یک سوال از اقایون خانما هم جواب بدن خوش حال میشم

دوست دارین موقع سکس با پارتنرتون چه جمله هایی بشنوین؟؟
یا اینکه اصلا دوست دارین ساکت باشه یا فقط صداهای سکسی در بیاره!!!

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Sexy._.queen  

• عضو از 1397/5/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 84

من خودم دوست دارم پارتنرم در گوشم حرفای سکسی و...

من خودم دوست دارم پارتنرم در گوشم حرفای سکسی و تحرک کننده بهم بزنه (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

من دوس دارم صداهای سکسی در بیاره یا اگه میخواد حرف...

من دوس دارم صداهای سکسی در بیاره یا اگه میخواد حرف بزنه مثلا تو مایه های بکن منو یا کونم برای توعه یا قربون کیرت برم و تو این مایه ها باشه

ـــــــــــ

کووووون

• 0

• samanjam666  
  • عضو از 1398/4/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 18

دوست دارم در گوشم بگه کیررررر میخوام کیرررر کلفت ،...

دوست دارم در گوشم بگه کیررررر میخوام کیرررر کلفت ، اتفاقا میگه همیشه چند برابر تحریک میشم

ـــــــــــ

• 0

• Masoud.68.89  

• عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 94

من

من دوستدارم تحقیرم کنه باهام جوری حرف بزنه انگار یه جنده کثیفم

ـــــــــــ

• 1

• open-mind  
  • عضو از 1397/12/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 71

صحبت در گوشی موقع سکس دیوونه کنندس
متاسفانه من...

صحبت در گوشی موقع سکس دیوونه کنندس متاسفانه من تحقیر کردن و شدن با حرف رو بییشتر دوس دارم

ـــــــــــ

به دنیای من بیا -من اون سیبیم ک تو هنوز گاز نزدی آدم

• 0

• Sexy._.queen  

• عضو از 1397/5/2

• 84

نقل از: Ellnaaz

نقل از: Masoud.68.89 من دوستدارم تحقیرم کنه باهام جوری حرف بزنه انگار یه جنده کثیفم
تو که پسری

احتمالا تمایلات بردگی دارن ایشون

ـــــــــــ

• 1

• Masoud.68.89  

• عضو از 1397/4/13

• 94

چه فرقی میکنه

نقل از: Masoud.68.89 من دوستدارم تحقیرم کنه باهام جوری حرف بزنه انگار یه جنده کثیفم
تو که پسری

چه فرقی میکنه من موقع سکس با هر دو جنس مونث و مذکر دوست دارم تحقیر بشم مگه ما پسرا دل نداریم?

ـــــــــــ

• 0

• sasan953  
  • عضو از 1392/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 195

• 81

نقل از: Sexy._.queen

نقل از: Sexy._.queen من خودم دوست دارم پارتنرم در گوشم حرفای سکسی و تحرک کننده بهم بزنه (biggrin)

بیشتر خانمها دوست دارن باهاشون صحبت کرده بشه و معمولا هم دوست دارن قربون صدقشون بری ولی آقایون معمولا برعکس هستن و دوست ندارن حرفی بزنن و ساکت بودن براشون بهتره البته خانم اگر صداهای سکسی در بیاره و براشون حرف بزنه براشون خوبه

ـــــــــــ

• 0

• Masoud.68.89  

• عضو از 1397/4/13

• 94

آره خب

تو که پسری

آره خب اینم هست مخصوصا برده خانمها شدن و خیلی دوست دارم

ـــــــــــ

• 0

• Masoud.68.89  

• عضو از 1397/4/13

• 94

اگه

نقل از: Masoud.68.89
تو که پسری

آره خب اینم هست مخصوصا برده خانمها شدن و خیلی دوست دارم

جالبه

اگه دوست داری یه سگ حرف گوش کن داشته باشی در خدمتم ارباب هر کاری خواستید براتون میکنم ارباب هر کاریم خواستید میتونید باهام بکنید

ـــــــــــ

• 0

• ferihotesf  
  • عضو از 1398/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 9

اوووووف

صدای سکس عالیه

ـــــــــــ

هرکی میخوادبیاد چت

• 0

• Sexy._.queen  

• عضو از 1397/5/2

• 84

حضور فعالتون کم شده بچه ها!!!!

حضور فعالتون کم شده بچه ها!!!!

ـــــــــــ

• 0

• Majid766  
  • عضو از 1398/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 16

قاعدتا نصف زمانو نمیتونه حرف بزنه چون توی دهنشه...

قاعدتا نصف زمانو نمیتونه حرف بزنه چون توی دهنشه نصف دیگشم که توشه لب رو لبه پس بازم نمیتونه زیاد صحبت کنه ولی خب من به شخصه دوس ندارم از کلمات نامناسب استفاده کنه مثلا جرم بده و فلان و اینا خدارو شکر پارتنرم هم دختر مودبیه و حرفای ک دار نمیزنه?

ـــــــــــ

• 0

• Majid766  
  • عضو از 1398/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 16

نقل از: Sexy._.queen من خودم دوست دارم پارتنرم در گوشم حرفای سکسی و تحرک کننده بهم بزنه (biggrin)

تحریک امیز برای پارتنر من یعنی حرفای عاشقانه برای بعضیا یعنی فحش فحش کاری (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• 157

دوست دارم خود واقعی اش باشه بدون هیچ رفتار مصنوعی

بهترین رفتار بنظرمن این هست که هیچ رفتار مصنوعی و دروغین نداشته باشه این که اینگونه باشه و هر جور که در آن لحظه احساس میکنذ و در همان شرایط رفتاری که بیانگر حالت و احساسات او باشه میتواند قشنگ ترین رفتار بشود ، چون نظر شخصی من این هست وقتی الکی بخواد آه و اوه و جون و غیره بگه فقط احساس میکنم داره بمن توهین میکنه و نوعی حس اینکه فریب خورده ام یا حداقل این شخص میخواد منو فریب بده که فکر میکنم برای هر انسان با شعوری ناراحت کننده باشه چون هیچ کسی که شخصیت کاملی داشته باشه و خودش هم نخواهد که دیگران اونو گول بزنند و وانمود کنند که لذت میبرند، در اینصورت در بعد از ارتباط هم احساس میکند همه حرفها و حالات او دروغین هست و دیگر هیچ چیزی را باور نمبشود کرد

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• 157

دوست دارم خود واقعی اش باشه بدون هیچ رفتار مصنوعی

بهترین رفتار بنظرمن این هست که هیچ رفتار مصنوعی و دروغین نداشته باشه این که اینگونه باشه و هر جور که در آن لحظه احساس میکنذ و در همان شرایط رفتاری که بیانگر حالت و احساسات او باشه میتواند قشنگ ترین رفتار بشود ، چون نظر شخصی من این هست وقتی الکی بخواد آه و اوه و جون و غیره بگه فقط احساس میکنم داره بمن توهین میکنه و نوعی حس اینکه فریب خورده ام یا حداقل این شخص میخواد منو فریب بده که فکر میکنم برای هر انسان با شعوری ناراحت کننده باشه چون هیچ کسی که شخصیت کاملی داشته باشه و خودش هم نخواهد که دیگران اونو گول بزنند و وانمود کنند که لذت میبرند، در اینصورت در بعد از ارتباط هم احساس میکند همه حرفها و حالات او دروغین هست و دیگر هیچ چیزی را باور نمبشود کرد

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 0

• jerard96  
  • عضو از 1397/7/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 513

اتاق خاب حریم شخصی هر نفریه ک هر اتفاقی ممکنه...

اتاق خاب حریم شخصی هر نفریه ک هر اتفاقی ممکنه اونجا بیفته هر حرفی ممکنه زده بشه هر کاری ممکنه انجام بشه مهم اینه ک بعد اتفاقات اتاق خاب هنه چی یادمون بره و حرمت همو نگه داریم

چون اون حرف ها تو عادی اگ زده بشه( ب عقیده من) اصلا قشنگ نیست

ـــــــــــ

بوی جوی مولیان آید همی

یاد یار مهربان آید همی

• 0

من دوس دارم فحش بشنوم مثلا بگه من حنده توام منو...

من دوس دارم فحش بشنوم مثلا بگه من حنده توام منو بكن كسكش مني تو ههههه

ـــــــــــ

• 0

• -iliya-  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 369

هه

من درک درستی از سکس و عشق ندارم :|

نمیتونم نظری بدم. فقط اومدم حضور بزنم، امیدوارم ناراحت نشده باشید

ـــــــــــ

الهی مپسند که گدا معتبر شود/گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

• 0

• Sexy._.queen  

• عضو از 1397/5/2

• 84

نقل از: naser@zarb

نقل از: naser@zarb اینقدر موقع سکس با هم حرفای سکسی زدیم قربون صدقه کوس و کون و کیر رفتیم که دیگه عادی شد برامون بعد شروع کردیم از فانتزیهامون بگیم اولش با کلی ترسو خجالت مثلا دوست داری الان یه مرد دیگه بود دوتایی میکردیمت ؟؟ دوست داری دو تا کیر یکی تو کونت میرفت یکی تو کوست و از این جور چیززا خیلی هیجان داشت عجب چیزی پیدا کرده بودیم شهوت را هزار برابر میکرد و لذت سکس را دو هزار برابر خخخخ و همین شد که کارمون کم کم کشید به موازی و ضرب و سکس گروهی به طور واقعی خوش میگذره البته جاتون خالی

آفرین همبن فرمون شما برو جلو

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «