داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

یه مشت الاغ

1399/03/17

کدوم قسمت جویای هیچ رو نمیتونین بفهمین؟؟؟ درضمن سلام خوبیو زهر مار…

1856 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-06-06 13:52:41 +0430 +0430

وقتی ایدیتو نوشتی سکسی یعنی چه.داری خودت چراغ سبز نشون میدی.پسرا قبل اینکه پروفایلتو بخونن ایدیتو میبینن.اگه واقعا نمیخوای کسی بهت پیام بده که اینجا بعید میدونم ایدیتو یه چیزی بزار که فکرشون منحرف نشه. دوم اینکه اینجا به جویا مویا فکر نمیکنن همینکه فکر میکنن خانمی تو سایت هست یعنی اومده برای رابطه.اقاجون برادر من بیشتر ازادی این سایت مارو جذب کرده و سرگرمی هاش نه سکسی و رابطه های سکسی.اینو از هم تشخیص بدین لطفا

2020-06-06 14:11:17 +0430 +0430

خا باشه عزیزم .چرا عصبی میشی.حالا بگو ببینم چطوری خوبی‎:-D‎‏.خداییش چه فکری میکنن میرن خصوصی همه.آخه کی تا حالا ایجوری داده یا کرده؟‎:-D‎‏.یاد عموم افتادم که دستشو مشت میکرد میگفت این پسره یه مشت آقاس‎:-D‎‏.

3 ❤️

2020-06-06 14:13:59 +0430 +0430

من فکر می کنم صاحب تاپیک دچار خوارش هستش … حتی این تاپیک هم برای توجه ایجاد کردن هست 👿 🙄

3 ❤️

2020-06-06 14:17:09 +0430 +0430

من به جای ادمین سایت بودم همه موضوعات به جز سکس و حذف میکردم از این سایت که دیگه جویای هیچ و بقیه که دنبال آزادی هستن اینجا نیان.
بابا اسم سایت شهوانی چه ربطی به بقیه موضوعات داره

2 ❤️

2020-06-06 15:44:35 +0430 +0430

برای خوندن نظرات زیر داستانها میومدم اینجا نه سکس. فقط یه الاغ ممکنه فکر کنه هر کی میاد اینجا میخواد به همه بده.

4 ❤️

2020-06-06 15:48:46 +0430 +0430
نقل از: shahla_3exi برای خوندن نظرات زیر داستانها میومدم اینجا نه سکس. فقط یه الاغ ممکنه فکر کنه هر کی میاد اینجا میخواد به همه بده.

من نمیدونم چرا عاشق شما شدم.فک کنم به خاطر فن بیان زیباتون باشه‎:-D‎‏.بیام خصوصی باهام فن بیان کار کنید؟‎:-D‎‏.

1 ❤️

2020-06-06 16:16:41 +0430 +0430

سلام خوبى؟ 😁 عاخه نگفتى سكسيه كى هستى همه ميان سوال ميكنن ! سكسيه كى بودى تو (preved)

1 ❤️

2020-06-06 16:28:04 +0430 +0430

من حق رو به صاحب تاپیک میدم انصافا ما پسرا دیگه شورشو درآوردیم هرجا اسم دختر میبینیم قبل اینکه پروفایل و امضاش رو بخونیم اول از همه به خصوصیش حمله میکنیم.دوستان عزیز اگه زنی در اینجا دنبال سکس یا هر فانتزی دیگه ای باشه اعلام میکنه و این کارا لازم نیست.بعد میگیم چرا تو شهوانی دختر نیست یا چرا همش پسرا و گی ها هستند.تا وقتی که خانم ها از طرف ما آقایون احساس امنیت نکنند به هیچی نخواهیم رسید.وای به حال روزی تو ایران آزادی بشه یه عده حشری زنای مردم رو تو خیابون میکنند…

1 ❤️

2020-06-06 16:30:45 +0430 +0430
نقل از: payam9 من حق رو به صاحب تاپیک میدم انصافا ما پسرا دیگه شورشو درآوردیم هرجا اسم دختر میبینیم قبل اینکه پروفایل و امضاش رو بخونیم اول از همه به خصوصیش حمله میکنیم.دوستان عزیز اگه زنی در اینجا دنبال سکس یا هر فانتزی دیگه ای باشه اعلام میکنه و این کارا لازم نیست.بعد میگیم چرا تو شهوانی دختر نیست یا چرا همش پسرا و گی ها هستند.تا وقتی که خانم ها از طرف ما آقایون احساس امنیت نکنند به هیچی نخواهیم رسید.وای به حال روزی تو ایران آزادی بشه یه عده حشری زنای مردم رو تو خیابون میکنند...

👌

1 ❤️

2020-06-06 16:31:37 +0430 +0430
نقل از: payam9 من حق رو به صاحب تاپیک میدم انصافا ما پسرا دیگه شورشو درآوردیم هرجا اسم دختر میبینیم قبل اینکه پروفایل و امضاش رو بخونیم اول از همه به خصوصیش حمله میکنیم.دوستان عزیز اگه زنی در اینجا دنبال سکس یا هر فانتزی دیگه ای باشه اعلام میکنه و این کارا لازم نیست.بعد میگیم چرا تو شهوانی دختر نیست یا چرا همش پسرا و گی ها هستند.تا وقتی که خانم ها از طرف ما آقایون احساس امنیت نکنند به هیچی نخواهیم رسید.وای به حال روزی تو ایران آزادی بشه یه عده حشری زنای مردم رو تو خیابون میکنند...

داداش چرا جمع میبندی؟؟؟ 😁 .ب خاطر ده درصد کصخل اسم پسرا رو خراب نکنید.

3 ❤️

2020-06-06 16:43:59 +0430 +0430
نقل از: Alireza@jjj

داداش چرا جمع میبندی؟؟؟ 😁 .ب خاطر ده درصد کصخل اسم پسرا رو خراب نکنید.

بله درسته نباید جمع ببندم منم خودم از این مسخره بازیا خوشم نمیاد من از شما عذر میخوام بله 10 درصد کسخل اینجا رو به گند کشیدند

1 ❤️

2020-06-06 16:45:33 +0430 +0430

خداییش خیلی بیشتر از ده درصدن .بیش از نصف شهوانی اینجورین

2 ❤️

2020-06-08 06:39:18 +0430 +0430

این ملت بدون اینکه قانون اساسی جمهوری اسلامی رو بخونن و اصلا بدونن جمهوری اسلامی چیه رفتن به جمهوری اسلامی رای دادن یعنی خودشونو بگا دادن یعنی اینقدر گشاد و کند ذهن هستن بعد تو انتظار داری پروفایل تورو بخونن و بهت پیام ندن ؟

4 ❤️

2020-06-08 06:41:04 +0430 +0430
نقل از: حشرزاد این ملت بدون اینکه قانون اساسی جمهوری اسلامی رو بخونن و اصلا بدونن جمهوری اسلامی چیه رفتن به جمهوری اسلامی رای دادن یعنی خودشونو بگا دادن یعنی اینقدر گشاد و کند ذهن هستن بعد تو انتظار داری پروفایل تورو بخونن و بهت پیام ندن ؟

به نکته خوبی اشاره کردی.

1 ❤️

2020-06-08 06:44:16 +0430 +0430
نقل از: Sniper.
نقل از: shahla_3exi برای خوندن نظرات زیر داستانها میومدم اینجا نه سکس. فقط یه الاغ ممکنه فکر کنه هر کی میاد اینجا میخواد به همه بده.

من نمیدونم چرا عاشق شما شدم.فک کنم به خاطر فن بیان زیباتون باشه‎:-D‎‏.بیام خصوصی باهام فن بیان کار کنید؟‎:-D‎‏.

رفدی خصوصیص کراشمو از روت بر میدارمم

1 ❤️

2020-06-08 06:44:26 +0430 +0430
نقل از: سعید@طوسی
نقل از: حشرزاد این ملت بدون اینکه قانون اساسی جمهوری اسلامی رو بخونن و اصلا بدونن جمهوری اسلامی چیه رفتن به جمهوری اسلامی رای دادن یعنی خودشونو بگا دادن یعنی اینقدر گشاد و کند ذهن هستن بعد تو انتظار داری پروفایل تورو بخونن و بهت پیام ندن ؟

به نکته خوبی اشاره کردی.

سلام استاد . شما الان این وقت صبح باید سر کلاسهای قرانی باشید و اموزش بدید . خدا نکرده مگه امروز کمر درد دارید که کلاس نرفتید ؟

1 ❤️

2020-06-08 06:48:34 +0430 +0430
نقل از: حشرزاد
نقل از: سعید@طوسی

به نکته خوبی اشاره کردی.

سلام استاد . شما الان این وقت صبح باید سر کلاسهای قرانی باشید و اموزش بدید . خدا نکرده مگه امروز کمر درد دارید که کلاس نرفتید ؟

خیر شاگردان دگر کون نشستن ندارن. 😁

2 ❤️

2020-06-08 06:57:20 +0430 +0430

کاری به اینکه کسی براش مزاحمت درست کرده یا نکرده ندارم.
فقط الاغ خودتی.
وقتی جرات میدی هرکسی اینجاست رو الاغ بخوانی یاد این حرف میفتم کافر همه را به کیش خود پندارد. الاغ همه را الاغ تصور میکند.

0 ❤️

2020-06-08 07:13:44 +0430 +0430
نقل از: angelfire13_69 کاری به اینکه کسی براش مزاحمت درست کرده یا نکرده ندارم. فقط الاغ خودتی. وقتی جرات میدی هرکسی اینجاست رو الاغ بخوانی یاد این حرف میفتم کافر همه را به کیش خود پندارد. الاغ همه را الاغ تصور میکند.

همه رو نه فقط اونی که معنای جویای هیچو نمیفهمه بازم پیام میده…

1 ❤️

2020-06-08 07:18:01 +0430 +0430
نقل از: shahla_3exi
نقل از: angelfire13_69 کاری به اینکه کسی براش مزاحمت درست کرده یا نکرده ندارم. فقط الاغ خودتی. وقتی جرات میدی هرکسی اینجاست رو الاغ بخوانی یاد این حرف میفتم کافر همه را به کیش خود پندارد. الاغ همه را الاغ تصور میکند.

خب معنای جویای هیچ رو هم نمی فهمی.
هیچی رو اگر میخوای پیدا کنی باید بری جایی که هیچی وجود نداره. اینجا هزاران چیز وجود داره. پس کسی که اینجاست قطعا دنبال یه چیز هست فقط خودش دقیقا نمیدونه دنبال چی داره میگرده.
اون مسئول سایت خیلی ناشیانه چنین گزینه ای رو در پروفایل قرار داده تا بقیه انتخاب کنند. در هر صورت جویای هیچ بودن درجایی که چیزی رو میتونی ببینی یا صدایی رو بشنوی معنا نداره.

0 ❤️

2020-06-08 07:30:58 +0430 +0430
نقل از: angelfire13_69

خب معنای جویای هیچ رو هم نمی فهمی.
هیچی رو اگر میخوای پیدا کنی باید بری جایی که هیچی وجود نداره. اینجا هزاران چیز وجود داره. پس کسی که اینجاست قطعا دنبال یه چیز هست فقط خودش دقیقا نمیدونه دنبال چی داره میگرده.
اون مسئول سایت خیلی ناشیانه چنین گزینه ای رو در پروفایل قرار داده تا بقیه انتخاب کنند. در هر صورت جویای هیچ بودن درجایی که چیزی رو میتونی ببینی یا صدایی رو بشنوی معنا نداره.

مسئول سایت خلو چله من خلو چلم کلا همه خلو چلن بجز شما!! مخصوصا دخترایی که تو پیام خصوصی مزاحمشون میشی جوابتو نمیدن!!

0 ❤️

2020-06-08 07:37:33 +0430 +0430

این از اوناست که خودش دائما میگه سلام خوبی

1 ❤️

2020-06-08 08:56:07 +0430 +0430
نقل از: Caboos1

این از اوناست که خودش دائما میگه سلام خوبی

نه آقا من آدم تازه به دوران رسیده نیستم و در دنیای واقعی با یکی دو نفر خانم دوست هستم و احتیاجی به شهوانی ندارم و واسه حریم خصوصی مردم احترام قایل هستم یه تاپیک بزن بپرس بگو تو این 10 سالی که تو شهوانی بودم واسه کی مزاحمت ایجاد کردم و به کی گفتم سلام خوبی.

0 ❤️

2020-06-25 12:18:22 +0430 +0430

بنظرم حق با صاحب تاپیکه ولی یکم لحن گفتنش بده.
چون با خانم هایی که تو سایت هستن و باهاشون در ارتباطم همه از این مساله ناراحتن.
اون گزینه ی جویای هیچ رو من هم انتخاب کردم ولی منظور از اون گزینه این هست که ادمین پرسیده جویای چه رابطه ای هستید و وقتی گزینه ی هیچ رو انتخاب میکنی یعنی به دنبال رابطه نیستم و فقط برای خوندن و یا نوشتن داستان، تاپیک، یا حتی بیشتر از همه برای خوندن کامنت ها و نظر دادن اینجا هستن و این دلیل نمیشه بخوایم مزاحم همدیگه بشیم.
اگر کسی دنبال رابطه بود مینوشت دنبال رابطه با فردی هستم با این مشخصات و اگر شما شرایطش رو داشتی بهش پیام میدی، ولی وقتی نوشته هیچ بهتره اعتبار خودت و همجنس هات رو از بین نبری.
من خودم یبار میخواستم یه نفر رو سرکار بذارم و باهاش شوخی کنم یه اکانت دختر ساختم تو کمتر از یک ساعت پنجاه تا پیام برام اومد، اصلا مونده بودم من که نه کامنت داده بودم و نه تاپیک زده بودم از کجا پیدام کرده بودن و پیام داده بودن.
یه پیشنهاد به صاحب تاپیک بنظرم اگر میخوای مزاحمت نشن بهترین کار اینه که جلوی پیام هات رو ببندی.
میدونم حقت ضایع میشه ولی گاهی برای راحتی باید ایثار کرد.
کابوس جون دوست دارم داداش اجازه هست بیام خصوصیت؟ 😁

0 ❤️

2020-07-04 07:58:19 +0430 +0430

99 درصد افراد حاضردر سایت اصلا اون قسمت رو مطالعه نمی کنن 😁 😁 … فقط با دیدن یک پروفایل دختر در حرکت های انتحاری به اون پروفایل هجوم برده و سعی در زدن مخ طرف می کنن (dash) 😁

0 ❤️

2020-07-04 08:02:15 +0430 +0430

سلام علیکم

شما منزل کسی هستید یا دوس دارید منزل بشید

0 ❤️

2020-07-04 08:04:45 +0430 +0430

جسارته اااااا خبلی ببخشید
ولی شما بعنوان مهنان و بدون درست کردن پروفایل هم نی تونی داستان بخونی و عکس ببینی! کسیکه می خواد دوست بشه یا ارتباط ( حالا هر ارتباطی،فقط سکس منظورم نیست) پروفایل ایجاد می کنه

0 ❤️

2020-07-04 08:40:14 +0430 +0430
نقل از: hotstar1980

ولی شما بعنوان مهنان و بدون درست کردن پروفایل هم نی تونی داستان بخونی و عکس ببینی! کسیکه می خواد دوست بشه یا ارتباط ( حالا هر ارتباطی،فقط سکس منظورم نیست) پروفایل ایجاد می کنه

فردی به نام ذغالساز رفته یه کلوچه غیر استاندارد و غیر بهداشتی به اسم نادی رو تولید کرده و کنار جاده شمال میده دست بچه گداها بفروشن صبح تاشب هم دستش به اسمون درازه مردم دقت نکنن و نادی رو نادری بخونن!!! دقیقا مثل جنابعالی که تو پروفایلت نوشتی متشخص و امیدواری مردم متخصص بخوننش!! 😁

آقای مثلا دکتر!!! به صورت مهمان بیای نمیتونی زیر داستانها یا کلا هر جا کامنت بزاری یا تاپیک بزنی . دلیل داشته که اون بخش جویای … رو به پروفایل اضافه کردن و گزینه جویای هیچ جزو انتخاب هاست!! لازم نیست کسی متخصص باشه یکم راست راستی متشخص هم باشه نیاز به پرسیدنش نداره…

0 ❤️

2020-07-04 08:44:43 +0430 +0430

فردی به نام ذغالساز رفته یه کلوچه غیر استاندارد و غیر بهداشتی به اسم نادی رو تولید کرده و کنار جاده شمال میده دست بچه گداها بفروشن صبح تاشب هم دستش به اسمون درازه مردم دقت نکنن و نادی رو نادری بخونن!!! دقیقا مثل جنابعالی که تو پروفایلت نوشتی متشخص و امیدواری مردم متخصص بخوننش!! 😁

آقای مثلا دکتر!!! به صورت مهمان بیای نمیتونی زیر داستانها یا کلا هر جا کامنت بزاری یا تاپیک بزنی . دلیل داشته که اون بخش جویای … رو به پروفایل اضافه کردن و گزینه جویای هیچ جزو انتخاب هاست!! لازم نیست کسی متخصص باشه یکم راست راستی متشخص هم باشه نیاز به پرسیدنش نداره…

والا ربط حرفات به پروفایلم رو نفهمیدم که اینجور کنایه امیز حرف می زنی!
و فک می کنم آزادی بیان جزو اصول اولیه سایت هستش که شما ابدا اینو نمی فهمی!

من نظرمو گفتم مثل بقیه، تحمل خوندنشو نداری بگو کسی زیر تاپیک هات کامنت نزاره ، هر شب هم یک دونه لیبریوم ۱۰ بخور دخترم ، اروم ت می کنه و پرخاشگریت کم میشه

0 ❤️

2020-07-04 09:04:03 +0430 +0430

فردی به نام ذغالساز رفته یه کلوچه غیر استاندارد و غیر بهداشتی به اسم نادی رو تولید کرده و کنار جاده شمال میده دست بچه گداها بفروشن صبح تاشب هم دستش به اسمون درازه مردم دقت نکنن و نادی رو نادری بخونن!!!! دقیقا مثل جنابعالی که تو پروفایلت نوشتی متشخص و امیدواری مردم متخصص بخوننش!! 😁

آقای مثلا دکتر!!! به صورت مهمان بیای نمیتونی زیر داستانها یا کلا هر جا کامنت بزاری یا تاپیک بزنی . دلیل داشته که اون بخش جویای ............ رو به پروفایل اضافه کردن و گزینه جویای هیچ جزو انتخاب هاست!! لازم نیست کسی متخصص باشه یکم راست راستی متشخص هم باشه نیاز به پرسیدنش نداره......

والا ربط حرفات به پروفایلم رو نفهمیدم که اینجور کنایه امیز حرف می زنی! و فک می کنم آزادی بیان جزو اصول اولیه سایت هستش که شما ابدا اینو نمی فهمی!

من نظرمو گفتم مثل بقیه، تحمل خوندنشو نداری بگو کسی زیر تاپیک هات کامنت نزاره ، هر شب هم یک دونه لیبریوم ۱۰ بخور دخترم ، اروم ت می کنه و پرخاشگریت کم میشه

گفتی بدون روفایل درست کردن میتونستی عکس ببینی و داستان بخونی! اگر ایدی درست کردی حتما دوست میخوای!! جواب دادم برای کامنت گذاشتن ایدی لازمه!! دبیرستانی هم بود میفهمید!!! درضمن درسته ایدیم تازه است اما یکی دوسالی است اینجا میام شما رو هم میشناسم بار اول نیست به خصوصی خانمها میرید و مزاحمشون میشید!! از جمله اون باری که مزاحم خانمی شده بودید و وقتی عکستون رو دیده بود که یه قد کوتاه بد قیافه هستید از دادن عکس خودش امتناع کرده بود جنابعالی دری وری گفته بودید!! درضمن منو دخترم خطاب میکنید یعنی خیلی بزرگ و فرهیخته هستید ولی به خصوصی من اومدید و پیشنهاد ملاقات حضوری در کوه دادید پیامتون هنوز موجوده!! فکر نکنم کسی امثال شما اخوندهای بدون عمامه رو که ظاهرتون با باطنتون زمین با اسمون فرق داره نشناسه!!! دکتر روزها در بیمارستان مشغوله عصر ها در مطب شما روزو شب اینجا هستید. درضمن همه میدونن هرکسی تو بیمارستان یا مرکز درمانی کار میکنه دکتر نیست.............

0 ❤️

2020-07-13 01:43:52 +0430 +0430

فردی به نام ذغالساز رفته یه کلوچه غیر استاندارد و غیر بهداشتی به اسم نادی رو تولید کرده و کنار جاده شمال میده دست بچه گداها بفروشن صبح تاشب هم دستش به اسمون درازه مردم دقت نکنن و نادی رو نادری بخونن!!!! دقیقا مثل جنابعالی که تو پروفایلت نوشتی متشخص و امیدواری مردم متخصص بخوننش!! 😁

آقای مثلا دکتر!!! به صورت مهمان بیای نمیتونی زیر داستانها یا کلا هر جا کامنت بزاری یا تاپیک بزنی . دلیل داشته که اون بخش جویای ............ رو به پروفایل اضافه کردن و گزینه جویای هیچ جزو انتخاب هاست!! لازم نیست کسی متخصص باشه یکم راست راستی متشخص هم باشه نیاز به پرسیدنش نداره......

والا ربط حرفات به پروفایلم رو نفهمیدم که اینجور کنایه امیز حرف می زنی! و فک می کنم آزادی بیان جزو اصول اولیه سایت هستش که شما ابدا اینو نمی فهمی!

گفتی بدون روفایل درست کردن میتونستی عکس ببینی و داستان بخونی! اگر ایدی درست کردی حتما دوست میخوای!! جواب دادم برای کامنت گذاشتن ایدی لازمه!! دبیرستانی هم بود میفهمید!!! درضمن درسته ایدیم تازه است اما یکی دوسالی است اینجا میام شما رو هم میشناسم بار اول نیست به خصوصی خانمها میرید و مزاحمشون میشید!! از جمله اون باری که مزاحم خانمی شده بودید و وقتی عکستون رو دیده بود که یه قد کوتاه بد قیافه هستید از دادن عکس خودش امتناع کرده بود جنابعالی دری وری گفته بودید!! درضمن منو دخترم خطاب میکنید یعنی خیلی بزرگ و فرهیخته هستید ولی به خصوصی من اومدید و پیشنهاد ملاقات حضوری در کوه دادید پیامتون هنوز موجوده!! فکر نکنم کسی امثال شما اخوندهای بدون عمامه رو که ظاهرتون با باطنتون زمین با اسمون فرق داره نشناسه!!! دکتر روزها در بیمارستان مشغوله عصر ها در مطب شما روزو شب اینجا هستید. درضمن همه میدونن هرکسی تو بیمارستان یا مرکز درمانی کار میکنه دکتر نیست.............

یاد یه خانومه افتادم که لباس بسیار چسبان پوشیده بود و مانتو جلو باز و سینه هاشم بیرون انداخته بود.نمیخوام پوشش رو قضاوت کنم ولی کلی از متلک گفتن اقایون عصبی میشد.خب تو که دوست نداری متلک بشنوی حداقل با لباس مناسب بیا بیرون.وقتی تاپ پوشیدی و چاک سینه 95 رو انداختی بیرون توقع داری چیزی بهت نگن.حالا شما ایدیتو سکسی نوشتی معلومه اونکه جلوی چشمشونه رو میبینن.منم ایدی خودم نبود چون اون سالها یاهو ایران رو تحریم کرده بود کسی نمیتونست ایدی درست کنه.ولی دیگه تاپیک نمیزنم دار دار کنم کسی بهم ناز نگه.جوابشونو نمیدم راحت.اما در مورد ایدی hotstar ایشون بسیار پزشک جنتلمن و خیلی هم خوشتپ اند.کسی دشمن من بود به سیستمم رسوخ پیدا کرده بود و چون من ایشونو به نیکی یاد میکنم خواسته بود ایشونو بد جلوه بده که خودم درستش کردم.ضمنا ایشون با رتبه عالی در بهترین دانشگاه بودند که تو و امثال تو حتی تو رویاهاتونم نمیتونید تصور کنید.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom