داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

یادداشت روزانه M

1399/08/28

هر چی به روی خودمون نیاریم فکر میکنن یه مشکلی داریم حرف نمیزنیم !!! مشکل نداریم فقط حیا داریم نمیخواهیم تو صورت ادما بکوبیم با حرف !! اگر میخواستم به روی تو بیارم اون موضوع اولی و همون موقع ۱۵ سال پیش میاوردم !! اصلا هم مهم نبود همون موقع ، الان که ۱۳،۱۴ سال گذشته !! وقتی طرف کونش گوهی هستش برای اعتماد سازی قدمی برنمیداره باهاش میگم و میخندم ولی دیگه تو زندگیم عمرا بزارم بیاد چون زندگی منم به لجن میکشی ، چون احساس مسولیت نمیکنی ، کسی که مسولیت رفتارش و قبول نمیکنه تو همه موارد همینجوره ، همه زندگیت ایراد بوده اونوقت من و نصیحت میکنی ؟! کجای زندگیت و درست رفتی ؟! همش جاده خاکی مطلق !!! خودت میدونی اگر تهران بودی صد بار تا حالا تیکه تیکه کرده بودمت !! شایدم تهران باشی از بس مهم نیستی دنبال ادرس و اینا نبودم !! شب تا صبح از بس مثل کسخلا از تنهایی خودش با خودش کامنت بازی میکنه دیوونه شده !! ۸ ماه به من دروغ گفتی که مجردی ، هر کار گفتم بهت دهن کجی کردی !! سطح شعورتم اونقدر نیست که حرف بزنم بتونی درکش کنی !!
این کینه ای که ازت گرفتم تو این دوماه فقط با گوه خوردم درست میشه !!! ولی نمیخوام بگی که نباشی و بری ، بری دنبال اضافه کاریات !! کم مونده بود با تیپ صافکار نقاش و اهنگر بگردی !! انوقت احترام بهش میذارم زیر دلش میزنه !!! فقط باید بره پیش همون تیپ افراد !! این اگر بیشعوره چون با یه مشت ادم دوزاری گشته ، اگر خوب بودن که تو تنهایی نمیشیت با خودش کامنت بازی بکنه !! این ادما جنبه ندارن بیان تو زندگی ما شخصیت و ارامش ادم و به چالش میکشن ، چون این افراد هوش دارن ولی عقل ندارن !! هوش فقط به درد گثافت کاری میخوره ، برای زندگی باید از عقل استفاده کرد ، با عقلت خوب و از بد تشخیص می دیم !! ایشون فاقد عقل ، ایشون هوش داره ، هوش به کار نمیاد برای تصمیات مهم …!! خلاصه که دور باشن خودش خیلی حسن داره … اعصاب اضافه ندارم بابت این ادما …!!!

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-18 07:41:30 +0330 +0330

بعضی ادما زحمت فکر کردن به خودشون نمیخواان بدن !!! فقط میخوان مثل طوطی هر کی هر چی گفت تکرار کنن ! فکر نمیکنن این حرف درست هست یا نیست ؟! امان از روزی که این افراد بشن الگوی یه جامعه ، دولیبریبیتی به اصطلاح !! فاتحه اون جامعه با این مدل الگوهاش و باید خوند …!!!

3 ❤️

2020-11-18 07:49:41 +0330 +0330

↩ Mahan4045
داداش
تویه تاپیک یه بنده خدایی هم یه چیزایی گفتی که کسی سر در نیاورد، حتی صاحب تاپیک…

واضح بگو داستان چیه؟ رویه حرفت با کیه؟ اصلن کی به کیه؟؟؟

5 ❤️

2020-11-18 07:59:24 +0330 +0330

موقعه خوندن صدایه داد کشیدنت قشنگ قابله تصور بود.
حرفی ندارم بگم فقط مواظب خودت باش 🌹

2 ❤️

2020-11-18 08:31:23 +0330 +0330

↩ Lor-Boy
اون بنده خدا با شمای بنده خدا و کامنت پایین من همه یک بنده خدا !!!

1 ❤️

2020-11-18 08:32:28 +0330 +0330

↩ I’m_a _lonely_man
داد کشیدن چی ؟!

1 ❤️

2020-11-18 08:33:47 +0330 +0330

↩ Mahan4045
طرز نوشتن جملت مثل ادمایه عصبانی بود قشنگ معلومه نارحتی

1 ❤️

2020-11-18 08:34:59 +0330 +0330

↩ I’m_a _lonely_man
اون لحظه اره ، یه چیزی خوندم چسبیدم به طاق !!! 😌😎

1 ❤️

2020-11-19 01:45:52 +0330 +0330

چقدر فسم ، حال و حوصله هیچی ندارم ، شاید بخاطر این باشه که خیلی خوابیدم ، کی حال داره بره نصف شب سیگار بگیره ، حال ندارم تکون بخورم …
چند وقته فهمیدم وقتایی که قاطی میکنم دیوونه میشم دقیقا بعد نخوابیدن طولانی مدته ! هر وقت کم خوابی شدید دارم سر کوچکترین چیزی بهم میریزم ، تمام دعواها و فحش کاری کردنا ۸۰ درصدش باعثش بیخوابیه ، باید درستش کنم ، این جوری نمیشه ، یکی ندونه واقعا فکر میکنه من کسخلم !! نه کسی بهم مستقیم میگه تو کسخلی نه جایی برای دفاع داره کارام !! اکثر مشکلات بین ادما همینجوری بزرگ میشه ، سوتفاهم …
قرار نیست همه انگیزه و هدف از کاراشون و بگن ، روی همین حساب بقیه حق دارن هر چی میبینن برداشت کنن…
من یک کسخلم ! تکرار کن …
برم سیگار بگیرم ؟؟ نه … ۲ ساعت نداشته باشی اتفاق خاصی نمیفته ، پس ۴ میرم میگیرم 😊
دلبر سگ تو روح پر فتوحت ، بگو باشه …🖤

1 ❤️

2020-11-19 02:03:09 +0330 +0330

الان دقیقا نوشته ده دقیقه قبل و خوند ، امد دوباره تست اعصاب و روان از من بگیره 🤣🤣🤣 سریع تاپیک فیلم و اورد بالا !!! از همینجا و از همین تریبون بهت اعلام میکنم کون لقت !!
هر غلطی میخوای بکن ، می دونم این حرف من اصلا چیز خوبی برای تو نیست … ولی شما حق انتخاب داری ، همینقدر منطقیم و ریلکس …🌷

1 ❤️

2020-11-19 06:57:34 +0330 +0330

گنگم و منفعل ، تکیه دادم به تاج تخت ، متنای صد من یه غاز میخونم ، نه خوشحالم نه ناراحت ، اصلا اگر هیچی توی ذهنم نیست ، دلم میخواد بخوابم ولی ساعت ۱۲ بلند شدم از خواب ، خوابم نمیاد ، نور مهتابی تو چشمم افتاده ازارم میده ، به این فکر میکنم یک روز دیگم رسید ، کلا متنفرم از روز ، دلم میخواست همیشه شب بود ، هیچ نوری نبود ، ساعت ۴/۵ رفتم سیگار بگیرم هیچکس توی خیابون نبود ، چقدر دلم برای قدیم تنگ شد ، عاشق شبگردی اونم نصف شب ، شیشه رو بدم پایین باد بخوره تو صورتم تو خیابونا فر بخورم ، خیلی وقته اینکارو گذاشتم کنار ، ولی لذت داره شبگردی ، البته شبگردی به جز پایه محرکم میخواد ، یه چیزی بکنی تو مغز که تمام اهنگ و توی ذهن تفکیک کنی ، داشتم فکر میکردم شبا بزنم بیرون یه چرخی بزنم ، موزیکی گوش بدم شاید بهتر از این باشه که گوشی و بالا پایین کنم ، دیدم خیلی کار بیخ داره ، از هر طرف نگاه میکنم تو دیوارم ، ضبط ماشین خرابه ، از داغ کردنی فقط سیگار و دارم ، پایه هم ندارم !! خودم تو برگشت از هفتاد دوتن خندم گرفت ، قهقهه میزدم تنهایی ، گفتم خدایا شکرت، خوارتو گاییدم زندگی … 😂😂😂

1 ❤️

2020-11-19 07:42:18 +0330 +0330

این مدت شرایطم جوری بود که تمام مشکلات با هم اوار شده بود روی سرم ، همین باعث شد از فشار عصبی ندونم چکار دارم میکنم ، دعوا با شیدا ، بیکاری ، بی پولی ، بازی کردن اون دیوث‌ با روانم !!! هر کدوم از این مشکلات زندگی یکنفر و مختل میکنه ، چه برسه تمامش با هم اوار بشه روی سر !! بشینی فکر کنی فکر کنی که چه غلطی بکنی ، به هیچ نتیجه ای نرسی ، بعد یکی مثل دارکوب حرفای تکراری برات بزنه که اصلا نمیدونه معنی این حرفا چیه ، فقط مثل کاسکو تکرار کنه ، فشار فشار پشت هم روی ذهنم به حالت جنون میرسوند منو !! بزرگترین رنج زندگیم ۶ ماهه اول سال بود ، که رو مخ بودن یکنفر با تمام مشکلاتم برابری میکرد ، گاهی فکر کشتنش به سرم میزد ، فقط میخواستم لال بشه هیچی نگه ، اینقدر فشار عصبی داشت عذابم میداد ، سخت ترین کار دنیا این که حرف به یکنفر بزنی ولی اون نفهمه اصلا تو چی میگی یا اصلا بفهمه ولی به روی خودش نیاره ، چون دقیقا اون لحظه هایی که احتیاج داشتم ارامش بهم بده اتیشم میزد !! چند شب جنون و تو خودم دیدم ، که اگر جلو چشمم بود امکان نداشت زنده بزارمش ، خیلی سخته به یکنفر بگی مثلا ساکت ولی اون به جای سکوت جیغ بزنه !! بعد جلو چشمتم نباشه که یکی بزنی پس کلش بگی بشین کم صدا کن بچه !!! اونم قشنگ تو موقعیت جولان میداد ، هر کار هر حرصی تو زندگیش داشت خالی کرد !! حالا نمیدونه اون حرص خالی شده اون طرف توی من جمع شده 😂😂😂 به خونش تشنم الان ، یادش میفتم دیوونه میشم ، این چجوری اینکارارو میکرد ، یعنی این مسافت کاری کرد که بتونه کون وارونه بده ، خب یه خیریتی داشت ، خود شیطان و روی زمین با دو پا دیدم !!! 😐🤣 همه جوره همه چیز به نفع اون بود که اتیش بسوزونه ، نگاه به اسمش نکنید دلبره ، یه دیوثیه که در خاور دور و نزدیک لنگش نیست !! ای تف به اون ذاتت دیوث ، چجوری دلت میومد ، ولی واقعا خودم و با بقیه مقایسه میکنم هم ته دلم خوشحال میشم هم حرصم میگیره ، همش میپرسم چرا ؟ چجور میتونن ؟؟ همه ادما مثل هم نیستن این یه واقعیته …
اینم فهمیدم که هیچی مثل بیخوابی سیستم عصبیم و خلقم و بهم نمی ریزه ، وقتایی که خواب کافی کردم یسره جفنگ میگم تو اوج مشکلات ، میکم و میخندم ، تو کم خوابی هم میگم میخندم ولی حاشیه تحملم در حد صفر میشه ، فقط کافیه یه جرقه بخوره ، مثل دینامیت میرم رو هوا …
اصلا بیخوابی نباید بکشم ، مثلا الان باید برم بخوابم که عصر سرحال باشم ولی نمیخوابم عصر انرژیم تموم میشه مثل سگ پاچه میگیرم !!
الان خوابم نمیاد چه غلطی بکنم ؟! 😐😎

0 ❤️

2020-11-19 10:28:58 +0330 +0330

تا وقتی همین روش و در پیش گرفته باشی منم همینجا سفت نشستم !! تو اگر ادم بودی ۶ ماه پیش میگفتی برو فلان کلاس این و یاد بگیر ، اون کلاس ثبت نام کن به درد میخوره ، تو شعور اینم نداشتی !!! حالا امدی به من میگی تحرک و فلان …؟! تو چکار کردی ؟! مگر اونکارایی که من بهت گفتم انجام دادی ؟! اگر انجام ندادی گوه میخوری نظر میدی در مورد من که چکار بکنم چکار نکنم …
از این ۹ ماه شش ماهه دارم لج میکنم باهات خودت نمیفهمی احمق !! کجای کارات درسته که به من میگی اینجور باش اونجور باش ؟!؟!
من کی گفتم بهت کمکم کن ؟! وقتی بهت میگم متوهمی نگو پیش خودت چرا میگه ، چون تو از زبون من با خودت حرف میزنی ، توهم داری شما که همه ازت کمک میخوان …
پاشو جمعش کن این بساط کسشعر گفتنو ، بیشعور تو ادم بودی کاری که بهت گفتم میکردی ، نکن لج با من ، تو لج بازی استادم …
خداوکیلی ببین گیر کی افتادم ، خودش نمیدونه تکلیفش با خودش چیه ؟!

0 ❤️

2020-11-19 10:37:18 +0330 +0330

در ضمن ادمی که حرف ساده ادم و درک نکنه فقط به درد لای جرز دیوار میخوره نه زندگی مشترک !!!
توهم نزن ، همه چیزا با پول حل نمیشه ، یکیش همینه ، شعور و درک کردن و نمیتونی با پول پولیش بزنی کسی نبینه ، یه جایی میزنه بیرون …
یکی و پیدا کن در سطح خودت ، در سطح هم نیستیم عزیزم ، به مشکل میخوریم بعدا …

1 ❤️

2020-11-19 13:55:22 +0330 +0330

ادمی که میدونه امکانش نیست
میدونه تمام برگاش رو شده
پل های پشت سرش خراب شده
چیزی برای باختن نداره !
دست به حرکت انتحاری میزنه …
حق میدم بهت

1 ❤️

2020-11-19 14:25:13 +0330 +0330

با کلمات بازی نکن ، تو خودت نتونستی همون چند سال پیش هم رو نشون بدی ، چون خودت از درون خودت خبر داشتی ، باقی چیزا بازی با حرفه ، بازی با کلمات ، تو بجای درست کردن گذشتت افتادی تو سرازیری عادت و بیخیالی ، پر و بال بهش دادی . تو جنون درونتم همین کارو کردی ، نخواستی درستش کنی چون سخت بود ، پس من اصلا تو بازی تو نبودم ، پس خواهشا خفه شو عکسات و فیلمات و شیر کن و مسولیت کارات و کم کاریت و اهمال کاریت و گردن کسی ننداز ، من بچه نیستم که بخوام جوگیر حرفای تو بشم دوباره این داستان و ادامه بدم !! تا حالا هم خودم خواسته بودم خنگ بنظر بیام ، تو همه کاراتو کردی امدی طلبکارم هستی ؟! با پول میخوای عشق بخری ؟! گوزم دست تو نمیدم گلم چه برسه به عشق ! عشق لیاقت میخواد که تو یکنفر حتی حیف تو هواش نفس بکشه ، من هر چیزی بخوام بدست میارم ، چون به خودم میبینم که بتونم ، تو با پول نمیتونی من و بخری ، من اگر بنده پول بودم میرفتم بانک میزدم جنایت میکردم دروغ میگفتم سر ادما کلاه میذاشتم که بهش برسم ، پس من و وامدار خودت نمیتونی بکنی ، تو اگر خفه شده بودی چون یکی دیگه تو زندگیت بود ، اونقدر گند زدی که روت نمیشه حرف خواستن و موندن بزنی ، بایدم از حرصت عکس و فیلم پست کنی ، من بیست سال پا روی دلم نذاشتم که بدم دست تو برینی به شرفم !! من و تو هیچوقت به هم نمیرسیم ، نه عصبانی هستم نه ناراحت ، اونقدر رو خودم کار کردم بتونم یسری مسائل و تو خودم به راحتی هضم کنم ، من محتاج کسی نیستم ، مگر فلجم که نتونم پول در بیارم ؟! که بخوام اویزون تو بشم ، با گفتن بعضی حرفا شان خودت و بیشتر از این پایین نیار ، تو همون از دور ببینی کافیه …

0 ❤️

2020-11-19 17:21:26 +0330 +0330

من میخوام داغون بشم ، بمیرم ، تلف بشم !!!
به تو چه ربطی داره ؟!
نزار برات سورپرایز رو کنم تا مغز استخونت بسوزه …!!😂😂
لال شو ببینم میتونی ؟!؟! کسکش عقده ای ؟! پس زدن مزش خوبه ؟! هیچ خاکی تورو قبول نمیکنه از بس حسادت داری کینه داری !!
تو فقط با خالی کردن عقدت میتونی نفس بکشی !!!
از حرصت زن دوم طرف شدی ، زن کسی که برات نمیگوزه …
خب منم بودم میرفتم تو زندگیای مردم که خرابشون کنم ، میرفتم سراغ مردای زن دار ، انوقت میخوای به ارامش برسی ؟! 😂😂
فکر نکن من اینارو امروز دیروز فهمیدم ، اینارو خیلی وقته میدونم ، داشتم تماشات میکردم ببینم تا کجا پیش میری ، تو جات فقط زیر پاهای منه احمق ، تو لیاقت اینو نداری کنارم بشینی ، تورو میبینم احساس غرور میکنم ، شاید باورت نشه …
فقط باید به پاهام بیفتی ، نیفتادی هم بهتر …😉

1 ❤️

2020-11-19 18:05:46 +0330 +0330

دیگه نمیخوام بی خوابی بکشم تا بهم بریزه ذهنم !! میخوام باهات مثل خودت بازی کنم ، هر جوری بازی کنی همونجور بازی کنم ، میخوام بفهمی بازی همیشه یکطرفه نیست ، از فروردین بهت گفتم به خودم بزن عیب نداره ، فکر کردی میترسم ازت ، فکر کردی محو تو شدم و موقعیتت ، نه گلم اشتباه فهمیدی ، فکر کردم ادمی درک داری شعور داری ، دیدم نه بابا اصلا بو نکشیدی ، حالا بیا میخوام جنگ روانی نشونت بدم بفهمی همونجور که بردمت بالا با سه خط نوشتن چجوری میکشمت روی زمین ، دوست داری بازی کنی ؟! دوست داشتی منو تحقیر کنی ، دلت میخواست با تحقیر من سری تو سرا در بیاری ، کور خوندی گلم ، کور خوندی ، اونی که از خودش و درون خودش خبر داره اینجوری بی دفاع خودش و میده دست تو !!
من با تحقیر تو کوچیک نمیشم ، احساس غرور میکنم ، پس بیا بازی گنیم ، نظرت چیه گلم ؟!
معما بازی میکنی ؟! اطلاعات قطره چکونی میدی دنبالت بیام ، اگر بیام نم نم لهت میکنم با حرفام ، حالا دلت میخواد هنوز بازی کنی ؟! میدونم تحقیر دوست داری ، تحقیر بکنیم ببینیم کی بیشتر خورد میکنه طرفو ؟!

من لاشی نیستم رو مخت برم ، من خواستم حال دلت بهتر بشه احمق نه خرابتر ، دوست ندارم خوردت کنم ، دلم نمیخواد از نقطه ضعفی که خودت نشونم دادی استفاده کنم ، یه فرقی بین من و تو هست ، من مثل تو نامرد نیستم …
به پر و پای من نپیچ فقط … همین

0 ❤️

2020-11-22 05:34:43 +0330 +0330

اون سایت نوشتم برات ، چشمام درد گرفت ، با گوشی سخته ، حرفی داری بنویس همونجا ، حرفایی که نمیتونی بزنی یا ازش میترسی یا فکرت و درگیر کرده

1 ❤️

2020-11-22 06:40:54 +0330 +0330

↩ Mahan4045
داداش بخوابی بهتره
این همه حرص چی رو میخوری
من واقعا همه تاپیک هات رو خوندم میخوای حرف بزنیم خصوصی آرام شی

0 ❤️

2020-11-22 07:30:30 +0330 +0330

↩ Hadi&hasti
نه مرسی فدات عزیز

0 ❤️

2020-11-22 07:47:05 +0330 +0330

اصلا چرا اینارو نوشتم دو ساعت پیش نمی دونم !! میدونم البته ، بخاطر حرف نزدن ، میخواستم فقط بنویسم ، نوشتنی که میدونم اون ادم اصلا نمی فهمه من چی میگم ، در اصل فقط مال خودم مینویسم ،…
هر روز فقط فکر فکر فکر … خسته شدم ، از بس فکر کردم و یه روزنه پیدا نکردم خسته شدم !! هیچ نوری نمی بینم تو زندگیم ، الان چند روزه فکرم شده این که تو اوکی بدی اصلا ، خب بسم الله ، پاشم بیام کنار تو تا یه کاری راه بندازم ، انوقت تو خونه تو جیب خالی هیچی دیگه !! احساس انگلی بهم دست میده فکرشم میکنم ، حتما تا کار راست و ریس کنم باید پول تو جیبی و پول سیگارم بگیرم ازت ؟! اصلا تصورش روانی میکنه ، مگر ایه نازل شده که من ازدواج کنم ؟! واقعا اصلا خودم و نمیفهمم که چرا این فکر به سرم زد !! اونم منی که الان کور سوی امید ندارم به جایی ، من گوه بخورم تو این شرایط ، گاهی ادم شرایطش و فراموش میکنه ، یهو به خودش میاد میبینه الکی داره دور در جا میزنه !! تو هم مقصر نیستی ، هر کی هم جای تو باشه دوست داره با کسی باشه که از خودش بالاتر باشه ، فقط تنها چیزی که دوست ندارم اینکه بخاطر تنهاییت باج به کسی بدی !! اون ادم میخواد من باشم یا هر شخص دیگه ، مفت برسن بهش فکر میکنن امدن مهمونی عشق و حال ، انوقت باید دنبالشون بدویی وقتی سیر شدن …
شاید این حرفا به ضرر خودم باشه ولی من درصدم خیلی پایین که جوش بخوره ، مال همین بهت گفتم ، برای منم ایه نازل نشده تو این شرایط خیلی جدی بگیرم ، هر چند نمیتونم …

0 ❤️

2020-11-22 08:08:32 +0330 +0330

مقصر خودمم ، هیچکس تقصیر نداره ، اگر هزار تومن داشتم گفتم من این و‌ دارم ، اگر پنج تومن کاسبی کردم گفتم ۵ تومن کاسبی کردم ، هیچ و بلد نبودم پنهون کنم ، بلد نبودم زیر و رو بکشم سوخته بکنم ندارم ندارم را بندازم ، فکر کردم همه مثل خودم هستن ، فکر میکردم همینجور که با ادما رو راست هستم اونا هم به وقتش مثل خودم هستن ، لعنت کنه اون کسی و که گفت صداقت و درستی خوبه ، کجاش خوبه ؟! غیر ذلت و بدبختی و درد هیچی دیگه نداره …
همیشه همینم ، بازم پاش بیفته همین اش و همین کاسست .!! فقط سفت بودنمون برای مال مردم بود نه برای خودم !! اینقدر که دنبال حق و حقوق مردم بودم برای مال خودم بودم حال و روزم بهتر از الان بود !!!

1 ❤️

2020-11-23 07:04:11 +0330 +0330

الان داشتم حرفای تلفنی با دکتر و گوش میدادم !!
خب دختر اشتباه میکنی عزیز من ، تو اگر نظر دکتر و میخوای باید اطلاعات دقیق بهش بدی تا دکتر جواب بده ، یا از من بپرسی که خواستی سوالش و جواب بدی بتونی ، اطلاعات ناقص میدی ، اون چیز دیگه برداشت میکنه ، چیز دیگه بهت میگه ، هیچ کمکی بهت نمیکنه ، بیشتر گمراه میشی خودت !!
بخاطر خودت میگم ، مثلا در مورد بحث سکس ، خب شاید من خجالت ازت بکشم بهت بگم من همش کیرم راست هست !!! بعد تو فکر میکنی من سیستمم نقص داره ، به دکتر میگی ، اونم چیز دیگه تحویلت میده !! من مشکل ندارم بخواهی بپرسی ، اولا اطلاعات من و با خودت و باید درست بدی به طرف که خروجی که میگیری واقعی باشه !!
من مریض نیستم که بترسم از اینکه در مورد عصبانی شدن من از دکتر سوال کنی ، خب به دکتر میگی چکار میکنم که عصبانی میشه ؟! نه نمیگی بعد اونم دوتا ایراد رو من میزاره و هیچی …😂😂😂 برای خودت بخدا میگم ، کسخل نیستم الکی عصبانی بشم ، خوبه همش میخندم 🙄 دیوث …😕

1 ❤️

2020-11-23 16:03:11 +0330 +0330

اینجا هم هیچی نداره !! فقط عکس و فیلم سکسی ، داره رو مخ میره این شهوانی ، نه بحث چالشی ، نه داستان خوب ، اصلا عملا چیزی که قابل وقت گذاشتن باشه نداره !!!

0 ❤️

2020-11-23 22:49:15 +0330 +0330
0 ❤️

2020-11-24 01:19:55 +0330 +0330

بنویس پاک کن‌ ، بنویس پاک کن …

0 ❤️

2020-11-24 01:35:25 +0330 +0330

کص ننت ، همه این کسکش بازیات و دیدم و انتخابت کردم ، اونقدر عکس بفرست تا مادرت گاییده بشه ، مثل الان که تخمام داره از درد میترکه ، با فیلم کص دادنت جق میزنم !! همونجور که میبرمت بالا در حد یه کص میارمت پایین ، مرسی که هستی با این کص و کون خوبت عزیزم !!
دست به تخمام نمیتونم بزنم از درد …
تصور میکنم دستات و پشتت بستم بصورت سجده اسپنک و شلاق دبل !! میخوام بدنت رنگارنگ بشه ، با هر صدای ناله درد و شهوت خون توی رگای من بیشتر به جریان میفتن ، دست میکنم لای پاهات ، اوه خیس خیس شده کص قلمبت ، همون انگشت خیس از اب کصت و میکنم تو دهنت ، لیسش بزن … جون ، دست به زیر چونت چک به صورتت ، دوباره دوباره ، دوست دارم صدای ناله کردنت و گوش بدم ، اووووم ساک پر تف بزن برام ، ته حلقی که نفست بند بیاد عق بزنی ، قلادتو با یه دستم بکشم ، با اون دست کیرم و بکنم تو حلقت ! جوووون …
وای تخمم داره میترکه ، سگ تو ذاتت بچه ، از بس شق بودم اینجور شدم

0 ❤️

2020-11-24 01:38:59 +0330 +0330

من که نباید ناراحت بشم از عکسو فیلم !! اونی باید میشد ناراحت که اگر شده بود الان حال و روز تو بهتر از این بود …
برای اون بفرست …😂😂

0 ❤️

2020-11-24 03:32:18 +0330 +0330

خیلی سخته با ادمی که شکاک هستش کنار بیاییم ، ادمی که حرف نزده میتونه دو تا داستان جنایی از توی سکوت در بیاره ، کم اوردم ، واقعا کم اوردم ، اونقدر مورد روحی داره که مراقب هر کدومش میخوام باشم یکی دیگش میزنه بیرون ، بنظرم تمام اون مشکلات و من بهش مبتلا بشم ولی این عین خیالش نباشه ، اگر حرف بزنم فکر میکنه تو نقشم ، حرف نزنم دارم تو این حالت از درون میپکم !! نمیدونم چکار کنم ، اخرم باید ول کنم برم با یه مشت مریضی روحی روانی ، حرفم که میزنم واقعا متوجه نمیشه ، نمیدونم چکار کنم !! اصلا عین خیالش نیست ، فقط جمله و کلمه تحویلم داده ، چه اصراری هست بمونم تا از پا در بیام ، بخوامم برم دلم نمیاد ، میدونم تا خوب له و لوردخ نکنه منو بیخیال نمیشه ، انوقت به قصد دزدینش میرم بلوار ارتش سراغش ، فکر میکنه بلد نیستم ، برم سراغش چکار کنم ؟! 😂 بگم یالا منو باید بخواهی ؟!
اینجور ادمایی که ضربه زیاد خوردن ، شاید گذری برن یه سکسم بکنن ، ولی از ترس نمیرن تو رابطه ، اگر هم برن بخاطر اینکه نمیتونن به این زودیا به کسی اعتماد کنن سخت میتونن جدا بشن ، میترسه از من ، کاری از دست من بر نمیاد که اعتمادش و جلب کنم ، چون هر حرکتی بکنم بیشتر حساس میشه ، باید بیخیال بشم تا خودش هر وقت دوست داشت بیاد ، شایدم اصلا نخواد بیاد !!!
این کلمات که مینوسه برای من حکم یه قاتل و برای من داره !!
من هر شب با کلماتی که هیچی جز سیاهی پشتش نیست به قتل میرسم …❤️
خیلی خری نسا خره … 😂😂😂

0 ❤️

2020-11-24 04:53:28 +0330 +0330

واقعا حالم از این شهوانی دیگه داره بهم میخوره ، خب اگر ادم بخواد عکس و فیلم ببینه که اینجا نمیاد !! کصخل عشقش به همین که حی عکس و فیلم بفرسته !! این همه فرستادی کجا رو گرفتی ؟!
انگار ده تا جووووون عجب کونی عجب کصی هم شنیدی … … 🙄😂😂

0 ❤️

2020-11-24 07:21:03 +0330 +0330

نمیدونم کی هستم دیگه ، نمیدونم کجای این داستانم ، انگار یه گله گرگ دوره کردنم ، تا از پا در نیارن منو بیخیال نمیشن ، خسته شدم ، میدونم پشت این داستانا یه خبری هست ولی هیچکس حرف نمیزنه ، لااقل حرف دوست داشتن نزنید ، اونی که این وسط روز به روز له شد من بودم ، هنوزم منم ، خسته شدم از این نقابای رنگ و وارنگ ، چی از جون من میخواهید ؟! کدومتون به فکر من هستید ؟! کی اصلا به من فکر میکنه من از تو داغونم ، شیدا اس ام اس داده دیشب ، تو اینجوری ، مژگان سلطان محمدی کجای داستان هستش ؟! من چکارم این وسط میون شماها ، تورو خدا بیخیال من بشید ، من دارم دیوونه میشم ، چرا هیچکس نمیفهمه حرف منو ، چرا برای هیچکس مهم نیست چه به روز من داره میاد ، دوست ندارم راه بیفتم اینطرف اونطرف ، تلفن دست بگیرم زنگ به این و اون بزنم ، به مردن خودم راضیم پشت اون خنده ها ، اخه یکی نیست حرف بزنه چه خبره ؟! نسا چه خبر پشت سر من ؟! من هر روز و شب دارم میمیرم و زنده میشم ، چرا نمی فهمید شماها ، به قران قسم ناراحتی اعصاب گرفتم به روی خودم نمیارم ، جنون چجوریه فکر می کنید ؟! به جنون رسوندید منو ، نسا نزار بیام اتوبان ارتش بغل ورزشگاه ، یکی بیاد بگه چه خبره ؟! من حقم نیست بدونم ؟! من دارم جون میدم این وسط چرا نمی فهمید ؟! هر چی میگم یکی جواب منو نمیده … اگر بفهمم چه خبره مادر تک به تکتون و میگام اونوقت !!! اونقدر زخم بهم زدید که حالا حالا کینه ازتون داشته باشم ، نکنید اینجوری با من … این هزار بار ، پشت من چه خبره که من خبر ندارم ؟!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom