داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

گول زدن یعنی چه؟!

1399/04/22

در فرهنگ ایرانی گول زدن عبارت است از قانع کردن فردی که عقلی از خودش ندارد حتی در حد جلبک. از این رو هر اتفاقی می افتد دنبال فرد گول زننده میگردیم.

هممون از قضیه ی رومینا کم و بیش اطلاع داریم. درسته خیلیا به خودشون اجازه دادن و میدن بدون قرار گرفتن در شرایط، قضاوت کنن؛ چندتا جبهه‌ی مختلف ایجاد شد. هرکسی، یکیو مقصر میدونست. اما این وسط یه گروه و حرفاشون منو بدجور میسوزوند. گروهی که میگفتن «رومینا بچه بود و گول اون پسر رو خورد.»
یعنی بشینین فحشم بدین بهتر از این حرفه:)
برادر/خواهر عزیز چند تا نکته رو باید به شما گوشزد کنم:

+هر آدمی عقل داره! بله درست دیدید. من گفتم هر آدمی عقل داره حتی اگه سن شناسنامه ایش کوچیک باشه. بالاخره که کسی نمیتونه به زور وادارش کنه به کاری! با عقل و‌ منطق خودش تصمیم میگیره کاریو بکنه یا نکنه.

+هرکسی حق مسلمشه برای زندگی خودش تصمیم بگیره حتی اگه اشتباه کنه. هیچکس حق نداره تو تصمیمش دخالت کنه حتی پدر و مادر هایی که از خودشون خدا ساختن.

+وقتی شرایط انقدر بد باشه که راهی جز خودکشی و فرار از اون محیط به ذهنت نمیرسه، بنابر غریضه برای زنده موندن غالبا فرار رو ترجیح میدیم.

+تا وقتی پاهاتون رو میندازین رو‌ پاهاتون و جلوی کولر تو گرمای تابستون حال میکنید و برای تفریح اخبار این چنینی میخونید حق ندارید قضاوت کنید چه برسه به دنبال گول زننده گشتن.

+سن شناسنامه‌ای و سن عقلی میتونن خیلی متفاوت باشن. خود من تحت شرایط هولناک مختلفی که تو زندگیم داشتم خیلی پخته تر و بزرگتر از اون عددی ام که با تاریخ تولد شناسنامه محاسبه میکنن. پس نمیتونین بگین چون سن کسی فلان قدره حق فلان کارو نداره.

+راجع به موضوع رومینا باید بگم اگر اون پسر نبود بازهم با پسر دیگه ای میرفت. چون شرایط براش جوری شده بود که دیگه مهم نبود کی باشه. با اولین کسی که حرفای دلشو میزد میرفت.

+اختلاف سنی زیاد عیب نیست.

فعلا تا همینجا حضور ذهن دارم پس لطفا خود همه چیزدان بین نباشیم…:)

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-12 06:55:07 +0430 +0430

سلام … در تایید باید بگم به نظرم وقتی یه جامعه پیشرفت می کنه که مردم اون جامعه اصول اولیه تمدن و فرهنگ رو تو زندگی شون وارد کنن …اولین اصل به نظرم قضاوت نکردن هست …چی میشه کلا کسی رو قضاوت نکنیم …یا به راحتی تو دلمون هم حتی از کلمه نمیدونم استفاده کنیم …هیچ کسی نمی تونه جای کس دیگه باشه چون شخصیت و تفکر و دیدگاه آدمها مثل اثر انگشتشون منحصر به فرده …دومین اصل هم تغییر سنت ها و قوانین قراردادی با پیشرفت هست … که شامل اختلاف سنی هم میشه …حتی اگه بر خلاف تابو های جامعه زن هم از مرد بزرگتر باشه ( که این تجربه شخصی منه ) … اختلاف سنی به تنهایی باعث بد بختی یا اشتباه در زندگی نیست …بهتره برای پیشرفت فرهنگ و تفکر و …در کشور از درون خودمون شروع کنیم … هر نا هنجاری اجتماعی دلیلی بر فساد و مجرم بودن و تنبیه نمیشه … ناهنجاری تفکر من فساد بیشتری رو باعث میشه …ممنون از تاپیکتون دوست عزیز 🌹 🌹 🌹

8 ❤️

2020-07-12 07:02:59 +0430 +0430

خيلي روون و ساده و شيك و مجلسي و با ترفند هاي زير بوستي بعضيا سعي در رخنه كردن به اذهان عمومي درباره دختره دارند!.. درواقع مثه عرزشي خيلي ريز ميخوان حرفاشون و به كرسي بنشونن… خاله تتيس ن خودت و ن ايكاروس قهرمان نيستينا…

4 ❤️

2020-07-12 07:24:45 +0430 +0430

می‌دونی من تو زندگیم یه قانون خوب برام اثبات شده و اون این که اگه حتی تو ذهنتم یه نفر رو قضاوت کنی کائنات یجوری تنظیم می کنن که خودتم تو اون موقعیت قرار بگیری. دنیای ما خیلی خیلی هوشمنده. راجب رومینا و امثال رومینا هم که واقعا متاسفم براشون که نتونستن بیش تر شیرینی های این دنیا رو ببین. ممنون تتیس عزیز بابت این تاپیک زیبا 🌹 🌹

4 ❤️

2020-07-12 07:51:25 +0430 +0430
نقل از: arashkarimi44 سلام ... در تایید باید بگم به نظرم وقتی یه جامعه پیشرفت می کنه که مردم اون جامعه اصول اولیه تمدن و فرهنگ رو تو زندگی شون وارد کنن ....اولین اصل به نظرم قضاوت نکردن هست ....چی میشه کلا کسی رو قضاوت نکنیم ....یا به راحتی تو دلمون هم حتی از کلمه نمیدونم استفاده کنیم ....هیچ کسی نمی تونه جای کس دیگه باشه چون شخصیت و تفکر و دیدگاه آدمها مثل اثر انگشتشون منحصر به فرده ....دومین اصل هم تغییر سنت ها و قوانین قراردادی با پیشرفت هست .... که شامل اختلاف سنی هم میشه ....حتی اگه بر خلاف تابو های جامعه زن هم از مرد بزرگتر باشه ( که این تجربه شخصی منه ) .... اختلاف سنی به تنهایی باعث بد بختی یا اشتباه در زندگی نیست ....بهتره برای پیشرفت فرهنگ و تفکر و ....در کشور از درون خودمون شروع کنیم .... هر نا هنجاری اجتماعی دلیلی بر فساد و مجرم بودن و تنبیه نمیشه ..... ناهنجاری تفکر من فساد بیشتری رو باعث میشه ...ممنون از تاپیکتون دوست عزیز 🌹 🌹 🌹

:) بسیار کامل جامع که حرفی برا گفتن نمیذاره:)

ممنون از نظرتون

3 ❤️

2020-07-12 07:54:44 +0430 +0430
نقل از: General_Nazi کاملا باهات موافقم ، دیگه نمیدونم چی بگم ،قضاوت کردن شده فرهنگ:(

آره متاسفانه:(

2 ❤️

2020-07-12 07:58:51 +0430 +0430
نقل از: Loshita خيلي روون و ساده و شيك و مجلسي و با ترفند هاي زير بوستي بعضيا سعي در رخنه كردن به اذهان عمومي درباره دختره دارند!... درواقع مثه عرزشي خيلي ريز ميخوان حرفاشون و به كرسي بنشونن... خاله تتيس ن خودت و ن ايكاروس قهرمان نيستينا...

عزیزم منظورتو نفهمیدم واضح تر بگو بهم نه با کلمه ی بعضیا و اینا:)

پی نوشت: نه من نه فرید هیچوقت ادعای قهرمانی برای دیگران نکردیم و نمیکنیم ما قهرمان زندگی همدیگه و خودمون هستیم:)

1 ❤️

2020-07-12 08:01:24 +0430 +0430
نقل از: mahshid001 امان از خودهمه چیزدانی ممنون از تاپیک مفیدت تتیس عزیزم :) 🌹

فدات عزیزم:) (flower)

2 ❤️

2020-07-12 08:02:36 +0430 +0430
نقل از: Raptor1 می‌دونی من تو زندگیم یه قانون خوب برام اثبات شده و اون این که اگه حتی تو ذهنتم یه نفر رو قضاوت کنی کائنات یجوری تنظیم می کنن که خودتم تو اون موقعیت قرار بگیری. دنیای ما خیلی خیلی هوشمنده. راجب رومینا و امثال رومینا هم که واقعا متاسفم براشون که نتونستن بیش تر شیرینی های این دنیا رو ببین. ممنون تتیس عزیز بابت این تاپیک زیبا 🌹 🌹

دقیقا درسته:)

(flower) (flower)

2 ❤️

2020-07-12 08:32:43 +0430 +0430
نقل از: تتیس
نقل از: Loshita خيلي روون و ساده و شيك و مجلسي و با ترفند هاي زير بوستي بعضيا سعي در رخنه كردن به اذهان عمومي درباره دختره دارند!... درواقع مثه عرزشي خيلي ريز ميخوان حرفاشون و به كرسي بنشونن... خاله تتيس ن خودت و ن ايكاروس قهرمان نيستينا...

پی نوشت: نه من نه فرید هیچوقت ادعای قهرمانی برای دیگران نکردیم و نمیکنیم ما قهرمان زندگی همدیگه و خودمون هستیم:)

منظورم همونايي هسن كه سعي در بجه جلوه دادن رومينارو داشتن… خب حالا قهرمان نيسين ولي فضايي كه هسين…

2 ❤️

2020-07-12 08:35:00 +0430 +0430
نقل از: Loshita

منظورم همونايي هسن كه سعي در بجه جلوه دادن رومينارو داشتن… خب حالا قهرمان نيسين ولي فضايي كه هسين…

آهان اوجور:)

سفینه مون رو فروختیم دیگه نمیتونیم برگردیم خونه ی خودمون:)

1 ❤️

2020-07-12 08:41:57 +0430 +0430

اوكي خاله ارغوان…😁

2 ❤️

2020-07-12 08:46:35 +0430 +0430

اوكي خاله ارغوان…😁

:) 🌹

1 ❤️

2020-07-12 08:50:52 +0430 +0430

راه گول زدن دختر باهوشی مث تو چیه؟ میخوام گولت بزنم

2 ❤️

2020-07-12 08:53:39 +0430 +0430

خوب عزیز من چرا از اون هایی نمیگی که حق رو به پدره میدن و از قتله دختره دفاع میکنن چرا از اون هایی که نمیگی تظاهرات کردن و از حق مصونیت پدر در برابر قتل فرزند دفاع کردند چرا از اون هایی نمیگی که که میگن اگه اون ها هم بودن همین کار رو میکردن؟ یا از همه بدتر علت مرگ اون دختر رو به سلبریتی ها و نتیجه رواج فرهنگ غربی ربط میدن یعنی این دسته بیشتر از اونها تورو ناراحت میکنه؟

1 ❤️

2020-07-12 08:53:42 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 راه گول زدن دختر باهوشی مث تو چیه؟ میخوام گولت بزنم

:) تو که خیلی وقته با مهربونیت گولم زدی مامانی:)

2 ❤️

2020-07-12 08:54:45 +0430 +0430

سلام شما میگی عقل داشت و اینم درسته هیچ وقت عقل داشتن دلیل بر داشتن قدرت تصمیم درست نیست خیلی جاها عقل داری فکرم میکنی ولی نداشتن تجربه نداشتن دید واضح نبود کسی ک بهت کمک کنه باعث میشه ک عقل داشتنت کاملا ببی معنی بشهو قضیه رومینا هم شما میگی عقل داشت میگم درست اون پسره هم باید داشته باشه؟ ما وقتی میگم عشق و علاقه سن سرش نمیشه درست برای کسای ک بالای 27 سال باشن و گرم و سرد زندگی رو چشیده باشن و بیشتر از عقل دیدشون بازه نه این دختره

2 ❤️

2020-07-12 08:57:54 +0430 +0430
نقل از: آقا_حسین سلام شما میگی عقل داشت و اینم درسته هیچ وقت عقل داشتن دلیل بر داشتن قدرت تصمیم درست نیست خیلی جاها عقل داری فکرم میکنی ولی نداشتن تجربه نداشتن دید واضح نبود کسی ک بهت کمک کنه باعث میشه ک عقل داشتنت کاملا ببی معنی بشهو قضیه رومینا هم شما میگی عقل داشت میگم درست اون پسره هم باید داشته باشه؟ ما وقتی میگم عشق و علاقه سن سرش نمیشه درست برای کسای ک بالای 27 سال باشن و گرم و سرد زندگی رو چشیده باشن و بیشتر از عقل دیدشون بازه نه این دختره

مشکل همینه که فکر میکنیم برای هرچیزی باید محدوده سنی تعیین کنیم:) هیچ چیز حد و مرزی نداره بیاید از خودمون شروع کنیم:) از کجا میدونیم یکی تو 13-14 سالگی تجربه های یه دختر 26-27 ساله رو نداشته؟ :) بیاید یاد بگیریم حد و مرزی تعیین نکنیم و هرکس برای خودش یه فرده! اگه قرار بود همه مثل هم باشن اینهمه داستان زندگی برای تعریف کردن نداشتیم:)

2 ❤️

2020-07-12 09:02:21 +0430 +0430

:-)

3 ❤️

2020-07-12 09:02:21 +0430 +0430
نقل از: آقا_حسین سلام شما میگی عقل داشت و اینم درسته هیچ وقت عقل داشتن دلیل بر داشتن قدرت تصمیم درست نیست خیلی جاها عقل داری فکرم میکنی ولی نداشتن تجربه نداشتن دید واضح نبود کسی ک بهت کمک کنه باعث میشه ک عقل داشتنت کاملا ببی معنی بشهو قضیه رومینا هم شما میگی عقل داشت میگم درست اون پسره هم باید داشته باشه؟ ما وقتی میگم عشق و علاقه سن سرش نمیشه درست برای کسای ک بالای 27 سال باشن و گرم و سرد زندگی رو چشیده باشن و بیشتر از عقل دیدشون بازه نه این دختره

مشکل همینه که فکر میکنیم برای هرچیزی باید محدوده سنی تعیین کنیم:) هیچ چیز حد و مرزی نداره بیاید از خودمون شروع کنیم:) از کجا میدونیم یکی تو 13-14 سالگی تجربه های یه دختر 26-27 ساله رو نداشته؟ :) بیاید یاد بگیریم حد و مرزی تعیین نکنیم و هرکس برای خودش یه فرده! اگه قرار بود همه مثل هم باشن اینهمه داستان زندگی برای تعریف کردن نداشتیم:)

باز برمیگردیم ب همون حرف شما عقل داشتن! شما با هر منطق و هر چیزی ک حساب کنی یک دختر 13 - 14 ساتله نمیتونه دیدش مثل یک دختر 27 ساله باشه حداثلل ببین چیزیه ک داریم میبینیم ی دختر ک توی روستا بزرگ شده باباش کار میکرده از زندگی قبلی هم مشکلی نداشته و کلیپ های زندگی شادش توی اینستا هستش ببین اقای تتیس بحث ما محدوده سنی نیست بحث ما رابطه بین سن و تجربه و دید هستش.هر کس برای خودش یک فرده! بله درست! شما خودت ببین ی دختر 13-14 ساله با یک پسر 27 ساله؟ عشق؟ علاقه؟ نه ممکن نیس هر چند قضاوت نمیکنم ولی من اینجا ی پسری رو میبینم ک برای یک لذت واهی چند روزه نقششو چیده ک پدره زد همه چی رو ریخت ب هم

0 ❤️

2020-07-12 09:11:14 +0430 +0430
نقل از: Mr.jeallybean خوب عزیز من چرا از اون هایی نمیگی که حق رو به پدره میدن و از قتله دختره دفاع میکنن چرا از اون هایی که نمیگی تظاهرات کردن و از حق مصونیت پدر در برابر قتل فرزند دفاع کردند چرا از اون هایی نمیگی که که میگن اگه اون ها هم بودن همین کار رو میکردن؟ یا از همه بدتر علت مرگ اون دختر رو به سلبریتی ها و نتیجه رواج فرهنگ غربی ربط میدن یعنی اون دسته بیشتر از اونها تورو ناراحت میکنه؟

:) عجب

دوست عزیز گویا منظور تاپیک رو اشتباهی متوجه شدید:) من اون ماجرا رو تحلیل نکردم یعنی در حدی نیستم که اینکارو بکنم من هدفم از تاپیک و این حرفا رومینا نبود

متن تاپیک گویای منظورمه

2 ❤️

2020-07-12 10:18:33 +0430 +0430
نقل از: Mr.jeallybean خوب عزیز من چرا از اون هایی نمیگی که حق رو به پدره میدن و از قتله دختره دفاع میکنن چرا از اون هایی که نمیگی تظاهرات کردن و از حق مصونیت پدر در برابر قتل فرزند دفاع کردند چرا از اون هایی نمیگی که که میگن اگه اون ها هم بودن همین کار رو میکردن؟ یا از همه بدتر علت مرگ اون دختر رو به سلبریتی ها و نتیجه رواج فرهنگ غربی ربط میدن یعنی اون دسته بیشتر از اونها تورو ناراحت میکنه؟

:) عجب

دوست عزیز گویا منظور تاپیک رو اشتباهی متوجه شدید:) من اون ماجرا رو تحلیل نکردم یعنی در حدی نیستم که اینکارو بکنم من هدفم از تاپیک و این حرفا رومینا نبود

متن تاپیک گویای منظورمه

ببخشید اشتباه متوجه شدم

2 ❤️

2020-07-12 13:42:04 +0430 +0430

من که منتظر ادامه حضور ذهنتم 😁 🌹 (inlove)

2 ❤️

2020-07-12 17:21:59 +0430 +0430
نقل از: آقا_حسین

باز برمیگردیم ب همون حرف شما عقل داشتن! شما با هر منطق و هر چیزی ک حساب کنی یک دختر 13 - 14 ساتله نمیتونه دیدش مثل یک دختر 27 ساله باشه حداثلل ببین چیزیه ک داریم میبینیم ی دختر ک توی روستا بزرگ شده باباش کار میکرده از زندگی قبلی هم مشکلی نداشته و کلیپ های زندگی شادش توی اینستا هستش ببین اقای تتیس بحث ما محدوده سنی نیست بحث ما رابطه بین سن و تجربه و دید هستش.هر کس برای خودش یک فرده! بله درست! شما خودت ببین ی دختر 13-14 ساله با یک پسر 27 ساله؟ عشق؟ علاقه؟ نه ممکن نیس هر چند قضاوت نمیکنم ولی من اینجا ی پسری رو میبینم ک برای یک لذت واهی چند روزه نقششو چیده ک پدره زد همه چی رو ریخت ب هم

من هرچی بگم شما قراره مقاومت کنین:) من یه چیز میگم شما یه چیز دیگه. میگین قضاوت نمیکنم ولی میکنین.
درضمن آقا نیستم.

2 ❤️

2020-07-12 17:23:17 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234

:-)

:-*

2 ❤️

2020-07-12 17:24:55 +0430 +0430
نقل از: Nirvana_PinkFloyd من که منتظر ادامه حضور ذهنتم 😁 🌹 (inlove)

:-D

1 ❤️

2020-07-12 17:28:26 +0430 +0430

هعییییییی…:(

1 ❤️

2020-07-12 17:53:32 +0430 +0430

با تشکر از همسر عزیزم بخاطر این پست روشنفکرانه . شک ندارم که این پسرانی که دختران را گول می زنند از عوامل استکبار جهانی هستند و دشمن جهان اسلام هستند !!! و گرنه چرا در بلاد کفر این اتفاقات نمی افتد !؟
پ.ن : همش کار همین استکبار جهانی و صیهونیست بین المللی است !!!
و من الله توفیق

2 ❤️

2020-07-13 05:26:38 +0430 +0430
نقل از: Sajjad_1212 هعییییییی...:(

:)

202 ❤️

2020-07-13 05:28:54 +0430 +0430
نقل از: ایکاروس با تشکر از همسر عزیزم بخاطر این پست روشنفکرانه . شک ندارم که این پسرانی که دختران را گول می زنند از عوامل استکبار جهانی هستند و دشمن جهان اسلام هستند !!! و گرنه چرا در بلاد کفر این اتفاقات نمی افتد !؟ پ.ن : همش کار همین استکبار جهانی و صیهونیست بین المللی است !!!! و من الله توفیق

تامام 🙄

2746 ❤️

2020-07-13 05:44:19 +0430 +0430

کسی ، کسی رو گول نمیزنه // انسانها بعضی موارد بعلت یه سری مشگلات خودشون دوست دارن گول بخورن و بعدش الکی میندازنش تقصیر بقیه // البته استثنا هم هست و چند درصد تو هر جامعه ای ذاتشون پلیده و دوری کردن از انسانهای پلید کار درستیه // نکته:سکس چیز بدی نیست رابطه چیز بدی نیست هردوشون خیلی هم زیباست اگر صادقانه و پسندانه باشه

1 ❤️

2020-07-13 09:29:50 +0430 +0430
نقل از: آقا_حسین

من هرچی بگم شما قراره مقاومت کنین:) من یه چیز میگم شما یه چیز دیگه. میگین قضاوت نمیکنم ولی میکنین.
درضمن آقا نیستم.

ببخش ک صداتون زدم اقا شرمنده
شما هم مثل من داری مقاومت میکنی
هر دو نمیشه بحث کنیم چون سخته پس بیخیال

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom