گیفهای کاکولدی به سفارش (اقا مهدی برای خانومش آتنا ) با متن

سلام دوستان شهوانی و کاکولدهای عزیز سایت .

***والا من شرمنده همتونم که پیام دادین و سفارش ساختن گیف های کاکولدی برای خودتون و خانومتون دادین که هنوز نتونستم درست کنم .

*باور کنین خودمم دوس دارم واسه جلب نظر همه شما و لذتی که خودم از این کار میبرم هر روز یه تاپیک درست کنم ولی واقعا خیلی مشغول کارم هستم و اوقات فراغتم خیلییی کم شده .

*بعضی از دوستان چندین بار پیام دادن که سفارش ما چی شد ، چرا هنو سفارش ما رو نساختی و ، اگه نمیخوای بسازی بگو نمیخوام و ، یعنی تا کی باید تو نوبت باشیم و .... از این دست پیام ها که من به تک تکشون تو پیامها جواب دادم و اینجا هم ازشون معذرت میخوام .

*تنها چیزی که میتونم بگم اینکه میدونم خیلی سفارش ها به تعویق افتاده ولی مطمعن باشین و قول میدم هر چقدر هم طول بکشه من تک تک سفارش ها رو میسازم و تقدیمشون میکنم.

*بازم میگم واقعا دوس ندارم حق کسی ضایع بشه و به ترتیب تاریخ پیامهایی که دادین سفارش ها رو میسازم .

*این دوستی که الان براشون دارم سفارششون رو تاپیک میکنم خیلی ازشون معذرت میخوام چون پیام داده بودن که قبل تاپیک قبلی سفارش دادن و وقتی چک کردم دیدم حق با ایشونه و من اشتباه کرده بودم (از پیامشون رد شده بودم و ندیده بودم ).

*امیدوارم اقا مهدی و خانومشون آتنا خانوم از این تاپیک و گیفها خوششون بیاد و لذت ببرن . همینطور شما دوستان کاکولد و عزیزانی که به این فانتزی علاقه دارن .

*اسکرین سفارش :

گیفها :

خوش باشین.

ـــــــــــ

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ab-cd  
  • عضو از 1396/8/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 326

• 281

خیلی سکس با زوج حال میده

خیلی سکس با زوج حال میده

ـــــــــــ

• 1

• boyblue350  

• عضو از 1397/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 131

• 7

☺☺سلام

ارائه ماساژ ویژه خانومها و زوجها با بهترین کیفیت‌ و مهارت از تهران و کرج

((ماساژ خانومها و زوجهای فانتزی رایگان))‌‌‍‍

انواع ماساژهای فرم دهی حجمی فرم دهی و حجمی تاقچه ای فرم دهی سینه و باسن برزیلی ژله ای کردن سینه و باسن حجمی کردن سینه و باسن ماساژ روغن ارگاسم ماساژجنسی با شکلات و کاکائو و روغن و عسل و شیر ماساژ درکرج و تهران در مکان شما ماساژور خانومها و زوجها با بهترین کیفیت‌ و مهارت از تهران وکرج ((ماساژ خانومها و زوجهای فانتزی رایگان))‌‌‍‍ انواع ماساژهای درمانی فرم دهی حجمی چربی سوز فرم دهی و حجمی تاقچه ای فرم دهی سینه و باسن♨️ ژله ای کردن سینه و باسن♨️ حجمی کردن سینه و باسن♨️ ماساژ شکلات و کاکائو و روغن ماساژ درکرج و تهران در منزل یا محل کار شما آیدی تلگرام boyblue

ـــــــــــ

• 0

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 329

• 442

خوشبختم

نقل از: poyaaa1122 عالی بود منم دودولی ام و کونی و بیغیرت

خوشبختم از آشناییت دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

• Mr.cuckold  

• عضو از 1397/12/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 199

• 514

ای جوونم

منم دول فندقیم. ی دول کوچیک . عوضش همسرم ی بااسن کلفت و قنبل داره با روونهای پرر. عااشق اینم کییر کلفتها بکننش و سوراخاشو. پرراز آااب کنن برام

ـــــــــــ

• 1

ماسور حرفه ی

باعرض ادب خدمت همه ی دوستان جدید و قدیم گلم .... من میثاق 30 ساله ازتهران و مجردم کارم بصورت تحقیقاتی روی خدمات ماساژ و سبک من تانترا هست که بیشتر برای زوجین محترم می باشد . تمایل دارم در مرحله اول با شما عزیزان دوست و آشنا شم جهت اعتماد سازی و در مراحل بعدی خدمات ماساژ در سبک تانترا به شما خوبان ارایه کنم اینکار بخاطر تحقیقات خودم روی سبک تانترا انجام میدم . و فقط کیس های این نوع ماساژ زوجین می باشند نه خانم تنها و نه آقایون به تنهایی سپاسگزار میشم در کمال ادب و احترام بتونیم باهام ارتباط دوستانه خوبی بگیریم ارادتمند شما میثاق تلگرام : X2X121

ـــــــــــ

• 1

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• 442

ای جونم

نقل از: Mr.cuckold منم دول فندقیم. ی دول کوچیک . عوضش همسرم ی بااسن کلفت و قنبل داره با روونهای پرر. عااشق اینم کییر کلفتها بکننش و سوراخاشو. پرراز آااب کنن برام

قربون کون و رون خانومت عزیزم . امیدوارم به آرزوت برسی

ـــــــــــ

• 1

• ehsan_30  

• عضو از 1396/8/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 217

• 189

عالی بود..منم دودولی هستم (تاپیک هام رو ببینید)و...

عالی بود..منم دودولی هستم (تاپیک هام رو ببینید)و نمیتونم سکس کنم..دقیقا با سه چهارتا تلمبه آبم میاد..اما زن ندارم ..خودم کون میدم

ـــــــــــ

• 1

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• 442

لایک

نقل از: ehsan_30 عالی بود..منم دودولی هستم (تاپیک هام رو ببینید)و نمیتونم سکس کنم..دقیقا با سه چهارتا تلمبه آبم میاد..اما زن ندارم ..خودم کون میدم

اره دیدم تاپیکاتو

موفق باشی

ـــــــــــ

• 0

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• 442

لایک

نقل از: ehsan_30 عالی بود..منم دودولی هستم (تاپیک هام رو ببینید)و نمیتونم سکس کنم..دقیقا با سه چهارتا تلمبه آبم میاد..اما زن ندارم ..خودم کون میدم

اره دیدم تاپیکاتو

موفق باشی

ـــــــــــ

• 0

• arash4858  
  • عضو از 1393/7/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 168

• 28

آشنایی

آرش تهران 39 مجرد تحصیلکرده مربی شنا اندام فیتنس خانم مجرد ، متاهل و یا زوج جهت آشناییarash5848@ تلگرام اهل سکس چت نیستم

ـــــــــــ

• 0

داداش خعلی بیکاری بیا برو اسنپ ثبت نام کن،هم یه...

داداش خعلی بیکاری بیا برو اسنپ ثبت نام کن،هم یه پولی گیر من بیاد هم خودت

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 1

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• 442

خخخ

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار داداش خعلی بیکاری بیا برو اسنپ ثبت نام کن،هم یه پولی گیر من بیاد هم خودت

فکر کنم چشمم زدی رفیق 30 یا 40 نفر از دوستان سفارش دادن براشون گیف بسازم ولی نمیرسم اینقدر که مشغولم

ـــــــــــ

• 0

• Mr.cuckold  

• عضو از 1397/12/8

• 514

جوونم

منم دودولیم. راستش اولین بار که خانومم دمر خوابید دولم ب سوراخش نرسید. و خانومم ی پوز خند بهم زد و گفت لاشو خیس کن و لاکونم تکون بده تا ابت بیاد. حقیقتش اون پوزخند همراه باتحقیرش ی حس خاصی بهم داد. حس ی مرد بازنده که دلش میخواست ی مررد کییرکلفت و هییکلی زنشو فتح کنه. این حس تو وجودم نشست و ازم ی کاکولد ساخت

ـــــــــــ

• 1

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• 442

azizzaam

نقل از: Mr.cuckold منم دودولیم. راستش اولین بار که خانومم دمر خوابید دولم ب سوراخش نرسید. و خانومم ی پوز خند بهم زد و گفت لاشو خیس کن و لاکونم تکون بده تا ابت بیاد. حقیقتش اون پوزخند همراه باتحقیرش ی حس خاصی بهم داد. حس ی مرد بازنده که دلش میخواست ی مررد کییرکلفت و هییکلی زنشو فتح کنه. این حس تو وجودم نشست و ازم ی کاکولد ساخت

ey jooon mifahmamet dooste aziz man moshkele kochikie alat nadaram bar ax yekam ham bozorge vali kamelan hesseto dark mikonam

ـــــــــــ

• 0

• Mr.cuckold  

• عضو از 1397/12/8

• 514

مرسی عزیزم

نقل از: Soltanpeymans
نقل از: Mr.cuckold منم دودولیم. راستش اولین بار که خانومم دمر خوابید دولم ب سوراخش نرسید. و خانومم ی پوز خند بهم زد و گفت لاشو خیس کن و لاکونم تکون بده تا ابت بیاد. حقیقتش اون پوزخند همراه باتحقیرش ی حس خاصی بهم داد. حس ی مرد بازنده که دلش میخواست ی مررد کییرکلفت و هییکلی زنشو فتح کنه. این حس تو وجودم نشست و ازم ی کاکولد ساخت
ey jooon mifahmamet dooste aziz man moshkele kochikie alat nadaram bar ax yekam ham bozorge vali kamelan hesseto dark mikonam

راستش من به دودولی بودنم افتخار میکنم. بینهایت لذت میبرم از حس کاکولدیم. باا عششق و لذت همسرمو میخوابونم زیر فاکر کییر کلفتش و از دراختیار بودن خودم و همسرم برا فاکرش نهایت لذت و میبرم و بااا عششق مطیع دستورات فاکر همسرم میشم و به بهتریین شکل همسرمو برا لذت بردن از اندام همسرم و گاییدنش دراختیارش میزارم.

ـــــــــــ

• 0

• Soltanpeymans  

• عضو از 1397/11/10

• 442

ey janam

نقل از: Mr.cuckold
نقل از: Soltanpeymans

راستش من به دودولی بودنم افتخار میکنم. بینهایت لذت میبرم از حس کاکولدیم. باا عششق و لذت همسرمو میخوابونم زیر فاکر کییر کلفتش و از دراختیار بودن خودم و همسرم برا فاکرش نهایت لذت و میبرم و بااا عششق مطیع دستورات فاکر همسرم میشم و به بهتریین شکل همسرمو برا لذت بردن از اندام همسرم و گاییدنش دراختیارش میزارم.

omidvaram hamishe hamin tor lezat bebari az sex fuckere zanet ba ham va khodet

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «