یه ... میاد و

تا حالا شاید شده وقتی مادرتون با خواهرش یا یه فرد صمیمی نشسته و دارن با هم حرف میزنن, این جمله رو ازشون شنیده باشین. (به جای سه نقطه هر صفت منفی میتونه باشه اما صفت مثبت نه):
-اینهمه واسه این پسر زحمت بکش و خون دل بخور آخرش یه ... میاد و از چنگت درش میاره.
شاید خیلی به این جمله اون لحظه فکر نکنید و به نظرتون مهم نرسه, اما در ضمیر ناخودآگاهتون حک میشه. و روزی که ازدواج کردین بدون اینکه بهش آگاه باشید, همسرتون رو به چشم همون سه نقطه ای میبینید که اومده و علیرغم خون دلهای مادرتون شما رو از چنگ مادرتون در آورده و به مادرتون ظلم کرده...
پس وظیفه ی خودتون میدونید که در مقابل اون سه نقطه از مادر مظلومتون دفاع کنید...

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Horny.man.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 61

(rolling)

خوشبختانه من با مادرم راحتم و میدونه با کسی یا چیزی عوضش نمیکنم بخاطر همین هم حساسیتی نشون نمیده!

گاهی اوقات دوست دخترام رو هم میشناخت (rolling)

ـــــــــــ

هر وقت دیدی اعصابت خرابه، یه دهن آواز بخون! به دو دقیقه نکشیده خندت میگیره!!

چون میفهمی صدات از اعصابت داغون تره!!

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 705

• 3708

حیف ندارمش !

... :(

حیف ندارمش !

... :(

ـــــــــــ

مَن یِک زَنم ! اراده کنم تمام هُویت مردانه ات را به آتش میکِشم !

• 3

:-)

نقل از: .Horny.man. خوشبختانه من با مادرم راحتم و میدونه با کسی یا چیزی عوضش نمیکنم بخاطر همین هم حساسیتی نشون نمیده! گاهی اوقات دوست دخترام رو هم میشناخت (rolling)

به به :-)

ـــــــــــ

• 1

خدا بیامرزدشون

نقل از: .Salma. حیف ندارمش ! ... :(

:-(

ـــــــــــ

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2418

• 8696

خخخخ

بقول معروف، مادر است دیگر!

ولی خب انتقادت وارده. (rose)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2948

• 8583

نمیدونم هدف کلی تاپیک چیه..دفاع از یه جنس و...

نمیدونم هدف کلی تاپیک چیه.. دفاع از یه جنس و تخریب همون جنس ؟؟ به صورت کلی باید پذیرفت که این ی واقعیته ولی اگه هدف تاپیک تخریب مادر باشه اجازه بده ک مخالف تاپیکت باشم

ـــــــــــ

• 1

• Shayan.bio  
  • عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 5

سلام
از شیراز هستم و خدمتگذار و کس لیس و ساکر...

سلام از شیراز هستم و خدمتگذار و کس لیس و ساکر زوج ها ،

من حرفه ای و کاربلد هستم ولی فقط می تونم بهتون خدمت کنم نه سکس ، یعنی وقتی زوج خودشون باهم سکس میکنن. من برای آقا ساک بزنم ، کس خانم رو لیس بزنم ، در حین سکس ماساژتون بدم ، وقتی آقا ، خانم رو میکنه من چوچول خانم رو لیس بزنم ، و کلا به جای اینکه سکس ۳ نفره رو تجربه کنید ، من سکس خودتون دونفر رو براتون اونقدر لذت بخش و هیجان انگیز میکنم که نیاز نباشه نفر سوی با خانمتون سکس کنه ، اینم ایدی تلگرامم : Sh_safshekan

ـــــــــــ

• 0

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 737

• 516

بزرگترين مشکلات ما از پدر و مادرمون هست ولی چون...

بزرگترين مشکلات ما از پدر و مادرمون هست ولی چون "ناخوداگاهِ" ما با حضور همونها شکل گرفته، متاسفانه افرادی که خود آگاهی کمتری دارند اصلا نميتونند ببينند که مشکلاتشون همه ريشه در روابطشون با پدر و مادر داره.

روانشناسها ميدونن چی ميگم.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 2

• iliya.ili  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 221

• 232

چه تاپیک جالبی

والا نشده

بیشتر وقتا بابام میگه یه زن نمیاد این درازه بد قواره رو ببره از دستش راحت شیم خخخخ

منم میگم بابا مگه من چمه؟

میگه درازی

میگم بد قوارم هستم؟ خدایی قیافم خیلی خوبه ها

میگه مشکل قد درازته، هر خوشگلی یه عیبی داره. ببین الاغ با اون چشمای رعناش گوشای درازی داره؟

میگم ممنونم

مگه خواهش میکنم. دوتومن میشه، برووردار بیار

پدر است دیگر.....

ـــــــــــ

مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن

یاد یک عشق عذابی ست که لذت دارد

• 2

متاسفانه ما ایرانیها

نقل از: lovely_grl

نمیدونم هدف کلی تاپیک چیه.. دفاع از یه جنس و تخریب همون جنس ؟؟ به صورت کلی باید پذیرفت که این ی واقعیته ولی اگه هدف تاپیک تخریب مادر باشه اجازه بده ک مخالف تاپیکت باشم

همیشه دنبال هدف کلی میگردیم. نه عزیز. هدف کلی تاپیک فقط نقد یه اشتباهه که خیلیها انجامش میدن. :-) شما اگه کارنامه ی یه مادر رو نگاه کنی همیشه و همه اش بیست نیس. 19 داره 20 هم داره اما تجدید هم گاهی داره... اون تجدید باید روش کار بکنه...

ـــــــــــ

• 0

دقیقا

نقل از: elephunk بزرگترين مشکلات ما از پدر و مادرمون هست ولی چون "ناخوداگاهِ" ما با حضور همونها شکل گرفته، متاسفانه افرادی که خود آگاهی کمتری دارند اصلا نميتونند ببينند که مشکلاتشون همه ريشه در روابطشون با پدر و مادر داره. روانشناسها ميدونن چی ميگم.

ما وقتی به سن ازدواج میرسیم فکر میکنیم زندگی یعنی دعوا. یعنی جنگ و چون تو محیط جنگی بزرگ شدیم و یاد نگرفتیم آرامش چیه همونو ادامه میدیم.

ـــــــــــ

• 0

جمله ی جالبی گفتین

نقل از: به.رنگ.آفتاب این وابستگی مادر به اولاد خودشه . بچشو برای خودش میخواد ولی خوب باید به مادره گفت که عزیز دلم تو رو که دوست دارم و همیشه به یادتم ، ولی خب باید بدونی منم به یکی نیاز دارم . ولی هیشکی جای مادر آدمو نمیگیره !

هیشکی جای مادر آدم رو نمیگیره... این جمله فقط در مورد یه نامادری صدق میکنه. شما همسر اختیار میکنین نه مادر که این جمله رو براش استفاده میکنید. اگه شما فکر میکنید همسر شما قراره جای مادرتون رو بگیره باید بگم واو! هر کسی تو زندگی جای خودشو داره و هیچکس جای اون رو نمیگیره.

ـــــــــــ

• 1

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 737

• 516

نقل از: eyval123412341234

نقل از: elephunk بزرگترين مشکلات ما از پدر و مادرمون هست ولی چون "ناخوداگاهِ" ما با حضور همونها شکل گرفته، متاسفانه افرادی که خود آگاهی کمتری دارند اصلا نميتونند ببينند که مشکلاتشون همه ريشه در روابطشون با پدر و مادر داره. روانشناسها ميدونن چی ميگم.

ما وقتی به سن ازدواج میرسیم فکر میکنیم زندگی یعنی دعوا. یعنی جنگ و چون تو محیط جنگی بزرگ شدیم و یاد نگرفتیم آرامش چیه همونو ادامه میدیم.

اين يک بخششه، خيلی گسترده تر از اين حرفهاست قضيه. توی محيط غير جنگی و با آرامش و محبت هم بزرگ شده باشی يه جور مشکلات ديگه خواهی داشت. ولی کليد همش در رابطه با پدر و مادر نهفته هست.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 0

اینکه پدر آدم

نقل از: iliya.ili والا نشده بیشتر وقتا بابام میگه یه زن نمیاد این درازه بد قواره رو ببره از دستش راحت شیم خخخخ منم میگم بابا مگه من چمه؟ میگه درازی میگم بد قوارم هستم؟ خدایی قیافم خیلی خوبه ها میگه مشکل قد درازته، هر خوشگلی یه عیبی داره. ببین الاغ با اون چشمای رعناش گوشای درازی داره؟ میگم ممنونم مگه خواهش میکنم. دوتومن میشه، برووردار بیار پدر است دیگر.....

آدم رو تحقیر میکنه به خاطر چیزی که دست خودمون نیست واقعا فقط از ما ایرانیها بر میاد.

ـــــــــــ

• 0

• iliya.ili  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 221

• 232

خخخخ

نقل از: iliya.ili والا نشده بیشتر وقتا بابام میگه یه زن نمیاد این درازه بد قواره رو ببره از دستش راحت شیم خخخخ منم میگم بابا مگه من چمه؟ میگه درازی میگم بد قوارم هستم؟ خدایی قیافم خیلی خوبه ها میگه مشکل قد درازته، هر خوشگلی یه عیبی داره. ببین الاغ با اون چشمای رعناش گوشای درازی داره؟ میگم ممنونم مگه خواهش میکنم. دوتومن میشه، برووردار بیار پدر است دیگر.....

آدم رو تحقیر میکنه به خاطر چیزی که دست خودمون نیست واقعا فقط از ما ایرانیها بر میاد.

پدر من ادم درستیه

بخاطر مشکلات گذشته و بیماریش و خیلی مساعل دیگه، خیلی باهامون خوب نبود. من الان 25 سالمه، تا 23 سالگی فقط یکبار لبخند رو روی لب بابام دیدم اونم وقتی بود که عموی مرحومم برا اخرین بار اومده بود خونمون و با پدرم صمیمانه حرف میزدن

گذشته ما با پدرمون باعث شد عوض شه، یجورایی پشیمون شه ازینکه رفتارش چه هااااا با ما نکرد

برای همین سعی میکنه ازین ب بعد شوخ باشه، میدونم و میدونه که داره سر ب سرم میزاره

وگرنه همیشه توی جمع میگه تو از زیبایی و قد بلندی توی فک و فامیل سرآمد همه هستی و واقعا هم همینطوره

ولی شوخیاش اینه و من ب همین ک لحظه ای خنده ب لب پدرم باشه راضی ام، حتی اگه شوخی هاش طعنه آمیز و یا تحقیر کننده باشه

ـــــــــــ

مثل خاراندن یک زخم پس از خوب شدن

یاد یک عشق عذابی ست که لذت دارد

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 8583

همیشه دنبال هدف کلی میگردیم. نه عزیز. هدف کلی تاپیک فقط نقد یه اشتباهه که خیلیها انجامش میدن. :-) شما اگه کارنامه ی یه مادر رو نگاه کنی همیشه و همه اش بیست نیس. 19 داره 20 هم داره اما تجدید هم گاهی داره... اون تجدید باید روش کار بکنه...

خوبه پس خودتم معتقدی ک هدفی هست ، هیچ کس تو این دنیا بدون اشتباه نیست حتی مادر ، ولی یه طرف دیگه ی قضیه عروسایی هستن ک واقعا هدفشون جدایی همسرشون از خانوادشونه..تو این تاپیک اشتباه مادر رو گفتید..امیدوارم یه تاپیک دیگه در مورد دخترایی باشه که میخوان جدایی بندازن بین اولاد و خانوادشون که میدونی کمم نیستن.. متاسفانه مشکل ما ایرانیا قضاوت یه طرفس دوست عزیز

ـــــــــــ

• 1

حتما اونم میگم

خوبه پس خودتم معتقدی ک هدفی هست ، هیچ کس تو این دنیا بدون اشتباه نیست حتی مادر ، ولی یه طرف دیگه ی قضیه عروسایی هستن ک واقعا هدفشون جدایی همسرشون از خانوادشونه..تو این تاپیک اشتباه مادر رو گفتید..امیدوارم یه تاپیک دیگه در مورد دخترایی باشه که میخوان جدایی بندازن بین اولاد و خانوادشون که میدونی کمم نیستن.. متاسفانه مشکل ما ایرانیا قضاوت یه طرفس دوست عزیز

اتفاقا زن برادرم هم همینه...

ـــــــــــ

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• 8583

اتفاقا زن برادرم هم همینه...

امیدوارم روابط شکراب عروس و مادر شوهر یه روز درست شه همونطور که الان منو مادر شوهرم واقعا رابطمون خیلی خوبه و امیدوارم‌خوب بمونه

ـــــــــــ

• 1

دقیقا

نقل از: به.رنگ.آفتاب
نقل از: به.رنگ.آفتاب این وابستگی مادر به اولاد خودشه . بچشو برای خودش میخواد ولی خوب باید به مادره گفت که عزیز دلم تو رو که دوست دارم و همیشه به یادتم ، ولی خب باید بدونی منم به یکی نیاز دارم . ولی هیشکی جای مادر آدمو نمیگیره !
هیشکی جای مادر آدم رو نمیگیره... این جمله فقط در مورد یه نامادری صدق میکنه. شما همسر اختیار میکنین نه مادر که این جمله رو براش استفاده میکنید. اگه شما فکر میکنید همسر شما قراره جای مادرتون رو بگیره باید بگم واو! هر کسی تو زندگی جای خودشو داره و هیچکس جای اون رو نمیگیره.

همسر ادم دوست وشریک زندگیشه نه کسی که چندین سال مارو بزرگ کرده تر و خشکمون کرده

همسر شما نمیتونه زمان رو به عقب برگردونه و بیاد شما رو تر و خشک کنه و بزرگتون کنه. و مادر شما هم وقتی شما حشرتون میزنه بالا نمیتونه بیاد با شما سکس کنه. هر کس از یه جایی تا یه جایی وظایفی داره. مادر وظیفه اش بزرگ کردن شماست و همسر شما بعد از بزرگ شدن و ازدواجتون سکس با شما.

ـــــــــــ

• 0

• wrecked_erny  

• عضو از 1398/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 496

• 842

میشه دقیق تر توضیح بدین!!

گیج ویج شدم!! :(

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «