یه سوال از آقایون جوابمو بدین

• laleh1380  

• عضو از
    1396/6/1

• پست‌ها: 1784

• 21704

چرا بعد از سکس اون احساسی رو که قبلش داشتین ندارین
نمونش دوس پسرم تا تموم شد اخلاقش رفتارش تغییرکرد باهام چرا اینطوری هستین ؟
واقعن چرا

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 47

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1784

• 21704

بی احترامی بلاک

بی احترامی بلاک

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 3

• Msexsi  
  • عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 69

اولا هميشه اينطوري نيست ثانيا ادم ها با هم متفاوت...

اولا هميشه اينطوري نيست ثانيا ادم ها با هم متفاوت هستن و همه رو نبايد با يه چوب زد

ـــــــــــ

• 14

• laleh1380  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1784

• 21704

نقل از: Msexsi

نقل از: Msexsi اولا هميشه اينطوري نيست ثانيا ادم ها با هم متفاوت هستن و همه رو نبايد با يه چوب زد

مرسی امروز خیلی ناراحتم کرده

ـــــــــــ

دخترباید شیطوننن باشه

• 2

• xxxxalixxxx  

• عضو از 1397/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 119

• 63

اتفاقا درست میگه !!

من خودم بعضی موقع ها اینجوری میشم. بنظرم حس شهوت کلا ادمو عوض میکنه اما بعد سکس اون داغی قبل سکس نیستش دیگ ادم سکم نامیزون میشه

ـــــــــــ

• 0

• alfa-2337  

• عضو از 1395/9/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 16

کلا مردا وقتی ارضا میشن تمام احساسشون اروم و سرد...

کلا مردا وقتی ارضا میشن تمام احساسشون اروم و سرد میشه. یه نیم ساعت یه ساعت چرت بزنن درست میشن

ـــــــــــ

(inlove) (dash) (dash) (inlove) (erection)

• 7

• Emad76  

• عضو از 1394/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 37

بخاطر اینکه

انقدر موجودات کیری هستین شما زنا که ماها فقط در زمان حشریت حاضریم با شما یجور رفتار کنیم تا رام بشینو بکنیمتون و الا اگه یه رابطه واقعا اتیش احساساتو عشقش گرم باشه چه قبل سکسک و چه بعد سکس برای اون دختر همون قدر ارزش قاعلیم و حتی بیشتر و بهش عشق میورزیم.

ـــــــــــ

• 18

• Dinamit3santi  

• عضو از 1398/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

اووم

بالاخره دادی (wanking)

ـــــــــــ

• 4

• Dinamit3santi  

• عضو از 1398/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

.

لاله جان همه ک مثه هم نیستن بنظرت 5تا انگشت یکیه

ـــــــــــ

• 2

• blackened  
  • عضو از 1399/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 4

عشق

اگه طرف تورو بخاطر سکس و تفریح بخاد اینجوری میشه ولی اگه عشق و علاقه داشته باشه اولا اول تورو ارضا میکنه دوما بعد ارضا ولت نمیکنه بیشتر از قبل بغلت میکنه ... منم قبلا اینجوری بودم اما الان با یه نفرم و رابطه مون عالیه

ـــــــــــ

• 5

• homayon026  

• عضو از 1398/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 6

000

من نمیدونم رابطه تون به چه شکلی هستش اما یا در حد رسیدن به مقصودش باهات هستش که همون سکس و ایناس یا اینکه بیش از توانش مشغول عشق بازی شدی با پارتنرت عزیزم.. وقتی انرژی طرف مقابلت تموم بشه، کلا بد رفتار میشه مگه اینکه واقعا دیوونه ات باشه

ـــــــــــ

• 0

چون اولش ناز گوز میکنید بعدش ما تلافی میکنیم
ولی...

چون اولش ناز گوز میکنید بعدش ما تلافی میکنیم ولی بشخصه اگر فقط طرف دنبال سکس نباشه طرف رفتارش تغییر نميکنه

ـــــــــــ

قم هستم 19سالم خوش فيس و بدن اگرخانوم یادخترخانومی ازقم بود و یامیتونست بیادقم برده اش میشم کصشولیس میزنم هرکاری بگه همون بدون توقعی فقط بدون دردسرحاشیه باشید همه جوره اکی هستم تلمهqom1500

• 0

نقل از: laleh1380

نقل از: laleh1380
نقل از: Msexsi اولا هميشه اينطوري نيست ثانيا ادم ها با هم متفاوت هستن و همه رو نبايد با يه چوب زد
مرسی امروز خیلی ناراحتم کرده

گوه خورده ناراحتت کرده. الان میام کس ننش میزارم

ـــــــــــ

• 0

• Sorosh_diamond  

• عضو از 1398/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 19

...

چون خراب کاری میکنن

ـــــــــــ

• 0

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 28

چرا بعضی دخترها بعد سکس گریه میکنن اینم به همون...

چرا بعضی دخترها بعد سکس گریه میکنن اینم به همون دلیل یسری میخ نشستن تفسیر هم میکنن که دوست داشتن سطحی و ... فقط یه عکس العمل یه واکنش هورمونی همین اینکه دوستت داره یا نداره رو جور دیگه دنبالش بگرد بعدم مبارکه دوس پسر پیدا کردی

ـــــــــــ

• 0

• arashmh  
  • عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 181

من این حرف رو خیلی شنیدم ولی در مورد شخص خودم...

من این حرف رو خیلی شنیدم ولی در مورد شخص خودم اینطوری نیست.من خودم تا به شخصی احساس پیدا نکنم نمیتونم باهاش سکس داشته باشم.در مورد آقایون دیگه هم نمیتونم نظر بدم

ـــــــــــ

• 1

• Smo0098  

• عضو از 1398/4/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 13

نه کی گفته

من خودم اصلا از این کارا نکردم و نمیکنم چون ب اندازه ای ک من استفاده کردم طرف مقابلم هم باید استفاده کنه، به هیچ عنوان راضی نمیشم خانوم ازم دلسرد بشه بهش میرسم تا بهش نرسن (rose)

ـــــــــــ

• 1

• kiakish  
  • عضو از 1396/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 195

• 293

دوست عزیزم برای اینکه تو رابطه عشق واقعی نیست .با...

دوست عزیزم برای اینکه تو رابطه عشق واقعی نیست .با ارضا جنسی اون زبون بازی تمام مبشه تا دو سه روز دیگه که اقا هوس سکس کنه این مسئله ادامه پیدا میکنه تا زمانی که یه نفر دیگر و پیدا کنه بعدش با هزار جور بهانه میپچونه .اگه عشق باشه با هر باررابطه جنسی علاقه ومحبت بیشتر میشه

ـــــــــــ

• 4

• Mickey  

• عضو از 1398/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 119

• 159

ما در لایه های مختلفی از مغزمون علاقه پیدا میکنیم....

ما در لایه های مختلفی از مغزمون علاقه پیدا میکنیم. پایین ترین سطح ریپتیلین هست که کارش حفظ حیات و تولید مثله. لایه رپتیلین خیلی سطحیه مثل یک مارمولک که حتی از فرزند خودش هم مراقبت نمیکنه و حتی ممکنه اونو بخوره. اون فقط از جفت فقط سکس میخواد و بعدش حتی ممکنه به اون آسیبم بزنه و بعد سکس به هدفش رسیده و دیگه اثری از حسش وجود نداره. لایه دوم ممالین هست وظیفه اون لایه ایجاد علاقه و احساسه برای تشکیل خانواده یا حفظ فرزند یا جفت و یا دوست و هم قبیله و در آخر تشکیل اجتماع. این لایه بسیار رشد یافته تره و تمام احساسات ما از اون لایه میاد و تا آسیبی از اون زوج یا فرد یا دوست و ... نبینه احساسش باقی میمونه. و در نهایت برترین لایه مغز نئو کرتکس هست. وظیفه این لایه شناخت و درک هست از واقعیات. علاقه ای که این لایه ایجاد میکنه براساس شناخت و درک هست و چون بر اساس واقعیات هست بسیار دقیقه و اون علاقه تا زمانی که اون واقعیات تغییر نکرده باقی میمونه. حالا خودت بگو چرا دوست پسرت بعد سکس دیگه اون حس رو نداره !

ـــــــــــ

Age is just a number

• 2

• Subzerow  
  • عضو از 1396/8/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 75

چون تو رو فقط واسه س ک س میخواد

متاسفانه منم با اولین دوس دخترم همین طور بودم و هرزمان بهش نیاز داشتم رفتارم مهربون بود ولی بعدش عذاب وجدان و... دلخورش میکردم که بره تا عذاب نکشم ولی باز عقل از سرم میرفت

ـــــــــــ

• 0

سلام

لاله خانم این دست خود آدم نیست یه عکس العمل طبیعی، غیرارادی و هورمونیه که توی بدن اتفاق میافته البته در افراد شدت و ضعف داره و میشه کنترلش کرد و از شدتش کم کرد اگه کامنتها رو بخونی الان خیلی‌ها گفتن من اینطوری نیستم و از این حرفها ولی متاسفانه اکثر ماها حتی اینجا هم دروغ میگم شاید بتونیم مخ کسی رو بزنیم. ملت ما از بیشتر کارهامون بخاطر حشریته بعدش که خالی شدیم هیچی دیگه

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «