همه چی مقومم واسه همین شبح سیاهم گلم :)

ـــــــــــ

• 2

قابل نداره گلم

شادی خانم که زهر داره

چرا دلت نمیاد منو بخوری؟

آخه تو گوگولی هستی ^_^
من به همه چی مقومم واسه همین شبح سیاهم گلم :)

خب پس برم خرابکی کنم

خب خب شادی خانم زهراتون میدین بهم بریزم داخل غذای شبح جون خوشمزه شه؟

بر دار مال خودت... به اندازه ی کافی تولید میکنم :-)

ـــــــــــ

• 1

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 856

• 2335

فک ميکني خيلي باحالي؟!

نقل از: استاد_عقل_کل مدتی است که دسته بیلی زبر آماده کرده ام برای سوژه ای خاص. حال آن سوژه ی خاص تو میباشی. زیگموند فروید را فرستادم تا دسته بیل را در مقعدت فرو کند که دیگر کسوشر تایپ ننمایی

ببين نميخام چيزي بهت بگم پس لطفا راجع به کسي که نميشناسيش درست صحبت کن...

ـــــــــــ
an unhappy person   -_-

• 1

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• 2335

ايول گرامي...

نميخوام سرزنشت کنم واس اين احساس يا چيز ديگه، ولي اينو بدون که همه ي ما، با اهداف و آرزوهايي که داريم زنده ايم، هيشکي دلش نميخواد يه موجود بي هدف باشه.

بجاي فکر کردن به اين تفکرات منفي، يه هدف واس خودت بساز، درسته سن شما بالاس-البته هنوز جووني ها- ولي دليل نميشه همين طوري دست رو دست بذاري،

يه هدف، يه چيزي که توو زندگيت مهم باشه و بخواي براش تلاش کني، ميتونه خيلي تو رو از اين حالت در بياره...

ـــــــــــ
an unhappy person   -_-

• 2

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• 2335

چه بدونم والا!

نقل از: Sallomenta...
نقل از: استاد_عقل_کل مدتی است که دسته بیلی زبر آماده کرده ام برای سوژه ای خاص. حال آن سوژه ی خاص تو میباشی. زیگموند فروید را فرستادم تا دسته بیل را در مقعدت فرو کند که دیگر کسوشر تایپ ننمایی

ایشون کی هستش؟

يکي که فک ميکنه خيلي باحاله

(dash)

ـــــــــــ
an unhappy person   -_-

• 2

مرسی از زحمتتون

راضی به زحمت نبودم :-) شرمنده افتادین تو زحمت گلم

ـــــــــــ

• 0

• Sallomenta...  

• عضو از 1397/10/23

• 2335

لطف ميکني بياي خصوصي؟

نقل از: استاد_عقل_کل
نقل از: Sallomenta...

مقعدت را وازلین بزن. اروین یالوم را فرستادم تا با روانشناسی اگزیستانسیالیسمانه مقعدت را مورد عنایت قرار دهد

انگار اوضاع واقعا داره باحال ميشه!

ـــــــــــ
an unhappy person   -_-

• 0

• Unfriended  

• عضو از 1396/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

عكس امضات قشنگه

عكس امضات قشنگه

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که ...

من واقعا نمی دونم چرا به پست همچین افرادی پاسخ داده می شه این چنین افرادی رو باید بی تفاوت از کنارشون فقط گذشت

ـــــــــــ

• 3

ممنون عزیز

نقل از: Unfriended عكس امضات قشنگه

ـــــــــــ

• 1

میدونم اشتباه کردم جواب دادم

نقل از: شبح سیاه پوش من واقعا نمی دونم چرا به پست همچین افرادی پاسخ داده می شه این چنین افرادی رو باید بی تفاوت از کنارشون فقط گذشت

ـــــــــــ

• 1

• Master.Kink  

• عضو از 1395/5/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 559

جام جهان نماست ضمیرِ منیرِ دوست!

تسلسل تو و ضمیر گیجت رو دوس داشتم. اون تجربه کافه نشستن و لبخند زدن هم بسیار جالب بود.

نوشته هات قوت بیشتری گرفته. متن های کوتاهت واقعا حرفبرای گفتن داره (rose)

ـــــــــــ

• 1

ممنونم مستر کینک عزیز

نقل از: Master.Kink تسلسل تو و ضمیر گیجت رو دوس داشتم. اون تجربه کافه نشستن و لبخند زدن هم بسیار جالب بود. نوشته هات قوت بیشتری گرفته. متن های کوتاهت واقعا حرفبرای گفتن داره (rose)

:-) خیلی بهم لطف داری :-)

ـــــــــــ

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2803

• 8118

با تشکر از شادی عزیز

مثل همیشه عالی بود. قرار نیس همیشه بدرد بخوریم شادی جان. چی میشه اگه آدم بعضی وقتا شل کنه بیخیال همه چی بشه؟چرا باید همش بدرد دیگران بخوریم؟ واسه خودت در همین حد که غذا میخوری حموم میکنی مسواک میزنی نیاز جنسیتو برآورده میکنی و... کافی و مفیده.

جدیدا چن وقته دیگه هیچ احساس ترحمی تو وجودم حس نمیکنم. فک کنم قراره منم از این به بعد بدرد کسی نخورم. :)

این استاد عقل کس هنوز زندس؟ موندم چطو روش شده برگرده. با اختلاف کم رتبه دوم کسخلای شهوانی رو کسب کرد دیوث. بیخیالش بهش توجه نکن

ـــــــــــ
 یه نخ سیگار، هدفون و دایان...!

• 2

ممنونم دیفرنت من عزیز

نقل از: Different man مثل همیشه عالی بود. قرار نیس همیشه بدرد بخوریم شادی جان. چی میشه اگه آدم بعضی وقتا شل کنه بیخیال همه چی بشه؟چرا باید همش بدرد دیگران بخوریم؟ واسه خودت در همین حد که غذا میخوری حموم میکنی مسواک میزنی نیاز جنسیتو برآورده میکنی و... کافی و مفیده. جدیدا چن وقته دیگه هیچ احساس ترحمی تو وجودم حس نمیکنم. فک کنم قراره منم از این به بعد بدرد کسی نخورم. :) این استاد عقل کس هنوز زندس؟ موندم چطو روش شده برگرده. با اختلاف کم رتبه دوم کسخلای شهوانی رو کسب کرد دیوث. بیخیالش بهش توجه نکن

:-) الان اتفاقا تو خصوصی یکی از دوستان یه حرف جالبی بهم زد که باعث شد یاد چیزی بیوفتم که فراموشش کرده بودم. موافقم عزیز... درسته همیشه آدم لازم نیس به درد همه بخوره... گاهی یه نفر هست که واقعا محبت لازم داره اما الان باید خودخواهانه به خودم برسم و خوب شم... تا بتونم برای اون یک نفر که نمیدونم کیه هم مفید باشم... :-) مرسی از حرفهای پر محبتتون :-)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «