یه سوال چالشی در مورد زنان شوهردار ؟؟؟

• Hiva_love20  

• عضو از
    1397/11/17

• پست‌ها: 101

• 73

خیلی دوس دارم با یه خانوم متاهل سکس کنم نمیدونم واقعا چرا بدجوری ذهنم درگیر کرده جوری که اصلا به دختر نگاه نمیکنم و فقط چشمم دنبال زن هاست

واقعا چرا ؟**

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nima9821  
  • عضو از 1397/12/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 10

من این تجربه رو داشتم خیلی لذت داره خیلی

من این تجربه رو داشتم خیلی لذت داره خیلی

ـــــــــــ

• 1

• Hiva_love20  

• عضو از 1397/11/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 73

بیشتر تعریف کن

نقل از: nima9821 من این تجربه رو داشتم خیلی لذت داره خیلی

با کی بوده و چطور اتفاق افتاده پشیمون نیستی؟

ـــــــــــ

• 0

• nima9821  
  • عضو از 1397/12/20

• 10

نقل از: Hiva_love20

اول فقط یه دوست معلولی بودیم اما بعد از مدتی بهم وابسته شدیم ، یه مدت هم با هم سکس داشتیم نه پشیمون نیستم اینم یه تجربه ای بود دیگه

ـــــــــــ

• 1

• Hiva_love20  

• عضو از 1397/11/17

• 73

???

نقل از: nima9821

اول فقط یه دوست معلولی بودیم اما بعد از مدتی بهم وابسته شدیم ، یه مدت هم با هم سکس داشتیم نه پشیمون نیستم اینم یه تجربه ای بود دیگه

نوش جونت ای کاش منم بتونم با یه زن شوهردار سکس کنم

ـــــــــــ

• 0

• nima9821  
  • عضو از 1397/12/20

• 10

می تونی حتما

ـــــــــــ

• 1

• Hiva_love20  

• عضو از 1397/11/17

• 73

نقل از: 9.9

نقل از: 9.9 میدونی فرهنگ ما ایرانیها از بین رفته. غیرت از بین رفته تو ما ایرانیا. منم بعضی وقتها مثل تو فکر میکنم اما دارم با درون کثیف خودم مبارزه میکنم. من ازت خواهش میکنم توام مبارزه کن با درونت و برای خودت احترام قائل شو. فکر کن یکنفر این حس رو مثلا به خواهر متاهل خودت داشته باشه. متاسفانه یه فرهنگ خیلی زشت و کثیف داره تو مملکت ما جا می افته به اسم شریک جنسی. خیلی کاره کثیف و زشتیه.

چرا فکر میکنی کار بدیه

ـــــــــــ

• 0

• sajad400400  
  • عضو از 1396/11/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 3

زن شوهردار

من تا بحال با 4 تا زن شوهردار سکس داشتم

اولی رو که چشیدم مزش رفت زیر دندونم

بعد اون فقط با زنای شوهر سکس داشتم فقط

بهترینشون یه دکتر بود

ـــــــــــ

• 1

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 286

نقل از: 9.9 میدونی فرهنگ ما ایرانیها از بین رفته. غیرت از بین رفته تو ما ایرانیا. منم بعضی وقتها مثل تو فکر میکنم اما دارم با درون کثیف خودم مبارزه میکنم. من ازت خواهش میکنم توام مبارزه کن با درونت و برای خودت احترام قائل شو. فکر کن یکنفر این حس رو مثلا به خواهر متاهل خودت داشته باشه. متاسفانه یه فرهنگ خیلی زشت و کثیف داره تو مملکت ما جا می افته به اسم شریک جنسی. خیلی کاره کثیف و زشتیه.
چرا فکر میکنی کار بدیه

ننه ات هم زیر کیر بقیه می‌خوابید، خب الان خوشحالی؟ افتخار میکنی؟ نه، پس کار بدی هست، جدا نمیدونم چرا دارم به یه اشغال جواب میدم

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 1

• reza_irani_  

• عضو از 1397/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 474

• 286

آره مامان جونت هم از اين تجربه ها دوس داشت و کص و کونش رو فقط واسه سگا محله باز نکرده، خب تجربه بوده دیگه پشیمونی نداره

ـــــــــــ

The great Lord of blue sky, give me power, give me your mercy،، من ذوالنعوظ هستم

• 1

• zan_parast  
  • عضو از 1397/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 25

نقل از: 9.9

دمت گرم... من مثل تو همین حس رو دارم و در حال سرکوب این امیال هستم.. اما مبارزه سختیه جدا... گاهی آدم کم میاره

ـــــــــــ

LOVE WOMEN FOR EVER

• 1

بکشید بیرون. عواقب داره

بکشید بیرون. عواقب داره

ـــــــــــ

• 3

• حسرتخور  

• عضو از 1395/4/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 72

MFM

سکس با زن شوهردار ، در حضور شوهر ، همتا نداره من تا حالا با ۳ تا زوج بودم ، یکی هم در شُرُف هماهنگیه ، نظیر نداره سکس فقط mfm

ـــــــــــ

• 0

• hosein.ziyaei  

• عضو از 1392/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 101

من فقط یه جمله میگم؛
سکس با زن شوهردار، به هر نحو...

من فقط یه جمله میگم؛ سکس با زن شوهردار، به هر نحو و هر شکل، تاوان داره. دیر و زود داره، سوخت و ساز نداره. خیالت راحت راحت

ـــــــــــ

مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار

• 2

• حسرتخور  

• عضو از 1395/4/10

• 72

Mfm

بعضی ها بد جوری جوگیر شدن ، تاوان چی داره ؟ من الان ۴ ساله با چند تا زوج رابطه دارم ، حُسن این شکل از رابطه اینه که خیانت در بین نیست ، پس بیخود کاسه داغ تر از آش نشید لطفا

ـــــــــــ

• 0

• hosein.ziyaei  

• عضو از 1392/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 101

نقل از: حسرتخور

نقل از: حسرتخور بعضی ها بد جوری جوگیر شدن ، تاوان چی داره ؟ من الان ۴ ساله با چند تا زوج رابطه دارم ، حُسن این شکل از رابطه اینه که خیانت در بین نیست ، پس بیخود کاسه داغ تر از آش نشید لطفا

دوست عزیز. من جو گیر نشدم؛ شما نمیتونی خوب بخونی و درک کنی؛ نوشتم سکس با زن شوهردار؛ تاپیک هم در مورد زن شوهر دار هست نه رابطه Mfm معلومه رابطه MFM مشکلی نداره. من خودم هم چنین رابطه ای داشتم و مشکلی هم برام پیش نیومده. لطفا دقت کنید که چه کسی چه چیزی نوشته؛

ـــــــــــ

مگر میشود زندگی مرا بهم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار

• 0

• حسرتخور  

• عضو از 1395/4/10

• 72

،

نقل از: hosein.ziyaei
نقل از: حسرتخور بعضی ها بد جوری جوگیر شدن ، تاوان چی داره ؟ من الان ۴ ساله با چند تا زوج رابطه دارم ، حُسن این شکل از رابطه اینه که خیانت در بین نیست ، پس بیخود کاسه داغ تر از آش نشید لطفا
دوست عزیز. من جو گیر نشدم؛ شما نمیتونی خوب بخونی و درک کنی؛ نوشتم سکس با زن شوهردار؛ تاپیک هم در مورد زن شوهر دار هست نه رابطه Mfm معلومه رابطه MFM مشکلی نداره. من خودم هم چنین رابطه ای داشتم و مشکلی هم برام پیش نیومده. لطفا دقت کنید که چه کسی چه چیزی نوشته؛

من هم موافقم ، رابطه با زن شوهردار بدون اطلاع شوهر کار درستی نیست ، عذر میخام که درست متوجه نشدم

ـــــــــــ

• 0

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 411

• 870

آقا جون این فکرو از سرت/سرتون/بیرون کنین چون پاشو...

آقا جون این فکرو از سرت/سرتون/بیرون کنین چون پاشو میخورین...آره یه عده هستن که چون گیر نیفتادن یا فکر میکنن خیلی زرنگن شاید به کارشون افتخار هم میکنن اما... سوای نا درست بودن این عمل،اینکار تاوان داره،اونم به شدید ترین وجهش،همین دنیا که برای خیلیامون به تخممونه دیر یا زود یقه مونو میگیره ولی وقتی اینکارو میکنه که دیگه دیر شده و کاریشم نمیشه کرد چون پشیمونیشم دیگه بی نتیجه ست...و باور کن اصلا و ابدا ارزشش رو نداره،باورکنین

ـــــــــــ

• 2

• ahmdjoon  
  • عضو از 1397/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 8

خیلی خطرناکه

نقل از: hosein.ziyaei من فقط یه جمله میگم؛ سکس با زن شوهردار، به هر نحو و هر شکل، تاوان داره. دیر و زود داره، سوخت و ساز نداره. خیالت راحت راحت

تاوانش رو‌پس می دی یا مالت می ره ..یا تصادف بد می کنی یا زنت می ده هیکار نمی تونی بکنی خیلی تاوان بدی داره..!!!!!!

ـــــــــــ

• 0

من بیشتر تجربه های سکسم با خانم های متاهل...

من بیشتر تجربه های سکسم با خانم های متاهل بوده لذتش خیلی بیشتره چون نیاز نیست نازشون رو بکشی چون شوهرشون این کار رو میکنه براشون خرج ندارن چون خرجشون رو شوهرشون میده تجربه زیادی دارن و تو هر سوراخی که دوست داشتی میتونی بکنی بدون ترس زود هم راضی میشن به دادن و معمولا وقتی وارد رابطه بشی خودشون همیشه درخواست سکس دارن آبت رو هم هرجا خواستی میتونی بریزی همیشه هم مکان دارن من که فقط زن شوهر دار دوست دارم بکنم

ـــــــــــ

با یکم تلاش و پشتکار هر کسی رو که بخوای میتونی بکنی این رو یادت نره

• 1

• Mamad.tala  

• عضو از 1397/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 86

حاجی من داشتم بشدت بگاییه از هر نظر. زندگیت به فاک عظما میره.

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «