یک شب آفتابی با صدا و سیمای ایران

اکبرآقا بقال شب خسته و کوفته وارد خونه میشه، قبل اینکه بره یه دوش بگیره یا حداقل پاهاشو بشوره میاد میشینه جلو تلویزیون به امید اینکه مثل روزای گذشته بر درک سیاسی و اجتماعیش افزوده بشه؛ پس بدون اتلاف وقت به شرح ماجرا می پردازیم:

شبکه 1:
آیت الله جنتی داره صحبت میکنه: مسئله دیگه این توافق ضد پُل، پولشوییه. اینم یه چیز عجیب غریبیه که واقعاً نمیدونم با چه جراتی اینا ورداشتن محرمانه یه سندی رو امضا کردن بنام؛ عرض شود که: FA!!!، FAFT!!!، AFFT!!!...

اکبر آقا که کاملاً مسلط به زبان انگلیسی هستش اعصابش آلتی میشه و شبکه رو عوض میکنه؛ ادامه ماجرا:

شبکه 2:

اخبار 20:70:

مجری: آمریکا و اسرائیل و تمام شیاطین استکباریسم جهانی در تلاش اند با وادار کردن ایران به امضای سند بی شرمانه ی FATF نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضعیف نمایند، در ادامه گوش و جان می سپاریم به بیانات رهبری در این باره:
آمریکا باید بدونه هیچ گوهی نمیتونه بخوره، این مادر به ...

اکبر آقا که متوجه میشه بچش اونجا نشسته و داره میشنوه، سریع در یک تصمیم هوشمندانه کانال رو عوض میکنه:

شبکه3:

سلام دوستان، الان چون ساعت 8 هستش پس یعنی قطعا الان ساعت 8 هستش، بنده جواد خیابانی هستم و دارم بازی پالرمو و اینترمیلان رو از سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برای شما گزارش می کنم، تیم پالرمو با لباس های قرمز لجنی از چپ به راست میزنن در نیمه اول، پسر اکبر آقا که 8 سالشه و متوجه سوتی های آلتی جواد خیابانی میشه به باباش میگه میشه کانال رو عوض کنی؟؟

اکبر آقا که خودشم علاقه ای به فوتبال نداره و معتقده فوتبال نان و آب نمیشه سریع کانال رو عوض میکنه:

شبکه 4:

مجری انگشت اشارشو تا انتهای بند دوم در دماغش کرده و ...

سریع کانال عوض میشود:

شبکه کیش:

فیلم سینمایی جکی جان داره پخش میشه اکبر آقا با یه ذوق خاصی لم میده و شروع میکنه نگاه کردن، کمی از فیلم میگذره به سکانس صحنه دار فیلم می رسیم، جکی جان دختره رو توی تخت گیر آورده و داره درباره FATF براش حرف میزنه و از معایب این سند میگه، دختره میگه جکی جون مادرت بی خیال، اگه چیز نمیکنی تا من برم به کارم برسم،

اکبر آقا که حالا غیرتی شده و اعصابش آلتی شده، در حالی که داره زیر لب حرف میزنه با خودش، شبکه رو عوض میکنه

شبکه آخر: شبکه خبر:

این شبکه هم داره سخنان آیت الله جنتی رو پخش میکنه؛ گوش و جان میسپاریم به ادامه سخنان ایشان:

اینا ورداشتن اینو امضا کردن، ببخشید من(مکث می کند) TAFT!!!، سندشو من دیدم، سندشو آوردن من دیدم، بعد به انگلیسیشم دارم. و تمام.

بله و اینگونه مرور یک شب آفتابی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی به پایان میرسه، حالا ما با یه اکبر آقایی طرف هستیم که AFTF رو یک سند بسیار خطرناک میدونه که توطئه دشمنان جمهوری اسلامی هست برای زدن ریشه اصل نظام، دلایلش برای این ادعاشم اینه که پالرمو امشب تونست 3 تا گل به اینترمیلان بزنه و اینکه در شبکه کیش جکی جان برای زدن مخ دختره در فیلم درباره FATF حرف زد، اصا همه اینا قابل قبول، و قبول میکنم این سند کار دشمنان نیس و هدفشون نابودی نظام نیس، انگشت توی دماغ مجری شبکه 4 رو چی؟؟ اونو چطور میخواین ماس مالی کنین؟؟؟؟

و اینگونه شد که جمهوری اسلامی ایران 80 میلیون اکبر آقای تحلیل گر سیاسی داره که در کنارش برای گذران اوقات به شغل بقالی هم مشغول هستن.

به قول استاد جنتی: تمام.

پ.ن: راستش ندونستم این متن رو باید در قسمت سیاسی اجتماعی بیارم یا در قسمت طنز، برای همین در قسمت کافه شهوانی آوردم.

پ.ن1: پیشاپیش از کسانی که در سایت نامشون اکبر هست عذرخواهی میکنم، اکبر به بقالی بیشتر میومد برای همین این اسمو انتخاب کردم

پ.ن2: در پست اول همین تاپیک درباره واقعیت پالرمو (FATF) حرف میزنم، حتما بخونین چون ارزش یه بار خوندن رو داره.

ممنون از توجهتون به تاپیک (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

be yourself; everyone else is already taken

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

مقاله زیر توسط جناب بابک داد نوشته شده است.

♦️پالرمو (FATF) چیست؟♦️

مطمئنم نمی‌دانستید «پالائو و تووالو» نام دو کشور هستند! فقط «ایران» و ۸ کشور مشابه اینها؛ «لایحه پالرمو FATF» را امضاء نکرده‌اند!

پالرمو یک کنوانسیون جهانی (معاهده) برای مبارزه علیه «جرایم سازمان‌یافته فراملی» است که در سال ۲۰۰۰ با قطعنامه‌ی مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسیده و ۱۸۹ کشور اجرایش کردند!

پالرمو سه عهدنامه است:

▪️عهدنامه پیشگیری، سرکوب و مجازات قاچاق اشخاص مخصوصاً زنان و کودکان.

▪️عهدنامه علیه قاچاق مهاجرین از طریق زمین، دریا و هوا.

▪️عهدنامه علیه تولید غیرقانونی و قاچاق مهمات.

کنوانسیون پالرمو تا سال ۲۰۱۷، توسط ۱۸۹ کشور امضاء و اجرایی شده است.

فقط ۹ کشور عضو سازمان ملل هنوز «عضو این کنوانسیون» نشده‌اند. این کشورها:

1- پادشاهی بوتان 2- جمهوری کنگو 3- پالائو 4- پاپوآ گینه نو 5- جزایر سلیمان 6- سومالی7- سودان جنوبی 8- تووالو 9 - ج.ا.ایران!

سال ۸۹ دولت احمدی‌نژاد آن را تصویب کرد؛ ولی به رأی مجلس نیاز دارد! با مخالفت تندروها؛ در مجمع تشخیص مصلحت معطل مانده…!

«علت مخالفت‌ها» با تصویب پالرمو در ایران اسلامی چیست؟

این «قاچاق‌ها» به سود کیست؟؟

بابک‌داد ۹۷/۱۲/۱۱

ـــــــــــ

• 6

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1957

• 1793

جالب بود طنز تلخ، حقيقت تلخ

جالب بود طنز تلخ، حقيقت تلخ

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 2

...

نقل از: erny19qwerty (rolling) (rolling) (rolling) کاشکی نهال و پویا هم اضاقه میکردی من این دوتا میبینم با شبگه اموزش مستندو... (rolling) (rolling) (rolling) (rose)

خوندی متن رو؟؟؟ چقد سریع میخونی!!! من متناسب با آشنایی که با تلویزیون ایران دارم این متن رو نوشتم، شما هم میتونی متناسب با میزان آشناییتون متن رو کامل کنین (biggrin) (biggrin)

تشکر از حضورت

ـــــــــــ

• 1

سپاس از لطفت عزیز

نقل از: GENTLE_BOY.1990 جالب بود طنز تلخ، حقيقت تلخ

بله واقعا طنز تلخی هستش

ـــــــــــ

• 0

...

نقل از: یکی_از_قمم حالا اینجا انقد انگشت کون این دیوثا بکنید تا اینجا رو هم ازمون بگیرن

این هم نظریست (rose)

ـــــــــــ

• 0

...

نقل از: erny19qwerty
نقل از: سایه+روشن+جنگل
نقل از: erny19qwerty (rolling) (rolling) (rolling) کاشکی نهال و پویا هم اضاقه میکردی من این دوتا میبینم با شبگه اموزش مستندو... (rolling) (rolling) (rolling) (rose)

خوندی متن رو؟؟؟ چقد سریع میخونی!!! من متناسب با آشنایی که با تلویزیون ایران دارم این متن رو نوشتم، شما هم میتونی متناسب با میزان آشناییتون متن رو کامل کنین (biggrin) (biggrin)

تشکر از حضورت

شبکه مستند میاد مستندای شبکه های خارجی که خریده پخش میکنه(باسانسور)

شبکه پویا هم بماند

شبکه سه میاد مسابقات شبیه به خارجیا میزاره

اقای بازیگر هم هی میگه بخند بخند

دیگه چی بگیم باز خوبه حداقل داریم همنیا

البته هدف تاپیک تحلیل فنی و کیفی شبکه های صدا و سیما نبود، متن تاپیک یه طنز سیاسی اجتماعی بود که میتونه موضوع های مختلف رو در بر بگیره.

درباره قسمتی از سخنتون که درباره مسابقات کپی خارجیا گفتین، میتونم بگم که اصولا کپی صحیح کار بدی نیس و حتی ارزشمند هم هست و خیلی از کشورهای مدرن هم این کارو میکنن، ولی خب متاسفانه ما توی کپی هم ضعیف هستیم.

ـــــــــــ

• 1

...

نقل از: mr.mola متنت جالب نبود. من خوشم نیومد. به نظرم خیلی کلیشه ای و دم دستی بود. البته امیدوارم از نظرم ناراحت نشی. موفق باشی

ناراحت چرا عزیز، نقد شما محترم. سپاس از حضورت در تاپیک

شمام موفق باشی (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

...

دوستان عزیز پیشنهاد میکنم مقاله جناب داد درباره پالرمو رو بخونین. حداقل چیزی که میشه از این مقاله دریافت درک درست از این کنوانسیون جهانی هستش.

ـــــــــــ

• 2

عالی بود،مرسی

اکبراقابعداز دیدن شبکه های ایران فهمید همه چی در امن و امانه،خیالش راحت شد زد شبکه های خارجی باورنکرد حرفاشونو تصمیم گرفت بره تو خیابون تا بخودش ثابت بشه متاسفانه دید اینجوری نیست افسردگی گرفت،بعدش خودکشی کرد :( امروزم سومش بود(cry)

(cry)

(cry)

ـــــــــــ

• 2

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 643

• 2569

ممنون بابت تاپیک خوبت.

ـــــــــــ

به داد ما برس ای مسیح صد دلاری|دوباره وعده کن آن فریب اختیاری

• 1

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 7250

• 8972

عرض شود که...

من یه رکورد دارم فک کنم دست نیافتنی باشه.از سال 81 تلویزیون ایران رو نیگا نکردم تا حالا (biggrin)

ـــــــــــ

• 3

• fun4fun  

• عضو از 1397/5/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 62

نقل از: mofo56

نقل از: mofo56 من یه رکورد دارم فک کنم دست نیافتنی باشه.از سال 81 تلویزیون ایران رو نیگا نکردم تا حالا (biggrin)

مطمئنا هیچی از دست ندادی. من سالهاست نگاه نمی کنم. اصلا توهین به شعور آدمه

ـــــــــــ

فان فان فان

• 1

وای خدا!

تیکه ی جکی جان مردم از خنده! خیلی باحال بود! تاپیک هم که اصن حرف نداشت عالی بود! (rolling)

ـــــــــــ

• 3

...

نقل از: سفیدبرفی74

اکبراقابعداز دیدن شبکه های ایران فهمید همه چی در امن و امانه،خیالش راحت شد زد شبکه های خارجی باورنکرد حرفاشونو تصمیم گرفت بره تو خیابون تا بخودش ثابت بشه متاسفانه دید اینجوری نیست افسردگی گرفت،بعدش خودکشی کرد :( امروزم سومش بود(cry)

(cry)

(cry)

خیلی خوب بود ادامه متن از طرف شما. و البته تلخ. مرسی از حضورت در تاپیک عزیز (rose)

ـــــــــــ

• 2

...

نقل از: Steve.jobs

لطف دارین شما (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

...

نقل از: mofo56 من یه رکورد دارم فک کنم دست نیافتنی باشه.از سال 81 تلویزیون ایران رو نیگا نکردم تا حالا (biggrin)

برو برای ثبت گینس (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

مرسی ایول عزیز

نقل از: eyval123412341234 تیکه ی جکی جان مردم از خنده! خیلی باحال بود! تاپیک هم که اصن حرف نداشت عالی بود! (rolling)

اول ممنون بابت لطفت به تاپیک و بعد اینکه خنده شما موجب خوشحالی ما می شود و دیگر هیچ (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Nirvana1999  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 395

• 1008

عالی (rose)

عالی (rose)

ـــــــــــ

پشت دیوار باکرگی, دختری با روان و تن بیمار منتظر مردان ابله است

• 2

...

نقل از: Nirvana1999 عالی (rose)

سپاس از لطفتون به من (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

...

...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «