یک سوااال

• Nikita78  

• عضو از
    1398/7/6

• پست‌ها: 46

• 31

بعضی وقتا دارم ساک میزنم پارتنرم 30 ثانیه ای آبش میاد بغضی وقتا هم نیم ساعت میکشه نیاد ب نظرتون چرا؟
چیکار کنم زود نیاد

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• -MASTER-  
  • عضو از 1398/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 26

اونوقتهایی که دیر میاد یا اسپری زده یا نعشه کرده ....

اونوقتهایی که دیر میاد یا اسپری زده یا نعشه کرده . کاری نداره بعد از اومدن ابش بازم بزن تا دوباره راست کنه

ـــــــــــ

• 0

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 31

نقل از: -MASTER-

نقل از: -MASTER- اونوقتهایی که دیر میاد یا اسپری زده یا نعشه کرده . کاری نداره بعد از اومدن ابش بازم بزن تا دوباره راست کنه

ینی چی نعشه کرده؟ههه اها اینم ی فکریه بار دوم دیر تر میاد؟ ینی طول میکشه تا راست شع؟

ـــــــــــ

• 0

• -MASTER-  
  • عضو از 1398/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 26

نقل از: Nikita78

نقل از: -MASTER- اونوقتهایی که دیر میاد یا اسپری زده یا نعشه کرده . کاری نداره بعد از اومدن ابش بازم بزن تا دوباره راست کنه
ینی چی نعشه کرده؟ههه اها اینم ی فکریه بار دوم دیر تر میاد؟ ینی طول میکشه تا راست شع؟

نعشه نمیدونی چیه ؟ تل زده قرص یا شربت خورده . من همیشه همین کار رو میکنم ‌ یعنی ماده سگم اول ساک میزنه تا آبم بیاد بعدش آبم رو کامل میخوره و دوباره ساک میزنه تا راست بشه بعد میفتم ب جونش . البته تو این مدت دستهای منم بیکار نیست

ـــــــــــ

• 0

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نعشه نمیدونی چیه ؟ تل زده قرص یا شربت خورده . من همیشه همین کار رو میکنم ‌ یعنی ماده سگم اول ساک میزنه تا آبم بیاد بعدش آبم رو کامل میخوره و دوباره ساک میزنه تا راست بشه بعد میفتم ب جونش . البته تو این مدت دستهای منم بیکار نیست

اها.مرسی.اینم ی فکریه .پس بار دوم مث بار اول نمیشه؟ (rose)

ـــــــــــ

• 0

خوش به حال

خوش به حال پارنترت که دوس دختری مث تو داره دنبال راه چاره میگرده اگه دوست خوبی مث خودت داری بهم معرفی کن

لینک عکس را در پست تان کپی کنید:

ـــــــــــ

• 1

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: قامت.استوار

نقل از: قامت.استوار خوش به حال پارنترت که دوس دختری مث تو داره دنبال راه چاره میگرده اگه دوست خوبی مث خودت داری بهم معرفی کن

نظر لطفته عاخه احساس میکنم ناراحت میشه خودش ازین ک زود میاد.♡

ـــــــــــ

• 0

میدونی چی مارو ناراحت میکنه

نقل از: قامت.استوار خوش به حال پارنترت که دوس دختری مث تو داره دنبال راه چاره میگرده اگه دوست خوبی مث خودت داری بهم معرفی کن

نظر لطفته عاخه احساس میکنم ناراحت میشه خودش ازین ک زود میاد.♡

عزیزم ما زمانی ناراحت میشیم که حس کنیم شما ناراحت شدین در غیر این صورت چه سی ثانیه چه سی دقیقه لذت میبیریم.اما زمانی این لذت بیشتر میشه که پارنتر با ولع بیشتر از قبل دوباره بهمون حس بده و جوری بخوره که بلندتر و سفتر از قبل بشه.این بار ازادی عمل برای شما بیشتر میشه و مدت بیشتری میتونید هم بخورین هم سکس کنید.ما هم لذت بیشتری میبریم

ـــــــــــ

• 0

• Arshakkhan  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 3

واقعا دختری مثه تو نمونه و گلی از گل های ...

واقعا دختری مثه تو نمونه و گلی از گل های دنیاست اگه پارنتر قوی داشته باشی که مشکلی با چند بار ارضا شدن نداشته باشه لازم نیست به این فکر کنی که زود بیاد یا دیر بیاد برات فرقی نمیکنه

ـــــــــــ

• 1

• Sara19901370  
  • عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 48

کی میتونه بهم حال بده؟

حالم خیلی بده هرکی میتونه همین الان تلی بهم حال بده بیاد خصوصی

ـــــــــــ

من نادر زند هستم ۳۸ ساله متاهل از تهران از اونجایی که متاسفانه با همسرم مشکل جدی دارم دنبال یک دوست دختر تلفنی و چتی میگردم که همدیگه رو از تنهایی در بیاریم و در عین حال مزاحم زندگی هم نشیم.

• 0

• Mutm2  
  • عضو از 1398/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 3

با سرش زیاد ور نرو دیر تر بیاد (biggrin) :)

با سرش زیاد ور نرو دیر تر بیاد (biggrin) :)

ـــــــــــ

• 0

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: Arshakkhan

نقل از: Arshakkhan واقعا دختری مثه تو نمونه و گلی از گل های دنیاست اگه پارنتر قوی داشته باشی که مشکلی با چند بار ارضا شدن نداشته باشه لازم نیست به این فکر کنی که زود بیاد یا دیر بیاد برات فرقی نمیکنه

ممنوون.از چ لحاظ قوی باشه؟ ♡♡♡

ـــــــــــ

• 0

• yary  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 24

اینم مال من دیر ارضا ام

از خودش بپرس

ـــــــــــ

• 1

• Arshakkhan  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 3

نقل از: Arshakkhan واقعا دختری مثه تو نمونه و گلی از گل های دنیاست اگه پارنتر قوی داشته باشی که مشکلی با چند بار ارضا شدن نداشته باشه لازم نیست به این فکر کنی که زود بیاد یا دیر بیاد برات فرقی نمیکنه
ممنوون.از چ لحاظ قوی باشه؟ ♡♡♡

از لحاظ قدرت سکس و دفعات ارضای پشت سر هم مثلا من خودم از سکس پشت سر هم حتی با ارضای زیاد خسته نمیشم و حتی پارتنرای سابقمم به تبعیت من تعداد ارضاهاشون زیاد بود

ـــــــــــ

• 1

• nikpendaram  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 15

کمتر ببند درست میشه

کمتر ببند درست میشه

ـــــــــــ

• 1

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: nikpendaram

نقل از: nikpendaram کمتر ببند درست میشه

ینی چی

ـــــــــــ

• 0

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: nikpendaram

نقل از: nikpendaram کمتر ببند درست میشه

ینی چی

ـــــــــــ

• 0

• Amir_xn  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 19

بستگی به طرف داره خروس باشه یا ن؟تو هم زیاد خودتو...

بستگی به طرف داره خروس باشه یا ن؟تو هم زیاد خودتو خوشگل نکن که حشرشون زود خالی نشه

ـــــــــــ

• 0

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: Amir_xn

نقل از: Amir_xn بستگی به طرف داره خروس باشه یا ن؟تو هم زیاد خودتو خوشگل نکن که حشرشون زود خالی نشه

خروس ینی چی؟هههخ دومی دس خودم نی (rose)

ـــــــــــ

• 0

• franknmr  
  • عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 3

اگه میخای آبش دیرتر بیاد یه قرص برنج بده بخوره...

اگه میخای آبش دیرتر بیاد یه قرص برنج بده بخوره بعدنیم ساعت چنان میکنتت که بری آسمون روابرا

ـــــــــــ

• 0

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: franknmr

نقل از: franknmr اگه میخای آبش دیرتر بیاد یه قرص برنج بده بخوره بعدنیم ساعت چنان میکنتت که بری آسمون روابرا

دور از جونش میمیره ک راه کارت ب درد خودت میخوره (dash)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «