یکی بیاد بگه این زخما چجوری از بین میره؟

• Mahtaa1380  

• عضو از
    1396/5/4

• پست‌ها: 946

• 3951

تجربه اولم بود بلخره بعد nبااااااار آزمایش یه جنتلمنیو یافتم ۳۷ ساله و شد آنچه شد :)
بعد از مدرسه مامان اینارو پیچونوم با پورشه اومد دنبالم رفتیم خونش ^___^
خیلی خوب بود
سکس نداستیم ینی روپوشم تنم بود فقط مقنعرو دروردمو یکم بازی کردیم و مشروب خوردیم‌و گیج بودم تو بغلشو اونم گردنو لبو صورتمو انقدر خورد خورد خورد دیگه داشتم خفه میشد گفتم بسسسس بعدشم که اون قیااااافه رو دیدم از دماغم درومد همه چی :(

لاوبایته همه میشناسن دیگه . اما چجوری درمان میشه؟ جاش چقدر طول میکشه بره؟ کسی هس بدونه چیکار باید کرد سریع جاهاش از بین بره
واقعا کلافه کنندست این وضع
هیجا نمبشه رفت همش باید خودمو تو یه چیزی قایم کنم که چشم بهم نیفته دیگه تو خونه که نمیشه همش مقنعه و روسری پوشید :/

بیاین اگه بلدین راهکار بدین

من:

همینم امتداد داره تا روی سینه هام

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

شبح سیاه

همین که زبونت درست شد خوبه :)

ـــــــــــ

• 11

• Mehdi_pogh  

• عضو از 1397/8/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 60

• 57

هیچی

خوشبختانه نمیره کرم پودر ایز د انلی وی

ـــــــــــ

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 946

• 3951

نقل از: شبح سیاه-

نقل از: شبح سیاه- همین که زبونت درست شد خوبه :)

لولو خان زبونم هنوس هنونطولی دلااااازه منتها الان بحث خوجملیمه که با این کبودی زخما خیلی تابلو زجت شتم باید جدی تاپیک بزنم -__-

و الا هنوزم همون قندول شیلین زبون نونوسیه همه ی جماهام

ـــــــــــ

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

نقل از: Mehdi_pogh

نقل از: Mehdi_pogh خوشبختانه نمیره کرم پودر ایز د انلی وی

ینی چی نمیره؟.؟؟؟؟ اصلا امکان نداره اگه یکی بفهمه باید از خونه فرار کنم چجوری میره راهکار بدین .دوبار رفتم حموم شامپو کردم نرفته پررنگترم شده

ـــــــــــ

• 2

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

نقل از: Mehdi.sins80

نقل از: Mehdi.sins80 خوناشام بوده یارو (rolling)

برای شماها پیش نیمده؟ اون که میگفت اکثر دخترا اینجوری شدن حداقل یبار :/

ـــــــــــ

• 3

• Mehdi_pogh  

• عضو از 1397/8/12

• 57

هیچی

نقل از: Mahtaa1380
ینی چی نمیره؟.؟؟؟؟ اصلا امکان نداره اگه یکی بفهمه باید از خونه فرار کنم چجوری میره راهکار بدین .دوبار رفتم حموم شامپو کردم نرفته پررنگترم شده

خب تقریبا ۱ هفته طول میکشه تا بهتر بشه لک نیست که خون مردگیه هالا من بازم میگم کرم پودر من خودم ب عنوان پسر حتی کرم پودر زدم

ـــــــــــ

• 2

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 653

• 1626

به به بالاخره شاهزادهء سوار بر اسب سفید شما پیدا...

به به بالاخره شاهزادهء سوار بر اسب سفید شما پیدا شد؟آه،ببخشید منظورم پورشه بود...در مورد جای لاوبایتها که نمیشه کاریشون کرد مگه مطابق نظر دوستمون با کرم پودر و اینها،اما از اسکلت حشری عزیز خوشم اومد بابت تذکر بسیار بجایی که داد و اونم درست شدن زبان مبارکه (البته درست درستم که نه هنوز نشده،هنوز کار داره،منتها همین یه قلم خودش جای تبریک داره،پس آفرین عجیجم!)

ـــــــــــ

"آنکس که نداند و نخواهد که بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند!"

• 3

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

نقل از: 2Arta.s

نقل از: 2Arta.s راهکارش طولانیه واست تو خصوصی مینویسم اگه خواستی

عسیسم خب همینژا بگو بقیه ی دخترام اگه‌مپاین مشگلو داشتن از شماها یاد بگیدن ;)

ـــــــــــ

• 0

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 653

• 1626

به به بالاخره شاهزادهء سوار بر اسب سفید شما پیدا...

به به بالاخره شاهزادهء سوار بر اسب سفید شما پیدا شد؟آه،ببخشید منظورم پورشه بود...در مورد جای لاوبایتها که نمیشه کاریشون کرد مگه مطابق نظر دوستمون با کرم پودر و اینها،اما از اسکلت حشری عزیز خوشم اومد بابت تذکر بسیار بجایی که داد و اونم درست شدن زبان مبارکه (البته درست درستم که نه هنوز نشده،هنوز کار داره،منتها همین یه قلم خودش جای تبریک داره،پس آفرین عجیجم!)

ـــــــــــ

"آنکس که نداند و نخواهد که بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند!"

• 0

• ahmadbehbahan  
  • عضو از 1398/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 14

این چیزا در اثر لخته شدن خون زیر پوست ایجاد شده...

این چیزا در اثر لخته شدن خون زیر پوست ایجاد شده راهی نیست باید صبر کنی خودش خوب شه البته یه جایی خوندم که خطر ناک هم هست این لخته ها باید مواظب باشی مشکلی برات پیش نیاد اونیم که گفته برای هر دختری حداقل یه بار پیش اومده چرت گفته فقط خواسته گندشو ماست مالی کنه

ـــــــــــ

• 1

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

خب تقریبا ۱ هفته طول میکشه تا بهتر بشه لک نیست که خون مردگیه هالا من بازم میگم کرم پودر من خودم ب عنوان پسر حتی کرم پودر زدم

به غیر از کرم پودر چون کرم پودر زدم کمرنگ تر شدا ولی کامل نرفته هنوزم جاش هست اصن تابلوعه واقن خوشم نمیاد اینا رو بدنم باشه موخوام بره پوستم پوست خودم برگرده موز خوبه؟ آناناس؟ . اصن خودم نفهمیدم چیشد اینجوری شد.

چیکار باید کرد اینجوری نشه؟

ـــــــــــ

• 0

• Mehdi_pogh  

• عضو از 1397/8/12

• 57

هیچی

به غیر از کرم پودر چون کرم پودر زدم کمرنگ تر شدا ولی کامل نرفته هنوزم جاش هست اصن تابلوعه واقن خوشم نمیاد اینا رو بدنم باشه موخوام بره پوستم پوست خودم برگرده موز خوبه؟ آناناس؟ . اصن خودم نفهمیدم چیشد اینجوری شد.

خب دیگه شده باید وایسی تا خوب بشه کرم پودرم باید خیلی بزنی تازه بوس کردن گردن با مک زدن فرق داره اخه این خورده مکم ن خورده باید وایسی اگه خیلی بد باشه تا ۲ ۳ هفته هم میمونه شایدم بیشتر

ـــــــــــ

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

نقل از: داریوشم

نقل از: داریوشم به به بالاخره شاهزادهء سوار بر اسب سفید شما پیدا شد؟آه،ببخشید منظورم پورشه بود...در مورد جای لاوبایتها که نمیشه کاریشون کرد مگه مطابق نظر دوستمون با کرم پودر و اینها،اما از اسکلت حشری عزیز خوشم اومد بابت تذکر بسیار بجایی که داد و اونم درست شدن زبان مبارکه (البته درست درستم که نه هنوز نشده،هنوز کار داره،منتها همین یه قلم خودش جای تبریک داره،پس آفرین عجیجم!)

شبح سیاه همون اجکلته؟؟؟ تغییر کاربری داد این بلاسوخته؟ دومس اجتماعی هستیم فیلن اون گف من سکس کامل موخوام منم گفتم نمیییییییدم گفت حالا چن جلسه بیایمو بریم ببینیم چطو میشه ^___^ بعدجم من ملدای همینژارو موخواستم یکیش همون اوستوخون اما هوجکی اینجا منو نخواس (drinks)

ـــــــــــ

• 1

عرض شود که

فارق از این که زخما توی دو عکس با هم تطابق ندارد، اون دو تا خال روی گردن عکس دوم بدجوری چشامو گرف!

فیک بدبخ

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 24

• 20cm.befarma  
  • عضو از 1398/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

فاییده ای نداره دستش نکن ک بدتره

خیلی شیک و مجلسی برو نشون بده

ـــــــــــ

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

نقل از: ahmadbehbahan

نقل از: ahmadbehbahan این چیزا در اثر لخته شدن خون زیر پوست ایجاد شده راهی نیست باید صبر کنی خودش خوب شه البته یه جایی خوندم که خطر ناک هم هست این لخته ها باید مواظب باشی مشکلی برات پیش نیاد اونیم که گفته برای هر دختری حداقل یه بار پیش اومده چرت گفته فقط خواسته گندشو ماست مالی کنه

خطرناکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی چی؟ از چه لحاظ؟ آخه من اصن متوجه نشدم چیکار کرد که بخوام جلوشو بگیرم فقط بوس محکم و میک زدنو خوردن صورت و گردن

ـــــــــــ

• 0

• HYPERMAN98  

• عضو از 1398/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 230

• 756

انگار سگ هار بهت حمله کرده

انگار سگ هار بهت حمله کرده

ـــــــــــ

• 0

• amir x  

• عضو از 1389/12/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 106

• 73

با مسواک باید حسابی روشو بمالی، یکم طول میکشه کمکم...

با مسواک باید حسابی روشو بمالی، یکم طول میکشه کمکم میره

ـــــــــــ

تلگرام @shorooosht

• 0

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• 3951

خب دیگه شده باید وایسی تا خوب بشه کرم پودرم باید خیلی بزنی تازه بوس کردن گردن با مک زدن فرق داره اخه این خورده مکم ن خورده باید وایسی اگه خیلی بد باشه تا ۲ ۳ هفته هم میمونه شایدم بیشتر

پووووف گندش بزنن ؛ چرا باید تو اولین رابطه اینجوری از دماغ آدم در بیاد الان بابام بفهمه میره اونو جررس میده منم از خونه پرت میکنه بیرون

ینی هربار با خوردنو مکیدنو بوسیدن قراره اینطوری شه؟

ـــــــــــ

• 0

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1118

• 1033

با اون...

تاپیک های که میزدی، معلوم بود آخر چی میشه!! حالا شانس اوردی که فقط این خون مرده ها تنها از نشانه خریت که کردی مونده، درسی باشه برات که از این کارها نکنی!!؟؟

چیزی نیست خون مرده است یکهفته ای از بین میره فقط دستکاری نکن

ـــــــــــ

نور هر مقدار هم که سریع حرکت کند، وقتی که رسید دید تاریکی قبل از او اینجا بوده؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما، در صورت برگزاری رفراندوم، میزان مقبولیت جمهوری اسلامی چقدر است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «