۱۰ توصیه برای خرید لباس خواب

1400/01/22

۱۰ توصیه‌ی ضروری برای انتخاب لباس خواب بی‌نقص


لباس خواب (لانجری) راهی شگفت‌انگیز برای سوپرایز سکسی و به هوس انداختن مرد شماست. بیشتر مردان دوست دارند لباس خواب را در تن زن لمس و به آن نگاه کنند. چه توری باشد چه حریر یا ساتن. شما با داشتن لباس خواب درست به راحتی می‌توانید زندگی جنسی تکراری خود را تنوع بخشید یا اگر سکس خوبی دارید، آن‌ را بهترتر کنید!
البته انتخاب لباس خواب مناسب کمی سخت است؛ مخصوصا اگر آشنایی قبلی با آنها ندارید. انتخاب‌ها زیاد است و آدم نمی‌تواند تصمیم بگیرد که چی بخرد. اینجا ده توصیه که به شما کمک می‌کند یک لباس خواب عالی را بگیرید، آورده‌ایم. لباس خوابی که در تنتان زیبا باشد و حس خوبی به شما بدهد و مردتان هم عاشقش شود.

۱-آیا جنس لباس خواب خوب است؟

مهم است که لباس خوابی انتخاب کنید که کیفیت داشته باشد. لازم نیست دست روی گران‌ترین آیتم بازار بگذارید ولی لباس خواب ارزان که جنس خوبی ندارد، حس خوبی هم نخواهد داشت و معمولا خوب هم به تن نمی‌ایستد. نگویید چون حالا لباس خواب است کیفیت پایین بگیرم. البته این را هم یادتان باشد که قیمت پایین لزوما به معنای ارزان بودن نیست. (یعنی با قیمت پایین هم شاید بتوان جنس خوب گرفت)
دقت کنید که خود لباس چگونه ساخته شده و مطمئن شوید که زدگی و پارگی ندارد. پارچه باید ظاهر و حس با کیفیت داشته باشد و مشخص باشد که با دقت دوخته شده. کمی بیشتر خرج کردن روی لباس خوابی که بادوام تر است و بهتان می‌آید از نگه داشتن آن‌ پول بهتر است (خسیس دو بار خرج می‌کند!)

۲-آیا توانایی خریدش را دارید؟

لباس خواب چه خوش دوخت باشد چه نباشد، باید اول به جیبتان بیاید. قیمت لباس خواب هم باید به کیفیتش بخورد.
لباس خواب گرانی که انگار با هزینه‌ای کم سرهمبندی شده را نخرید. خیلی جنس‌های معقول‌تر هست که تن‌خور عالی دارند و اگر می‌خواهید فرای جیب خود خرج کنید، پس اندازش کنید یا بعدا بگیرید یا از فروشنده بپرسید چیز مشابه ولی با قیمت پایین تر دارد یا نه.

۳-آیا به شما می‌آید؟

واقعا مهم‌ترین جنبه‌ی هر لباس خوابی این است که به شما می‌آید یا نه. چه تپل چه ورزشکار، شما می‌توانید لباس خوابی بپوشید که به شما می‌آید. ولی مدل لباس خوابی که برمی‌گزینید مهم است. لباس خواب باید بهترین ویژگی‌های شما را برجسته کند و عیوب شما را بپوشاند. چه ریزنقش باشید چه درشت، اگر لباس خوابی انتخاب کنید که مناسب شماست، عالی به نظر خواهید رسید.
مثلا اگر شکم و پهلو دارید ولی سینه‌های توپر و درشتی دارید، لباس خواب باید سک و سینه‌ی شما را لیفت کند ولی پارچه‌ای بلندتر داشته باشد تا روی شکمتان بیفتد مثل این عکس:


اگر سینه‌های کوچک دارید ولی باسنتان زیباست، لباس خواب باید سینه‌ها را برجسته‌تر کند و در عین حال باسن شما را به چشم بیاورد. هر مدل لباس خوابی که باشد، مهم این است که فیت تن شما باشد تا توجه مرد معطوف به بدن جذابتان باقی بماند و در عین حال قسمت‌هایی که راجع بهشان نگرانید بپوشاند.

۴-آیا پوشیدنش راحت است؟

لباس خواب خوب باید همزمان راحت و سکسی باشد. لباس خوابی که به خارش بیندازد، گرمتان شود، تنگ باشد و …کلا ضدحال است. ممکن است مرد هم بفهمد که شما معذبید و حواستان پرت است و تحریک‌ نمی‌شوید.
خاراندن، وول زدن و ور رفتن با بندها ‌به خاطر ناراحتی لباس، چیزهایی هستند که نمی‌خواهید جو سکسی بین شما را خراب کنند.
حتما قبل خرید پرو کنید و مطمئن شوید که می‌توانید چند ساعت به راحتی آن را در تن داشته باشید. شاید قرار نباشد چند ساعت تنتان بماند ولی کار از محکم کاری عیب نمی‌کند.

۵- با پوشیدنش احساس سکسی بودن می‌کنید؟

همیشه باید از پوشیدن لباس خواب احساس فوق‌العاده‌ای داشته باشید اصلا هدف همین است.
هر لباسی که حس خوبی به شما نمی‌دهد، ارزش خرج کردن ندارد. به همین راحتی. وقتی لباس خواب پرو می‌کنید، باید احساس آفرودیته یا دست کم بیانسه را داشته باشید.
مهم نیست چقدر لختی است یا چقدر به تن مانکن قشنگ است، اگر زیاد باهاش حال نمی‌کنید بذاریدش سر جایش. تنها لباسی که به شما حس میلیون دلاری بودن می‌دهد بخرید.

۶-آیا در آوردن و سکس داشتن باهاش راحت است؟

مردان استریپ تیز(لخت شدن سکسیانه) را دوست دارند ولی به تن داشتن لباس خواب از ان هم سکسی‌تر است.
پس سوال این است که آیا می‌توانید باهاش سکس کنید یا نه؟ یک‌سره‌ی چرم تنگی که حرکت را محدود می‌کند مناسب نیست.


لباس خوابی که بندهای زیادی دارد هم به درد نمی‌خورد. شما لباسی می‌خواهید که بدون در آوردنش آزادانه حرکت کنید و به پوزیشن‌های مختلف بروید.
وقتی پرو می‌کنید، تصور کنید که می‌خواهید سکس کنید(خم شوید، بشینید و دست و پاهایتان را حرکت دهید) وقتی که مطمئن شدید به شما اجازه‌ی حرکت کافی می‌دهد، می‌توانید این مورد را از لیست تیک بزنید.

۷-آیا رنگ‌بندی ساده‌ای دارد؟

لباس‌های نئونی حتی در نایت‌کلاب‌ها هم خوب دیده نمی‌شوند و احتمالا آپشن خوبی برای اتاق خواب نیستند. از لباس‌های زیادی رنگارنگ اجتناب کنید. رنگ‌های ساده که نقش‌های پیچیده و شلوغ پلوغ ندارند بهترین هستند. هیچ وقت از انتخاب مشکی ساده پشیمان نمی‌شوید. لباس مشکی برای همه‌ی قالب‌های بدنی و طیف‌های پوستی زیباست. (مشکی رنگ عشقه)
قرمز هم رنگ خوبی است و سفید به شما ظاهر معصومانه‌ای می‌دهد؛ درست مثل شب عروسی. ترکیب اینها هم عالیست ولی لباس خواب نود (رنگ بدن) خوب نیست. دیگر با لخت بودن چه فرقی دارد؟

۸-آیا با جواهرات قشنگ می‌شود؟


عجیب نیست که مردی فقط به پاشنه‌بلندهای سکسی یا جواهرات شما موقع پوشیدن لباس خواب توجه کند. پس از این موضوع بهره ببرید و مطمئن شوید که لباس خوابتان با اکسسوری خوب ست می‌شود.
آیا یقه‌ی لباس خواب فضایی برای انداختن گردنبندی کوچک و سکسی دارد که چاک سینه‌ی شما چشم‌گیرتر شود؟ یا با پوشیدن پاشنه بلند یا چکمه‌های بالازانو قشنگ می‌شود؟ قبل اینکه لباس خواب بخرید، به اینکه با چی می‌خواهید ست کنید فکر کنید. هیچ لباس خوابی بدون اکسسوری کامل نیست.

۹-به اندازه‌ی کافی لختی است؟

لباس‌های شب بلند از نظر فنی شاید لانجری محسوب شوند ولی احتمالا مرد را آنقدرها حشری نمی‌کنند.
او واقعا می‌خواهد هر چه هست در بیاورد. بیشتر مردها ترجیح می‌دهند لباس خواب لختی‌تر باشد و جای کمی برای تخیل باقی بگذارد (نمی‌خواهند همه چیز را حدس بزنند). لباس خوابی انتخاب کنید که به اندازه‌ی کافی لختی باشد و فقط قسمت‌های مهم‌را بپوشاند. حتی بهتر از آن لباس‌هایی است که می‌توان از زیر پارچه‌ی شیفون یا تور قسمت‌های خوشمزه را دید زد.انگار یکجورهایی همه چیز معلوم است.

۱۰-آیا مرد را تحریک می‌کند؟


دومین جنبه‌ی مهم لباس خواب، این است که برای مرد تحریک‌کننده باشد. وگرنه همان بهتر که در مغازه بماند چون خرید بی مصرفی خواهد بود. زنان فکر می‌کنند هر نوع لباس خوابی مرد را تحریک می‌کند ولی لزوما اینطور نیست.
هر مردی سلیقه‌ی خودش را دارد و شما باید ترجیحات او را قبل خرید در نظر داشته باشید. آیا اشاره کرده که از گارتر بلت خوشش می‌آید؟


آیا علاقه‌ی خاصی به سوتین اسفنجی دارد؟ موقع خرید به چیزهایی که دوست دارد توجه کنید تا مطمئن شوید موقع دیدن لباس جدید شما نفسش به شماره می‌افتد.
لباس خواب خریدی عمری است و اگر دستورالعمل‌های اساسی را هنگام خرید رعایت کنید(تحریک کردن مرد، احساس سکسی بودن، تن خور خوب) سکس شما را داغ‌تر از همیشه می‌کند. لباس خواب مناسب علاوه بر اینکه توجه مرد را می‌رباید و فقط روی شما معطوف می‌کند، به شما القا می‌کند که پرنسسی سکسی هستید.
ولی یادتان باشد که اعتماد به نفس اکسسوری شماره یک برای همراهی با لباس خواب است. از هر سوتین اسفنجی و پاشنه بلندی بیشتر مرد را تحریک و او را آماده‌ی عمل می‌کند. وقتی پز لباس جدید را به او می‌دهید لبخندی سکسی بزنید و اجازه دهید ببیند که از خودتان راضی هستید.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-11 16:22:26 +0430 +0430

یکی از بهترین تاپیکای ممکن در زیبا سازی روابط👌👌🌹

5 ❤️

2021-04-11 17:56:43 +0430 +0430

چه جالب است🙆

4 ❤️

2021-04-11 18:04:45 +0430 +0430

عکسا عالی
بالاخره

3 ❤️

2021-04-11 20:37:16 +0430 +0430

ممنون

2 ❤️

2021-04-12 13:41:00 +0430 +0430

اول از همه خیلی لطیف و سر باشه .و خشک و خشن نباشه زبر نباشه دوم راحت در بیاد وگر نه آقا پاره میکنه و پولش میره سطل اشغال 😁 سوم خیلی بلند نباشه جوری که زیر آدم گیر کنه چهارم اصلا پلاستیکی نباشه چون هم خارش هم حساسیت زاست و باعث گرمای زیاد میشه .پوست های روشن از رنگ مشکی و قرمز استفاده کنند و پوست های تیره از این دو رنگ استفاده نکنند .اگر پوست صافی و خوبی دارید زیاد خودتون رو شلوغ نکنید هر چی لخت تر باشید دوست داشتنی تر و کردنی تر میشید هر چی بدن نما تر و توری تر بهتره .ولی اگر پوست ترکیده و چروک دارید از جوراب و بند و نیم تنه های جذب استفاده کنید و یک جورایی قائم کنید 😂🤪

2 ❤️

2021-04-12 19:27:34 +0430 +0430

چقد خوب بود واقعا 😍😍😍

1 ❤️

2021-04-12 20:33:26 +0430 +0430

چقد شما پركارين. ممنون

چه بلايي سر كاربراي قديمي اومده؟؟‌پيدا نيستن. حسام (اسكلت حشري) كجاس؟

1 ❤️

2021-04-12 20:36:34 +0430 +0430

ممنون برای تاپیک های جالبی که میذاری. همیشه آموزنده است (هر چند من لباس خواب نمی پوشم اما تاپیک هات رو میدم دوست دختر بخونه 😁 )

1 ❤️

2021-04-13 01:03:46 +0430 +0430

عالی بود… مرسی 👌 ❤️ 👌

1 ❤️

2021-04-14 21:04:27 +0430 +0430

تاپیکت عالی بود
به نظر من لباس خیلی مهم هست ولی اکثر خانومها ازش غافل هستند. من اوایل ازدواجم به همسرم گفتم و خب قبول کرد و کلکسیون خفنی از لباس ها رو جمع آوری کردیم که همه علایقم هست، از انواع لباس خواب، رنگهای مختلف جوراب و دستکش های بلند و جزیی از زندگی جنسیمون شده جوری که همسرم میگه دیگه بدون لباس نمیتونم سکس کنم.
ولی خب اوایل خیلی بد بود.حتی فروشنده ها وقتی می‌گفتیم لباس فانتزی یا کاستوم سکسی میگفتند مگه سکس هم لباس داره!!!
یا مثلاً میخواستند خودشون رو آدم حسابی جا بزنند و میگفتند این لباسها واسه خانومهای خراب هست و ما نمییاریم و حتی نصیحت میکردن که خانوم این راه اشتباهه و معمولا همسرم دعواش میشد. یعنی تا این حد خانوم ها در مورد نقش لباس تو سکس بی اطلاع هستند!!!

1 ❤️

2021-04-16 17:53:46 +0430 +0430

کیرکلفتم بیا تلم poriaaabbb

0 ❤️

2021-04-17 14:48:36 +0430 +0430

پست خیلی مفید و جالبی بود
مرسی
💜💜💜

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


Top Bottom