یه سوال مهم از اعضا

• soheeil  

• عضو از
    1398/11/21

• پست‌ها: 28

• 43

گاها میبینیم بعضیا تاپیک هایی میزارن
از تجربیاتشون میگن
به طور مشخص یه تاپیک دیدم که دوستی مسایل جنسی ای که از مامانش دیده بود روایت کرده بود..مدل روایتش شهوانی هم نبود حالت دردودل داشت تاحدی..
بعضیا چنان جبهه گرفته بودن و فحش دادن انگار که همه ی این خواهر مادر هایی سکس می کنن و دوست دختر میشن و...
از خارج وارد میشن و خانواده و اقوام ما نیستن

واقعا چرا اینجوریه؟
چرا تحمل ازادی بیان حتی توی سایت سکسی هم نیست؟

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mehrshadddd  

• عضو از 1398/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 44

عجب سوال خوبی

کاش جوابی واسش داشتم ولی میدونم ماها کلا جوابمون به هرچیزی که به میل مون نباشه فحشه کلا اخلاق اکثریتمون متاسفانه اینه

ـــــــــــ

چه توفیقی ازین بهتر که خلقی را بخندانی

• 2

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 40

اونای که کس شعرمیگن وفحش میدن خودشون ازهمه لاشی...

اونای که کس شعرمیگن وفحش میدن خودشون ازهمه لاشی ترهستن اگه خودشون تو موقعه ایت باشن به خدا به خر نر هم رحم نمیکنن چه برسه به محارمشون . چون وقتی شهوت انسان سرریز میشه هیچ دین ومزهبی دیگه جلو دارش نیست .چه برسه به خود شخص .

ـــــــــــ

تیغ باش تامحتاج نوازش نامردان نباشی.

• 2

• forestgumpnew  

• عضو از 1399/2/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 404

• 568

خوب تعداد خواننده ها خیلی بالاست ، ممکنه چند نفر...

خوب تعداد خواننده ها خیلی بالاست ، ممکنه چند نفر هم دلشون بخواد هر کی هر چی مینویسه فحش بدن ، سخت نگیرید و به دل نگیرید (erection)

ـــــــــــ

idtel&insta:::forestgumpnew به آیدی م پیام بدید

• 1

• sp.sw  

• عضو از 1399/1/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 92

• 98

بخاطر اینکه آزادی نه فقط از نوع آزادی بیان، از هر...

بخاطر اینکه آزادی نه فقط از نوع آزادی بیان، از هر نوعی، توهمی بیش نیست.

ـــــــــــ

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 43

.

نقل از: Mehdi.poori60 اونای که کس شعرمیگن وفحش میدن خودشون ازهمه لاشی ترهستن اگه خودشون تو موقعه ایت باشن به خدا به خر نر هم رحم نمیکنن چه برسه به محارمشون . چون وقتی شهوت انسان سرریز میشه هیچ دین ومزهبی دیگه جلو دارش نیست .چه برسه به خود شخص .

ببین اصلا کاری با فانتزی محارم یا بی غیرتی ندارم هرچند اونم یه گرایشه. بحثم روی سکس تابو و ازادی بیانه.. فکر کن یه نفر توی بچگی شاهد روابط متعدد مادرش بوده یا خواهرش اهل رابطه است این ادم از ناچاری میاد اینجا دردودل تا سبک بشه

ما کاری می کنیم که حالش بدتر بشه

ـــــــــــ

• 1

• BoyQOM2019  

• عضو از 1397/12/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 238

چون کند ذهن هایی مثل تو که ادعا روشن فکری دارن با...

چون کند ذهن هایی مثل تو که ادعا روشن فکری دارن با این حرفاشون کاربری که هنوز ۱۸ سالش نشده و قطعا اینجا پره زیر سن قانونی تو ذهنش کنجکاوی پیش میاد و نا خواسته ذهنش منحرف میشه. به خواهر و مادر خودش ابراز علاقه جنسی میکنه. خب طبیعی وقتی اونا پیشش راحتن و با لباس راحتی میان اون تحریک میشه چون فقط و فقط با افکار پلیده تو‌ به لجن کشیده میشه. نه زندگی اون پسر نه امثال اون پسر واسه تو ذره ای اهمیت نداره

ـــــــــــ

من تو را دوست دارم ؛ تو او را ؛ او دیگران را

• 0

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• 43

.

نقل از: BoyQOM2019 چون کند ذهن هایی مثل تو که ادعا روشن فکری دارن با این حرفاشون کاربری که هنوز ۱۸ سالش نشده و قطعا اینجا پره زیر سن قانونی تو ذهنش کنجکاوی پیش میاد و نا خواسته ذهنش منحرف میشه. به خواهر و مادر خودش ابراز علاقه جنسی میکنه. خب طبیعی وقتی اونا پیشش راحتن و با لباس راحتی میان اون تحریک میشه چون فقط و فقط با افکار پلیده تو‌ به لجن کشیده میشه. نه زندگی اون پسر نه امثال اون پسر واسه تو ذره ای اهمیت نداره

اول بخون ببین چی نوشتم بعد حماقت و خریت خودتو فریاد بزن

بعدم ادم تباهی مثل تو که میاد با زن شوهردار حامله رفیق میشه و تاپیک میزنه باید دهنشو ببنده و دلش جا کاربر 18 ساله واسه بچه توشکم اون زن بسوزه

ـــــــــــ

• 1

• Obi7600  

• عضو از 1399/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 107

• 41

ن خوبه مثلا من خااه کوچیکم ی بکن داشت اول خالما...

ن خوبه مثلا من خااه کوچیکم ی بکن داشت اول خالما میکرد بعد منا ی بارم من خالما کردم کون البته ولی زیر سی ثانیه ابم اومد

ـــــــــــ

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• 43

.

نقل از: Obi7600 ن خوبه مثلا من خااه کوچیکم ی بکن داشت اول خالما میکرد بعد منا ی بارم من خالما کردم کون البته ولی زیر سی ثانیه ابم اومد

خیلیا تجربه های مشابه داشتن یا از سکس خواهر مامان عمه خاله .... اطلاع دارن ولی میان اینجا جوری گارد میگیرن انگار هرکی میده از خارج اومده!!اینا اقوام ما نیستن

ـــــــــــ

• 1

• linetoline  

• عضو از 1399/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

سلام

اگه مایلی بیا خصوصی یکم صحبت کنیم چندتا سوال ازت دارم

ـــــــــــ

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• 43

.

نقل از: linetoline اگه مایلی بیا خصوصی یکم صحبت کنیم چندتا سوال ازت دارم

اره حتما

ـــــــــــ

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 731

• 880

من قبلا اینا رو گفته بودم
برای خودمم هم سواله....

من قبلا اینا رو گفته بودم برای خودمم هم سواله. واقعا این همه دختر اهل حال یا این همه میخونیم در مورد روابط مثلا زنی که شوهر داشت اما با دوست پسرش فرار کرد یا دختری که با دوست پسرش چنین و چنان کرد. پس اینها کجا هستن؟ اینها برادر یا پدر یا شوهر ندارن؟ این همه خود مسئولین نظام در مورد گسترش به قول خودشون فحشا یا حتی اگر تحقیق کنید درباره زنای محارم صحبت کردن که زیاد شده پس اینها کجا هستن؟ اگر هستن پس چرا اگر من بگم مثلا با فلان کس در خانوادم رابطه داشتم کسی باور نمیکنه و اگرم بگیم نیستن که خودمون رو خر کردیم در نهایت البته مهم نیست دیگران چی میگن خودت باید لذت ببری

ـــــــــــ

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• 43

.

نقل از: @shab من قبلا اینا رو گفته بودم برای خودمم هم سواله. واقعا این همه دختر اهل حال یا این همه میخونیم در مورد روابط مثلا زنی که شوهر داشت اما با دوست پسرش فرار کرد یا دختری که با دوست پسرش چنین و چنان کرد. پس اینها کجا هستن؟ اینها برادر یا پدر یا شوهر ندارن؟ این همه خود مسئولین نظام در مورد گسترش به قول خودشون فحشا یا حتی اگر تحقیق کنید درباره زنای محارم صحبت کردن که زیاد شده پس اینها کجا هستن؟ اگر هستن پس چرا اگر من بگم مثلا با فلان کس در خانوادم رابطه داشتم کسی باور نمیکنه و اگرم بگیم نیستن که خودمون رو خر کردیم در نهایت البته مهم نیست دیگران چی میگن خودت باید لذت ببری

افرین دقیقا اکثرا جای پذیرش حقیقت دنبال فحاشی و عوض کردن صورت مساله هستن حتی اینجا هم خود واقعیشون نیستن!

ـــــــــــ

• 1

• abdolak2  

• عضو از 1391/5/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 45

زیاد جدی نگیر

اونم آزادی بیان داره دیگه درکل تو این مملکت هر جا دلمون خواست هرچیزی میگیم میگیم آزادی بیانه شما هم باید با همین شرایط کنار بیای همین که هست

ـــــــــــ

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• 43

.

نقل از: abdolak2 اونم آزادی بیان داره دیگه درکل تو این مملکت هر جا دلمون خواست هرچیزی میگیم میگیم آزادی بیانه شما هم باید با همین شرایط کنار بیای همین که هست

ممنون از مشارکتت

ـــــــــــ

• 0

سایت سکسی برای بیان حسه حالا هر حسی و همه باید...

سایت سکسی برای بیان حسه حالا هر حسی و همه باید احترام بذارن ، اگه کسی مشکل داره بره سایتای دینی

ـــــــــــ

you are nothing

• 1

• MASTerBI  

• عضو از 1398/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 278

• 553

به عده هستن از این فانتزی خوششون میاد ولی میترسن...

به عده هستن از این فانتزی خوششون میاد ولی میترسن واردش بشن فحش میدن یه عده دیگه میان ارضا که کردن خودشونو فحش میدن یه عده دیگه هستن فقط فحش میدن این دسته ترس از واقعیتی که تو زندگیشون هست دارن

ـــــــــــ

• 1

• MASTerBI  

• عضو از 1398/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 278

• 553

به عده هستن از این فانتزی خوششون میاد ولی میترسن...

به عده هستن از این فانتزی خوششون میاد ولی میترسن واردش بشن فحش میدن یه عده دیگه میان ارضا که کردن خودشونو فحش میدن یه عده دیگه هستن فقط فحش میدن این دسته ترس از واقعیتی که تو زندگیشون هست دارن

ـــــــــــ

• 1

• soheeil  

• عضو از 1398/11/21

• 43

درسته

نقل از: MASTerBI به عده هستن از این فانتزی خوششون میاد ولی میترسن واردش بشن فحش میدن یه عده دیگه میان ارضا که کردن خودشونو فحش میدن یه عده دیگه هستن فقط فحش میدن این دسته ترس از واقعیتی که تو زندگیشون هست دارن

درسته

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «