یک قدم تا مرگ نظام

با مرگ ناگهانی و عجیب اکبر هاشمی رفسنجانی نظام به پرتگاه سقوط کرد و مطمئن باشید که از دست دادن وی باعث نابودی کامل نظام میشه ...یک کفه ی ترازو خالی شد و نظام دیکتاتور تر از همیشه خواهد شد و این یعنی سقوط آزاد .....رسانه های کشور امارات در تحلیل های خود از عمدی بودن مرگ رفسنجانی میگویند و مرگ وی رو مصنوعی میدونن و اتفاقا وزیر بهداشت ایران هم در اظهار نظری گفت که تیم پزشکی قصور کردند و غیر قابل تحمل است .
حالا سوال من اینه که چرا هاشمی رفسنجانی رو در قم میخواهند دفن کنند به نظر شما ؟ چرا در تهران دفن نمیکنند؟

نظر شخصی من اینه که بخاطر اینکه در سالهای آینده از تجمع توسط مردم بر سر مزار ایشان در تهران جلوگیری کنند لذا قبر ایشان رو به دورترین مکان که همان قم باشد منتقل خواهند کرد و دفن خواهند کرد .

ـــــــــــ

وطنم خیلی دلم برات تنگه
کنارتم اگه احساسم کنی

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

احتمال کشتن رفسنجانی قوت گرفت .... رسانه های...

احتمال کشتن رفسنجانی قوت گرفت .... رسانه های خاورمیانه از قصور پزشکان و عمدی بودن آن حرف میزنند . اگه عمداً باشه این یعنی فاجعه و شورش .

ـــــــــــ

وطنم خیلی دلم برات تنگه کنارتم اگه احساسم کنی

• 0

• Sexyboy110  
  • عضو از: 1395/8/22
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3
  • 2

داداش جو الكى نده ، وزير بهداشت گفت همراه شخصيت ها...

داداش جو الكى نده ، وزير بهداشت گفت همراه شخصيت ها هميشه تيم پزشكى حضور داره اما در كنار هاشمي نبوده ، البته اگر هم بود نميتوانستند كارى انجام دهند ، ولى به هر حال نبود كادر پزشكي در كنارشون قصور بوده .

ـــــــــــ

• 0

• DarkWeb  

• عضو از: 1394/10/21
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1816
  • 899

...

معلوم نیست عاقبت این کشور و حکومت به کجا برسه ...

ـــــــــــ

• 1

• grandlover  

• عضو از: 1395/9/5
  • پست‌‌‌ها: ‌ 35
  • 15

مرگ هاشمی

آخرش یکی ازینام مرد . اون فسیله .جنتی کی میخواد از دنیا دل بکنه خدا هم نمیدونه

ـــــــــــ

• 1

• Sexyboy110  
  • عضو از: 1395/8/22
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3
  • 2

(rolling) جنتى رقابت تنگاتنگى با ملكه انگليس داره...

(rolling) جنتى رقابت تنگاتنگى با ملكه انگليس داره ، نميخواد زودتر از اون بميره

ـــــــــــ

• 2

• mohammad321  

• عضو از: 1389/7/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 936
  • 194

با عرض معذت به بعضیا که میگن رفسنجانیو کشتن قصد...

با عرض معذت به بعضیا که میگن رفسنجانیو کشتن قصد توهین ندارم ولی بعضیا تا چه اندازه میتونن بی فکر باشن که همچین نظریو دارن. یعنی حیرت کردم از این طرز فکر! اخه من نمی دونم چرا باید رفسنجانیو بکشن!؟ کسی که هم سنش بالاس و نزدیک مرگ هم توانایی فعالیتیو نداره هم این که قدرت سابقو نداره و به انزوا رفته چه دلیلی برای کشتنش وجود داره؟ اصلا نظر بعضی کاربرانو در مورد کشتن رفسنجانی دیدن حیرت کردم به این تجزیه وتحلیل!

ـــــــــــ

• 0

رفسنجانی

برام جالبه قضیه قصور چطور گنده شد چون در ایران و تمام دولت های کمی محتاط همیشه شخصیت های برتر نظام و دولت یک تیم پزشکی مجرب و متخصص رو دارن برای مواقع اینچنین

اما این تیم چرا ساعت های اول اعزام ایشون به بیمارستان نرفتن ؟ یا اینکه چطور فردی که سکته قلبی کرده در عرض 7 ساعت کارش تموم میشه ؟چون فقط با وسایل چزشکی میشه یک مرگ مغزی رو حتی تا 5 روز زنده نگه داشت و برای مرگ بر اثر سکته قلبی میتونن تا 11 روز اونو زنده نگه دارن اما چرا اینکار رو نکردن ؟ چرا فرمانده سپاه رو چهار روز تا عمل تونستن نگه دارن اما ایشون رو نتونستن ؟

سپاه چرا در استان های مرکزی اعلام آماده باش داده و چرا نیروهای مرزیشو بیشتر کرده ؟ اینا نشانه کودتایی در آینده ست

ـــــــــــ

insta » @sister.virgin » @sister.virgin

• 3

• Borhan.7090  

• عضو از: 1395/10/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 197
  • 338

تئوری توطئه

با توجه به کهولت سنی که ایشون داشتند، گمان نکنم تئوری‌پردازی برای توطئه چندان معقول به نظر برسه... به عزیزانی که درگذشت ایشون رو با مرگ آهسته و تدریجی دیگر پیران نظام مقایسه می‌کنند باید گفت که از کار افتادگی اندام‌های بدن در اثر کهولت سن به تدریج رخ میده؛ در حالی که یک سکته یا ایست کامل قلبی در عرض چند دقیقه کسی رو که هیچ علائمی از بیماری نداشته از پا در میاره.

ـــــــــــ

روزگاری ما هم این‌جا روزگاری داشتیم...

• 1

• medes  

• عضو از: 1395/2/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 6
  • 16

باید منتظر به درک واصل شدن خامنه ای باشیم تا نظام...

باید منتظر به درک واصل شدن خامنه ای باشیم تا نظام فاسد به لبه پرتگاه برسه

ـــــــــــ

خامنه ای مرد ... سکوت و خانه نشینی خیانت است!

• 4

• Pablo.Escobar2  

• عضو از: 1395/10/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 351
  • 223

گوربابای سیاست اینا رو ول کنین،به اصغر فرهادی گلدن...

گوربابای سیاست اینا رو ول کنین،به اصغر فرهادی گلدن گلوب ندادن بریزین تو خیابون خخخخ

ـــــــــــ

• 0

نقل از: SexyMarshal

نقل از: SexyMarshal کشتنش همونجر که احمد خمینی رو چیز خور کردن. بیا همه با هم تو روح مزدور های غربی که به اسم اسلام روحانیت رو سر کار آوردن برینیم.

به نظر میاد که به قتل رسیده

ـــــــــــ

• 0

نقل از: DarkWeb

نقل از: DarkWeb معلوم نیست عاقبت این کشور و حکومت به کجا برسه ...

عاقبت کشور دست ماست نه اونا .بالاخره مرگ هم قسمت اونا شد

ـــــــــــ

• 0

نقل از: mohammad321

نقل از: mohammad321 با عرض معذت به بعضیا که میگن رفسنجانیو کشتن قصد توهین ندارم ولی بعضیا تا چه اندازه میتونن بی فکر باشن که همچین نظریو دارن. یعنی حیرت کردم از این طرز فکر! اخه من نمی دونم چرا باید رفسنجانیو بکشن!؟ کسی که هم سنش بالاس و نزدیک مرگ هم توانایی فعالیتیو نداره هم این که قدرت سابقو نداره و به انزوا رفته چه دلیلی برای کشتنش وجود داره؟ اصلا نظر بعضی کاربرانو در مورد کشتن رفسنجانی دیدن حیرت کردم به این تجزیه وتحلیل!

اتفاقا ایشون مهره ی مهم و تاثیرگذاری در تمام مقاطع مختلف نظام بود و قدرت کافی را دارا بود

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Sexyboy110

نقل از: Sexyboy110 داداش جو الكى نده ، وزير بهداشت گفت همراه شخصيت ها هميشه تيم پزشكى حضور داره اما در كنار هاشمي نبوده ، البته اگر هم بود نميتوانستند كارى انجام دهند ، ولى به هر حال نبود كادر پزشكي در كنارشون قصور بوده .

قصور در مورد یک آدم سیاسی مهم خیلی متفاوته نسبت به من و شما و بقیه ی سران

ـــــــــــ

• 0

نقل از: SexyMarshal

نقل از: SexyMarshal کشتنش همونجر که احمد خمینی رو چیز خور کردن. بیا همه با هم تو روح مزدور های غربی که به اسم اسلام روحانیت رو سر کار آوردن برینیم.

احمد خمینی که مشخص بود کشته شده .شکی در اون نبود

ـــــــــــ

• 0

نقل از: خواهر باکره

نقل از: خواهر باکره برام جالبه قضیه قصور چطور گنده شد چون در ایران و تمام دولت های کمی محتاط همیشه شخصیت های برتر نظام و دولت یک تیم پزشکی مجرب و متخصص رو دارن برای مواقع اینچنین اما این تیم چرا ساعت های اول اعزام ایشون به بیمارستان نرفتن ؟ یا اینکه چطور فردی که سکته قلبی کرده در عرض 7 ساعت کارش تموم میشه ؟چون فقط با وسایل چزشکی میشه یک مرگ مغزی رو حتی تا 5 روز زنده نگه داشت و برای مرگ بر اثر سکته قلبی میتونن تا 11 روز اونو زنده نگه دارن اما چرا اینکار رو نکردن ؟ چرا فرمانده سپاه رو چهار روز تا عمل تونستن نگه دارن اما ایشون رو نتونستن ؟ سپاه چرا در استان های مرکزی اعلام آماده باش داده و چرا نیروهای مرزیشو بیشتر کرده ؟ اینا نشانه کودتایی در آینده ست

بله هموطن تمامی مسائل مشکوکه

ـــــــــــ

• 0

نقل از: فیلم.سوپر.

نقل از: فیلم.سوپر. یه جنایتکار به درک واصل شد. همین. قسمت بقیشون باشه.

بله درسته هموطن .در جنایتکار بودنش هیچ شکی نیست . اما من دارم میگم که از فردا دیکتاتوری بیشتر میشه .

ـــــــــــ

• 1

• ترومن  

• عضو از: 1392/1/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 6629
  • 3772

ستون حکومت اسلام! فرو ریخت

(rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• rator  
  • عضو از: 1394/7/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 12
  • 2

:|

من میخوام بدونم الان حتی اگر این نظام هم از هم بپاشه میخواید چیکار کنید ببخشید امریکا و اینا عاشق چشم و ابرو شما نیستن که بیان تهرانو بکنن لس انجلس بد تر از وضع هر جا تو جهان میشه هیچکاری هم نمیتونید بکنید درستع این نظام خیلی مشکلات داره اما به قول شاهین(راه امام به چاله و راه اونا به چاهه

ـــــــــــ

• 0

• mhdpo  
  • عضو از: 1395/2/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 4

معلوم نیست سایت پورن یا سیاست ! دیوث برو جق تو بزن...

معلوم نیست سایت پورن یا سیاست ! دیوث برو جق تو بزن تحلیل و مسائل سیاسیتتم بکن تو کونت

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مردا جواب بدن: آیا تابحال کون داده اید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «