گفتگو در مورد زن داداشم

• eshgh-kir  

• عضو از
    1398/1/8

• پست‌ها: 158

• 223

من روی زن داداشم بیغیرتم
اگه کسی بود ای دی بده دربارش صحبت کنیم

ـــــــــــ

من آرش هستم ۲۴ ساله. رو زن داداشم بی هستم اینم عکس شورت و سوتینش. دوست داشتین در موردش صحبت کنیم پیام بدین

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 626

• 363

مگه ادم روی زن داداششم غیرتیه؟

مگه ادم روی زن داداششم غیرتیه؟

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون. خيلی از مطالبی که توی اين سايت ميبينيد ويروس روحه که از بيمارا داره منتشر ميشه. با ماسک و دستکش وارد شويد.

• 1

• ava713  
  • عضو از 1397/9/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 295

• 165

بیا تل AA713

بیا تل AA713

ـــــــــــ

دنبال خانوم متاهل کم سن پایه مجازی تلگرامم AA713.آقام

• 0

• ava713  
  • عضو از 1397/9/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 295

• 165

بیا تل AA713

بیا تل AA713

ـــــــــــ

دنبال خانوم متاهل کم سن پایه مجازی تلگرامم AA713.آقام

• 0

• eshgh-kir  

• عضو از 1398/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 223

up

up

ـــــــــــ

من آرش هستم ۲۴ ساله. رو زن داداشم بی هستم اینم عکس شورت و سوتینش. دوست داشتین در موردش صحبت کنیم پیام بدین

• 0

• eshgh-kir  

• عضو از 1398/1/8

• 223

up

up

ـــــــــــ

• 0

• eshgh-kir  

• عضو از 1398/1/8

• 223

کسی هست در مورد زن داداش جندم و ممه بزرگم حرف...

کسی هست در مورد زن داداش جندم و ممه بزرگم حرف بزنیم؟

ـــــــــــ

• 0

• eshgh-kir  

• عضو از 1398/1/8

• 223

up

up

ـــــــــــ

• 0

• SAEEDP10000  
  • عضو از 1397/3/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 5

ز

زن داداش منم ممه هاش بزرگه

ـــــــــــ

• 0

:- :- :-*

:- :- :-*

ـــــــــــ

• 3

• Mr.cuckold  

• عضو از 1397/12/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 422

ای جوونم

لذذته بیغیرتی و من با زنداداشم فهمیدم. ی زن سفیید با کون بزررگ و پهن. عوضش داداشم ی مرد لاغر با دول کوچیک. مثل من. تمووم زندگیم تو تماشای کونش هست و تصور گاییده شدنش. و جق زدنم. اونم میدونه که من بیغیرتم و اکثرا برا خرید که میره من و باخودش میبره و تو بازار چادرشو جمع میکنه دور کمرش تا قششنگ خط کونش مشخص شه. و شروع میکنه دلبری کردن و من از بیغیرتیم لذت میبرم. حتی بعد از اینکه مطمعن شد که من بیغیرتم بهم گفت که بکنش کیه و الان حدود 5 ساله که طرف درست و حسابی زنداداش کون گندمو میگاد

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Mr.cuckold

(wanking) (drinks)

ـــــــــــ

• 1

• Abbas.as  
  • عضو از 1398/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

.

نقل از: behnoshazadi1975
نقل از: Mr.cuckold لذذته بیغیرتی و من با زنداداشم فهمیدم. ی زن سفیید با کون بزررگ و پهن. عوضش داداشم ی مرد لاغر با دول کوچیک. مثل من. تمووم زندگیم تو تماشای کونش هست و تصور گاییده شدنش. و جق زدنم. اونم میدونه که من بیغیرتم و اکثرا برا خرید که میره من و باخودش میبره و تو بازار چادرشو جمع میکنه دور کمرش تا قششنگ خط کونش مشخص شه. و شروع میکنه دلبری کردن و من از بیغیرتیم لذت میبرم. حتی بعد از اینکه مطمعن شد که من بیغیرتم بهم گفت که بکنش کیه و الان حدود 5 ساله که طرف درست و حسابی زنداداش کون گندمو میگاد
ای بابا تو میدونی زن داداشت بکن داره و فقط نگاه می کنی من اگه بو ببرم با کسی هستش تا خودم کیرم تا خرخره تو کون گنده اش نکنم ول کنش نیستم من هیچ نقطه ضعفی ازش ندارم البته خیلی زرنگه و حرفه ای ممکنه با کسی هم باشه ولی تا حالا مچشو نگرفتم زنداداشت تو خونه چجور لبس می پوشه ؟ واس ما که خیلی باز می پوشه و کیر ما را در حسرت گذاشته کون قلمبشو میکنه تو یه ساپوزت نازک که قشنگ شورتش از زیرش دیده میشه یه بلوز که بازو های گوشتیش کاملا لخته و چاک سینش تقریبا دیده میشه وقتی خم میشه بلوزش از عقب میره بالا و کمر و انتهای چاک باسنش دیده میشه

یه عکسی از زن داداشت بگیر ببینم لامصب . اگه همچین چیزیه . میگیری؟

ـــــــــــ

• 1

• Abbas.as  
  • عضو از 1398/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

نقل از: Mr.cuckold

نقل از: Mr.cuckold لذذته بیغیرتی و من با زنداداشم فهمیدم. ی زن سفیید با کون بزررگ و پهن. عوضش داداشم ی مرد لاغر با دول کوچیک. مثل من. تمووم زندگیم تو تماشای کونش هست و تصور گاییده شدنش. و جق زدنم. اونم میدونه که من بیغیرتم و اکثرا برا خرید که میره من و باخودش میبره و تو بازار چادرشو جمع میکنه دور کمرش تا قششنگ خط کونش مشخص شه. و شروع میکنه دلبری کردن و من از بیغیرتیم لذت میبرم. حتی بعد از اینکه مطمعن شد که من بیغیرتم بهم گفت که بکنش کیه و الان حدود 5 ساله که طرف درست و حسابی زنداداش کون گندمو میگاد

اگه اینطوریه یه عکس از زن داداشت بگیر ببینم کفو خون قاطی کنیم

ـــــــــــ

• 0

• Amirjonobi1362  

• عضو از 1397/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 222

اوفففف

عاشق بیغای واقعیم

ـــــــــــ

امضا ندارم انگشت میزنم

• 0

• Amirjonobi1362  

• عضو از 1397/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 222

اوفففف

عاشق بیغای واقعیم

ـــــــــــ

امضا ندارم انگشت میزنم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما، تا چه میزان اجازه دارید در گرایشات یا عقاید مذهبی همسرتان (یا همسر آینده) دخالت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «