داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

گی ها گناهی ندارن

1399/04/24

باید خدمت بعضی از دوستان عرض کنم من گی هستم نه همجنسباز، لطفا اگه شناخت از احساسات و روابط و مشغله های یه همجنسگرا ندارین پیام ندین، شاید تو این مدتی که تو سایتم(با اسامی کاربری های مختلف)خیلی ها با هام چت کرده باشن ولی خیلی کم دیدم گی واقعی بهم پیام بده، من صبورم، به کسیم بی احترامی نمیکنم ولی تو رو خدا نیاین خصوصی پیام ندین که کون خوب سراغ نداری؟برای من یه بی میکشی؟
و از این موارد! خیلی عذر میخوام صادقانه و بدون ملاحظه حرف میزنم این موضوع داره ناراحتم میکنه، آخه گی ابزار ارضای به مشت همجنسباز نیست تورو به اون خدایی که قبول دارین یا ندارین برچسبایی که دله آدمو میشکنه به ماها نزنین، این موضوع انتخابی نبوده… یکم آدم باشین، یکم معرفت داشته باشین 🌹

4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-14 19:44:13 +0430 +0430

عرض شود که چه تفاوتی دارد؟ حالا نمیخوام زیاد وارد بحث بشم اما چه فرقی دارد اول فرق گی و هم‌جنس باز رو برا ما بگو تا بعد.

کون کنک بازی دیگه فرقی ندارد.

2 ❤️

2020-07-14 19:44:15 +0430 +0430

کامل حق با توئه

1 ❤️

2020-07-14 19:46:27 +0430 +0430

خفه کونتو بده

0 ❤️

2020-07-14 19:47:44 +0430 +0430

دقیقاً ، 🌹

1 ❤️

2020-07-14 19:58:35 +0430 +0430
نقل از: DARK.MAGNETO عرض شود که چه تفاوتی دارد؟ حالا نمیخوام زیاد وار بحث بشم اما چه فرقی دارد اول فرق گی و هم‌جنس باز رو برا ما بگو تا بعد.

گی از روی به سوراخی نمیره دنبال سکس با همجنسش، گی ممکنه پارتنرشو دوست داشته باشه عاشقش باشه براش همه چیزشو بده ولی اصلا سکس نکنه، ارضایی که من ازش حرف میزنم بیشتر از اینه که آب کمر بیاد، وقتی سرشو میذاره رو پاهات دست میکنی تو موهاش وقتی با عشق به حرفاش گوش میدی و گم میشی تو چشاش اینا لذتایی هست که یه همجنسباز نمیبره و ازشون خبری نداره، دنیایی فرق بین سکس با پسر و عشق بازی با پارتنر هست اما چون یه استریت این حسو به صورت ذاتی نداره براش قابل قبول نیست و به تلقین یا انتخاب از طرف خود فرد نسبتش میده، لفظی که به کار برذی خیلی جالب نبود اما بخاطر اینکه حداقل خواستی تفاوتشو بدونی خوشحالم 🌹

2 ❤️

2020-07-14 21:48:32 +0430 +0430
نقل از: .Goodnight. خفه کونتو بده

شعور هم خوب چیزیه

3 ❤️

2020-07-15 17:01:35 +0430 +0430

اینکه آدم تنوع طلب باشه یا فقط با یکی باشه از رو عشق و علاقه باشه یا فقط شهوت به کسی ربط نداره مگه تو استریت ها تنوع طلب نیست؟ کی گفته اونی که تن به رابطه بدون احساس وبه قول خودت فقط برا خالی کردن کمر بده همجنسبازه نه همجنسگرا در ضمن بهتر بود با توجه به پستت عکس پروفایلتو و زیر پستتو عوض میکردی

1 ❤️

2020-07-15 21:26:55 +0430 +0430
نقل از: SYisyboy اینکه آدم تنوع طلب باشه یا فقط با یکی باشه از رو عشق و علاقه باشه یا فقط شهوت به کسی ربط نداره مگه تو استریت ها تنوع طلب نیست؟ کی گفته اونی که تن به رابطه بدون احساس وبه قول خودت فقط برا خالی کردن کمر بده همجنسبازه نه همجنسگرا در ضمن بهتر بود با توجه به پستت عکس پروفایلتو و زیر پستتو عوض میکردی

من نگفتم صرفاً هرکی سکس کنه همجنسبازه و یا هیچ همجنسگرایی سکس نمیکنه، من منظورم دقیقا اینه که سکسی که حاصل از علاقه و عشق دو طرف نباشه اسمش ارضاست و نه هیچ چیز دیگه!
وقتی نگاها اینجوری باشه، دید یه دیدِ ابزار گونه هست یه جور سو استفاده جنسی و یا خود فروشیه، منم سکس میکنم الانم یه مدته دنبال پارتنرم ولی نه اینکه دنبال سکس باشم، به جای اینکه دنبال آلت باشم دنبال صاحب آلتم که با وجودش آرامش داشته باشم، بین گی ها سطح روابط متفاوته شاید من ماه ها با یکی باشم ولی رابطم به سکس ختم نشه بخاطر اینکه نیاز روحیم از جسمیم هم برام مهم تره و هم با ارزشتره، در مورد امضام هم باید بگم قرار نیست کسی کسیو قضاوت کنه من از چیزی که هستم نه ناراحتم و نه شرم میکنم، همینقدر میدونم که منم میتونم بقیه رو دوست داشته باشم برخلاف اینکه اکثریت جامعه یه گی رو نه دوست دارن و نه میپذیرنش!

0 ❤️

2020-07-15 22:03:20 +0430 +0430

من خودمم یه گی هستم و همیشه سعی کردم که یکی رو پیدا بکنم که بتونم باهاش باشم .
حیف که ازت دورم ولی خیلی با اخلاقت حال کردم .
همین که همچین نظری میدی و چنین طرز فکری داری خودش جای ستایش داره با وضع فرهنگ ایران .

1 ❤️

2020-07-15 22:08:36 +0430 +0430
نقل از: کافلام
نقل از: DARK.MAGNETO عرض شود که چه تفاوتی دارد؟ حالا نمیخوام زیاد وار بحث بشم اما چه فرقی دارد اول فرق گی و هم‌جنس باز رو برا ما بگو تا بعد.

گی از روی به سوراخی نمیره دنبال سکس با همجنسش، گی ممکنه پارتنرشو دوست داشته باشه عاشقش باشه براش همه چیزشو بده ولی اصلا سکس نکنه، ارضایی که من ازش حرف میزنم بیشتر از اینه که آب کمر بیاد، وقتی سرشو میذاره رو پاهات دست میکنی تو موهاش وقتی با عشق به حرفاش گوش میدی و گم میشی تو چشاش اینا لذتایی هست که یه همجنسباز نمیبره و ازشون خبری نداره، دنیایی فرق بین سکس با پسر و عشق بازی با پارتنر هست اما چون یه استریت این حسو به صورت ذاتی نداره براش قابل قبول نیست و به تلقین یا انتخاب از طرف خود فرد نسبتش میده، لفظی که به کار برذی خیلی جالب نبود اما بخاطر اینکه حداقل خواستی تفاوتشو بدونی خوشحالم 🌹

هر لحظه شخصیتت برام جالب تر میشه .
همین که وقت میزاری تا ذهن مردم رو عوض کنی .
به نظر من ارزش نداره برای یه مشت حشری که با نشستن مگس ماده رو دستشون ارضا میشن ، توضیح بدی .

1 ❤️

2020-07-16 12:18:17 +0430 +0430
نقل از: کافلام
نقل از: SYisyboy اینکه آدم تنوع طلب باشه یا فقط با یکی باشه از رو عشق و علاقه باشه یا فقط شهوت به کسی ربط نداره مگه تو استریت ها تنوع طلب نیست؟ کی گفته اونی که تن به رابطه بدون احساس وبه قول خودت فقط برا خالی کردن کمر بده همجنسبازه نه همجنسگرا در ضمن بهتر بود با توجه به پستت عکس پروفایلتو و زیر پستتو عوض میکردی

من نگفتم صرفاً هرکی سکس کنه همجنسبازه و یا هیچ همجنسگرایی سکس نمیکنه، من منظورم دقیقا اینه که سکسی که حاصل از علاقه و عشق دو طرف نباشه اسمش ارضاست و نه هیچ چیز دیگه!
وقتی نگاها اینجوری باشه، دید یه دیدِ ابزار گونه هست یه جور سو استفاده جنسی و یا خود فروشیه، منم سکس میکنم الانم یه مدته دنبال پارتنرم ولی نه اینکه دنبال سکس باشم، به جای اینکه دنبال آلت باشم دنبال صاحب آلتم که با وجودش آرامش داشته باشم، بین گی ها سطح روابط متفاوته شاید من ماه ها با یکی باشم ولی رابطم به سکس ختم نشه بخاطر اینکه نیاز روحیم از جسمیم هم برام مهم تره و هم با ارزشتره، در مورد امضام هم باید بگم قرار نیست کسی کسیو قضاوت کنه من از چیزی که هستم نه ناراحتم و نه شرم میکنم، همینقدر میدونم که منم میتونم بقیه رو دوست داشته باشم برخلاف اینکه اکثریت جامعه یه گی رو نه دوست دارن و نه میپذیرنش!

خب کیه که نخواد با یکی باشه که درکش کنه و بهش علافه داشته باشه و فقط دنبال سوراخش نباشه ولی هرکسی نیازای خودشو داره اگه برا برطرف کردن نیاز جنسیش تن به رابطه سطحی بده… حرف من این بود چرا برای معرفی کردن خودت و احساتت و اینکه دیگران گرایشتو بپذیرن خودتو از تنوع طلبا جدا می کنی جوری که انگار اونا بدن و لیاقت احترام و پذیرش ندارن اصلا فرض شخصی گی نبود فقط دوست داشته باشه مفعول باشه مگه کار بدی میکنه یا به بقیه ضرر میرسونه…ٱخه فقط شما هم نیستی جدیدا همه همجنسگرا ها برای پذیرفته شدن تو جامعه این کارو میکنند به جاش باید به بقیه یاد بدیم به گرایش و رفتار جنسی بقیه احتباشه بذارن یا حداقل کاری نداشته باشن اگه فهمیدی شخصی مفعوله بهش توهین نکن یا خودتو بهش تحمیل نکن شاید نخواد با تو باشه من خودم ترنسم و ترجیح میدم فقط با عشقم رابطه داشته باشم و تا وقتی پیدلش نکنم ترجیح میدم تنها باشم اما هر کی یه جوریه باید یاد بگیریم هیچکسو به خاطر گرایشش و نوع رابطه هاش قضاوت نکنیم

0 ❤️

2020-07-16 12:34:17 +0430 +0430

دوست عزیز اینجا ایرانه .یعنی عمق جهان سوم اینجا چی سر جاشه که گی و ترنس جای خودش باشه .چطور توقع داری تو کشوری که پدر دخترش رو با تبر میکشه یا برادر خواهرشو اتیش میزنه متوجه گی و ترنس بشن
همین سایت ۹۰ درصدش جوان هستن ببین چند درصدشون فهمشو دارن . از بی کصی فقط دنبال سوراخ هستن .حرف زیاده حوصله اش نبست

0 ❤️

2020-07-31 15:05:03 +0430 +0430

باریک الله
گل فرمایش کردی

0 ❤️

2020-07-31 23:52:46 +0430 +0430

↩ kiakish
جهان سوم یعنی من یعنی تو و تک تک ماها، از یه جایی باید بهمون میگفتن یا بگن تا بفهمیم تا یاد بگیریم!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom