یه سوال از اقایون

سلام
ما تو دنیایی زندگی میکنیم که همه میخان بگن ما خوبیم و برتریم
خصوصا تو سکس و اندازه الت و اینجور چیزا
ولی سوالم اینکه واااقعا پسرا و مردا چقد میتونن به طور طبیعی خودشونو نگه دارن
و سکسشون به طرز طبیعی چقد طول میکشه
اینم میدونم خیلیا دچار زودانزالی هستن و مشکل دارن ولی خیلی دلم میخاد بدونم کسایی که تو این سایتن چند دقه سکس میکنن و طول میکشه ؟
خواهشا بدون دروغ جواب بدین

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• pakmehr  
  • عضو از 1397/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 39

این سوال یک مقدار مشکل داره از لحاظ نوع بیان اما...

این سوال یک مقدار مشکل داره از لحاظ نوع بیان اما فعلا اینو بیخیال در بدترین حالت فیزیک بدنی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بدون دارو و در حالت خوب با دارو ۳۰تا ۴۵دقیقه البته به پارتنر هم مربوط میشه منظورم کیفیت سکس هست

ـــــــــــ

• 0

• mancasanova  

• عضو از 1395/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 9

بستگی به شرایط ذهنی و فیزیکی طرف داره واسه من...

بستگی به شرایط ذهنی و فیزیکی طرف داره واسه من متغیر بین ۴ تا۱۵ مین بسته به شرایط

ـــــــــــ

• 1

• SinaSamani  
  • عضو از 1398/1/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 16

بستگی داره

به شرایط بستگی داره مخصوصا اگه استرس داشته باشی ، دیرتر میاد ولی عادی حدود ۱۵-۲۰ دقیقه با دارو باز بستگی به دُز دارو داره

ـــــــــــ

زندگی مرزی است میان تولد و مرگ

• 0

• Sherwinak2  

• عضو از 1398/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 159

• 176

Man dahanam gaiide mishe ta abam biad

Vaghan azyat misham kheyli tul mikeshe

ـــــــــــ

کیر کم سن و کار بلد میخوای در خدمتم

• 0

• Shayannxxx  

• عضو از 1397/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 84

زمان انزال به خیلی چیزا بستگی داره ولی وقتی من همه...

زمان انزال به خیلی چیزا بستگی داره ولی وقتی من همه جوره اوکی باشم دو سه بار شده که ۱ ساعت و چندباریم ۴۵ مین فقط تلمبه زدم بیشترم میتونستم ولی دیگه کمر و رونام قفل کرده بود به زور ابمو اوردم خالی بشم البته گفتم که همیشه اینطور نیس ولی عادی از ۱۵ تا ۲۰ مین میکشه

ـــــــــــ

دنبال دوست دختر از کاشان و اطرافشم■عکسامو تو تاپیکامو ببینید■ ایدی تلمو تو خصوصی میدم

• 0

• asasan31  

• عضو از 1394/12/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 9

sosk

قبل از سکس عشق بازی لازمه حالا تایمش هر چقدر میخواد باشه ولی بعدش(سکس)نرمالش پنج دقیقه س خیلی زیاد بخواد طول بکشه ده دقیقه

ـــــــــــ

• 3

از شروع تا پایان ...

من هیچ عجله ای ندارم برای ارضا شدن بخاطر همین با روش start... stop میرم جلو و چند دقیقه بعد start.. میرم برای خوردن یا میخوره برام و بعد مجدد شروع میکنم با همین روش تا چند ساعت هم طول دادم ... و گاهی مابین سکس انتراک هم میدم مثلا یک نوشیدنی یا سیگار میکشیم یا یکم حرف می‌زنیم

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن... (clap) ****

• 0

نقل از: pakmehr

نقل از: pakmehr این سوال یک مقدار مشکل داره از لحاظ نوع بیان اما فعلا اینو بیخیال در بدترین حالت فیزیک بدنی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بدون دارو و در حالت خوب با دارو ۳۰تا ۴۵دقیقه البته به پارتنر هم مربوط میشه منظورم کیفیت سکس هست

کاری به کیفیت ندارم فقط حالت عادی رو میخاستم بدونم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: بکنکاربلد

نقل از: بکنکاربلد من هیچ عجله ای ندارم برای ارضا شدن بخاطر همین با روش start... stop میرم جلو و چند دقیقه بعد start.. میرم برای خوردن یا میخوره برام و بعد مجدد شروع میکنم با همین روش تا چند ساعت هم طول دادم ... و گاهی مابین سکس انتراک هم میدم مثلا یک نوشیدنی یا سیگار میکشیم یا یکم حرف می‌زنیم

ابنکه طرف تا میاد لذت ببره ول میکنی میری که خیلی بده. مث این میمونه داری زنه را میکنی بعد بگه وابسا برم زیر قابلمه رو خاموش کنم بچع رو هم شیر بدم و بیام تو باشی درجا کیرت نمیخوابه؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: asasan31

نقل از: asasan31 قبل از سکس عشق بازی لازمه حالا تایمش هر چقدر میخواد باشه ولی بعدش(سکس)نرمالش پنج دقیقه س خیلی زیاد بخواد طول بکشه ده دقیقه

من زمانی که اقایون میتونن خودشونو نگه دارن و ارضا نشن رو میخام اونم به طور طبیعی برون هیچ دارویی کاری به معاشقه و اینا ندارم

ـــــــــــ

• 0

• 2Sep22  
  • عضو از 1398/11/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 40

نقل از: Shayannxxx

نقل از: Shayannxxx زمان انزال به خیلی چیزا بستگی داره ولی وقتی من همه جوره اوکی باشم دو سه بار شده که ۱ ساعت و چندباریم ۴۵ مین فقط تلمبه زدم بیشترم میتونستم ولی دیگه کمر و رونام قفل کرده بود به زور ابمو اوردم خالی بشم البته گفتم که همیشه اینطور نیس ولی عادی از ۱۵ تا ۲۰ مین میکشه

یککککک ساعت گرازی مگه مرد حسابی /:

ـــــــــــ

• 0

• YAGUT  

• عضو از 1398/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 33

یه عارف و شیخ بزرگواری فرمودند:عشق اول و آخرش پنج...

یه عارف و شیخ بزرگواری فرمودند:عشق اول و آخرش پنج دقیقه است،با تاخیری میشه سی دقیقه

ـــــــــــ

• 1

• qazedctgbplm  

• عضو از 1399/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 77

تا امتحان نکنم معلوم نمیشه بستگی به تحمل طرف داره

تا امتحان نکنم معلوم نمیشه بستگی به تحمل طرف داره

ـــــــــــ

• 0

من کی گفتم ول میکنم ؟

نقل از: Mistressava1850
نقل از: بکنکاربلد من هیچ عجله ای ندارم برای ارضا شدن بخاطر همین با روش start... stop میرم جلو و چند دقیقه بعد start.. میرم برای خوردن یا میخوره برام و بعد مجدد شروع میکنم با همین روش تا چند ساعت هم طول دادم ... و گاهی مابین سکس انتراک هم میدم مثلا یک نوشیدنی یا سیگار میکشیم یا یکم حرف می‌زنیم
ابنکه طرف تا میاد لذت ببره ول میکنی میری که خیلی بده. مث این میمونه داری زنه را میکنی بعد بگه وابسا برم زیر قابلمه رو خاموش کنم بچع رو هم شیر بدم و بیام تو باشی درجا کیرت نمیخوابه؟

من هرگز ولکن نیستم و همیشه انتراک بین سکسم موقعیه که طرفم ارضا میشه و من یک انتراک کوتاه میدم و خودمم دوباره هات میکنم و ضمنا من نمیکنم ولی با عشق بازی و لب و لب بازی و حتی خوردن ادامه میدم و یک مورد ترفندی خاص رو برای تاخیرم در ارضا شدنم دارم که انجام میدم

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن... (clap) ****

• 0

• مهران266  
  • عضو از 1398/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 3

من به طورطبیعی حدود یک ساعت بدنم محکم و استوار...

من به طورطبیعی حدود یک ساعت بدنم محکم و استوار میمونه

ـــــــــــ

• 0

• ali80xx  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 106

• 707

من خودم دفه اول بین5تا7دقه و دفه دوم نزدیک10دقه

من خودم دفه اول بین5تا7دقه و دفه دوم نزدیک10دقه

ـــــــــــ

NEVER GIVE UP

tel ID:fhonix80

• 1

• ali.167  

• عضو از 1398/6/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 56

والا من هنوز توش نکردم که تایم دقیق بگم ولی تو ساک...

والا من هنوز توش نکردم که تایم دقیق بگم ولی تو ساک زدن بار اول 10 15 دقیقه و بار دوم نیم ساعت

ـــــــــــ

• 1

• دل.سرخ  
  • عضو از 1399/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 7

اگ قبل سکس جق بزنید دیر تر میاد

حدود ۱۵ دیقع ولی من ۱۷ دیقع

ـــــــــــ

• 0

• Mr.alborz  

• عضو از 1399/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 14

سلام

متاسفانه ایران امر طبیعی شده دروغ گفتن و جالبه با خودشونم نمیگن یک درصد طرف کانکت بشه بعد چجوری جمش میکنن و عقده شده براشون. طبیعی و نرمال حدود دوبار در روز و هربار بین 10 تا 15 دقیقه هست و به نظرم زیر این میشه زود انزال و بالاش دیر انزال ولی اولا کیفیت سکس مهمه دوما روش سکس. من خودم بدون اغراق روزی 5 بار به راحتی میتونم ولی اگر یک هفته سکس نداشته باشم تا 8 تا 10 بارم شده که انجام دادم و با عشق بازی و ماساژ و... هر بار بین 45 تا 1 ساعت طول کشیده و زمانایی که رکورد داشتم دقیقا فقط غذ مابین میخوردم ولی این افتخار نیس چون کسانی مثل من خودشون اذیت میشن چون تجربه بهم ثابت کرده خانمها بعد از دوبار ارضا شدن محاله بتونن همراهی کنن و هرکی میگه هاتم و... دروع میگه چون 80 تا 90 درصد خانمهای ایرانی اصلا ارضا شدن و نمیدونن چیه و خوب طبیعیه با کسی که سکس داشته باشه ادم مثل سیخ کبریت باشه لذت نداره پس فکر میکنم نرمال دو بار در روز باشی بهتره تا مثل من . به هرحال در پاسخ شما من نرمال 5 بار و هر بار 45 تا 1 ساعت

ـــــــــــ

• 0

• dahe.shasti  
  • عضو از 1399/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 31

مدت سکس که گاهی شده تا دوساعت هم سکس داشته باشم...

مدت سکس که گاهی شده تا دوساعت هم سکس داشته باشم ولی کل سکس که تلمبه زدن نیست مدت دخول البته بهتره بگم تلمبه زدن بین پنج تا ده دقیقه بستگی به فاصله سکس قبلی با سکس جدید و نوع و پوزشن سکس داره

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر اهل فیلم و سریال دیدن هستید ؛ بیشتر با چه چیزی تماشا میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «