۱۰ تا از فتیش های عجیب سلبریتی ها

• Hermes1  

• عضو از
    1391/11/18

• پست‌ها: 101

• 772

فتیش ها و فانتزی های سکسی یه چیز شخصیه و خیلی ها وقتی این تمایلات و فانتزی هاشون عمومی میشه خجالت زده میشن ، چون خیلی ها آدم هارو از روی کارایی که تو رختخواب انجام میدن قضاوت میکنن.

ستاره های سینما اگر چه دوست دارن مسائل شخصیشون بیرون درز نکنه ، ولی خودشون فهمیدن که چه بخوان چه نخوان رازهاشون بالاخره توی عموم پخش میشه و بهترین کاری که افراد مشهور میتونن انجام بدن اینه که خودشون موضوعو مطرح کنند و از هویت جنسیشون دفاع کنن .

10.کریستینا آگیلرا – نقش بازی
اون تو یه مصاحبه گفتش که برای اینکه سکسو هیجانی تر کنه مثل پرستار سکسی برای شوهرش لباس میپوشه و حتی کیف لوازم پزشکیم داره. به دلایل خاصی کریستینا در مورد افشا کردن رازهای سکسیش خیلی مشکلی نداره.

1. امی واینهوس – درکونی خوردن (اسپنک)
    شوهر قبلیش توی یه مصاحبه گفتش که اون نه تنها معتاد به سکس بود و گاهی تا چند ساعت سکس داشتیم بلکه تمایلاتی هم برای اسپنک شدن داشت ، گاهی وقتا موقع سکس بهش پیشنهاد مواد میدادم ولی اون قبول نمیکرد. اون دوست داشت موقع سکس چیزای متفاوتی رو امتحان کنیم و از تنبیه و درکونی واقعا خوشش میومد.

8. کوئنتین تارانتینو – فتیش پا
با این که این کارگردان این قضیه رو جایی نگفته ولی توی خیلی از صحنه های فیلمایی که میسازه پاهای زن رو نشون میده. سر صحنه و موقع کارگردانی هم به این معروفه که به پاهای بازیگرای زن خیره میشه. یکی از از دوست دخترای قدیمی این کارگران در یه مصاحبه گفتش که بعضی وقتا موقع سکس اون فقط پامو میلیسید و همزمان خود ارضایی میکرد. یکی از بازیگرای زنی که تو فیلماش بازی کرده گفته که توی مهمونی به کوئنتین پیشنهاد دادم تا شرابو بریزه توی کفش پاشنه بلندم و بنوشتش و اونم این کارو کرد.

7.اسکارلت جوهانسون – سکس تو ماشین
اون در توضیح این فانتزیش در یه مصاحبه گفتش " به نظرم سکس تو ماشین سکسیه و اگر سرحال و شیطون باشم و بخوام یه کار خفن بکنم دوست دارم رو صندلی عقب ماشین سکس داشته باشم".

6. کمرون – تحقیر زن ها
این خواننده رپ شخصا گفته که تمایل به تحقیر زن ها موقع سکس داره. تو یه مصاحبه گفتش که بعضی وقت ها زن ها رو به اتاق هتلش دعوت میکنه و ازشون میخواد که کارهای مختلفی رو برای پنج دقیقه انجام بدن مثلا وایسادن روی پاشنه پاشون ، غلتیدن روی زمین و... .

5.اوا لانگوریا – بسته شدن
اون یکی از بازیگرای زیبای هالیووده و همچنین کسیه که در مورد زندگی جنسیش زیاد صحبت میکنه. اون تو یکی از مصاحبه هاش گفت که موقع سکس به مردا میگه که چی تحریکش میکنه و با اینکه ببندنش مشکی نداره و به نظر اون اینکه مطیع بودن سکسیه. وقتی ازش پرسیدن که چطور اینقدر راحت در مورد زندگی جنسیش صحبت میکنه گفتش که "من یه زن بااعتماد به نفسم و صحبت کردن در مورد سکس برای زنای نسل من دیگه تابو نیستش".

4. آنجلینا جولی – آزار و اذیت (سادومازوخیسم)
وقتی انجلینا با برد پیت ازدواج کرد توی یه مصاحبه گفت :" دیگه جایی برای کارای سکسی عجیب به خصوص سکس خشن تو زندگیم نیست."

3. نیک لاچی – زنپوشی
خودش گفته که وقتی با همسرش جسیکا سیمپسون زندگی میکرده از اینکه کفشای پاشنه بلند همسرشو میپوشیده خوشش میومده و این کارو سکسی توصیف میکنه.

2. رابرت پتینسون – لیس زدن زیربغل
بعضی ها عشقشونو با بغل کردن ، شعر نوشتن یا خریدن هدیه ابراز میکنن ولی ظاهرا این بازیگر دوست داره زیر بغل زنایی که عاشقشونه رو لیس بزنه .کریستین استوارت به مجله ووگ گفتش که من عاشق اون بودم و اون هم عاشق من بود ، اونقدری که عاشق لیس زدن زیر بغلم بود.

1. ریکی مارتین – حموم طلا
ریکی مارتین به صورت عمومی در یک مصاحبه در مورد علاقه به حموم طلا صحبت کرده. برای کسایی که نمیدونن ،حموم طلا یعنی وقتی کسی روی کس دیگه ای برای لذت جنسی ادرار میکنه. طبق گفته خودش اون عاشق این کاره و به نظرش سکسیه.

منبع

ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

خعلی هم خوب

ضمن سپاس بابت ترجمه عرض شود که اهمیت مطلب اینجاس که «تمایلات جنسیِ نامتعارف»(Fetish) این بار نه از صنعت مصنوعی پورنوگرافی و افراد غیرعادی از چش عموم، بلکه از زندگی عادی سلبریتی‌های بعضن محبوبی روایت میشود که صدالبته برخیشون آثار ارزشمندی هم در عالم هنر به جا گذاشتن، از جمله جناب تارانتینو.

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 1

• สic  

• عضو از 1396/4/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 201

:)

نقل از: Baron.Corbin.Alone.wolf این مطلب مال کی هست؟؟؟ چون امی واینهوس 6 ساله که مرده...

(rolling)ایول ایول

ـــــــــــ

• 0

• chibegamvalla  

• عضو از 1396/8/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 344

• 332

جالب بود (clap)

جالب بود (clap)

ـــــــــــ

*قضاوت مردم دربارۀ شما، به شما مربوط نمی شود. آنها اولویت های خودشان را فریاد می زنند. الیزابت گیلبرت*

• 0

• Amirreza018  
  • عضو از 1396/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 239

• 64

هرکس یه جوره ولی اینکه نحوه سکسشون رو بروز میدن...

هرکس یه جوره ولی اینکه نحوه سکسشون رو بروز میدن خوب نیست..

ـــــــــــ

• 0

• Amirreza018  
  • عضو از 1396/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 239

• 64

فانتزی من اینه که با یه دختر دوست بشم که باهم بریم...

فانتزی من اینه که با یه دختر دوست بشم که باهم بریم حموم و بشاشه رو بدنم و با دیلدو منو بکنه اووووووف

ـــــــــــ

• 0

؟؟؟؟؟؟

؟؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

این آیدی تلگراممه : saman_tehran_22

• 0

• mina_pussy  

• عضو از 1395/8/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 313

چه باحال بود خخخ
مرسی

چه باحال بود خخخ مرسی

ـــــــــــ

• 0

يه خانم شوهردار حشري كه دوست با يه كير خوشتيپ سكس...

يه خانم شوهردار حشري كه دوست با يه كير خوشتيپ سكس فانتزي داشته باشه پيام بده

ـــــــــــ

signature-pic" />

• 0

• Mr_Sexy  

• عضو از 1391/6/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 22

;)

;)

ـــــــــــ

تفکر، تحقیق، تجربه و در آخر انتخاب کن خوب و بد را.

• 0

• Mohammmmad10  

• عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 1

گلستان یا مازندران..بندرگز گلوگاه بهشهر

منم فتیش پاهای خانوما رو‌دوس دارماااا

ـــــــــــ

Top_mann@

• 0

• nausica  
  • عضو از 1398/7/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

پس رابرت پتینسون مثل خودمه،ایول
علشق لیس زدن زیر...

پس رابرت پتینسون مثل خودمه،ایول علشق لیس زدن زیر بغل زنا هستم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• PARTIA  
  • عضو از 1390/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 33

م

منم فتیش عین رابرت پتینسون دارم . عاشق زیر بغل دخترا هستم البته تمیز باید باشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «