یه سوال از ترنس های عزیز

• shzboy1231  

• عضو از
    1398/2/5

• پست‌ها: 66

• 594

یه سوال داشتم که میخواستم ترنس های عزیز بهش جواب بدن
قطعا تو فضای مجازی پیدا کردن و صحبت کردن با ترنس ها راحت تره
ولی واقعی یا فیک بودنشون مشخص نیس.
توی کوچه و خیابون پیدا کردن یه ترنس سخته ولی سخت تر از اون صحبت کردن با اون ترنسه.
فک کنید توی خیابون یه ترنس دیدین
خب حالا چطوری بریم و باهاش حرف بزنیم که ناراحت نشه?
سوال من از ترنس های سایت اینه که اگه تو خیابون یه اقایی ازتون خوشش اومد چطوری بیاد سراغتون و چطوری باهاتون صحبت کنه که شما ناراحت نشین?
چی بهتون بگه که خوشتون بیاد و چطوری پیشنهاد دوستی بده تا قبول کنین ?
من تاحالا ترنس توی شیراز زیاد دیدم
ولی نتونستم - یعنی جرات نکردم- برم جلو و پیشنهاد بدم.
از واکنش طرف مقابلم و اینکه میدونم یه قسمت از اون پسر هست و ممکنه ناراحت بشه و بحث پیش بیاد
میشه راهنمایی کنین ?

ـــــــــــ

از شیراز یه مفعول کم سن و خوشکل واسه گروپ با من و دوست دخترم میخوام.

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 66

• 594

اقایونی هم که تجربه رابطه با ترنس رو دارن اگه...

اقایونی هم که تجربه رابطه با ترنس رو دارن اگه میتونن کمک کنن

ـــــــــــ

• 0

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 148

بستگی داره

منظورتون از ترنس رو نمیفهمم ببینین ما الآن به زنانه پوش هم میگیم ترنس دقیق تر بگین منظورتون شیمیل یا دوجنسه ست؟

ـــــــــــ

• 0

• cnawanton  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 61

• 61

نقل از: Annahita

منظورتون از ترنس رو نمیفهمم ببینین ما الآن به زنانه پوش هم میگیم ترنس دقیق تر بگین منظورتون شیمیل یا دوجنسه ست؟

زنانه پوش بحثش فرق میکنه بهشون میگن cross dresser اونا علاقه به پوشیدن لباس زنانه دارن ولی هورمون هاشون مردونست ، ترنس ها هورمون های زنانه دارن فقط جسمشون مرده ، اگه امکاناتش باشه حتما هورمون تراپی و عمل تغییر آلت به واژن رو انجام میدن اما زنانه پوش ها نه دوس دارن مرد باشن ولی لباس زنانه رو همچنان بپوشن

ـــــــــــ

• 1

• cnawanton  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 61

• 61

ببین ترنس ها خیلی باهوش تر از اونی که فکر میکنی...

ببین ترنس ها خیلی باهوش تر از اونی که فکر میکنی هستن فکر نکن با یه دختر بی پناه طرفی وقتی میری سمتش باهاش ارتباط برقرار کنی برای دوستی اولین چیزی که به ذهنش میرسه میگه خوب این سکس میخواد اما اگه واقعا از یه ترنس خوشت اومده و عاشقش شدی باید اول در دوستی باهاش وارد شی نه دوست پسر دوست دختری اگرم میبینی یه ترنس بهت آمار میده خب بهش پیشنهاد دوستی بده شاید قبول کرد

ـــــــــــ

• 1

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• 148

عزیزم

نقل از: cnawanton

زنانه پوش بحثش فرق میکنه بهشون میگن cross dresser اونا علاقه به پوشیدن لباس زنانه دارن ولی هورمون هاشون مردونست ، ترنس ها هورمون های زنانه دارن فقط جسمشون مرده ، اگه امکاناتش باشه حتما هورمون تراپی و عمل تغییر آلت به واژن رو انجام میدن اما زنانه پوش ها نه دوس دارن مرد باشن ولی لباس زنانه رو همچنان بپوشن

این یه Next Name حساب میشه اینجور افراد در اصل Transvestite نامیده میشن اول تحقیق کنین بعد بگین من کاری با هورمون هاشون ندارم داخل دسته ی ترنس ها افرادی به این نام هستن چه اینکه دوست داشته باشن مرد باشن یا نه

ـــــــــــ

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

منظورم گی های زنپوش نیست
منظورم افرادی با بدن پسر...

منظورم گی های زنپوش نیست منظورم افرادی با بدن پسر و روح دختر هستن شاید شیمیل هم نتونم بگم پسرهایی که واقعا خودشونو دختر میدونن دخترونه لباس میپوشن ارایش میکنن و دخترونه حرف میزنن و رفتار میکنن و کلا دخترن ولی جسمشون پسرونس به نظرم همون ترنس بهتر بتونه منظورمو بیان کنه

ـــــــــــ

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

نقل از: cnawanton

نقل از: cnawanton ببین ترنس ها خیلی باهوش تر از اونی که فکر میکنی هستن فکر نکن با یه دختر بی پناه طرفی وقتی میری سمتش باهاش ارتباط برقرار کنی برای دوستی اولین چیزی که به ذهنش میرسه میگه خوب این سکس میخواد اما اگه واقعا از یه ترنس خوشت اومده و عاشقش شدی باید اول در دوستی باهاش وارد شی نه دوست پسر دوست دختری اگرم میبینی یه ترنس بهت آمار میده خب بهش پیشنهاد دوستی بده شاید قبول کرد

خب همین. من کلا بزرگترین ارزوم داشتن یه رابطه با یه ترنسه. منظورم صرفا سکس نیست. یه رابطه دوستانه یا عاطفی. ولی سوالمم همینه. چطوری میشه به یه ترنس پیشنهاد دوستی داد که ریسک رد شدن پیشنهادت کم باشه? یعنی چطوری پیشنهاد بدم که قبول کنه

ـــــــــــ

• 0

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• 148

از تجربه هام میگم

منظورتون رو میفهمم من الآن شیمیلم کلی سختی کشیدم تو این کشور که کسی متوجه ی این نشه که بخاطر جو نادرست فرهنگی کشور بخواد مشکلی برای آبروی خانواده م پیش بیاد متاسفانه اینجا اگه بگی من دخترم ولی کیر دارم به چشم یه موجود عجیب غریب چمیدونم زاده ی شیطان نگات میکنن گنگی براشون چون نمیدوننت نمیفهمنت تو این سایت زیاد گفتم الآنم میگم من با وجود مسیحی بودنم از ترس اینکه آبروم (dash) مثلا نره چادر کردم سرم که کسی طرف من نیاد ولی متاسفانه باز هم هستن کافیه بفهمن تو دوجنسه ای تا شرفتو ببرن بچه بودم زبان انگلیسی میرفتم کلاس یه دختر بود عین خودم دوجنسه بود بچه ها فهمیدن همه رفتن به ننه باهاشون گفتن اونا هم پاشدن اومدن که ما نگران بچه هامونیم حق ندارین بزارین این بیاد سره کلاس باز حالا خوبه من لو نرفتم ملت فرّارن میخوان فرار کنن و به همون جهالتشون بمونن نمیخوان چیزی رو بشنون که تفکرات قبلیشونو رد کنه مثل دانشجویی میمونه که میخواد یه کشف بزرگ رو معرفی کنه ولی افراد با اینکه میدونن درست میگه مخالفشن

دیگه تو چنین جمعی خودت حسابشو بکش که دارن به جرمی اعدامت میکنن که تو حتی موقع وقوعش هم وجود نداشتی این حال روز جامعه ی ترنس ها و دوجنسه ها و بقیه ست

به نظرم جز اینکه واقعا و واقعا باهاش صادق باشی و پشتش باشی دیگه هیچ راهی نباشه حداقل برا من اینجوریه نمیدونین چقدر بخاطر خونواده ای که باهام کنار اومدن و طردم نکردن از مسیح تشکر کردم

ـــــــــــ

• 1

• amoro316  
  • عضو از 1391/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 834

• 373

نقل از: Annahita منظورتون رو میفهمم من الآن شیمیلم کلی سختی کشیدم تو این کشور که کسی متوجه ی این نشه که بخاطر جو نادرست فرهنگی کشور بخواد مشکلی برای آبروی خانواده م پیش بیاد متاسفانه اینجا اگه بگی من دخترم ولی کیر دارم به چشم یه موجود عجیب غریب چمیدونم زاده ی شیطان نگات میکنن گنگی براشون چون نمیدوننت نمیفهمنت تو این سایت زیاد گفتم الآنم میگم من با وجود مسیحی بودنم از ترس اینکه آبروم (dash) مثلا نره چادر کردم سرم که کسی طرف من نیاد ولی متاسفانه باز هم هستن کافیه بفهمن تو دوجنسه ای تا شرفتو ببرن بچه بودم زبان انگلیسی میرفتم کلاس یه دختر بود عین خودم دوجنسه بود بچه ها فهمیدن همه رفتن به ننه باهاشون گفتن اونا هم پاشدن اومدن که ما نگران بچه هامونیم حق ندارین بزارین این بیاد سره کلاس باز حالا خوبه من لو نرفتم ملت فرّارن میخوان فرار کنن و به همون جهالتشون بمونن نمیخوان چیزی رو بشنون که تفکرات قبلیشونو رد کنه مثل دانشجویی میمونه که میخواد یه کشف بزرگ رو معرفی کنه ولی افراد با اینکه میدونن درست میگه مخالفشن دیگه تو چنین جمعی خودت حسابشو بکش که دارن به جرمی اعدامت میکنن که تو حتی موقع وقوعش هم وجود نداشتی این حال روز جامعه ی ترنس ها و دوجنسه ها و بقیه ست به نظرم جز اینکه واقعا و واقعا باهاش صادق باشی و پشتش باشی دیگه هیچ راهی نباشه حداقل برا من اینجوریه نمیدونین چقدر بخاطر خونواده ای که باهام کنار اومدن و طردم نکردن از مسیح تشکر کردم

تحلیل جالبی بود

ـــــــــــ

• 0

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• 148

میگین ربطی نداره ولی داره

نقل از: arbabbkhashenn

ترنس به کسی که میگن بیشتر علایق جنس مخالف داره و دکتر تایید کرده هم از نظر جنسی هم روحی بیشتر به جنس مخالف میخوره مردی که به زن بودن گرایش داره mtf زنی که به مرد بودن گرایش داره ftm زنانه پوش خودش ی گرایش و انحراف جنسی جداست ربطی به ترنس ها نداره حتی شیمیل یا غیره

الآن ترنس ها به هرمافرودیت ها ترنسکشوال ها Transvetite ها Genderqueer ها Bigender ها اینا همه عضو های گروه ترنسجندر ها هستن حالا اینکه تو ایران اینجوری جا افتاده من سکوت میکنم ولیواصلش از لحاظ علمی اینه

ـــــــــــ

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

ببخشید ولی من باز متوجه نشدم.
میگید باهاش صادقانه...

ببخشید ولی من باز متوجه نشدم. میگید باهاش صادقانه برخورد کن. خب فرض کنین من شما رو توی خیابون دیدم و فهمیدم ترنسی. اول باید بیام و باهاتون صحبت کنم بعد ثابت کنم که حرفام صادقانس. من با اون اولش مشکل دارم که چجوری برم شروع کنم. مثلا برم بگم سلام من صادقانه میخوام با یه ترنس باشم و چون تو ترنسی اومدم سراغت? خب این خیلی ناجوره . یا برم ازش بپرسم و بگم ببخشید شما ترنسی ? اینم یه جوریه. فرض کنید تو یه مرکز خرید دارین قدم میزنین و یه نفر فهمیده ترنسی و میخواد بیاد بهتون پیشنهاد دوستی بده. بهم بگین دوس دارین چطوری صحبتشو شروع کنه و چطوری پیشنهادشو مطرح کنه

ـــــــــــ

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

ترنس به کسی که میگن بیشتر علایق جنس مخالف داره و دکتر تایید کرده هم از نظر جنسی هم روحی بیشتر به جنس مخالف میخوره مردی که به زن بودن گرایش داره mtf زنی که به مرد بودن گرایش داره ftm زنانه پوش خودش ی گرایش و انحراف جنسی جداست ربطی به ترنس ها نداره حتی شیمیل یا غیره

الآن ترنس ها به هرمافرودیت ها ترنسکشوال ها Transvetite ها Genderqueer ها Bigender ها اینا همه عضو های گروه ترنسجندر ها هستن حالا اینکه تو ایران اینجوری جا افتاده من سکوت میکنم ولیواصلش از لحاظ علمی اینه

اینکه ترنس چی هست و تفاوت میون گروه های مختلف جنسیت های غیر از مونث و مذکر یه بحث جداست ولی سوال من در مورد مجموعه این گروه هست به غیر از گی های زنپوش یعنی کسی که چه از نظر فیزیکی از دو جنس تشکیل شده مثلا هم الت مردانه داره هم سینه زنانه چه کسی که فیزیکش کاملا یه جنسیت هست و روحش یه جنسیت دیگه یا هر چیز دیگه ای به غیر از مرد و زن چطوری میشه با اینجور افراد تماس برقرارکرد چطوری میشه شناختشون باهاشون اشنا شد چطوری میشه اعتمادشونو جلب کرد و باهاشون دوست شد حتی چطوری میشه عاشقشون شد و عاشقشون کرد فکر نکنم واسه شخص من آرزویی بزرگتر از این باشه که با یه ترنس رابطه عاشقانه و پایدار داشته باشم

ـــــــــــ

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

نقل از: shzboy1231

اینکه ترنس چی هست و تفاوت میون گروه های مختلف جنسیت های غیر از مونث و مذکر یه بحث جداست ولی سوال من در مورد مجموعه این گروه هست به غیر از گی های زنپوش یعنی کسی که چه از نظر فیزیکی از دو جنس تشکیل شده مثلا هم الت مردانه داره هم سینه زنانه چه کسی که فیزیکش کاملا یه جنسیت هست و روحش یه جنسیت دیگه یا هر چیز دیگه ای به غیر از مرد و زن چطوری میشه با اینجور افراد تماس برقرارکرد چطوری میشه شناختشون باهاشون اشنا شد چطوری میشه اعتمادشونو جلب کرد و باهاشون دوست شد حتی چطوری میشه عاشقشون شد و عاشقشون کرد فکر نکنم واسه شخص من آرزویی بزرگتر از این باشه که با یه ترنس رابطه عاشقانه و پایدار داشته باشم

در دل دو محبوب نمی گنجد امضات عوض بعد دنبال رابطه عاشقانه با کسی باش

اینکه دلم چی میخواد بحثش جداست. این آرزوی 15 سالمه که هیچوقت محقق نشده و فکرم نکنم محقق بشه. ولی سکسام خب یه فانتزی سکسیه قطعا اگه با یه ترنس وارد رابطه بشم قید همه رو بخاطرش میزنم ولی فعلا که نه محبوبی هست نه چیزی. دعا کن محبوبمو پیدا کنم امضا که هیچی اکانت شهوانیمو دیلیت میکنم و سیمکارتمم با شماره های توش میشکنم میندازم دور

ـــــــــــ

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

کسی دیگه نظری نداره ?

کسی دیگه نظری نداره ?

ـــــــــــ

• 0

• msbkamarn  
  • عضو از 1398/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 6

من خودم تقریبا ترنس هستم بعضی وقت ها با لباس زنونه...

من خودم تقریبا ترنس هستم بعضی وقت ها با لباس زنونه میرم بیرون اتفاقا دوست دارم که اقایون بیان پیشنهاد بدن ولی بی ادب نباشن بیان سلام کنن و بگن دوست دارن مدتی با هام صحبت کنن مثلا بریم پارک یا کافه مثل یه زن باهامون برخورد بشه مودبانه

ـــــــــــ

اینستاگرام من kamranmosayebi

• 0

• shzboy1231  
  • عضو از 1398/2/5

• 594

نقل از: msbkamarn

نقل از: msbkamarn من خودم تقریبا ترنس هستم بعضی وقت ها با لباس زنونه میرم بیرون اتفاقا دوست دارم که اقایون بیان پیشنهاد بدن ولی بی ادب نباشن بیان سلام کنن و بگن دوست دارن مدتی با هام صحبت کنن مثلا بریم پارک یا کافه مثل یه زن باهامون برخورد بشه مودبانه

ای جونم فرقی نداره با تیپ زنونه باشی یا مردونه ? یعنی اگه تیپت پسرونه هم باشه بهت پیشنهاد بدن قبول میکنی? و یه چیز دیگه اینکه اگه با یکی فاب باشی بازم پیشنهاد کس دیگه رو قبول میکنی?

ـــــــــــ

• 0

• سکس_69  

• عضو از 1398/3/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 29

نقل از: Annahita منظورتون رو میفهمم من الآن شیمیلم کلی سختی کشیدم تو این کشور که کسی متوجه ی این نشه که بخاطر جو نادرست فرهنگی کشور بخواد مشکلی برای آبروی خانواده م پیش بیاد متاسفانه اینجا اگه بگی من دخترم ولی کیر دارم به چشم یه موجود عجیب غریب چمیدونم زاده ی شیطان نگات میکنن گنگی براشون چون نمیدوننت نمیفهمنت تو این سایت زیاد گفتم الآنم میگم من با وجود مسیحی بودنم از ترس اینکه آبروم (dash) مثلا نره چادر کردم سرم که کسی طرف من نیاد ولی متاسفانه باز هم هستن کافیه بفهمن تو دوجنسه ای تا شرفتو ببرن بچه بودم زبان انگلیسی میرفتم کلاس یه دختر بود عین خودم دوجنسه بود بچه ها فهمیدن همه رفتن به ننه باهاشون گفتن اونا هم پاشدن اومدن که ما نگران بچه هامونیم حق ندارین بزارین این بیاد سره کلاس باز حالا خوبه من لو نرفتم ملت فرّارن میخوان فرار کنن و به همون جهالتشون بمونن نمیخوان چیزی رو بشنون که تفکرات قبلیشونو رد کنه مثل دانشجویی میمونه که میخواد یه کشف بزرگ رو معرفی کنه ولی افراد با اینکه میدونن درست میگه مخالفشن دیگه تو چنین جمعی خودت حسابشو بکش که دارن به جرمی اعدامت میکنن که تو حتی موقع وقوعش هم وجود نداشتی این حال روز جامعه ی ترنس ها و دوجنسه ها و بقیه ست به نظرم جز اینکه واقعا و واقعا باهاش صادق باشی و پشتش باشی دیگه هیچ راهی نباشه حداقل برا من اینجوریه نمیدونین چقدر بخاطر خونواده ای که باهام کنار اومدن و طردم نکردن از مسیح تشکر کردم

چرا دوجنسه ها عمل نمیکنن؟بیمه پشتیبانی نمیکنه؟شنیدم بچه دار هم نمیشن هیچوقت درست هست؟؟

ـــــــــــ

فراصتی شهوانی

• 0

• MHM2XL  

• عضو از 1396/5/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 27

درود بر شما

قبول دارم که هنوز خیلی ها فرهنگ برخورد با یک انسان رو نمیدونن، ولی نمیشه همه رو با یه چوب زد. گلم وقتی به خودباوری کامل برسی نباید نظر هیچ شخصی برات مهم باشه. یهنی نه از تعریف و تمجیدش خوشحال میشی و نه از ناسزا و بد گفتنش ناراحت. این مسائل هم هیچ ربطی به هیچ دینی نداره؛ ادیان همشون نقطه عطف اختلاف، تضاد، کشتار و مخالف اصلی اندیشه و انسانیت اند حالا هیچ فرقی نمیکنه میخواد اسلام باشه یا مسیح و....

ـــــــــــ

• 0

trans ksi has biyad macan daram mahdi76770

trans ksi has biyad macan daram mahdi76770

ـــــــــــ

• 0

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• 148

نقل از: سکس_69

نقل از: سکس_69

چرا دوجنسه ها عمل نمیکنن؟بیمه پشتیبانی نمیکنه؟شنیدم بچه دار هم نمیشن هیچوقت درست هست؟؟

خیلی ها هستن عمل میکنن بیست و سه سال پیش که من روسیه به دنیا اومدم اون موقع که نوزاد بودم تشخیص دادن من دوجنسه ام حالا بماند که این تازه چند ساله اومده ایران و البته تو اروپا هم خیلی پیشرفت کرده به طوری که درصد بندی هارو هم دارن درست تشخیص میدن مثلا من الآن از ویژگی های یه دختر فقط یه کیرو دارم همین حتی صدامم اگرچه لرزونه ولی بیشتر شبیه دختراست در حالی که خیلی از دوستام بودن حتی رشد سینه هم نداشتن بیمه اینارو نمیدونم اساسا از این مملکت خوشم نمیاد فعلا هم به مدت سه ماه فرار کردمه ازش چرا بعضیاشون بچه دار میشن بعضی ها نه بعضی ها رحم دارن میتونن عمل کنن بعضی ها نه بعضی ها میتونن اسپرم هاشونو بارور کنن و مثل مرد ها باشن بعضی ها نه من خودم ممکنه ت این چند ماه بیضه هامو عمل کنم و اسپرمامو بارور کنم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «